Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Jest jeszcze jedna opcja...najpewniejsza-po prostu zadzwoń do niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko już się udało:-) odpisała na maila. na allegro jestem zarejestrowana, kiedyś nawet przyszedł do mnie list z kodem aktywującym, ale zgubiłam go:-o ale już jest ok, dzięki amirko wielkie za Twoją pomoc!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku boże mój święty!? w szaliku i rękawiczkach latem hahahahahaha:-D udana jesteś jak mało kto! a ja myślałam, ze to ja jestem zmarźluchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja cię u mnie aż tak zimno nie jest:-o jejuuuu myślicie, ze będzie jeszcze lato???? amirko odnośnie dietki, to kiedy reaktywacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmac zapomniałam Ci podziękowac za zdjęcia przedpokoju, powiem Ci, ze drzwi masz po prostu pieknie idealnie pasują do kolorku na ścianach i kafli, taki deseń kafli u mnie niestety nie pasowałby, ale drzwi jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jeszcze nie wiem kiedy zacznę nową przygodę z dietą cambridge...może ty mnie zmobilizujesz...saszetki jak lezały tak leżą w komodzie.Kiedy zaczynasz dietkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze godzinka i pędzę po synka do szkoły,już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity @ jedna gdzie jesteś...przed chwilą byłaś i juz sobie poszłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko jak tylko dostanę przesyłkę. obiecała, ze dziś mi ją wyśle, więc może od piątku zacznę. a ważysz się, czy nie kontrolujesz już przybywających kilogramów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko musze przyznać ze zgryzotą, że zawsze jedziemy na tym samym wózku, musimy się znów zmobilizować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teraz ty uciekłaś 😡 amirko czy sprawdziłaś juz pociągi do erwiny hihihihiiihi? myślą, ze nasz oszukają tą swoją akcją o tajemniczo brzmiącym kryptonimie NTA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaraz strzelę focha olbrzyma!!!! amiro jak tu zaraz nie przyjdziesz to zdradzę tajemnice Twojej alkowy i Twe upodobania egzotyczne, na pewno wszyscy chętnie poczytają:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity nie jest tak źle cosik przybyło,ale nadal wchodzę w swoje nowo zakupione ciuszki...a stare wiszą na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zaczniemy od poniedziałku ? Od poniedziałku to najfajniejsza dieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że się zgadzasz.Mam nadzieję,ze do poniedziałku będziesz dietkę miała.Napisz mi co u niej zamówiłaś i na jakich warunkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszce trochę i lecę do szkoły...tralalala...i jeszcze jedno Serenity,mój synek to nie maminsynuk...to twardy gość.Dzisiaj np.z rana był rycerzem.Miał porządne wełniane skarpety,miecz,tarczę no i wspaniałego konia,którym był mój mąż.Synuś tak wymęczył tatusia,że kolanka strasznie bolały :D ubaw miałam po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×