Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Witam, ponownie jestem :-D M_ka - moja mała śpi na poduszce, jak w nocy z niej spadnie to przez sen się odzywa, poprawiam ją i śpi dalej :-) Paweł - ja także cieszę się, że wspólne parę dni tak na was podziałało mobilizująco, Monia na pewno teraz tak jak pisały wczesniej dziewczyny będzie w zapartę walczyć, bo wie jak wspaniale jej z Wami. brzuchacz - ja wywołuję tylko najładniejsze zdjęcia a ponieważ dużo na poczatku pstrykałam, teraz mniej to zgrywam zdjecia na płytki i opisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz napiszę Wam co u mnie, zaczynam 19 tc, ale czas leci, zaraz półmetek. Ta ciąża mija mi bardzo szybko, ogólnie czuję się dobrze, ale w nocy jak odpoczywam cały czas boli mnie mocno brzuch, alarmuję za każdym razem ginkę o tym, ona bada, sprawdza, robi usg i wszystko w porządku, więc staram się tym nie matwić. Potwierdzam, że każda ciąża jest inna, mam przede wszystkim inne apetyty, moze jutro na wizycie dowiem się o płeć lokatora, to was powiadomię. Moja Olcia to prawdziwy rozbujnik, raczkuję jak błyskawica, chodzi na nóżkach, ale przy szafkach, sama bez problemu wstaję i siada, rozumię znaczenia słowa " nie wolno" i o dziwo słucha się jak na razie :-). Nocki całe przesypia, uwielbia dzieci i szuka z nimi kontaktu. Wkońcu i my zaliczylismy pierwszy pobyt na basenie, Olce uśmiech nie schodził przez cały czas, nawet nie jęknęła. W tej chwili mamy stosunkowo daleko do aquaparku ( bo jakieś 60 km), ale na gwiazdke mają w moim mieście otworzyć basen i bedziemy regularnie chodzić. W związku z tym mam do Was pytanie, ja nie umiem pływać, ale mam chęci, czy któraś z Was w pozniejszym wieku nauczyła się pływać. Wiem, ze na nic nigdy nie jest za pozno, ale napiszcie podziała to na mnie mobilizująco. Na tę chwilkę to tylę odezwę się jeszcze pozniej. PS. Czy ostatnio wysyłałyście zdjęcia swoich pociech bo ja nic nie dostałam, a chetnie rzuciłabym okiem na waszę bąble, sama postaram się na dniach jakomś pocztę przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sylka mowisz i masz.Wyslalam wam pare fotek dziewczyny.Jak ktoras nie dostala to mowic. Zazdroszcze wam tego basenu.Ja tez wybieram sie jak sojka za morze,nawet nie wiem czy u nas w okolicy jest jakis przystosowany dla takich maluchow. Moja Olcia tez zaczela lazic przy meblach.Na razie tak powolutku i ostroznie.Pilot od tv to jej ulubiona zabawka.Juz rozwalila klapke z tylu i ciagle probuje dostac sie do baterii. Straszna z niej przylepa.Ciagle tylko mama i mama....U nikogo innego nie czuje sie pewnie i zaraz chce do mnie.Ostatnio pierwszy raz zostawilam ja u mamy na 2 godz.I przez wiekszosc czasu jej plakala...Jak ja ja bede zostawiac we wrzesniu jak pojde do szkoly w wekendy??? Ale ostatnio burze przeszly!Nas na szczescie ominelo,a u was jak?Mm nadzieje ze zadna z was nie ucierpiala?Przynajmniej ciut chlodniej sie zrobilo,bo juz nie moglam tej duchoty wytrzymac. