Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Nie!!! Stanowczo nie dla tych pind!!!! To jest nie do wytrzymania!!!!!!!!! Serenity udusze cię własnoręcznie jak twoje słowa się spełnią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha dasz radę, najwyżej dostaniesz szmergla!:-D chociaz i tak masz już sporego mój ty kochany monku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mi miło nie by ło to bym znalazła inny sposób na zaBICIE CZASU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe podejrzewam, że mogłabnym po dłuższym siedzeniu w takim towarzystwie zacząć liczyć słupki i nie stawać na liniach chodnikowych :O To zaś pociągnęłoby za sobą wniosek o ubezwłasnowolnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz szansę! Blisko coraz bliżej kochana! Niebawem mianuję cię na pierwszaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba! Nawet juz 15!!! :D To piękne! Teraz już coraz bliżej domku! Dostałam właśnie od znajomego przesyłkę dostarczoną osobiście, w postaci pięciu pięknych, wielkich dorodnych bezów przekładanych kremem... mmmmniam!!!!!!!! Już pewnie o nich pisałam kiedyś. Są przepyszne!!!!! No to mam wieczorek pod znakiem słodkości! Ciekawe tylko co na to mój żołądek i zgaga kytóra ,mnie ostatnio prawie nie opuszcza. A dziś nieźle mi doskwiera. Ale to nic!! Przeciez nie mogłabym zostawić tych bezów w spoikoju! :D Zjem je z prawdziwą przyjemnością!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim układzie do juterka kochane dziołchy!!! Amirko masz się tu pięknie zameldować i pokazac jak byłaś odważna!!!! Dzieci będą miały niesamowity wzór do naśladowania! To pa pa! Milastego popołudnia i słodkiego też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwinko ja też się żegnam!!! pora wspaniała, choć ciemno jak nie przymierzając w dupie:-D amirko nie udawaj, ze Cię nie ma!!!! MELDUNEK PROSZĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety... L4 się skończyło i od wczoraj jestem w pracy choć wciąż chora :O WIem, wiem... powinnam być w domu (niekoniecznie swoim :P) ale musiałam być, wiecie jaki teraz \"gorący\" okres w mojej pracy... Serenity... dwie pary dobrych kozaków to jest moja pensja!!!!! :O :O :O Erwinko... usiłowałam sobie przypomnieć co też się wydarzyło kiedy ja ubrałam majtki na lewą stronę... I przypomniałam sobie. Pozwolicie jednak że nie będę pisać, na wypadek gdyby forum czytały dzieci :P Amirko! czekamy... :) Majmac... na ile par kozaków dostałas. Pochwal się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc...nie byłam dzisiaj u lekarza,wizytę mam jutro.Dzisiaj byłam na wielkich zakupach a potem o mało życia nie straciłam :p Kupiłam dużo mięska,między innymi kurczaki.Stwierdziłam,że je pokroję,dzieki temu więcej zmieści mi się do zamrażalnika.No i użyłam moich cudownych,nowych,bardzo ostrych noży...ciach mach i prawie po palcu :p prawie zemdlałam,dużo krwi i straszny ból.Najgorsze,że byłam sama w domu...ostatkiem sił,wzięłam telefon i zadzwoniłam do męża,żeby zapomnieć.Do tej pory potwornie się czuję...ach te noże,chyba dostaną eksmisję...normalnie mam uraz...boję się ich :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko ja nalegam...opisz swoją historię z majteczkami...daj się pośmiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko droga! Tu nie ma nic do śmiechu... Majteczki trzeba było przebrać... a ja ... no... nie zrobiłam tego sama... :P Najśmieszniejsze jest to, że kiedy zauważyłam że są na lewą stronę pomyślałam jak Erwinka: \"Ocho! jakaś niespodzianka będzie!\" Nie sądziłam jednak że tego typu..... :D :D Niestety od tamtej pory jakoś zawsze zakładam dobrze :P PS. Pomocnik nie wie że nim był... Jeszcze nie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Erwinko... zbijacie się z nas! Jak mogą cyć jak Serenity cały dzień sama siedziała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na kawkę już chyba za póxno, więc moje kochane leniuszki nic nie dostaniecie prócz mojego pięknego uśmiechu:-D amirko mocno trzymam kciuki za Twoją dzisiejszą wizytę i jestem z Ciebie dumna!!!!!! momirko może ja też zacznę ubierać majtki na lewą strone, jeśli ma się to skończyć jak u Ciebie hehe erwina dziś zapracowana, majmac bidulka bez warunków do normalnego egzystowania w pracy ( czyli siedzenie na kafe ).... a ja dziś walczę z leniem, tak mnie cholernik wczoraj dopadł, ze po powrocie poszłam spać, spałam do 20, potem wypiłam 2 piwa i znów lulu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to mam dzisiaj wspaniały humorek! sama nie wiem dlaczego, ale jakos śpiewać mi sie chce i tańczyć! no i chyba urlop mi podpiszą, tralalalaaaalaaaa, a wy co na sylwka porabiacie, bo wiem już co robi majmac, a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robić sylwka u siebie, teraz okazało się, że nie zrobię, bo nie skończy remontu, więc brat cioteczny zaprosił nas na imprę, ale że m-c temu urodziło im się dziecko, a w domu mają jeszcze 2 latka to postawił Nam warunki, dla mnie niestety nie do zaakceptowania, a mianowicie, impreza cicha i krótka, przynoszę jedzenie i picie a potem sprzątanie, na początku to myślałam, ze to zart, ale okazało się, że nie, więc mam gdzieś imprezę gdzie będę sponsorem i służką...ja rozumiem, ze mają dzieci, ale przeciez nie są przez to niepełnosprawni a i tak na pewno nie przyszłabym z pustymi rękami i tak samo bez upominania pomogłabym sprzątnąć...nie wiem może jestem przewrażliwiona,ale zrobiło mi się przykro, tak wiec sylwka spędzimy u rodziców na przyjemnej kolacyjce w piżamkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zauwazyłyście, ze w tym roku Nasz topik jest ubogi w przepisy? zawsze przed świętami burczy mi w brzuchu od czytania, a teraz cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w tej naszej firmie to pracują ludzie, wczoraj niby nie mogłam wziąć urlopu z nowego roku, więc jak się ugadałam, że będę odpracowywać i powiedziałam to naszej kadrowej to skrzywiła minę i dzis już mnie zawołała, ze jednak można wziąć, nie wiem o co chodzi, bo odnoszę wrażenie, ze zazdrości mi, ze będę miała 1 dzień urlopu na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino czy są jakieś wieści odnośnie Twojego nowego miejsca pracy....będziesz miała współlokatorki hehe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×