Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Serenity sprawdze za jakąś chwilkę, żeby doszło na spoko, a jak dojdzie to po południu w domku przejrzę i podyskutujemy :) Służę radą w miarę mozliwości, a wybór jak zawsze pozostawiam w rękach radzących ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D To dobrze Aniołku że tez sobie nie wyobrażasz mnie w takim zestawie :D Czasem w pracy mi trują o kieckę, ale ja naprawdę wyglądałabym paskudnie więc szczerze mówiąc mam to w nosie.. Piosenek jakoś nie moge tu odsłuchiwac w pracy, w domu z reguły za mało czasu na to, więc się nie wypowiadam. A czasem jak już coś chcoiałam odsłuchac to mi sie nie odpalało na tej wrzucie. :O:O W ogóle nie wiem jak cokolwiek tam odpalić :O Ech, moja ulubiona technika.... Dobra zmykam... bo całkiem weekend stracę na pracę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihii erwino uważam, ze jestes przesłodka, nigdy nie zapomne tego pilniczka i śniegu w pokoju hahahhaha:-D erwino nie stresuj się przecież nie musisz mi odpowiadać, spokojnie, mnie tylko denerwuje ta poczta, bo jakieś tam pierdolety do Ciebie pisałam i nic nie dochodzi, bleeeeee nie chce mi się pracować:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem...wczoraj miałam gości,byłam na zakupach,kupiłam sobie fajne buciki skórzane do eleganckiej spódniczki,podobno najmodniejszy fason-może później prześlę fotkę ;-). Serenity jak zapaszek z ust.Dzisiaj jesteś trzeci dzień na diecie powinna wystąpić ketoza a to się równa przykry zapach z ust.Niestety nie możesz nic na to poradzić.Pamietaj wszelkie odświeżacze do ust,gumy do żucia posiadają węglowodany,które zabijają proces ketozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku kiedyś lubiłam tą piosenkę i mam straszny sentyment do niej, na pewno znasz, ale stwierdzam, ze bardzo mi się z Tobą kojarzy, wklejam tekst: Narysuję dla ciebie aniołka Choć nie mnie prosisz o to w swych wierszach Nie mnie I usiądę przy twoim stole Choć nie dla mnie było to miejsce Nie dla mnie Będę biegać po twoich sadach Zrywać wszystkie jabłka czerwone Choć nie ja miałam je rwać Wyśpiewam dla ciebie cały świat Wyśpiewam dla ciebie twoje wiersze I miłość wyśpiewam - najpiękniejszy dar I uśmiech wyśpiewam dla ciebie Strącę z nieba dla ciebie aniołka Aby zaniósł do ciebie mój uśmiech Choć nie ja miałam >się śmiać Na przystanku pod twoją jabłonią Będę czekać na ciebie codziennie Choć nie ja miałam tam stać Wszystkie jabłka, wszystkie czerwone Porozdaję twym przyjaciołom Choć nie ja miałam przyjaźń dać Wyśpiewam dla ciebie cały świat Wyśpiewam dla ciebie twoje wiersze I miłość wyśpiewam - najpiękniejszy dar I uśmiech wyśpiewam dla ciebie Narysuję dla ciebie aniołka Choć nie mnie prosisz o to w swych wierszach Nie mnie Będę patrzeć w twoje oczy Choć nie ja miałam siłę w nich czerpać Nie ja Będę tulić do twoich dłoni Mą dziecinną buzię pyzatą Choć nie ja miałam czułość dać Agata Budzyńska i link do piosenki: http://grzesiek68.wrzuta.pl/audio/sJcfyBrgUg/pioseneczka_-_aniolek_-_agata_budzynska_i_wojtek_czemplik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jeszcze jedno,ja tolerowałam tylko zupkę jarzynową i kurczakową z grzybami,ponadto koktail waniliowy,batony na początku były ok.a później je znienawidziłam.Teraz już wiesz dlaczego mi się nie spieszy do powrotu do dietki cambridge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro to znaczy, ze mamy podobny smak, koktajl waniliowy był ok, zupki jarzynowej nie jadłam, ale kurczakowa nie jest zła, zurek odpada, a zamówiłam go najwięcej - bo 3 saszetki, okropieństwo! wczoraj jadłam batona żurawionowego, był pycha. dziś na sniadanie koktajl capuccino, taki sobie, waniliowy najlepszy. a zapaszek z ust jak u shreka:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity nie znam batonika o smaku żurawinowym.A zapachem nie przejmuj się,przeżyjesz.Jak byłam na diecie rozmawiałam przez telefon z dobrą godzinkę.Do pokoju wszedł mój mąż i wyleciał jak z procy.Z początku nie wiedziałam o co chodzi,ale jak przybiegł z odswieżaczem powietrza to wszystko zrozumiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity ale Ty przy swoim wzroście powinnaś zjadać 4 posiłki diety cambridge !