Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Melduję się na posterunku o właściwej porze...hehe... Nie napracowałam się dzisiaj bo ludzie,którzy mieli klucze od firmy już po g.12 się zwijali do domu więc i ja musiałam...zdążyłam trochę porządku przynajmniej zrobić na biurku i w szufladach bo na to nigdy nie mam czasu... Byliśmy dzisiaj w kinie z dzieciaczkami na \"Pszczołach\"...fajny film ale bez rewelacji... :-) ...odwiedziłam rodziców i przyjechałam padnięta do domciu i zamiast pójść spać to ja zaglądam tutaj :-) ...teraz mi sen przeszedł... Amirko...gratuluje zakupu...będę zwracała uwagę na drogach na nowy pojazd...mam się bać czy nie? :-) Swoją drogą to Ja już bym była we Wrocku przy takiej okazji... :-) Serenity na imprezce pewnie świetnie się bawi a jutro kacyk...hehe No to spadam...i tak reszta chrapie aż tutaj słychać.... Miłej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello...ale się dzisiaj wyspałam...wow...trochę dzieci przeszkadzały ciągłymi pytaniami ale jakoś oko zmrużałam i wstałam o g.11.30 toż to dla mnie bardzo późno...ale najwidoczniej organizm tego potrzebował.... Erwinko dalej masz lenia? Ja mam dzisiaj gości więc nie mogę się polenić :-) Szkoda, że nie ma słoneczka...taka markotna ta pogoda... Miłego dnia życzę...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Majmac.. nie ma słońca, jest zimno, a mi wclae nie lepiej, mam lenia i chyba małego dołka z przyczyn niejsanych..\\ Czekam więc aż minie, a tymczsem idę myć włosy... Zmykam bo mam potwoorną ogólną pustkę w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop...hop... nudzę sie dzisiaj normalnie...aż wierzyć się nie chce...goście nie dojechali bo ich dziecko przychorowało a ja się snuje po domu, chciałam jechać na basen ale jest mi jakoś dziwnie...strasznie bolą mnie plecy i ogólnie nie chce mi sie...hehe...odrobiłam grzecznie angielski szybciej niż zwykle a teraz chyba zrobie sałatke z ananasa, pory, kukurydzy, jajka i coś tam jeszcze...mam wilczy apetyt...podjadałam nawet słodycze...pewnie przez ta pogodę albo stres przed szpitalem albo przed @...już sama nie wiem...Już mnie wyganiają z kompa...Miłego wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ale u mnie wieje!!! Normalnie szok! Wstawać, pobudka! A co sama kawę będę pić ;) Majmac plecy cz ęśto bolą od stresu, a tego ostatnio masz w nadmiarze. Serenity pewnie wpadnie totalnie skacowana i po piwku hehe A Momirka nam całkiem przepadła, wsiąknęła w swego J. Momirko nie wymiguj sie tylko daj znać czy mammy ci już gratulacje składać?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a guzik prawda! kaca nie mam, ale mam opinię u Was hahahah:-D erwino na kawkę zapraszasz, a nie postawisz, znaj za to moje serce! >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jak zwykle :O:O Wybaczcie, rano jestem kompletnie nieprzytomna :O Ale Serenity na Ciebie zawsze można liczyć!! Jesteś niezastąpiona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwino ja nawet nie chcę myśleć jak się czuje:-o jak dla mnie naprawdę najgorsze jest oczekiwanie i choć człowiek wie, ze wszystko będzie dobrze to i tak pozostaje strach przed nieznanym, bo przecież takie zabiegi to nie jest codzienność. Wiem, ze na pewno wszystko będzie dobrze, a ten caly stresik zrekompensuje kopa wolnego! ja tez nie chcę zapeszać, ale wczoraj pierwszy raz nie bolał mnie jajnik i dziś jak na razie też ok, może tabletki działają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starość nie radość, zauwazyłam, ze od pewnego razu powtarzam się w moich