Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skorpionka81

Czy tu są dwie kreski, czy jedna - iluzja??

Polecane posty

Gość petiberek
no własnie procenty skasowac a nie zaraz nerzekac ze nie istnije... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze.........
Skorpionko...daj nam jakiś znak! :) odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto napisal, że znikam wtedy, gdy już otrzymam odpowiedź na moje pytania, ale nie bylo to miłe i uważam, że nie zgadza się z prawdą. :( Myslałam że tego topika już nie ma, dlatego nic nie napisałam; szukałam go jakiś czas temu, myślałam, że wykasowali, bo nie mogłam znaleźć. Teraz znalazłam go, bo ktoś podał do niego link. W każdym razie - jestem w ciąży, wczoraj mialam pierwsze USG, widzialam pulsujące serduszko ❤️ Wszystkich z tego topika pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeryl25
hej dziewczyny staram sie juz dwa lata o dziecko ostatnio lekarz robił mi monitorowanie cyklu, i przypisał luteinę w pierwszym misiącu nic ale podobno poprawa po luteinie (sama nie wiem jaka) a wczoraj na wieczór ostatnia tabletkę wzięłam progesteronu , noi właśnie wczoraj razno zrobiłam test (tylko z tego względu że dostałam jakiejś infeckcji peniwe pieczarki bo juz kiedys miałam, i wyszła mi blada kreseczka w 26 dniu, czy myslicie ze to zawczesnie juz kiedys mi wychodziły ale dużo bledsze noi po 15 minutach a ta wyszła po 5 jak pisało na tescie, boję się nakręcac ale boję się też czekać....mam czekac 10 dni od luteiny i do piero pójść do lekarza.kiedy powinnam powtórzyć test? a może mcie jakieś zdjęci testu......moja kreseczka była jasniejsza od tej która zobaczyłam tą powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłam na Twój topik dopiero teraz - gdy już za późno na odpowiedź, bo wiesz już że jesteś w ciąży:) Ja też miałam jedną - nawet bardziej słabą widoczną drugą kreseczkę, dziś jestem przeszczęśliwą mamą - Parki;) Ze swojej strony życzę Ci szczęśliwego rozwiązania ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smpatyczna 1988
Witam :) Mam male pytanko Spoznil mi sie okres o 7 dni 12 zrobilam 2 testy ciazowe i wyszly w obu 2 kreski ale jedna byla bardzo jasna ale widoczna . Ale 13 dostalam okres pol dnia mialam normalnie a tak od 16 nie mialam praktycznie ....wczoraj od rana mialam normalnie a tez tak okolo 15-16 mialam praktycznie koncowke dzis juz praktycznie moge powiedziec ze mam koniec miesiaczki. Od 2 tyg mam zgage , sennosc, jestem bardziej czula na zapachy i sporo urosly mi piersi. Tydzien przed okresem zawsze bardzo bola mnie piersi i mam twarde tym razem tylko bolaly ale mialam miekkie...caly czas mam dziwne ciagniecie w okolicach podbrzusza....normalnie okres mam 5-6 dni pierwsze 3 dni mam obfite a 4 mniej i 5 to juz koniec lub koncowka a tym razem mam inaczej. Czy jest mozliwe ze jestem w ciazy czy sobie uroilam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem,dwie kreski sa,ale ta druga jest za blisko tej pierwszej. Zrobilabym na Twoim miejscu jeszcze jeden test,bo ten mog byc wadliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziwnie tak wyszedł. Stąd moje pytanie czy ktoś już miał podobny wynik. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×