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku ja też się wzruszam na niej, a to dlatego, ze kojarzy mi się z pięknymi, niewinnymi rzeczami, i kurczę płaczę teraz normalnie, szkoda, ze nie mogę jej odsłuchac:-( tak mi smutno i nie smutno zarazem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro o kurtka na wacie ale ci za przeproszeniem musiało jechać z pyska...jak z wysypiska:-D ja nie moge znieść tego potwornego posmaku w ustach:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna ukochana od lat, ahhh te anioły 😭, aniołku dla Ciebie! Anioły są takie ciche Zwłaszcza te w Bieszczadach Gdy spotkasz takiego w górach Wiele z nim nie pogadasz Najwyżej na ucho ci powie Gdy będzie w dobrym humorze Że skrzydła nosi w plecaku Nawet przy dobrej pogodzie Anioły są całe zielone Zwłaszcza te w Bieszczadach Łatwo w trawie się kryją I w opuszczonych sadach W zielone grają ukradkiem Nawet karty mają zielone Zielone mają pojęcie A nawet zielony kielonek Anioły bieszczadzkie, bieszczadzkie anioły Dużo w was radości i dobrej pogody Bieszczadzkie anioły, anioły bieszczadzkie Gdy skrzydłem cię trącą już jesteś ich bratem Anioły są całkiem samotne Zwłaszcza te w Bieszczadach W kapliczkach zimą drzemią Choć może im nie wypada Czasem taki anioł samotny Zapomni dokąd ma lecieć I wtedy całe Bieszczady Mają szaloną uciechę Anioły bieszczadzkie, bieszczadzkie anioły... Anioły są wiecznie ulotne Zwłaszcza te w Bieszczadach Nas też czasami nosi Po ich anielskich śladach One nam przyzwalają I skrzydłem wskazują drogę I wtedy w nas się zapala Wieczny bieszczadzki ogień Anioły bieszczadzkie, bieszczadzkie anioły... ...Gdy skrzydłem cię musną już jesteś ich bratem Anioły bieszczadzkie, bieszczadzkie anioły... ...Gdy skrzydłem cię musną już jesteś ich bratem Anioły bieszczadzkie, bieszczadzkie anioły... ...Gdy skrzydłem cię musną już jesteś ich bratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem aniołku, wiem, ze takie uwielbiasz, ja też kocham, choć ostatnio często o tym zapominam, i to jest smutne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już jesteśmy przy sdm i bieszczadzkich aniołach to kolejna moja ukochana piosenka, wklejam tylko tekst: Szliśmy do siebie ty i ja A drogi nasze wciąż mroczne były Lecz znalazł się ktoś i pomógł nam się spotkać Wśród zielonej nasze równiny Wyszliśmy piękni na siebie I tacy zadziwieni Nasze serca gorące bić razem zaczęły Jakby same tylko były na ziemi A przecież mogłem być przed twoją erą A przecież mogłaś być przed moją erą Zbiegliśmy razem ty i ja Z gór ośnieżonych w ciepłą dolinę Kto tak dobry był i pomógł nam się spotkać Tej oszalałej gęstwinie Wyszliśmy nadzy a siebie Z nocy na światło dzienne Nasze zegarki ślepe chodzić nagle zaczęły O jednej i tej samej godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku jak ja sie ludziom na oczy pokażę, bo zarczana jestem od góry do dołu😭 mówiłam Ci, ze czuję z Tobą pewne pokrewieństwo, pokrewieństwo dusz!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jadę....:) Nie chcę żałować potem niewykorzystanej szansy... Biorę dziekankę... Pan pracodawca zgodził się na cos takiego, że jeśli bedzie mi ciężko to wróce po Nowym Roku.:)) Ponadto gwarantuje mi raz w miesiącu przelot do Polski na koszt firmy, więc nie jest źle. Będę mogła tez dzwonić codziennie, więc tak bardzo odcięta nie będę. Studiuję lingwistykę, angielski i niemiecki, a w tej firmie pracują też Niemcy, więc mam nadziję, że po niem tez sobie pogadam. Poza tym na studiach uczę się, żeby zostac tłumaczem, więc będzie to dla mnie chyba dobra praktyka. Mam nadzijeę, że dobrze robię... Życzę Wam powodzenia na dietkach! Ta dieta Cambridge musi być ciężka, trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się ilove może i dobrze zrobiłaś, na pewno będzie to doskonałe doświadczenie, a rok nie jest tak długi!:-) buziaki na drogę!😘 a kiedy dokładnie wyjeżdżasz? bo może zdążymy Ci zorganizowac przyjęcie pożegnalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest tak ze sobą pogaworzyć hehe, może ktos jednak wpadnie, majmac zrób se przerwę, ponarzekamy na pracę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×