Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

W morde jeża kopany! Jak dziś byłam w domu przed południem to wy uśpione albo nieobecne albo zapracowane (niby to :P ) Jak bede w pracy do 15 to Wy w tym czasie znowu nasmarujecie kilka stron :( Nie bawie sie z Wami :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Momirka [tuli i głaszcze] Trzeba było nas słownie atakować, to wychłynęłybyśmy z mysich norek :D Dziś ciąg dalszy zakręconych dni, spadam robić wyniki. Może uda mi sie w miarę normalna kolejkę zastać jak pójde wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj widze że sama zaglądam ;) Jestem tak śpiąca, ze az całkowicie zakręcona, no lecę na pyszczek. Na całe szczęście nie jest to negatywne zmęczenie,a takei po prostu niewyspanie :) Jak bym głupiego jasia dostała :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello... mam full pracy...więc się nie pojawiam tak często... dzisiaj miała byc akcja przeprowadzka mojej koleżanki obok ale się zbuntowałam, ze mam tyle pracy a mi będą łazić za plecami i w dodatku niech nie liczą na moją pomoc...i przesunęli na jutro...hehe...więc nie wiem jak będzie z moim zaglądaniem na kafe przy nowej koleżance, która będzie widziała mój monitor :-) już myślałysmy, że jakoś przejdzie bokiem ten pomysł szefowej ale widać kobieta się zawzięła... Gdzie nasza Serenity? czyżby osłabła całkiem przy diecie? Buziaki dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! erwino ja też mam oczy na zapałki, nic mi się nie chce:-o wczoraj dostałam @ i mialam urlop na żądanie, bo ledwo zipiałam. Ogłaszam wszem i wobec, że dziś 1 dzionek DC! Na razie jest nieźle,nie zwymiotowałam od batona owocowego, w końcu to tylko 21 dni:-D Moja mama też była na DC i wyobraźcie sobie, ze schudła 16 kg!!!! To zupełnie inna osoba, wygląda super, tylko skóra na twarzy troche zwiotczała, ale myślę, że po masaż i odpowiednich kremach będzie oki. Widać dieta działa różnie, dodam, że mama była odrobine grubsza ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmaczku jak ja Ci zazdroszczę, że już jesteś po tylu dniach najgorszy jest początek, a do świąt czekają mnie jeszcze dwie serie DC. najgorzej, ze mam tą @, naprawdę ciężko się wtedy odchudzać. majmac pewnie już jesteś laseczka, czy efekty zostały zauważone przez innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie, choć mówię to powoli i ledwie.. ;) No takiego mam dzis spida że ho ho.. SAle wieczorek miło się zapowiada bo przyjeżdża mój michu!!! :D:D:D:D:D Co się tyyczy waszych diet to bardzo mocno trzymam kciuki!!! Kurcze 16 kilo to fiu fiu całkiem boski wynik!!!! Teraz troiszkę przerwy, żeby skóra nabrała normalności i powoli naprzód tzn w dół!!! :D:D:D Bardzo mocno życze wam sukcesów!! To cholernie trudna droga, ale mozliwa ;) Piję kawę, może mnie troszkę na nogi postawi heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie chyba nabroiłam w wynikach. Zapomniałam szczerze mówiąc o nich i wczoraj nafaszerowałam się tabletkami przeróżnej maści, a dzis z rana wypiłam najpierw szklankę soku a potem kawę z miodem (brak cukru w domu). Możę chociaz mniej więcej wyjdą podobne ;) Nie oczekuję zreszta na nic złego, po prostu kontreola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś dentysta 😭😭 Kiedy ten rajd się skończy????? A mówiłam wam że wypadła mi kolejna plomba..