Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość jakaja13
Dziewczyny. Który preparat utrzymuje się w rzeczywistości najdłużej? Czy któraś z Was już powtarzała zabieg. Jeśli tak to po jakim czasie? Ile u Was zeszło kwasu na wypełnienie obu bruzd. Jedna ampulka czy więcej? Byłam na konsultacji w 2 gabinetach i mam sprzeczne informacje. Każdy lekarz zachwala inny preparat a krytykuje ten, którego używa konkurencja. Ciężko uzyskać szczerą odpowiedz na pytania odnośnie czasu działania i ilości potrzebnej do wypełnienia. Pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli któraś z Was boi się igieł, to polecam botosyn-lift Casada Beauty. Poza tym jest też to rozwiązanie dla oszczędnych. Można sobie zakupić urządzenie do wtłaczania ampułek do domu. To jest absolutna nowość na polskim rynku, ale ja już przetestowałam na sobie i jestem bardzo zadowolona http://www.casadabeauty.com.pl/pl/p/Zestaw-startowy-II-z-ampulkami-liftingujacymi-z-botosyn-lift-CB-1026/91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankhaa
cześć Kobiety... przeczytałam całe 26 str tego Forum, kilka razy babeczki pytały o namiary na dobrego lekarza z trójmiasta. Ponawiam pytanie, bardzo proszę o podpowiedź, kto jest wart zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
Jakaja bo wszystko zależy. Jest kilka marek preparatów, z których każdy ma preparaty o różnej gęstości. To wiadomo, że każdy będzie polecał ten, który uważa za najlepszy. Co do wypełniania bruzd - po pierwsze jest kilka metod: http://www.botokspoznan.pl/news,pl,177.html - to mój mały autorski artykulik, w którym na zdjęciach pokazuje i krótko charakteryzuje metody. Jeżeli chodzi o płytko zaznaczające się zmarszczki lepie użyć preparatu o słabousieciowanym kwasie hialuronowym np. StylAge S (niestety ten rodzaj kwasu ma to do siebie, że trzyma około 6 miesięcy, ale za to jest tańszy). Jeżeli zmarszczki są już mocno widoczne lepiej użyć twardszego wypełniacza np. StylAge M (trzyma 8-18 miesięcy natomiast z mojego doświadczenia nigdy nie trzyma krócej niż 1,5 roku). Ilość ampułek zależna jest od tego jak długie są bruzdy np. http://www.botokspoznan.pl/sub,pl,wypelniacze.html zdjęcie nr 10 to 2 ampułki StylAge M, czyli 2 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robila moze ktoras zwas U jacka Jarlinskiego we Wroclawiu? wypelnianie bruzd nosowo wargowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catch a star
Hej dziewczyny. Ja też robiłam bruzdy, tak szerzej z kolejną zmarszczką ale jestem załamana:( Twarz jest mega spuchnięta w tych miejscach, wyglądam jakbym trzymała jedzenie w buzi bo spuchnięte są te partie twarzy. Najgorsze jest to, że jak teraz dokładnie o to co powinnam sprawdzić, o powikłaniach to jestem przerażona, bo nie wiem dokładnie jaki preparat mam wstrzyknięty, coś kojarzę tylko, że nieusieciowany kwas. Do tego mój zabieg wykonywała kosmetyczka, wprawdzie z tytułem mgr ale jednak:( Głupota ludzka nie zna granic. Nie wiem czy za dużo preparatu mi wstrzyknięto, czy to jakaś reakcja alergiczna, zabieg był 2 dni temu a opuchlizna jest coraz większa, masakra. Nie wiem jak to się skończy, dziś nie byłam w pracy ale jutro muszę się już tam pojawić, gdyby to jeszcze było z jednej strony to mogłabym powiedzieć, że od zęba a tak... To nie moje pierwsze wypełnianie bruzd, ale poprzednim razem byłam zadowolona, wstrzykiwała mi chyba coś innego po prostu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na najbliższe szkolenia poszukujemy Modelek/Modeli z Warszawy lub okolic. Wiek powyżej 30 r.ż info@bazamodelek.com Prosimy w zgłoszeniu o podanie nr.telefonu. Prosimy nie retuszować zdjęć przesyłanych do naszej bazy. Czym więcej widzicie mankamentów urody do poprawy tym lepiej dla Modelki/Modela. Zapraszamy https://www.facebook.com/modelkiszkolenia Prosimy również o cierpliwość. Kontaktujemy się ze wszystkimi, którzy pozostawili w naszej bazie zgłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catch a star
