Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

erwino łączę się z Toba, dziś nic mi się nie chce, więc sobie siedzę w necie głównie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirka pewnie walczy z lękami.. Lekarz miał być po południu. Jak nie pójdzie to nie wiem co jej zrobię!! 😠 Nakopie to mało powiedziane!!! Amirko masz zameldować co i jak! Nawet nie pisz, że nie poszłaś i proszę nie szukaj wymówek!!! Nic ważniejszego teraz nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa lenie hahah:-D królujemy na tej stronie, no chyba, ze cwaniara momira znów zrobi Nas na szaro 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwina groźna czasem wyskakuje ze mnie jak z pudełka :D W słusznej sprawie nie ma zmiłuj!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Momirka jeszcze na zwolnionku więc kto wie czy nie wtryni sie w najlepsze?? Chyba że jest wyobracana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej to się powodzi, mam nadzieję, że ma @ i nici z obracania:-D a co! tylko ja mam cierpieć!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss... no to się niechcący wtryniłam na pierwszaka! To przez te pomarańczowe wtręty 😠 liczenie mi spie#$%$#%#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też miałam micha i @, to może i ona dołączy do grona :D Tylko diabli wiedzą czy nie czyni przygotowań do akcji grzechotka! Może więc wcale nie liczy na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wpadła szefowa i cos przebąkuje o zmianach w pokojach :O A tak było sympatycznie.... wygląda na to, że mogę mieć przeprowadzkę i to nie wiem gdzie :O Fuck! Fuck! Fuck!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz zaczynało byc tak pięknie!!!! Tylko że życie brutalne jest i pełne zasadzek... No przecież nie mogło być tak pieknie jak mi się marzyło.. Dwa lata spokoju i znowu kombinacje 😠 Fuck!!!!!!!! Nawet nie wiecie jak mnie to wściekło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, gdyby tylko była moja dawna szefowa bezpośrednia... jak ja za nia tęsknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no sama to ja nie chcę zdobyć tej stronki, tak więc spadam cos poczytać. Może i nerwa ukoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj erwino zmiany są potworne, chyba za wcześnie się cieszyłaś, a ta pomarańczka też mnie wkur... co mnie obchodzi jakaś wiocha, nadolice phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUż wróciłam, pamiętam o ksero, swoją drogą przekichane trochę. Najbardziej mnie ciekawi gdize wyląduję. ???????? Poleciałam poszukac kogoś kompetentnego w celu ustalenia ale nie znalazłam.. No i to mnie tez wnerwia! 😠 Jednak gacie na lewą stronę to chyba oznaczają złe wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz byś tam chciałą zagarnąć stronkę :P Nie ma tak lekko! Ja też musze czas zabić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pitol mi nawet z tymi nowymi, bo jak posadzą mnie z nimi to chyba się zwolnię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×