postach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*od pewnego czasu miało być! cholerka naprawdę źle ze mną, czyżby regres umysłowy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miewam takie dni :D:D Albo plotę trzy po trzy, albo się powtarzam, albo zupełnie nie wiem co mam powiedzieć. Tak właśnie miałam przez week. Kompletna pustka i jakiś taki dół. Nie wiem czy jest lepeij. Czekam na choinki to powinno mi całkowicie poprawić humorek :) Serenity z tabsami naprawdę jest wygodnie :) I @ są normalne :) tzn nie dokuczają tak jak bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś to raczej mam niesamowitego lenia :D Zastanawiam się jak się okopac i zbunkrować. Niestety jak znam zyvcie to jeszcze dzis zaczną sie drzwi bez końca otwierać a w nich będą ludzie z praca dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym ubrać choinkę na kremowo - złoto ;) (cóż za elokwencja heh) Druga opcja to czerwień... ale jakos mniej mnie kręci. Poza tym już zakupiłam aniołki kremowe ze złotymi dodatkami. A tak w ogóle to nie mam żadnych ozdób, więc zabawa mnie czeka. Szkoda że taka droga, ale w końcu najwyżej znowu wpadnę w debecik ;) o ile w ogóle uda mi się z niego wyjść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj erwinko ja tez mam dzisiaj leniuszka, do tego od rana zjebki hehehe, czyli poniedziałek zaliczony:-D myslę, że choinka z lekkim odcieniem czerwieni jest ok, ale ja jakoś nie gustuję w tym kolorze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak sie zapatrujesz na kremowo - złotą? Ja jeszcze jakoś się tak kręcę z tą nową szefową, zobaczymy jak będzie dalej, choć przyznaję, że jest inaczej i niestety gorzej. W piatek mnie nawet z lekka zdenerwiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino wydaje mi się, ze będzie ładna, ale może dodaj jakis akcent, granat...? tak, zeby nie było za mdło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiem, że ja też nie mam pomysłów na choinkę, najpierw chcialam tylko same lampki, ale teraz myślę o kilku bombkach, ale takich dużych, raczej też w kolorach kremowo-złotych, no i może jakieś sreberko, ale właśnie nie wiem czy za mdło nie będzie, chyba, ze lampki bedę miała kremowo - granatowe.....wszystko wyjdzie po ubraniu chojaka:-) erwino proponuję potem wymienić się fotkami, być może nasze choinki wyjdą podobnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D cenzur ą to ostrro pojechali ;) Ja chcę fotkę, może mi się spodoba twój pomysł. Ja lampki chcę takie całkiem białe, noie kolrowe. Nie wiem, może faktycznie będzie mdła, ale wtedy zawsze mogę coś jeszcze zmienić. Poza tym ja tak kocham moją oazę spokoju ;) Mój małzonek powiedział na mnie ostatbnio że \"jestem taka monkowata\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ERWINO NO WŁAŚNIE JA TEŻ Białe lampki, tylko one mi się wydają kremowe, bo chyba tak całkiem białe to nigdy nie są, białe sa najładniejsze, ale trzeba coś z tymi kolorami pokombinowac, żeby nie było za bardzo kremowo-złoto, sama nie wiem , może jakieś akcenty słomkowe, zresztą jak się powiesi suszone owoce to powinno \"ozywić\" chojaka. wychodzi, ze Nasze choinki bedą w podobnej tonacji:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie! :) Moje pomarańczki już się suszą, a następne pokroję w tym tygodniu. Słyszałam że trzeba je spryskać lakierem do włosów żeby nie ciemiały, ale nie wiem na ile to prawda??? Ja tak sobie myślę, że zrobię ją tak jak planuję, a jesli będzie za mdło i nijak to wtedy coś dokupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobię tak jak ty:-D dodatki zawsze można