Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Alez tematów poruszyłyście dzisiaj... A ja niestety cały dzien w pracy.. Ktoś musi czuwać nad przyszłościa młodego pokolenia ;) Mam ostatni ciężkie dni... ale wole o tym nie mówić... [patrz- stopka] Co do opalania to ja raczej na brązowo od razu...Pod warunkiem że nie przesadzę ze słońcem... Żadnych opalaczy nie stosuje bo wiadomo jak to cholerstwo działa na dłuższą metę? ? Mnie na szczescie nikt w pracy nie podgląda - chyba że sie wcześniej zapowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dzisiaj lenie się w domu na potęgę...zrobiłam na obiad makaron z truskawkami,zapiłam kawą,zagryzłam czekoladką i nie mogę się ruszać...męża pojechała w delegację więc jest spokój...hehe...zostałam z dziećmi i z moim brackim i nie robię kompletnie nic...no...szukałam jakis zdjęć z dziećmi bo musze dać do przedszkola a mam większość na płytkach i jak zaczęłam oglądać album przypadkiem z przed 10 lat to ...zapragnęło mi się tak wyglądać jak dawniej czyli jakieś 15 kg mniej...hmmm...i teraz co? od jutra dieta? blee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity ,...czy to dobry nr gg? jakaś 15 mi wyskoczyła....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ullala...u mnie idzie burza... co do facetów...to dla mnie są MATOWI...tak, to moje ulubione określenie...nic się nie domyslają...heeh...blyskotliwość to ich słaby punkt...moje chłopaki w domu tak właśnie sie zachowują...a mój szef jest tego świetnym przykładem...tłumaczy nam często oczywiste rzeczy...wtedy wymiękam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku, no nieeee, o której ty wstajesz kobito, ja myslałam, że dzis pierwsza będę a ty jak zwykle mnie ubiegłaś...no niestety nie wygram z Tobą:-o aniołku i majmac jeśli chodzi o domyślność to rzeczywiście faceci mają ja na poziomie zera. Potrafią zepsuć wszystko tekstem: \"to czemu nic nie mówiłaś\", albo: \"skąd miałem to wiedzieć, nie jestem jasnowidzem\" hehhehe, ale kochamy ich, czyż nie? majmac myśle, że g jest ok, chociaż dawno z niego nie korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z Wiru Pracy :) Wpadłam w niego tym razem zanosi sie na dłuższy pobyt. czy u Was tez sie odrobinkę ochłodziło?? U mnie nie spadła ani kropla deszczu od wczoraj, a zapowiadali wielkie ulewy. A dzis wiatr i jakby trochę chłodniej. Ucz sie ucz, Aniołku... Pomyśl że jeszcze tylko odrobina wysiłku iiiiii WAKACJE ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momiro tylko nie przesadź, mam nadzieję, że niedługo zmienisz tą stopkę na jakąś taką z wydźwiękiem pozytywnym! wpadaj częściej, olej pracę, to moja dewiza od poniedziałku. Swoją drogą to podziwiam Cię za cierpliwość do swojej pracy, ja to bym @%$%$#^$%&^%*&%**** nieprzeciętny nerwus ze mnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmac @@@@@ - po !!!!! teraz to juz mam całkiem lenia, jak obejrzałam sobie fotki, suuuuuuper miałaś wyjazd, piękne widoki, piękna modelka, noe po prostu miodzio, przejdź się teraz na plażę i porób zdjęcia nad morzem, chętnie sobie pomarzę, bo nawet nie mam kiedy pojechać, poza tym znów są roboty na tej paskudnej E7 i są straszne korki:-o w ten weekend kolega jechał do Stegny ponad 2 h, co przy normalnych warunkach można zrobić w 25 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj jest strasznie zimno. Jestem w koszulce, sweterku i katanie, a żeby mi było ciepło to nie powiem.. Wczoraj po skanowaniu kompa padłam jak betka do wyrka i spałam do rana, a jeszcze mi mało :( oj nazbierało mi się tego wyczerpania. Musze dzisiaj ostro pracować niestety i zastanawiam się jak dam radę??? No nic, to zbieram się póki jeszcze choć trochę mam sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity zazdroszczę, ja jestem obstawiona robotą i spozira na mnie z każdego kąta.. chętnie sie zamienię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym po wczorajszym obiedzie jestem strasznie wygłodzona, ale za to jaki płaski brzuszek :D Żeby tylko jakoś go wyćwiczyć, żeby był jędrny. Ciekawe czy te pasy ćwiczące dają takie rezultaty. Może na taki opas się skusić??? Ciekawe czy można go zakupić w takich normalnych sklepach? I ile takie cudo kosztuje? Wie coś któras z was na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Momirka z Aniołkiem to mają luksusik z tymi wakacjami, oj dziewczyny jak ja wam zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino ja mam roboty po pachy, ale strajkuję! cały czas ktoś mi rzuca sprawy na wczoraj, jestem tym wkurzona i w rezultacie nie robię nic, aktualnie przeglądam strony o gorodnictwie. erwino u mnie też trochę chłodniej, ale powiedziałabym, ze raczej w sam raz i chyba tak jest lepiej niż ten potworny upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wyczerpania organizmu to mam strasznie ocieżałą głowę, może nawet lekkie zawirowania. Przydałoby sie pójść na kilka dni urlopu ale nie mogę bo mi nie wystarczy na wyjazd :( przechlapane. A tak potrzebuję odpocząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam kocham jak na dworku słonko przypieka na 30 stopni :D W takie dni wreszcie nie marznę