Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

no co jest grane!!!!!!!!!!! erwino gdzie Twoje posty, erwino pokaż się i daj znać, ze zyjesz!!!! że istniejesz i nie jesteś tylko tworem mojej wyobraźni:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze w świecie równoległym piszecie jakieś posty, tylko ja ich nie widzę! ale jazda:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba nie dane nam będzie się spotkac razem, wywaliło mnie do innego kafeteryjnego świata:-o a jeszcze mam takie coś, że wysyłam posta, a pokazuje mi, ze za mało czau upłynęło od ostatniej wypowiedzi, a ja nie miałam ostatniej wypowiedzi od ponad 10 min. i ciągle jakieś bzdury mi się wyświetlają:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wrażenie że moje posty sz..tr..??????????? Nie wiem co jest grane ?!!!!!!!!! Potem pojawia sie post Amirki którego nie było. Normalnie lost!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe czy ten dojdzie?? Serenity ja chyba zstałam gdzies przeniesiona?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde co jest grane!!!! ostatni post niby było O 10, A PRZECIEZ Przed chwilą pisałam, o co tu chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie siedziałam calkiem sama, bo potem był wielki post erwiny, a teraz go nie ma i nagle znikąd wcisnął się kilka postów d pzrodu post amirki, a teraz już nic nie rozumiem, bo momiro piszesz normalnie z przeszłosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak Serenity... Ten post przedostatni pisałam w maju zeszłego roku.... (Na stronie - czy ktoś mógłby podać dla S. numer do dobrego psychiatry?... Tylko ciiiiiii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momiro ha! kiepski z Ciebie detektyw, spójrz na godzinę swojego posta, mi nie chodziło o inną datę, ale godzinę, niby napisałaś tego posta o 08.09! i co ty na to!?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momiro tu nie psychiatra potrzebny, ty mi powiedz jak to robisz, to się cofnę po kopertę z premią kilka razy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko cały czas tzrymam kciukasy!!!pewie już tam siedzisz, obyś wyszła z szerokim uśmiechem!!! aż mi się łapska spociły, bo potrafię się wczuć w Twoją sytuację! całusy, mam nadzieję, ze pozytywna energia jaką Ci wysyłam dojdzie do Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moich postów dalej nie ma!!! 😠 jakiś szok... chyba wszystkie na kozetki ytrafimy... A może ja faktycznie do lostów dołączyłam???? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze erwino ja też mam wrażenie, że nas gdzieś wciągnęło, w jakąś czarną dziurę i teraz każda z Nas żyje w innej strefie czasowej, a nawet wymiarze, a moze ten topik to tylko jakaś wspólna wyspa, na której splatają się światy równoległe, w których normalnie żyjemy:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam skierowanie do poradni chorób sutkowych i koniecznie muszę powtórzyć OB,bo to które ostatnio robiłam było podwyższone.Jutro z rana mam jeszcze raz ginekologa,tym razem inny ma mnie obejrzeć.Po prostu koszmar :-( Strasznie się boję,to chyba nie bagatelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o znikające posty,to macie rację,dopiero teraz przeczytałam posty Erwinki,wcześniej ich nie widziałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko... póki co nic jeszcze nie wiesz na pewno więc nie nastawiaj się negatywnie, proszę.... Bardzo dobrze, że poszłaś, że zrobiłas pierwszy (może najważniejszy) krok :) A oto bukiet specjalnie dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko ja też się zgadzam, zę najważniejszy jest pierwszy krok, teraz wszystko poleci z górki, będziesz miała z górki, a najważniejsza jest wiedza, bo bez niej nie możesz się leczyć. Jesteś dzielna jak nie wiem co!!! milion buziaków 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity dziekuję,ale i tak się ogromnie boję...ostatnio dużo czytałam o raku sutka i mam dużo z tym wspólnego :-( bolą mnie piersi,wczoraj w nocy to ból mnie obudził.Ból wchodzi w pachę i lewą rękę...strasznie się boję a najgorsze jest to,że jestem słaba psychicznie.W specjalistycznej przychodni Chorób sutka zarejestrowałam się na 8 stycznia.Termin nie jest odległy bałam się ,że dłużej będę czekać---a tu taka niespodzianka.Zobaczę jeszcze co mi jutro lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..hej.. Amirko...dzielna jesteś...przybij piąteczkę... trzymam kciukasy, żeby jutro były same dobre wieści... Dzisiaj miałam Jasełka w przedszkolu i musiałam się urwać z pracy o g.14 a że mam full zaległości to miałam włączony motorek w t...u, jak już dotarłam to przedstawienie trwało aż 15 minut...hehe...fajnie było ale zdeczko krótkie jak na urywanie się z pracy na 15 min...hehe...za to wykorzystałam ten czas na bieganie po prezenty, kupiłam zaledwie jeden...dla chrześniaka...ale ile można kupić przez dwie godziny??? no przynajmniej mam go z głowy... Amirko co do chorób dzieci to łączę się z Tobą w bolesciach bo moja mała też licho się czuje...dzisiaj nie była w przedszkolu, zaprowadziłam ja na przedstawienie bo bardzo chciała pójść, miała tam kwestie do powiedzenia, ogólnie boli ja brzuch, wczoraj miała biegunkę a dzisiaj rano zwymiotowała, dodatkowo ma stan pod goraczkowy...chyba bez antybiotyku się nie obejdzie... Dzisiaj o mało nie kupiłam choinki gdyby nie fakt, że jechaliśmy w innym kierunku niż nasz dom a mielismy mało czasu na zakupy...byc może jutro się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym roku udało nam się kupic choinkę kaukaską za niezłą cenę...była taka super, że nawet udało nam się ją przeprowadzić z mieszkania do mieszkania i ubrać na 3 Króli...hehe...to była niezła jazda...jeszcze była opruszona cekolem...hehe...bo kończylismy robic łazienkę...ale w tym roku są drogie takie choinki a nie chce czekać do ostatniej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×