Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skorpionka81

Czy tu są dwie kreski, czy jedna - iluzja??

Polecane posty

Dzięki dziewczyny 🌼 :) Zdaje się, że urodzenie byloby 25-27 października (cykle 26-28 dniowe). Skorpion jak nic :P Tak jak chcialam (szkoda, że nie listopadowy, ale może przenoszę kilka dni i wyjdzie akurat ;) Tak bym chciala, by się udało. Dziewczyny - piszcie co u was, bo mi juz glupio, że ciągle tylko o mnie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie okresem w poczatkowym stadium ciazy mozna miec okres nawet do trzech miesiecy ale to nie bedzie taki zwykly okres bedzieszkrwawic ale nie wiele a moze wystapic tylko plamienie cos w kolorze brazowym. a jesli chodzi o poronienie to jezeli wczesniej ci sie niezdazylo to masz male szanse na strate ciazy. trzymam kciuki a za 2 tygodnie mozesz smialo isc na usg juz powinno cos byc widac. ale wczesniej skonsultuj sie z lekarzem bo trzeba sie przygotowac do takiego usg w tak wczesnym stadium trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam powiedziec ze tez czekalam z upragnieniem na nasza corke i sie staralismy o nia pierwszy zrobilam test i wynik negatywny ale po tygodniu mialam dzwie kreseczki nie wyrazne a potem okres zalamalam sie ale poszlam do lekarza zaras po okresie i powiedzial mi ze to 3 tydzien bylam szczesliwa jak skowronek. A teraz mam rozbrykana corke choc wczasie ciazy sprawiala klopoty i nadal je sprawia ale w pozytywnym tego slowa znaczeniu dodam ze wczoraj powycinala mi wzorki w poscieli i jak ja nie kochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śledzę Twój topik i zdjęcie trzeciego testu utwierdziło mnie w przekonaniu, że jesteś w ciąży i to już całkiem wyraźnie widać. Gratulować nie będę, bo nie chcę zapeszyć. Informuj nas o dalszych poczynaniach.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak dodac ten temat do wybranych tematow chciala bym poklikac jeszcze z wami jakies wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nacisnij na plusik na stronie glownej tematow o ciazy- ten plusik jest obok tematu po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sa tematy o ciazy bo jestem tu nowa i dopiero na forum weszlam 3 raz bezposrednio z tlenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejeszy test dalej blady. To mój 26dc, a cykle mam 26-28 dniowe. Powinnam już się bać, :-0 bo w ciągu najbliższych dni wszystko się zmieni. Obawiam się jedynie spadku temperatury (przedwczoraj 36,9, wczoraj 36,8, dziś 36,7. W ostatnim cyklu spadek do 36,0 zwiastował przyjeście okresu następnego dnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka no ten spadek jest troche dziwny ale nie kazdy ma ksiazkowo pozyzej 37 ;) ja jestem z listopada (11.11)-tez skorpion {kwiat] najwazniejsze ze test ciage pokazuje II kreski i nie ma @, temp sie nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z 6.11. :) No wlasnie - ta temp. ciągle mnie martwi. W tym miesiącu tylko 2 dni mialam 37,2, a tak to poniżej 37. W tamtym miesiącu największa temp. to byla 37,0 jeden dzien tylko). Więc nie wiem jaka jest u mnie norma :( Chyba muszę gdzieś połazić po stronach z takimi informacjami. A Ty mierzysz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maz jest z 07.11 ;) ja mierzylam raz jak bylam w ciazy-tak z ciekawosci, zaraz po pozytywnym tescie na 4 dni przed @, kreska byla ciensza niz Twoja i raz przed zajsciem-chyba 3 miesiace przed, tez z ciekawosci, czy faktycznie jest tak jak pisza ;) do tego staralam sie badac szyjke u mnie temp byla wysoka, bo ponad 37 ale na i nnym forum byly dziewczyny ktore mialy ponizej 37 i tez byly w ciazy wazne ze test II i @ brak, reszta narazie sie nie martw jezli masz mozliwosc to idz w pon do gina, moze da cos na podtrzmanie trzymam kciuki za fasoliniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz, ze to wykres osoby, która byla w ciąży? Wiem, że zielona linia oznacza ciążę, ale kto zaznacza na tym wykresie tę zieloną linię? Sam program to robi, czy robi sie to samemu? Jeśli samemu, to kiedy mam zacząc robic zieloną linię, skoro nie wiem czy jestem w ciąży :( p.s. Niestety, nie mogę u siebie bety zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka wg Twojej tem, owulacja Ci sie przesunela widze, wiec do okresu masz jeszcze pare dni, wiec test jeszcze moze pokazywac slaba II ja mierzac temp mialam 16 dni po skoku @ a skad wiem ze to wykresy ciazowe? bo to jest strona angielska z wykresami wylacznie ciazowymi, na innej stronie sa same owulacyjne, na 3 z problemami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka- Usa
