Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

hej!!! wita Was zakatarzona i zachrypnięta serenity:-o stanowczo ta pogoda mi nie służy, a już najbardziej temperatura... weekend miałam szalony, objechalam całe trójmiasto w poszukiwaniu różnych rzeczy do chałupy, w końcu wylądowałam w leroy merlin i tam zakupiłam oświetlenie,które mi się spodobało, ogólnie kasa topnieje, a remont raczej nie zakończy się przed świętami, w sumie się spodziewałam, ale i tak jestem zla! w piątek przyjeżdżają meble kuchenne a gościu jeszcze musi wycyklinować podłogę, pomalować ściany i sufity...nie mówię już o lazience...jest jeszcze tyle spraw!:-( także w dalszym ciągu mieszkam u rodziców i chyba długo jeszcze pomieszkam:-( Ale dość o tym, Majmac pochwal sie jak wrażenia w pracy, czy zostałaś skomplementowana laseczko:-)? erwino strasznie Ci zazdroszczę, ze masz już zakupione prezenty, bo ja jeszcze nic:-( takim oto humorem rozpoczęłam mój topikowy poniedziałek hehe aha jeszcze dodam, ze spóźniłam się do pracy i dostałam @!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i erwino teraz dopiero doczytałam, ze w końcu zwalniasz biuro:-D mówiłam, ze się doczekasz i przeżyjesz to, a ile doświadczeń można przy tym zdobyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doświadczenia raczej negatywne.. Serenity bido, ja tez nie znosze tej pogody, wczoraj wracając z koncertu myslałam że zamarznę!!!! Wyszłam i trzęsłam sie jak osika, nie mogłam sie rozgrzać, a co gorsze potwornie chciała mi się siku!!! Myślałam że zwariuję i nnie dotrę do domu. W końcu resztkami sił jakoś się rozpędziłąm an maksa i po około 10 minutach rozgrzałam sie co nieco... Jak doszłam do domu to uda miałam po prostu czerwone z tego zimna!!! 😠 Brrr... byle do ciepłych dni!! Co do @ Serenity, to się przyzwyczaisz, ona przy tabsach zawsze przychodzi tego samego dnia. Dla mnie to czwratki :) Także nie trzeba się potem absolutnie niczym stresować, pełna wygoda :)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że remont ci postępuje do przodu. Jeśli chodzi o opóxnienia to one są zawsze, także włącz luzik ;) Oświetlenie zdobyte i jak słysze bez przykrych przygód?? :D Będziesz miała śliczny i cudowny domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino ja wiem, ze powinnam się cieszyc, bo przecież odrobinę opóźnienia nie zmieni faktu, że będzie w końcu tak jak sobie wymarzyłam....co do @ to jest dziwnie, niby wczoraj dostałam, ale to bardziej takie delikatne plamienia,to było po południu, a dziś rano wstałam i w sumie dalej prawie nic. Od dwóch tyg. nie boli mnie jajnik, więc liczę, że tamten kłopot mam z głowy, miałam isć do gin po @, ale nie wiem czy zdążę, bo przecież żwięta....tabsów nowych nie mam, bo ogólnie mam ich nie brać, miały mi tylko wchłonąć paskudę, tak więc rozpoczynam produkcję juniorów, zobaczymy jak wyjdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli po świętach to na kontrolę powinnaś pójść!!! A co do planów to trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!!! To juz dziś się wyniosą!!!!! :D:D:D:D:D:D:D Moja radość jest przeogromna!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No same prezenty od rana!! Tak powinno być ;) Dostałam jeszcze nagrodę! Jupi! Własnie byłam w banku :) Normalnie chce mi sie śpiewać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino to imprezka sie szykuje! a jakiś pożegnalny kOP W D...? żeby im nie przyszło do głowy wracać!!!! erwino co do wizyty u gin to oczywiście, ze pojdę, chciałam jednak załatwic wszystkie sprawy w starym roku, a wdać nie dane mi bedzie, no mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino chyba Ci za drobrze hehe, ale normalnie należało Ci się za te męki z tymi mendami:-) doradzam zakupienie sobie jakiegoś prezentu:-D a ode mnie masz kwiatka, tak żeby już wszystko było super! 