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino oj droga długa jak cholera, nie widac końca! przyznaj się czy w czasie swoejgo odchudzania popełniałaś grzeszki, czy cały czas do przodu? bo ja wczoraj się napchałam okrutnie, ale wszystko zwalam na tą paskudną @! opowiedz o pralce:-D ja wciąż jeszcze przed remontem, mam juz dosć czekania na tą pozyczkę!!!!😠 chyba do swiąt się nie wyrobię, nawet się nie łudzę. Pomysły rodzą mi się co raz to nowe:-) no i kolejny problem to dobry fachowiec, masz rację erwino, ze oświetlenie to podstawa, więc potrzebuję osoby, która by mi doradziła w tej kwestii...podjęłam też decyzję, ze z drewna rezygnuję wszędzie, nawet w kuchni. zastanawiam się nad halogenami, czy któraś z Was ma? chciałabym w kuchni i przedpokoju....ehhhh chcę już być po remoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino ja nie wiem jak ty funkcjonujesz z tym swoim uzębieniem, non stop u dentysty, brrrrrrrr....naprawdę zastanowiłabym się nad tytanową szczeką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Serenity... u mnie 11 dzień, wczoraj odebrałam kolejna przesyłkę...mam nadzieję, ze jakoś zleci te 10 dni... wczoraj zrobiłam zakupy przed angielskim i zostawiłam w samochodzie...wracam po 1,5 g a tu całe auto pachnie mielonką...mmmm...walczyłam z głodem bo nie jadłam zupy wczoraj ale jakoś dojechałam do domciu i szybko zapchałam się wodą... Serenity jeśli chodzi o efekty to nikt nic nie widzi!!! naprawde nic nie podjadam, wrecz wczoraj zjadłam tylko dwa posiłki i po 10 dniach nawet nie mam spodni lużnych w pasie tylko troche w tyłku...jestem tym załamana...bo to połowa diety a jak tak dalej pójdzie to dobije ledwo 4-5 kg! już sama nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmac nie waż się po prostu, zrób to dopiero pod koniec diety, a poza tym pomyśl, ze te 5 kg to i tak jest sukces, a na pewno lepiej niż nic. Ja dziś czuję się fatalnie, ból głowy mi dokucza i mam strasznego głoda!!! jak to przy @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie się dowiedziałam, ze w tym roku nie ma szans na remontówkę, nie maja prawie nic w kasie, no to 15 tys. mniej mam na ten swój remoncik:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity...dzieki za pocieszenie...ale i tak mnie to zastanawia...pewnie wiąże się to z tym,że rzadko chodze do kibelka...ech nie wiem, pożyjemy zobaczymy...prawda jest taka że nie ma takich diet żeby chociaż 3 kg zrzucić w tak krótkim czasie... Współczuję z tym remontem...może częściowo zrób? chociaz co jeden bałagan to jeden...poradziłabym, żebyś wzięła kredyt ...ja jestem w tym dobra....zrobisz wszystko za jednym bałaganem...trudno trochę przepłacisz ale coś za coś... chyba wciągnę zaraz batona żurawinowego....a Ty dzisiaj co jadłaś? efekty Twojej mamy są porażające....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac bądź zadowolona z tego co uzyskałaś.Pamietaj,że chcesz schudnąć tylko 10 kg,więc nie schudniesz od razu tyle co my z naszą nadwagą.Im więcej masz kilosków do schudnięcia tym więcej chudniesz na samym początku i to nie jest żadne czary-mary tylko stwierdzone fakty.Pij dużo wody mineralnej ona również odchudza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lasencje! U mnie dzis pogoda cudna, aż nie chce się siedzieć w domu! W porównaniu z weekendowym chłodem dzis są Hawaje! Cóż... jeśli chodzi o diety to moge Wam tylko pogratulować. Doradzić nic bo się nie znam :P Pochwalę się tylko że mnie ostatnio ubyło 2 kg, ale to przez kompletny brak apetytu :O Normalnie patrzeć na