i mam ciepłe stopy :D Powinnam mieszkać w innym klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że możesz sobie postrajkować, mnie by łeb urwano za niedotrzymanie terminu i choćbym pada ła na pysk to muszę zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino tka jesteś szczupła po truskawkach ze śmietaną??!!! o kurcze, ale dietka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale literówy sadzę:-o ale pisze popijając kawkę i zajadając ogórasa. z przerażeniem stwierdziłam, ze rozchodzą mi się guziki od koszuli, na razie jak się pochylę i mocno zgarbię, ale nie było tego przed weekendem:-o a tu integracja w piątek i nie będę laską buuuuuuu, czy to mozliwe, że przez 3 dni tak przytyłam?!:-o przecież nie jadłam tak dużo, tylko ten chleb mnie skusił i pyry:-o, ale głupol ze mnie, i wszystko znów od nowa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zsatanawiałm sie kto i skąd chciał mi te trojany wczoraj wepchać. I powiem wam, że podobnie jak u Amiry dostałam wiadomość na gg od nieznajomego. W zasadzie to myślałam że to moja znajoma, która miała sie do mnie odezwać, bo napisane było tylko, \"cześć słyszałam że szukasz muzyjki na mp3, adres strony jest w stopce\" co poniekąd by sie zgadzało.. Ręcznie wklepałam adres tej strony, któa faktycznie istniała i była z muzą, ale wtedy właśnie włączył się alarm antywira z informacją o trzech trojanach.. Tak więc dziewczyny uważajcie na taklie info. Durna jestem ale naprawdę w pierwszym odruchu pomyślałm że to ta moja znajoma.. Najgorsze jest to, że jaK już wyskoczy ta koperta z wiadomością to nie umiem jej usunąć bez otwierania. Byż może tylko ja nie umiem?? Jeśli wiecie jak to się robi to prosze dajcie mi znać. Bo tak sie wściekałm że chyba zlikwiduję gadulca. Wprawdzie kom czyściutki, bo mam niezłego antywira, ale całe popołudnie musiałam dla pewności przeskanowac kompa. Co za gnojki, znaleźli sobie zabawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity po odchudzaniu niestety strasznie łatwo nazbierać nowych kilogramów. Ja też tak mam że o kilku dniach rozpusty zauważam przybranie na wadze. Niesttey paskudne komórki tłuszczowe są przyczajone i chwila nieuwagi skutkuje ich odnową, rosna jak na drożdżach!!! Jak nie wierzysz z tymi truskawkami to zastosuj :D Dieta jest prosta. Od rana jesz tylko dwqie kromki chleba na śniadanie, a potem truskaweczki i troszke czereśni. Tylko kompletnie nic więcej. Zapewniam cię że organizm szybko wyczyści ci jelita a rano będziesz sie czuła lekka jak motylek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sobie zakupić jakąś pyszną herbatkę może zieloną, o ile w ogóle w tym kiosku maja coś takiego. Mam zamiar dzisiaj kontynuować oczyszczanie organizmu na herbacie. Ale spoko, obiad dzisiaj zaplanowany - bardzo dietetyczne KFC :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seerenity co do ogórków to musze ci powiedzieć, że za mną chodza od soboty ogórki małosolne.... Jejku, normalnie nie ma dnia żebym o nich nie myślała. Chyba na weekendzik sobie zafunduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu was przestraszyłam? To lecę do kiosku, a potem odpalam motorki i do roboty. Pa - jeszcze wpadnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm małosolne, chyba zrobię do słoika, pyszotka, a najlepsze do tego młode ziemniaczki z koperkiem i jakieś pyszne mięsiwo mniam mniam. erwino ale te truskawki to rozumiem, ze ze śmietaną i cukrem? a co do kilogramów, to oczyszczam sie od wczoraj i tak do czwartku, 3 dni postu i powinno być ok. niestety mój plan dot. ćwiczeń spalił na panewce, bo strasznie mi się nie chciało, poza tym była burza więc byłam sparalizowana strachem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino wlasnie sobie wyobraziłam jak walczysz z trojanami, i musze Ci powiedzieć, ze jest to przezabawne hehehheheh czy to był popłoch w stylu Twojej przygody z pilniczkiem, tel. do przyjaciela/męża, czy sama dałaś radę? jeśli tak to jestem z Ciebie dumna!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko czemu Nas olewasz? prosze natychmiast zameldowac się na topiku i wytłumaczyć się z nieobecności!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to o dumie można zapomnieć, oczywiście to była akcja z telefonem :D Obyło się jednak bez trzymania kompa za oknem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirkę faktycznie trzeba do porządku przywołać. Nic kompletnie, ani nawet smska z gadulca nie puści, nie mówiąc o komórce. Nie wiem w końcu czy nie ma mnie dosyć więc na wszelki wypadek nie dzwonię.. No Amirko, czekamy na wyjasnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aahhhhahah widzisz jak Cię znam moja droga erwino:-D ale tak poważnie, to sama od razu pobiegłabym do telefonu hehehhe z potwornym przestrachem w oczach oczywiście. ostatnio nawet siedziałam przy kompie, nagle wszystko zgasło, a na ekranie pojawił się komunikat:zrzucanie pamięci fizycznej, a obok odliczane były sekundy do końca, więc ja z szałem i widząc, ze zostało mi 10 sekund, wyrwałam kabel od kompa z gniazdkiem hehheheh:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×