🌻 a może 14 grudzień ogłosimy dniem erwiny:-D? myślę, ze reszta się zgodzi, tak więc wpisuję już w kalendarzyk Twe topikowe imieniny i balange czas zacząć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze położyłam wypisany wniosek urlopowy w ilości dni: 5, i chyba nici, w sekcji technologicznej pracuje 5 osob, a tylko ja chcę urlop! i z czystej złosliwości nie moge go dostać:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Serenity,... dzis jest 17 i jak co roku mam urodziny :D:D Prawie więc trafiłaś ;) A dzień naprawdę zaczął sie (tfu tfu) pięknie!!! Wspaniałym prezentem od micha - dostałam truth CK :) Moje ukochane perfumy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem worek ślicznych życzeń i niespodzianek! Kocham grudzień, naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ERWINO NO TO 100 LAT!!!! A NAWET DWIEŚCIE!!!! A to mi się trafiło, no nie mogę, cos przeczuwałam w kościach!!!!:-D kurczę na starym topiku miałyśmy taką fajną rozpiskę z urodzinami i imieninami, a teraz nie wiem co i jak! w kazdym razie jako pierwsza mogę Cię ucałować 😘!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję kochana! ❤️ Co do rozpiski to proponuję zrobić ją ponownie :) Wszak mamy w gronie \"nową\" naszą \"starą\" Momirkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam super humorek, same miłe niespodzianki, i jeszcze totalną labę w pracy. Pięknie... ech, byle więcej takich dni w roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino to wspaniale, dawnom Cię widziała w takim humorze!!!! mam nadzieję, ze dziś pojawi się cały komplecik by odśpiewać Ci na urodziny jakąś pieśn:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to tez chętnie, i to z masażem!! Szkoda że nie dziś bo pracuje, ale z drugiej strony ja do środy z @ tańcuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przez to mam humorek niezły, udzielił mi się nastrój:-) aż się piewać chce lalalalalallalaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także jak widzisz Serenity mam przeogromne powody do kochania grudnia! Mikołaj, urodziny i gwiazdka! :D W sumie to do domu pierwszy raz w życiu przyjechałam na gwiazdkę hehehe, a mama po porodzie, wszystko w proszku i rozsypce, a tam dwójka dzieci czekała hehe a ona z niespodzianką ;) małą i na szczęście spokojną, bo byłam bardzo cichym dzieckiem. :) Równo tydzień przed wigilią :) łatwo mi się za to liczy w jakie dni co przypada, równo 7 do wigilii i równo 14 do sylwestra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla jeszcze lepszego humoru puszczam sobie radio z telefonu :) Jest biuti!!! Komu szampana? YYYYYYYYYYY Chyba znowu same zabaniaczymy Serenity, a co, kto póxno przychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino super daty!!! grudniowa dziewczyno nie dziwię się, że tak kochasz święta, a twoja rodzinka miała nizły prezent na gwiazdkę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc wolę ją teraz, niż na święta, zwłaszxcza że w tygodniu i tak micha nie ma, a na świeta zobaczymy sie a jakże. No a poza tym u rodziców jest ogromna wanna... w której mieścimy się razem :P Nie to co nasza szaleńcza \"wanienka\" Także dobrze mówisz, co sie odwlecze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szampana oczywiście chętnie, no chyba mnie znasz, że za kołnierz nie wylewam hehehe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama i tato do dzis wspominają te święta hehehe totalna pustka na stole i w domu :D a rodzeństwo z zaciśniętymi zębami złe stało nad kołyską.. zamiast ciast i wypieków mieli malca z pieluchami i wymęczoną mamę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to będzie i z lewa i z prawa i w poprzek w wzdłuż, ale zazdroszczę, bo my niestety wciąż u staruszków bez warunków hehehe, ostatanio musieliśmy pojechać do domu na dłuższe oględziny remontu by sobie tam poćwiczyć aerobic hahah:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jak wiesz były czasy takie, że nie było mozliwości skoczenia do żabki czy marketu za rogiem :D Szkoda że osobiście tego nie pamiętam. Musze ci Serenity powiedzieć, że ja to całkiem wypadłam z rytmu. Wczoraj całkiem nieźle wstawiłam sie małym piwkiem :O To jest głowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×