jedzenie nie mogę. Ale znając życie to ten etap nie potrwa długo :D Co do stopki... no cóż... Kolejny raz doświadczyłam że powiedzenie \"nigdy nie mów nigdy\" jest jak najbardziej słuszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momiro uchyl rabka tajemnicy, czyżby jakaś nowa miłość?:-) a cóż to się stało, ze zawitałaś o tej porze? u mnie za oknem, szaro, zimno i w ogóle bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity! :D :D Miłość to moze za duże słowo. Coraz bardziej jednak skłaniam się do Twojej wersji związanej z powyższym tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...miło tak sobie poczytać co naskrobałyście :) No więc tak, na diecie podjadałam hehehe nie chciałam dojśc do atapu rzucenia się na wszystko i stąd od czasu doczasu pozwalałąm sobue na grzeszki :) No tak żeby nie czuć że muszę itd. Pralka...po wielkich zmaganich w dniu jutrzejszym stanie w mojej kuchni, co do mojego z nią wieczorku zapoznawczego hehehe już się boję :D:D Ja i technika to wszak najlepsza droga do przezabawnych sytuacji ;) Moje zęby :D Serenity masz rację, ja wciąż biegam do dentysty i leczę to co mi zostało :D:D Lubię dbac o zęby. Tfu tfu na psa urok dziś zakończyłam leczenie na kilka miesięcy :D:D Momirko tak strasznie miło cię słyszeć, już niebawem musimy sonbe poplotkować, a może wybierzesz się do mnie? :) Serenity ja mam w domu całe mnóstwo halogenów, jest slicznie, zwłaszcza w łaziewnce, prawda Momirko?? Ale halogenów musi być naprawdę duuużo. Fajnie że postanowiłaśjednak z drewna zrezygnować. Nie wiem tylko czy tak nagle szoku nie doznasz ;) wracając od dentysty zakupiłam płaszczyk i torebkę i sweterek i można powiedzieć że jak na tą zimę wystarczy. A teraz czekam na mojego micha, który stanie w drzwiach za jakiś kilka minut!!! o to pa, miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka poranna - sepcialite a momire (pamietajcie o gardłowym \"r\" ;) ) c c c c c c c c c Erwinko z przyjemnością skorzystam z zaproszenia o ile uda mi się mieć kiedyś wolny calutki weekend, a to może być problem. Ostatnio zaplanowali mi tylko półtorej godziny zajęć w sobote. I co? trzeba było jechać. I dzień w plecy :O Jeśli jednak bedę o takim weekendzie wiedziała z wyprzedzeniem to krzyknę że wtedy a wtedy mogę i co Ty na to :) To życzę Wam wytrwałości w dietkach i w pracy i dużo słońca i lecę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MERCI BIEN!!! drugi dzień diety, wczoraj zjadłam tylko batona, bo nie dałam rady reszty paskudztwa wcisnąć. zaraz mam koktajl bleeee... erwino w szoku raczej nie będę, ja jestem elastyczna jeśli chodzi o zmiany remontowe, zresztą bardzo je uwielbiam!!!! co do halogenów, to masz sufit podwieszany, czy nie, może jakiś panel, zaraz mi pewnie fachowo wszystko wyjaśnisz:-D Interesuje mnie czy sama sobie ustaliłaś ile będziesz mieć halogenów i gdzie będą rozmieszczone, czy doradził Ci fachura? ja jesli chodzi o to kompletnie nie mam pomysłu, jak i gdzie, więc jeśli gościu też taki kumaty jak ja, to wyjdzie klops! majmac ja też jestem kredytomanem heheh:-D mam ich całe mnóstwo! ale i tak Cię zapytam gdzie wg Ciebie najbardziej się opłaca, ja ostatnio brałam w PKO i byłam zadowolona. zastanawiam się więc znów nad tą samą opcją....tylko ile, zaraz szlag mnie jakiś trafi!!!! gdybym dostała remontówkę i wzięła jeszcze z PKO to byłby sukces! ale niestety to byłoby zbyt piękne:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×