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, Malutek :) To Ola moze z moim Mlodym sobie reke podac :) Dla niego tez pilot od tv i nic innego. A ja mu skubancowi kupuje tyle zabawek...A on tylko do pilota kwiczy i wszedzie go wypatrzy :) Poza tym dziekujemy za zdjecia :) Minka Oli siedzacej na szafce jest po prostu urzekajaca :) I jeszcze te pieknie-niebieskie oczy :) Brzuchacz: co do zdjec, to ja tez namietnie robie Olkowi :) Wczesniej to aparat byl tylko na wakacje i wyjazdy, teraz nonstop praktycznie :) I tez wywoluje tylko te najladniejsze, a reszte zapisuje na plycie :) A tak w ogole to tabelke powinnam poprawic: MAMA ........BABY ..........D.P ......WA - WZ.pocz .....WA - WZ.ob... beti26 .......Kacper ........23/10 ....2 660g - 52cm .....9 000g - 68cm beti26 .......Natalia ........23/10 ....2 270g - 49cm .....8 100g - 66cm Asiorek2 .....Aleksandra ...25.10 ....2 900g - 55 cm .....8 000g - 78cm Monika2700 .Wiktoria ......01.11 ....3 725g - 56cm ......8400g - 74cm Edzia87 ......Kevin .........03.11 ....3 350g - 55cm ......9 300g - ??cm kasik kasik ..Adam .........03.11 ....3 310g - 50cm ......8 000g - 75cm Kamilka81 ...Karina ........04.11 ....2 880g - 54cm ......8 710g - 74cm M-osia ........Patryk ........05.11 ....3 500g - 57cm ......8 950g - ??cm Andzia .......Izabela ........06.11 ....2 780g - 48cm ......8900g- 68cm dana11 .......Adaś ..........06.11 ....2 600g - 52cm ......6 380g - 62cm Młodziutka ..Wiktoria ......07.11 ....3 400g - 54cm ......7120g - 63cm Migotka ......Olek ...........08.11 ....3 750g - 52cm .....9000g - 77cm Wzetka ......Wiktoria ......10.11 ....3 360g - 57cm ......7 160g -75cm M_ka .........Kubuś .........10.11 ....4 410g - 52cm ......8 840g - 72cm Aneta_71 ...Amelia .........10.12 ....3 580g - 57cm ......7 910 - 70cm bebolek20 ...Fabian ........12.11 ....3 065g - 50cm ......9 200g - 75cm Brzuchacz ...Szymek .......12.11 .....4 000g - 57cm ....10800g - 79cm MALUTEK1 ..Aleksandra ...12.11 .....2 820g - 56cm .....8 400g - ??cm Sylka28H ....Aleksandra ...12.11 ....3 450g - 54cm ......8 050g - 74cm IVA25 ........Marcel .........14.11 ....3 580g - 57cm .....8 560g - 72cm shenen ......Magda .........14.11 .....3 350g - 54 cm ....9400g - ??cm basik74 .....Karolinka ......16.11 ....3 310g - 55cm ......7 500g - 70cm czarna101 ..Natalie .........20.11 ....3815g - 50cm .....8 460g-67,5cm joy76 ........Karolinka ......21.11.....3 550g - 54cm .....8400g - 76cm Mnik .........Maciuś ........24.11.....4 090g - 59cm .....10 300g - 76cm Sara2 ........Piotruś ........25.11......4 100g - 56cm .....7 570g - 63cm Frania23.....Collin ..........27.11.....3 960g - 54cm .......8800g - 72cm kamelle .....Xavier .........28.11.....4 100g - 55cm ......10 580g -72cm I nie lenic sie laski jak juz po wczasach jestescie, bo co to ma byc, zebym nas musiala z dalekich stron kafeterii odgrzebywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) moja mała skończyla 16-tego 9 miesięcy :) 🌻 ja nie dostałam fotek poproszę 😘 a tak w ogóle to laski ja za dwa tygodnie do pracy wracam po roku przerwy i jakoś mnie mdli na samą myśl...i to do Gimnazjum moja mała coś mi się od kilku dni budzi w nocy i nie wiem o co chodzi jak spała ładnie i nie było problemu tak