Czesc Kochane!! Tak widze ze rozmawiacie o mierzeniu temperatury i robieniu wykrysow, i pomyslalam ze moze mi cos podpowiecie. Nigdy do tej pory sie tym nie zajmowalam, ale ostatnio zastanawialam sie czy tego nie zaczac bo za jakies pol roku planuje zaczac starac sie o dzidziusia. I powiedzcie mi czy sa jakies strony internetowe z programami do zapisywania wynikow, zeby samemu nie robic tych wykresow. Bylo by fajnie jakby ktos za nas ta robote odwalal :) A tak wogole dzieki ze jestescie, bo wiem ze nie jestem sama, ktora ma wiecznie mnostwo pytan :) Czekam na odpowiedz i pozdrawiam was Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka - ja korzystam wlaśnie ze strony www.fertilityfriend.com Tam wpisujesz tylko dane, a wykres rysuje się sam. (Tylko że to po ang. jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka- Usa
Dziekuje Dziewczyny za rade :) Bardzo sie ciesze ze takie forum istnieje, bo ja rowniez jestem poza Polska (USA) juz 3 lata i nie mam kogo sie o takie rzeczy popytac a tym bardziej ze sa to pytanie dosc krepujace i nie z wszystkimi mozna o nich pogadac :) Do Skorpionka81 > Mam nadzieje ze bedziesz miala dzidziusia, a najgorzej jak sie juz czlowiek przyzwyczai do faktu ze moze byc w ciazy i zacznie miec taka swiadomosc ze ma sie cos pod serduszkiem jakies dzieciatko. Ja tak kiedys tak mialam wstyrzymywalam sie od testu i przyzywyczajalam sie do faktu ze jestem w ciazy, az w koncu sie na niego zdecydowalam i sie okazalo ze nie bedzie bejbusia. Troszke sie wzruszylam, ale pomyslalam pozniej ze przeciez tak naprawde jeszcze nie planowalam :) Ale naprawde trzymam kciuki za twoja malutka mijemy nowo narodzona Fasolke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka, jestem w tej samej sytuacji, tylko już 23 dni po domniemanej owulacji. Testy naprzemiennie pokazują bardzo blade drugie kreseczki lub wynik negatywny. Temperatura cały czas wysoka (w czasie spodz. @ przez cztery dni ok 36.8, od czterech dni 37,1). Fertylity Friend stwierdził jakiś wykres trójfazowy i wykazał prawdopodobną implantację dopiero trzy dni temu ( od tamtej pory nie robiłam już testu). Móg gin.( 5 dni temu) wykrył bardzo rozpulchnioną szyjkę macicy i nie wykluczył wczesnej ciąży.Kazał czekać. I sama po mału wariuję bo nie wiem...Nie mogę zrobić bety, bo muszę mieć skierowanie a mój gin jak na złość na urlopie. Aha, ja może mam trochę inna sytuację, bo mam PCOS i jestem leczona. Ogólnie miałam straszne zaburzenia hormonalne. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka- Usa
Do Surfitka :) Ja mieszkam na przedmiesciach Chicago i wlasnie nie mam z kim o tym pogadac :) A tak na marginesie ja tez mam zaburzenia z moimi cyklami od poczatku nie mam ich reguralarnych ( srednia dlugosc 40 dni) i badz tu madry i okres kiedy jestes plodna a kiedy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka--> tak na pocieszenie: moj wykres ciazowy: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=32295/nummer=3 Przed spodziewanym okresem tempka zaczela mi leciec w dol- juz bylam przekonana, ze nic z tego nie bedzie. A tu w 28 d.c. wraz z bolami w podbrzuszu nastapil ladny skok temperatury. I zauwaz, ze ani razu nie osiagnelam magicznej granicy 37 st.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Teraz od jakiegoś dośćdługiego czasu, oglądam w necie fotki pozytywnych testów ciążowych i porównuję z moimi. Chcę też obliczyć jakoś, który mogę mieć teraz dzień PO owulacji. Nie wiem kiedy mialam owulację. Ten wykres na fertility friend mówi, że mialam owulację 17dc, czyli 9 dni temu dopiero. Obliczyli to tylko na podst. mojej temperatury, bo tylko to podawalam. :( Nie wiem więc jak było naprawdę. Po śluzie nic powiedziec nie mogę, bo nie mialam płodnego w tym miesiącu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki:) nie znam się na mierzeniu temperatury, na obserwacji szyjki i innych takich... to mój pierwszy cykl starań, cykle mam regularne- co 28 dni (Yasmin ostawiłam w listopadzie i mimo możliwych przesunięć- jak zawsze- jest co 28 dni)... @ powinnam dostać wczoraj (sobota)... w piątek robiłam test (Pre-test)- 1 kreska, dziś robiłam test (Mama- test), tak koło 16.00- 1 krecha... co myśleć? Chłop się już cieszy, ja jestem zdezorientowana, śpiąca, z bolącymi cyckami;)... aaa... pytałam w 2 aptekach o Quick View i mówili że... nie wiedzą co to !!! Czy Katowice są aż takim zadupiem czy jak? Pozdrawiam Was cieplutko i życzę Dzidziulów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×