Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eja1985

żel sun flower

Polecane posty

Gość ewela2503
do kukuska08 czy zawsze kupowalas na allegro czy moze to pierwszy raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netisu
dziewczyny a ja kupiłam akryle sun flower i wydaje mi się że wszystko zrobiłam jak należy a i tak odszedł przy skórkach:( czy któraś z was używała już akryl z tej firmy?? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienia777
Dziewczyny im więcej czytam na temat żeli tym mniej wiem Chciałabym zacząć robić sobie paznokcie i chce zamówić żele z firmy SF I mam pytanie czy wystarczą że te żele by zrobić french na wlasnych paznokciach i/lub na tipsie http://sunflower.istore.pl/pl,product,2424871,zel,jednofazowy,roz,nowa,formula,15g13,2ml.htm sunflower.istore.pl/pl,product,461805,zel,french,bialy,7g.html Czy wystarczą mi te 2 żele? czy do tipsów muszę mieć inne Proszę podajcie mi Wasze zestawy żeli Z SF bym mogła wykonać manicure +french na tipsie i/lub na naturalnej płytce W ofercie sun flower jest mnóstwo żeli i nie wiem jakie są najlepsze ,-podstawowe Dodam że chce "pracować "na jednofazówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkb
Witam. Mam problem. Po opiłowaniu żelu podchodzi powietrze przy skórkach. Co jest tego przyczyną? Proszę o radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rampoli
Witam serdecznie planuję zmienić moje dotychczasowe żele na te z Sun Flower. Bardzo proszę o odpowiedzi na kilka pytań (jeśli się powtarzały, to z góry przepraszam). 1. Czy żel jednofazowy różowy (1Phase Pink) jest przezroczystym różowym czy takim mlecznym mętnym? Czy można w niego wtapiać ozdoby i czy bardzo zmieni kolor frencha? 2. żel do frencha Biały Delikatny - czy używała któraś? czy lepiej kupić French Neonową, French Hologramowy? Jakich frenchów używacie?? 3. Czy używałyście może Tip Blender?? Faktyznie łatwiej się piłuje tą granicę pomiędzy naturalną płytką a tipsem, czy to 'pic na wodę' i szkoda kasy?? 4. Czy kupić sam Nail Prep czy Primer Bezkwasowy też?? 5. Czytałam słabe opinie na temat żeli nabłyszczających... Jakimi z Sun Flower nabłyszczacie?? Czy warto jednak lepiej kupić np. Błysk, czy Jednofazowy Clear2 też będzie super i szkoda kasy już na Błysk. Bardzo dziękuję z góry za rady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joljan4845
Polecam żele sun flower,błysk jest super,jednofazowy róż po utwardzeniu jest przezroczysty ,pieknie wygląda french pod nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullaEm
Cześć :) Mam do was prośbę :) z racji że zaczynam dopiero zabawę z żelami i zapisałam się dopiero na kurs chciałabym się dowiedzieć które żele są mi potrzebne choćby do przedłużenia paznokci :) wiem też że trzeba kupować jakieś bondery a nie wiem do czego służą i kiedy się ich używa. I które z Sun flowera polecacie. Cena w sumie nie gra bardzo roli :) z góry dziękuję :) Pytam bo nie chce iść na kurs z wiedzą zerowa xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×