teraz wstaje 3 czasem 4 razy a dziś w nocy to tak marudziła że wzięłam ją do nas do łożka i w 2 sekundy zasnęła i przestała marudzić tyle że położyła się w poprzeg łóżka i myśmy z Sebastianem spali na brzegach :) hehe mała cwaniara :) uciekam bo muszę się wykąpać buzialki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki Malutek ---> dzięki za fotki, Olcia śliczna - oj będzie łamaczem męskich serc - oj będzie, w tych jej oczach każdy facet się zakocha jak tylko w nie spojrzy. Co do pilota to u mnie też klapka już zepsuta :):) Kuba też strasznie jest za dziećmi, nawet jak teletubisie ogląda i to słoneczko z dziecinną buźką wschodzi to Kuba się strasznie cieszy do niego i jak widzi dziecko w książeczce albo swoje odbicie w lustrze :):):) uwielbia lusterka :):) Jutro uzupełnię tabelkę bo idziemy na wagę A my mamy już zabukowane bilety, wielki powrót nastąpi 9 września to już tuż tuż :) ale tylko ja i Kuba lecimy bo nasz tatuś pojedzie 12 z naszym całym dobytkiem :):) Postanowiłam iść na studia podyplomowe no i trzeba będzie pracy szukać :(:( trochę się boję tego naszego powrotu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U nas też pilot od telewizora jest ulubioną zabawką, drugą ale zabronioną jest komórka. Inhalacje działają - kaszel już odszedł w siną dal. Jeszcze 2 tygodnie i będzie koniec z inhalacjami. Leczenie jest dobre ale długotrwałe - mam nadzieję że efekty też będą długotrwałe. Uzupełnię jeszcze tabelkę i wracam do pracy :( MAMA ........BABY ..........D.P ......WA - WZ.pocz .....WA - WZ.ob... beti26 .......Kacper ........23/10 ....2 660g - 52cm .....9 000g - 68cm beti26 .......Natalia ........23/10 ....2 270g - 49cm .....8 100g - 66cm Asiorek2 .....Aleksandra ...25.10 ....2 900g - 55 cm .....8 000g - 78cm Monika2700 .Wiktoria ......01.11 ....3 725g - 56cm ......8400g - 74cm Edzia87 ......Kevin .........03.11 ....3 350g - 55cm ......9 300g - ??cm kasik kasik ..Adam .........03.11 ....3 310g - 50cm ......8 000g - 75cm Kamilka81 ...Karina ........04.11 ....2 880g - 54cm ......8 710g - 74cm M-osia ........Patryk ........05.11 ....3 500g - 57cm ......8 950g - ??cm Andzia .......Izabela ........06.11 ....2 780g - 48cm ......8900g- 68cm dana11 .......Adaś ..........06.11 ....2 600g - 52cm ......6 380g - 62cm Młodziutka ..Wiktoria ......07.11 ....3 400g - 54cm ......7120g - 63cm Migotka ......Olek ...........08.11 ....3 750g - 52cm .....9000g - 77cm Wzetka ......Wiktoria ......10.11 ....3 360g - 57cm ......8 080g -75cm M_ka .........Kubuś .........10.11 ....4 410g - 52cm ......8 840g - 72cm Aneta_71 ...Amelia .........10.12 ....3 580g - 57cm ......7 910 - 70cm bebolek20 ...Fabian ........12.11 ....3 065g - 50cm ......9 200g - 75cm Brzuchacz ...Szymek .......12.11 .....4 000g - 57cm ....10800g - 79cm MALUTEK1 ..Aleksandra ...12.11 .....2 820g - 56cm .....8 400g - ??cm Sylka28H ....Aleksandra ...12.11 ....3 450g - 54cm ......8 050g - 74cm IVA25 ........Marcel .........14.11 ....3 580g - 57cm .....8 560g - 72cm shenen ......Magda .........14.11 .....3 350g - 54 cm ....9400g - ??cm basik74 .....Karolinka ......16.11 ....3 310g - 55cm ......7 500g - 70cm czarna101 ..Natalie .........20.11 ....3815g - 50cm .....8 460g-67,5cm joy76 ........Karolinka ......21.11.....3 550g - 54cm .....8400g - 76cm Mnik .........Maciuś ........24.11.....4 090g - 59cm .....10 300g - 76cm Sara2 ........Piotruś ........25.11......4 100g - 56cm .....7 570g - 63cm Frania23.....Collin ..........27.11.....3 960g - 54cm .......8800g - 72cm kamelle .....Xavier .........28.11.....4 100g - 55cm ......10 580g -72cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-), malutek - natomiast nasza mała to prawdziwy \"cygan\" (tak mówi mąż), idzie do każdego i dobrze jej wszędzie. Ostatnio z sąsiadami robilismy grila i maluda nie pozwalała mi spokojnie zjeść, sąsiadka zawołała 18 - letnią córkę i Olcia bawiła się z nią przez godzinkę, aż wkońcu zasnęła jej na rękach. Z kolei wczoraj mąż zabrał ją na wyjazd do rodzinki na jakieś 3 godzinki i opowiadał mi, iż małej uśmiech nie schodził z buzi i chodziła od jednego do drugiego, aby ją brali na kolana. Natomiast co do burz, nas tornada narazie omijają, w sumie leżymy w pasmie mniej zagrożonym, ale wiatry są też silne i mąż bał się, czy dachu nie porwie. Przeraża mnie to co oglądam w wiadomościach, w walce z takim zywiołem człowiek jest bezsilny, no i Ci ludzie, którzy w parę minut (niekiedy sekund) stracili dorobek całego życia. migotek i malutek - co do pilota, to mąż wynalazł jakiś stary już nie potrzebny od DVD, które juz nie działa i od czasu kiedy jest w jej zasięgu, inne piloty sobię odpuściła. Migotka dodaj sobię temat naszego topiku do swoich ulubionych to nie bedziesz musiała szukać go na stronach kafeterii. barbara - ja z moją mała teraz robię tak, wieczorkiem lezymy w wyrku i bierzemy Olkę do nas, ona bawi się, skacze, gada z nami po swojemu, wkońcu to bawienie ją męczy i jak widze iż trze oczka kładę na boczku i zasypia. Jak zaśnie już twardym snem przenosi ją mąż do łóżeczka. Przy odwrotnym wariancie, czyli wkładaniu na noc do łóżeczka, od razu płakała, bo nie chciała spać a łóżeczko tylko ze spaniem jej się kojarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo! Po pierwsze-dziekuje za zdjecia \"naszych\" przecudownych bobaskow-Collinka,Karolci i dwoch Olus!jak tak patrze na te maluchy,to,az mi sie nie chce wierzyc,ze moj Xavciu tez juz taki duzy jest(po innych dzieciach to chyba bardziej sie zauwaza:-)).zanim sie obejrzymy,juz bedziemy sobie slac zdjecia dzieciaczkow z pierwszych urodzin! Do tematu \"pilotowego\"-Xavier tez nalezy do gromady \"pilotozercow\":-)zadna zabawka nei dorowna pilotowi od telewizora!co to za nowa \"moda\"?:-) Migotko-ta zabawka,ktora chcialabys kupic Olkowi wyglada fajnie,tylko czy aby przypadkiem nie ma ona podobnego-niekorzystnego \"dzialania\" jak chodzik?gdzies kiedys czytalam o tym,ale juz dokladnie sama nei pamietam gdzie,co i jak. A ja musze sie pochwalic,ze wczoraj mialam urodzinki.od moich facetow dostalam kasiurke(bo chcialam:-),i dzis wyruszylam z synalkiem na zakupy do centrum.no i kupilam sobie buciki i spodnie,czym barzdo poprawilam sobie humorek.a co tam!cos sie w