Kolejny dzień opuchlizny i sztucznych chomików:( Opuchlizna taka sama jak była, czyli b.duża zmieniająca totalnie wygląd twarzy:( Miałam dziś zabieg fal radiowych, aby przyspieszyć rozkładanie kwasu, jutro powtórka. Jeśli nie pomoże, będę usuwać kwas, nie wiem jeszcze u kogo. Martwi mnie to poczucie ciepłych policzków, tego stanu zapalnego w środku. Do pracy dziś również nie mogłam pójść, jutro też nie pójdę. Potem weekend, fajna impreza która prawdopodobnie tez mnie ominie:((( Przez własną głupotę. Ale przeraża mnie poniedziałek, bo wtedy już nie mam opcji krycia się w domu. Piszę, bo może komuś pomoże. Pozdrawiam wszystkich choć mało kto tu pewnie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, to może być jakiś stan zapalny. Na pewno w Poznaniu pomoże Pani dr Waldemar Janowiak, który m.in. zajmuje się leczeniem powikłań po źle wykonanych zabiegach: http://www.kec.pl/ Z kolei w Warszawie polecam dr Andrzeja Ignaciuka, jest trochę specyficzny, ale posiada odpowiednią wiedzę i na pewno Pani pomoże: http://www.drignaciuk.pl/drignaciuk-kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catch a star
Dzięki, a jakiś dobry namiar na lekarza w Krakowie?? Póki co odwiedziłam jedną lekarkę, na ten moment jestem na antybiotykach i sterydach... ona nie bardzo chce się podjąć wstrzyknięcia hialuronidazy, twierdząc, że obrzęk jest ogólny, i nie wiedząc dokładnie jaki środek został podany nie będzie wiedziała dokładnie jak gdzie kłuć:( (co innego jak jest zgrubienie itp., u mnie jest duży obrzęk na policzkach w całości:(( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej uprawiać jogę twarzy, daj***ardziej naturalny efekt i przy okazji może się skrócić rynienka nosowa, dzięki czemu wyglądamy młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to najnowszy sposob , najtaniej nasrac i wetrzyj w zmarszczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostak cukru
Dziewczyny, a kogo polecacie ze Szczecina? Mam zaufaną dermatolog która ma klinikę. Do tej pory robiłam u niej tylko ipl, teraz myśle nad bruzdami. Ona pracuje na: Teosyal (Deep Lines, Global Action, Ultra Deep) , Stylage (M, L) , Surgiderm 30XP., Juvaderm ma zaznaczone jako do wolumetrii twarzy (czy to będzie do bruzd?) Mam jeszcze możliwość zrobić bruzd u chirurga plastycznego. Tam jest preparat Juvaderm. Co lepsze? Co się trzyma dłużej. Ale przede wszystkim: u kogo robić w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAAAA
witam miałam wypełniane bruzdy nosowe róznymi preparatami jedne wchłaniały sie szybcjej inne wolniej ,podawane w samą zmarszczke lub obok. Trafiłam pierwszy raz do lekarza ktory dopiero sie uczył podawania preparatu wyglądałam strasznie -wałeczek nad ustami. Po 6msc. wchłoneło sie. Następna przygoda wypełnianie doliny łez -straszny odczyn alergiczny obrzęk,bol. Lekarka pomagała jak mogła.Po 10 dniach troche znikło.Teraz nie eksperymentuje z preparatami mam 1 sprawdzony wiem ze nie jestem uczulona na niego. Znalazłam lekarke która wie jak podawac i umie to robic wiec chodze tylko do niej. Nie podam nazwiska . Co do botoksu tez trzeba go umiec podawac. Milimetr w zła strone i jedna okolica napięta a pod zmarszczka. Mozna osiagnac wspaniałe efekty,pozbyc się zmarszczek tylko musicie trafic na fachowca a nie na partacza. Kazdy moze podac wypeLniacz czy botoks dermatolog stomatolog chirurg........szkolenie to kwestia kilku tys.Ja znalazłam fachowca w tej dziedzinie i jestem szczęsliwa. Wybieram się na nici- lift twarzy. A z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 2000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich lekarzy jest więcej. Mogłabym napisać jej nazwisko, ale napiszę tylko, że było to w Płocku na ul. Królewieckiej. Wstrzyknęła mi preparat bez jakichkolwiek badań. Walczę z buzią ponad rok, nie wiem, czy z tego wyjdę. Wydałam już tyle pieniędzy, że przestałam liczyć. Jak jej powiedziałam, że mnie to strasznie boli, to powiedziała, że może mi to usunąć, ale to kosztuje i w efekcie zapłaciłam za nagrzewanie 500 zł. Zdecydowałam się na Juvederm , wstrzyknęła mi go, ale tylko w jedną bruzdę nosowo wargową i tylko tu nie ma powikłania. Nad ustami - na kazdą stronę inny rodzaj wypełniacza z tej samej serii. Mam silny ból oczu i drętwienie twarzy. Pazerność ludzka nie ma granic. Kiedyś , po drugiej stronie każdy sam odpowie za krzywdy, które wyrządził innym z chęci osiągnięcia zysku. Uważajcie , Płock ul .Królewiecka w oficynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki to preparat? Bez badań preparat czy Ty bez badań bo nie zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherecodar1978yeara
