Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Serenity wpadłam ja !!!! Mogę ??? Czy już mnie przekreśliłaś ??? @@@ jedna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ok ok już się tłumaczę.Nie mam ochoty na nic.W niedzielę zalało mi całe podwórko,woda wdarła się prawie do mieszkania,dzieliły nas dosłownie milimetry.Mąż po podwórku zasuwał w klapkach basenowych,w pieknym kapelusiku i kurtce przeciwdeszczowqej,bo lało jak z cebra !!! Dodam,że cały czas pada i to spędza mi sen z powiek....Jestem po kolejnym wyjeździe i chodzę do tyłu a kolejny wyjazd się szykuje...Plisssssssssssss wybaczcie mi moją nieobecność...ale cały czas o was pamiętam ❤️ Erwinko a ja myślałam,ze zmieniłaś mój nr na inny i nie chciałam być niegrzeczna ❤️ 👄.Dzwoń staruszko,dzwoń dawno nie słyszałam Twego głosu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Serenity wychodź spod pierzyny !!! Natychmiast !!! Coś mnie gniecie,zaraz wracam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jesteś ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jesteś ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jesteś ????????????????? Pewnie siedzisz w słoju z ogórkami :D Zostaw chociaż jednego dla wygłodniałej koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już zmykam,bo za chwilę będzie nieszczęście :D :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem,expres po prostu expres.Serenity właź na topik,bo dyscyplinarkę dostaniesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I wtedy Ci dopiero będzie nudno !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie ma nikogo,wpadnę później.Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amira a któż to taki?! [strzela dąsa] Wiedziałam, ze skusi Cię temat jedzenia:-D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku a ty co? kopnąc Cię w kuper na rozruch?:-D ja was zaraz poustawiam, bo jak dziadowskie bicze się rzpuściłyście. jedna tylko ehhh potrafi powiedzieć, a co aż tak nudno dla Ciebie, mało Was zabawiałam?!!!😡 a druga po eonach nieobecności wpada jakby nigdy nic i mnie jeszcze obraża, że to niby ogórki wpindalam!!!! 😡😡😡 erwino choć z odsieczą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity już się boję,cała się trzęsę ze strachu,mało co w galotki nie narobiłam...:D A ogórkami to czuć od Ciebie na odległość :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę pichcić obiadzik,pierś z indyka.Nie wiem co z niej zrobić,myslałam o jakiś zrazikach,ale właśnie wróciłam ze sklepu i nic do zrazików nie kupiłam a nie chce mi się iść drugi raz :p i tak szłam jak wielbłąd obładowana siatami.Zrobię zwykłe kotleciska,chyba,że Serenity podrzuci jakiś fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na przykład majmac dziś muszę pochwalić, postarała się i łaskawie wkleiła 3 posty, ale niech jej już będzie, nie mogę być zbyt surowa, o momirze w ogóle nie wspomnę, olewa Nas na równi z amirą!!!! ja Wam dam małpencje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro chyba już narobiłaś w te galoty, bo fetorek jakis czuję!!! [zielenieje na twarzy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ta dietka Twoja???? indyka się zachciało, phi! ja moja droga proponuje Ci indyka w sosie pomidorowym zcebulką i papryką a do tego ryż. Sama bym to zjadła. albo usmażyłabym na gyrosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity... numer z gniezdkiem jest extra! ! ! ! :D :D Ja kiedys trzy razy zmieniałam autobus... dopiero ten ostatni był własciwym... Nie pytajcie nawe jak odczytywałam nazwy miejscowości bo dotad jest to dla mnie temat na nowy odcinek \"Archiwum X\"... Albo kiedys, siedzę u znajomych. Sama. Siedze w fotelu przd kominkiem i czytam gazetę... W kominku sie wypala. Ide podłożyć. Siada znów z gazetą. Nade mną brzęczy mucha. Staje na fotel. Robię zamach i...... Na suficie widzę ogromna połac sadzy pozostała po gazecie którą wcześniej położyłam przy tym cholernym kominku.... Gospodarze mi wybaczyli. Ale jak chceialam potem pozmywac po obiedzie to wszyscy poderwali sie na równe nogi z krzykiem \"NIE ! ! ! ! ! \" ... \"nie musisz :)\" Też lubię małosolne ale jak kiedys zjadłam kilkanaście i zalałam to zimnym piwem to.... NO. :D Co do stopki... Ech... szkoda gadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zadyma znowu...wszyscy mają nerwa poruszonego...hehe...Muszę przysiąść do cv... Co do propozycji obiadowych to proponuję kotlety ...hehe...te zarąbiaste...oglądałyście emaila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze że Serenity przywołał towarzystow do porządku, i nawet Amirka wreszcie okiem rzuciła na nasze osóbki ;) Momirko witaj w klubie zdolnych inaczej :D A na oglądanie maili to nie mam czasu niestety, zamiast skrzynki wole naskrobac do was jak mam chwilkę. Do skrzynki ostatnio zagladałm jakoś około początku maja przed wyjazdem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jeszcze dwa pościory i twoja nowa strona :D Obiecałam zostawić ten zasłużony zaszczt dla ciebie więc znikam i wsadzam nos w papierzyska. Jejku jak ten czas dzisiaj mnie goni niesamowicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko...szkoda bo wysłałam wczoraj zdjęcia z gór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem, trochę dyscypliny i od razu gwarno sie zrobiło hehehe:-D momiro kiedyś Ci poopowiadam inne moje przygody, dziewczyny lały w gacie, ale są to same hardcory ahahahah:-D pamiętacie laseczki numer z wagonem? dobra już lepiej siedzę cicho:-o momiro nooo nie może być tak źle jak piszesz, z tego co myślałam, to miłosć była w pełnym rozkwicie!:-o w każdym bądź razie trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam, patrzyłam i zieleniałam z zazdrości! amirko zmień w końcu te galoty, bo nie idzie wytrzymac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity... wysłałam Ci widadomość na Skypa, Ty nic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu odpowiednia osoba otworzyła stronkę, na pewno będzie to stronka na poziomie!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...dobre....a ja właśnie zjadłam rosołek z makaronem chińskiego wyrobu...hehe...bardzo dietetyczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Serenity przypomniałaś mi pchanie wagonu Mało ze śmiechu z krzesła nie spadłam :D Majmac zdjęcia w najbliższym możliwym czasie obejrzę i to z wielką chęcia :) Niech ktoś włączy czasowstrzymywacz... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity wagon wagonem a pamietasz firanki w kleksach ??? Koniecznie musisz to opisać,daj pośmiać się dziewczynom :D Ja ze śmiechu pękam w szwach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac właśnie obejrzałam kotleciki :D Serenity dałabyś radę zjeść taką porcję ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro nie kuś, nie każdy ma tak wysoki wskaźnik tolerancji heheheheheh:-D a może ktoś je lunch, nie mogę tego zrobic hihiihihihihi:-D MAjmac dietka u Ciebie pełną parą hehe a ja własnie miałam spotkania na wysokim szczeblu z moim preziem, było calkiem sympatycznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×