dobrać, ale podstawowe kolory to kremik, biel i złoto;-) nie wiem jak jest z tym lakierem, bo nie próbowałam, ale możesz spróbować na kilku plasterkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi dzień zleciał, uchchchch...mialam poleniuchowac, ale nie dałam rady, za dużo mi tego zwalili, jakbym miała nie wpaść to przesyłam ogromne całusy dla majmac 😘 za jutro oczywiście od teraz trzymam kciuki i jakoś chciałabym Ci otuchy dodać, ale nie bardzo wiem jak, ale ani się nie obejrzysz a juz bedziesz po!:-) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba powinno być uhhhhhh...coś ze mną nie tak:-/ znalazłam ofertę na wycieczkę do egiptu, hotel 5 gwiazdkowy, 14 dni, all inclusive i 1800 zł za osobę, toc to taniocha jak na takie warunki, poleciałabym sobie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam się dodzwonić do Majmac ale mi się nie udało. Może nieco póxniej jeszcze wykręcę. Jak się domyslam, jest teraz biedna męczona przez szefostwo i pracę. Wyciskają z zestresowanje biedaczki ostatnie soki... Trzymaj się Majmac!!!! Serenity sprawdź sobie Arubę... :) To dopiero super sprawa, ale koszty... no znacznie większe. Ale tam można sobie też podróżowac statkami i pozwiedzać wszelkie okoliczne wyspy łącznie z Wenezuelą.. Mnie się podoba, tylko za dużo kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce jeść i spać!!! Dokładnie w tej kolejności. W tym właśnie momencie dopadł mnie kryzys~!! Chce do domu!! 😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Drogie... Upisałam się wczoraj jak głupia i wcięło mi wpis :( A dziś jakoś nie mam weny. Pogoda do niczego, nie wyspałam się, nie mam jeszcze @ i chodzę spuchnieta jak balon. W kwestii grzechotek się wstrzymajcie bo to raczej nie TO... ;) Majmac... trzymaj się dzielniasto i broń boże nie leć z podłączoną kroplówką na zakupy czy angielski :D I jeszcze zdanko w kwestii choinki. Mi nie podobają się jedno czy dwu kolorowe bo kojarzą się z tymi na wystawach sklepów. Ale to oczywiście tylko moje zdanie ;) Ja lubię choinki kolorowe, pachnące i ze światełakami... i tak żeby bombki były różnej wielkości. I nie znoszę włosów anielskich! :O :O To tyle co na ten moment sobie przypomniałam. dobrego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki laseczki za trzymanie kciuków...wykąpana, spakowana (w końcu) i jeszcze nie śpiąca Majmac melduje się na posterunku... :-) Chciałam powiedzieć Miłej nocki i do napisania... Erwinko dziekuję za telefon...miło mi było...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko, Dobry Duszku... ja też dziękuję 👄 Wyobraźcie sobie że wczoraj po raz pierwszy od nie wiem kiedy poszłam spać o 21. Było mi to bardzo potrzebne bo ostatnimi czasy \"chodzę po ścianach\". Po cichu liczę na to że odeśpię w przyszłym tygodniu, podczas wyjazdu z pracy - ale o tym jeszcze zdążę Wam napisać. Budzę się wyglądam przez okno a tam... ZIMA!! :) :) No jeszcze jakby słońce świeciło to już w ogóle byłoby cudownie. I czas do piątku zleciałby niewiadomo kiedy. Serenity, poleć mi jakąś książkę na kilkugodzinną podróż. Czytałaś Murakamiego. Facet ostatnio \"atakuje mnie\" zewsząd. Ta czyta, tamta czytała, inna się zachwyca i oderwać nie może... Dobra. Stawiam kawę i lecę. c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) A Wy tu piszcie cały dzień znowu... żebym nie nadążyła z czytaniem jak wrócę... Tak, tak... nie krępujcie się. Ja Wam odpisze jak już uporam się z naskrobanymi kilkinastoma stronami, i to naprawdę nic nie szkodzi że nikt mi potem nie odpowie :P :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×