Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAmmmuśka

Mamuśki z BIAŁegostoku JAk SoBie RadZIciE??

Polecane posty

Gość Cosmartynka
hej :) w kancu mam kontakt ze swiatem. maz 2 dni kompa robil :/ idziemy dzis kupic troche ciuszkow dla Gabi bo wyrosla z wiekszosci i wychodzi na to ze 68 trzeba.Szkoda ze mala nie moze jeszcze skorzystac ze spaceru poza wyspaniem sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mnie nie było jakiś czas bo na weekend bylam we Wrocławiu a potem byłam okropnie zajęta Błękitny Motylku- mała rośnie i zanika jej apetyt u mnie tak jest, albo niedaj Boże będzie chora :( A tal poza tym jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitny Motylek
I znowu zimno..........brrrr :( Nici z długiego spacerku...ehhh...co za wiosna.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś miałam pomimo zimna długi spacerek z koleżanką też z wózkiem i z 5-cio latkiem.Ubrałyśmy dzieci jak na zimę i dotleniałyśmy sie, ale marze już o prawdziwej wiośnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mój Kacperek 16 kwietnia skończył 1 roczek:D ale chyba zadna z was tego nie zauwazyła, troche mi się smutno:(zrobiło, bo jak wasze dzieciaczki kończyły roczek to ja jako pierwsza złożyłam im życzonka na kafe.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś przyjmij najserdeczniejsze zyczenia dla synka 🌼 i baaaardzo przepraszam za slepote :( Jak Twoje maluszki?? w ogole rzadko piszemy wszystkie na kafe...pewnie to taki efekt wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk na antybiotyku , dzis bylismy na kontroli, do poniedziałku antybiotyk, we wtorek kontrol. ucho to ciężko wyleczyc, juz caly kwiecien nie chodził do przedszkola, moze to cos z alergią z tym uchem, chodzilismy prywatnie, nie wiem moze tez pójśc znowu. Kacper- kontrol u rodzinnej w czwartek, i poprosze o mleczko zastepcze dla malego bo chce juz konczyc karmienie. Marta- rzadko jestes na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki AGILKO przepraszam za spóźnione życzenie, ale WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SYNKA 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 Jak sie udało pezyjęcie?? I jakie prezenty były??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski!!!!! dzis Milena najadla sie kremu bambino....chowamy go przed nia gleboko pod pieluszki w szufladzie ale widac wyczaila...oczywsice cala biala, lapki, buzia i pizamka...ehh...juz zasnela, moze kwadrans zajelo mi uspienie jej...moze to takie dzialanie kremiku ;) zrobilam fotki jej wymazanej w kremie :) czy wasze maluszki jedza ja same za pomoca lyzeczki albo próbuja?? moja zaba wlasnie sie usamodzielnia...dzis ambitnie wyjadala zupke najpierw lyzeczka, jak sie znudzilo to raczka a potem wszystko wylala na krzeselko, zeszla z niego i zabrala sie do malowania wzorków na podlodze... nadal nieduzo je i jest maruda, mysle ze to zabki...niedlugo idziemy do lekarza wiec sie sprawa wyjasni.. ja jestem padnieta od kilku dni...maz bardzo narzeka bo wszelkie jego łozkowe zachety zbywam \'misiu jestem zmeczona\'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka- nie robilismy oficjalnej imprezki na roczek, poprostu kto chciał to przyszedł z prezentem lub kasą:) my kupilismy żyrafkę 2 w 1 na biegunach z allegro:), w sumie to dużo zabawek po Patryku ma tak więc wiadomo. i z zabawek to dostał jeszcze kosiarke, z rączką do chodzenia.a poza tym to kasę. Marta- to Milenka tak wczesnie chodzi spać czy to jeszcze drzemka jest. 🌼ile juz wasze maluchy śpia w dzien? ile czasu i ile dzrzemek?🌼 Marta- mój mały jeszcze nie je sam, to znaczy jeszcze nie próbowałam tego z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena spi około godziny w dzien...choc roznie z tym bywa...wczoraj poszla wyjatkowo wczesnie spac....staram sie ja wymeczyc zabawami... dzis wstala bardzo wczesnie...normalnie okolo 5 to ja tylko karmie a dzis sie obudzila z placzem i juz nie zasnela...polozylam ja okolo 10tej i spala do 12stej...obudziala sie strasznie glodna :) zjadla baaardzo duzo jajecznicy i wypila sporo soczku...teraz przygotowuje pomidorowa :) Macie moze przepis na chleb albo buleczki bezglutenowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj do 12?? Zazdroszce ci. Mój kładzie sie 20-21, a wstaje juz ok 6 ale budzi sie czasem o 4 i jak nie chce usnąć to śpi z nami już do rana, a w dzień tradycyjnie 2 drzemki (ostatnio bardzo krótkie ok. 35 min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Rzadko bywam mamy problemy z kompem :( Ostatnie zalecenia zywieniowe : Naukowcy zalecaja podanie glutenu dzieciom karmionym piersia miedzy 4-7 miesiacem zycia poniewaz to chroni przez celiakia. zastanawiam sie jak to bedzie u nas wygladalo zapytam lekarke przy najblizszej okazji. Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój był karmiony butelką, ale gluten już je. Czasem zje nawet kanapeczkę, ja w prawdzie daje mu już wszystko oprócz jakichś cięższych rzeczy np. grzybów, kapusty, grochu, orzechów i słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki co do glutenu to u mnie tez juz je, a własnie słyszałam tak jak Anetka napisała ,ze teraz mozna juz nawet wczesniej wprowadzac gluten. 🌼Życzę miłego dnia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) mam zamiar dzis wyjsc z mala z domu. Przynajmniej narazie jest ladnie i bezwietrznie :). Az mi sie wesolo zrobilo na ta mysl 🌼 A tak wogole macie jakies planyna majowy weekend? My moze pojedziemy do znajomego ma pensjonat w sulejkach. bardzo bym chciala cichutko, spokojnie swierze powietrze inad jeziorkiem :) az sie rozmarzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) spacerujcie :) my jzu po spacerku ale nie wykluczone ze wyjdziemy po południu...Milenie bardzo sie podobało i w koncu usneła :) Jutro jedziemy do babci na wies na kilka dni ale wracamy na dlugi weekand, niestety maz ma zajecia na studiach i do pracy 30 kwietnia i 2 maja...no coz byleby pogoda dopisala to wyskoczymy na grilla do babci do dojlid... wczoraj bylismy na obiedzie w dojlidach...skorzystalam z okazji i zrobilam milenie prawie 2 godzinny spacer po lesie.... tesciowa obiecala zajac sie mala zebysmy mieli troche czasu dla sie ale wygldalo to tak ze zaprosila swojego przyjaciela i znajomych wiec i tak dizdiza siedziala ze mna, wolalam juz pospacerowac niz siedziec za stolem.. no i jeszcze zostalismy skrytykowani przez przyjaciela tesciowej bo przyjechalismy oddzielnie, ja rano z Milena a Tomek dopiero na 13ta na obiad, caly ranek spedzil piszac prace licencjacka... znajoma tesciowej tez wtrocila trzy grosze ze mala za lekko ubieram...pewnie w kozuch to byloby w sam raz... i ja sie zezloscilam i Tomek i teraz to mamy zamair od razu ustalac kto bedzie na imprezie zeby nie bylo takich niespodzianek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kafeteria chyba nie dzialala - a moze tylko u mnie :). MIalam nadzieje na wyjazd w ten weekend u tu nic z tego :/. W niedziele przyjada moi dziadkowie i pierwszy raz zobacza prawnusie- dlugo zwlekali. Pogoda jest cudowna chodzimy z Gabi na dwor tylko dzis troszke sie przegrzala :( naprawde mam problemy z ubieraniem jej teraz Mam nadzieje ze juz caly czes bedzie cieplo i wtedy wszystko bedzie jasne. Milego weekandu Wam zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Jakoś dług nie pisałam...wy tez jakieś mało rozmowne sie zrobiłyście...U mojego Miszki idą tylnie ząbki masowo i mały się źle czuje, pozatym biega już ładnie i czas na nocnik...ciężka praca nas czeka...aha pamiętam jakąś rozmowę o nenedencie-jest on w aptece na przeciwko Gołebiewskiego!! Pozdrawiam!! Piszcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jakos zimno sie zrobiło:( ja tez jakos dawno nie pisałam, ale w tamtym tygodniu było bardzo ładnie i całe dnie spędzalismy na podwórku:) Julka- nie za wczesnie na nocnik, my jeszcze nawet nie próbowalismy.poczekamy jak zrobi sie calkiem cieplo zeby mógł biegac w samych majteczkach. ps. a ta pasta do ząbków to jest tez w cefarmie na suraskiej za ok . 20 zł. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pasty to ja kupiłam Colgate (0-2 lata) i jestem z nij zadowolona , widziałam pozatym Elmex też w tym samym przedziale wiekowym . Colgeate jest tańsza niż Nenedent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) W sobote rozpoczelismy sezon grillowy :) tak piszecie o tych pastach Jakis czas temu czytalam ze elmex wcale nie nadaje sie dla tych najmlodszych nie wiem jak colgate, za to nenedent byla polecana. To bylo forum eksperckie jak znajde to podam wam link :) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my własnie myjemy elmexem 1-6 lat macie juz plany na wakacje? chcemy wiosny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile wasze dzieciaczki waża i mierzą wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku ja na wakacje chcemy sie wybrać nad morze i do Krakowa- do męża brata. Ja chciałam jak co roku do francji ale za długa podróż chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×