hmm Aga wiesz co ,ja tez tydzien byłam spuchnięta,teraz kończy się drugi tydzień a siniaka-przebarwienie takie ciemno czerwone mam nadal...schit!!!!!!! pour femme jak nazywa sie ten preparat o którym piszesz? kurde taka kasa mam 40 lat i to mój pierwszy zabieg \"odmaładzający\" + botoks na czoło i wiesz co ..bardzo długo sie zastanawiałam czy warto itd ,czy bede powtarzac i takie tam rozsterki i wiesz co ...WARTO BYŁO! Wyglądałam młodo ,na jakies góra 35 lat a teraz....hmmm -8 czyli 27-28 ...odżyłam ...jeśłi kasy starczy będę powtarzac,na pewno Jasne http://f**kw.it/f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorerenun1973vsebf
odpisuje dopiero teraz... Byłam na wypełnianiu bruzd około nosowych preparatem surgiderm 24 i powiem efekt jest niesamowity , ma sie utrzymac do 10 miesiecy , zapłaciłam 1000zł. lekarz dawał mi znieczulenie -krem , sam zabieg nie powiem , ze nie był bezbolesny.... bolało i to bardzo , ale da sie wytrzymac , tteraz wygladaM pare letek mniej z czego sie ciesze bardzo , badrzo pozdrawiam oczy sa odzwierciedleniem duszy... Jasne http://gtiny.me/x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomia
Witam,jeśli chodzi o Kraków to z ręką na sercu polecam AMARISS SPA ,na Balickiej 78,i cudowną panią doktor IWONĘ STREISS....chodzę tu do super dentysty,pana Piwowarczyka,i przypadkiem trafiłam na panią IWONKĘ.Fachowiec pełny klasy,bardzo uczciwa,zawsze uśmiechnięta.U mnie zastosowałyśmy wypełniacz Princess -na głębokie zmarszczki,działa rewelacyjnie,efekty są fantastyczne,jeszcze mezoterapia pod oczy,botoks na czoło i naprawdę,nikt nie wierzy ile ja mam lat....a ja,każdego dnia patrząc w lustro czuję się fantastycznie.W moim przypadku nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytał ktoś, czy ta lekarka chirurg z ul. Królewieckiej|w oficynie| w Płocku wstrzyknęła mi preparat bez badań klinicznych? Tak, ten preparat nie posiada badań klinicznych. Jego nazwa to EMERVEL, zarejestrowany jako urządzenie medyczne. Wstrzyknęła mi trzy rodzaje Z TEJ SERII, każdy daje inne dolegliwości. Nie mam dolegliwości tylko w jednej brużdzie nosowo-wargowej, ponieważ tam wstrzyknięty byl juvederm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam pytanie. Byłam u lekarza na bruzdach. Stwierdził że małe i dał po 0,25 w bruzde i w razie czego za miesiąc mam przyjść na dopełnienie. Preparat jakiego użył to Juvederm. I teraz mam pytanko: czy jak pójdę za miesiąc to mogę zmienić preparat na np. StylAge? Szczerze to po Juve nie ma u mnie jakiegoś efektu, myślałam żeby wziąć StylAge albo Teosyal za drugim razem tylko nie wiem czy można łączyć obydwa preparaty w tak krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda43
Jeśli chodzi o lekarzy medycyny estetycznej, to z bardzo profesjonalnym podejściem spotkałam się w klinice medichouse, co więcej - efekty są bardzo dobre, różnice w wyglądzie in plus zauważalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdzi reklamą na kilometr. Masz nas, internautki, za tak samo mało inteligentnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam dzis na zabiegu wypelniania bruzd kwasem teosyal,2 lata temu robilam sobie usta takze tym kwasem tyle ze innym rodzajem,i polecam tylko ten kwas,ładny dlugi efekt,zero opuchniecia,nie dam sie namowic na inne wynalazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam bruzdy i princesse voluma i restylane ale dla mnie najlepszy okazał się stylage M, najmniej po nim puchłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka223
Zabiegi takie jak wypełnianie zmarszczek miałam robione na ulicy Dubois w Opolu u pani Sobczyk- Smereczyńskiej. Pani Aleksandra jest lekarzem, ma uprawnienia. Wiem, że na rynku nie brakuje gabinetów prowadzonych przez osoby, które ze studiami medycyny estetycznej zbyt wiele wspólnego nie miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×