koncu po przeprowadzce nalezy,bo telewizora jednak jeszcz enie kupilismy.kupic pewnei kupimy,tylko chcemy odczekac,bo niby w sierpniu jest w niemczech jakas wielka messa techniczna,po ktorej ceny starych modeli bardzo spadaja w dol.no wiec,lepiej troszke odczekac. dziewczyny,dzisiaj chcialam kupic malemu buciki i doznalam szoku-zadne na niego nie pasuja!czy wasze maluchy nosza juz buciki,a jesli tak to jakie?bo ja przeciez dziecka bez butow \" w jesien nie puszcze\"?wydaje mi sie,ze Xavciu ma wysokie podbici epo mnie i z kupnem butow bedziemy mieli wielki problem.owszem,mamy w domu \"baby-buciki\" z miekka podeszwa-adidaskowate,nr.18,ale nie dojsc ze sa za male na dlugosc,to w ogole nozka nie chce sie juz do nich nawet wcisnac,a dodam,ze sa mieciutkie.no i jak dzisiaj przymierzalam mu buty,to conajmnie 19 wchodzi w gre!jestem w szoku!jakie numery nozek maja wasze maluchy?i prosze potraktujcie to pytanie powaznie,bo ja juz zastanawiam sie nad wizyta u ortopedy? Beti-dziekuje za komplementy w strone mieszkania i mebli.i musze cie zaskoczyc,ze bardzo tanio udalo nam sie \"wylowic\" te meble.normalnie w katalogu kosztuja one(2 witryny+stolik na telewizor) ok.850 euro i do tego dokupilismy komode z tej samej serii-350euro cena \"zwyczajowa\",a my dalisym za wszystko jedyne 360 euro na aukcji w internecie.oczywiscie full nowki,wszystko zapakowane,do zlozenia.zawsze \"chorowalam\" na meble w stylu kolonialnym,no i wreszcie je mam. a i znowu bede sie \"chwalic\"-w sobote dostalismy reklame z pewnego sklepu-outletu,w ktorym byla reklamowka mebelkow dla dzieci-stolik +2 krzeselka z kubusiem puchatkiem-przepiekne.normalna cena to 59 euro,a tam kosztowaly niecale 18!cale szczescie,ze wczoraj tam pojechalismy,bo ludzie nbrali te kompletty jak swieze buleczki!teraz to moze jeszcze jest na wyrost dla Xavcia,ale za pol roku bedzie mogl juz sobie siedziec przy tym stoliku.wiecie co kobitki wam powiem?takie rzeczy kupione o wiele taniej niz przewiduej cena sugerowana,ciesza podwojnie!znalazlam na allegro podobny zestaw, z tym,ze nasz stolik jest kwadratowy z zaokraglonymi rogami.no i same powiedzcie,czy lapanie okazji si enie oplaca?nas to kosztowalo ok.50 zlotych,a widzicie jaka jest cena na allegro... ach i jeszcze o zdjeciach-zboju ma napstrykanych chyba z 3 tysiace,al eoczywisci ewywoluje tylko te najfajniejsze,reszte zgrywam na plyty.i radz ewam robic to samo,bo moj akuzynka stracila prawi ewszystkie zdjecia coreczki do 10 miesiaca, jak komputer \"zawiodl\":-( no i jeszcz ena dobranoc buziaki dla wszystkich zeszlotygodniowych solenizantow! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i adaskowi rowniez dziekujemy za fajowe zdjecia fajowego przystojniaka! a morza zazdroscimy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mamy "fotello" samochodowy!!! Wreszcie dzis doszla paczka!!! Do tego troche zabawek do wozka i samochodu Olo dostal :) A jutro jeszcze mu cos dokupie :) Ten "chodzik" czy cos tam z linku, to tylko w sferze moich marzen raczej. Po pierwsze za drogi, po drugie niedostepny w Szwecji :( A w czw. wybywamy na konferencje. Mlody z dziadkami zostaje. Na 3 dlugie dni :( Jak ja to wytrzymam? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po długiej przerwie, jeszcze nie nadrobiłam zaległości i pewnie za szybko nie nadrobię. jakoś czasu mi brakuje na internet. Pozdrawiamy was serdecznie, mam nadzieję, że wkrótce do was znowu dołączymy na stałe, na razie tylko tak z doskoku. U nas wszystko dobrze, Maciek rośnie jak szalony. Ruchliwy strasznie, wszędzie go pełno, śmiga na czworaka że trudno go dogodnić. Ulubioną zabawą jest turlanie piłki i potem jej gonienie. Czasem jest aż mokry z tych szaleństw :):):) No i wstaje mi przy wszystkim co tylko mozliwie, zalicza pierwsze kroki przy meblach. AAAA no i gaduła na całego, buzia mu się nie zamyka :) Bardzo dziękujemy za fotki Malutkowi, Frani, Basi i Kasikowi. dzieciaczki są cudowne. Tak patrzę na te fotki i nadziwić się nie mogę jakie już one wszystkie duże, zęboli pełne buźki, a jeszcze niedawno chwaliłysmy się komu pierwszy ząbek wyszedł. Oj strasznie szybko rosną te nasze maleństwa :) Oki muszę już zmykać, jak znajdę w końcu dłuższą chwilkę to też pozgrywam zdjęcia, z ostatnich dwóch miesięcy juz mi sie chyba nazbierało i postaram się cos podesłać. Buziaki dla wszystkich słodkich dzieciaczków i mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziękuję za zdjęcia, faktycznie te nasze małe pociechy szybko rosną :-) A ja jestem po wizycie u ginki (miałam ją wczoraj wieczorem) i napiszę wam, że prawdopodobnie drugi będzie chłopak. Mąż chodzi dumny jak paw, ale ginka ma mi te rewelację potwierdzić za m-c jak będę miała kolejną wizytę kontrolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka ja rowniez ci gratuluje!Super jest miec parke,mowie ci kolosalna roznica.U mnie syn byl bardziej spokojny i byl z niego spioszek,a Olcia to zywiol,rozesmiana mala cwaniarka.Juz nie moge si doczekac jak bedziemy sie bawily lalkami he he. Kamelle ja nawet nie wiem jaki rozmiar nosi Ola...Teraz jak jest goraco to lata na bosaka,mam takie jedne sandalki tylko na wyjscia.A za jakimis bucikami to tez rozejrze sie dopiero jak sie zrobi chlodniej.Ale dopuki nie zacznie chodzic to nie bede za bardzo zwracac uwagi jakie to buty.Potem juz kupie porzadniejsze za kostke. Migotka na 3 dni rozstaniesz sie z Olim?Ja sie zastanawiam jak Olcia zostanie z dziadkami na pare godzin...Ale nie o siebie sie martwie tylko o nia...Taka z niej przylepa. Dzieki dziewczyny za zdjecia.Ale pozmienialy sie te wazse szkraby! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Przede wszystkim GRATTIS dla Sylki :) Ogladalam Wasze zdjatka (swoja droga bardzo dziekuje) i tak wlasnie drugiego chlopa do kompletu brakuje :) Byloby super gdyby sie sprawdzilo :) U nas jest stosunek facetow do bab 2:1, wiec ja nastepnym razem \"zamawiam\" dziewczynke :) Na razie nie ma jakis konkretnych planow, ale ale: Trzymajcie za mnie kciuki co bym nie \"zaciazyla\" na tym wyjezdzie. Jutro jedziemy z Muminem na konferencje do Sztokholmu, a tam cos jest w powietrzu, ze latwo sie zachodzi :) W koncu Olek tez na takim sluzbowym wyjezdzie zmajstrowany :) Malutek: Olek juz dzis na noc zawedrowal do dziadkow :( Wyjezdzamy o 5, wiec nie byloby sensu zrywac dziecko tak rano. Odprowadzilam go 2 godz. temu a juz tesknie :( Kurcze...ale sie przywiazalam :) Ale jak go dorwe w niedziele, to bede sie z nim bawic do oporu :) Tak w ogole to sie zastanawiam, czy klasc sie spac. Zwykle siedze do 2 w nocy a jak mam wstac przed 4 to nie oplaca sie na dwie godz. zasypiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ........BABY ..........D.P ......WA - WZ.pocz .....WA - WZ.ob... beti26 .......Kacper ........23/10 ....2 660g - 52cm .....9 000g - 68cm beti26 .......Natalia ........23/10 ....2 270g - 49cm .....8 100g - 66cm Asiorek2 .....Aleksandra ...25.10 ....2 900g - 55 cm .....8 000g - 78cm Monika2700 .Wiktoria ......01.11 ....3 725g - 56cm ......8400g - 74cm Edzia87 ......Kevin .........03.11 ....3 350g - 55cm ......9 300g - ??cm kasik kasik ..Adam .........03.11 ....3 310g - 50cm ......8 000g - 75cm Kamilka81 ...Karina ........04.11 ....2 880g - 54cm ......8 710g - 74cm M-osia ........Patryk ........05.11 ....3 500g - 57cm ......8 950g - ??cm Andzia .......Izabela ........06.11 ....2 780g - 48cm ......8900g- 68cm dana11 .......Adaś ..........06.11 ....2 600g - 52cm ......6 380g - 62cm Młodziutka ..Wiktoria ......07.11 ....3 400g - 54cm ......7120g - 63cm Migotka ......Olek ...........08.11 ....3 750g - 52cm .....9000g - 77cm Wzetka ......Wiktoria ......10.11 ....3 360g - 57cm ......8 080g -75cm M_ka .........Kubuś .........10.11 ....4 410g - 52cm ......9 270g - 75cm Aneta_71 ...Amelia .........10.12 ....3 580g - 57cm ......7 910 - 70cm bebolek20 ...Fabian ........12.11 ....3 065g - 50cm ......9 200g - 75cm Brzuchacz ...Szymek .......12.11 .....4 000g - 57cm ....10800g - 79cm MALUTEK1 ..Aleksandra ...12.11 .....2 820g - 56cm .....8 400g - ??cm Sylka28H ....Aleksandra ...12.11 ....3 450g - 54cm ......8 050g - 74cm IVA25 ........Marcel .........14.11 ....3 580g - 57cm .....8 560g - 72cm shenen ......Magda .........14.11 .....3 350g - 54 cm ....9400g - ??cm basik74 .....Karolinka ......16.11 ....3 310g - 55cm ......7 500g - 70cm czarna101 ..Natalie .........20.11 ....3815g - 50cm .....8 460g-67,5cm joy76 ........Karolinka ......21.11.....3 550g - 54cm .....8400g - 76cm Mnik .........Maciuś ........24.11.....4 090g - 59cm .....10 300g - 76cm Sara2 ........Piotruś ........25.11......4 100g - 56cm .....7 570g - 63cm Frania23.....Collin ..........27.11.....3 960g - 54cm .......8800g - 72cm kamelle .....Xavier .........28.11.....4 100g - 55cm ......10 580g -72cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-D kasik, migotka, malutek - dzięki, za gratulację tez mam nadzieję, ze prognozy się sprawdzą, chociaz najważniejsze, aby drugi bobas był zdrowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! Ja również bardzo dziękuję za zdjecia Malutkowi, Frani, Kasi, Basikowi, Sylce. Mam nadzieję że wkrótce uda mi się posłać Wam nasze. Rzeczywiście maluchy rosną, moi już pojutrze skończą 10 miesięcy. Czas leci jak szalony. Sylka - gratuluję \"siusiaczka\" - oby się sprawdziło. Migotko - fajnie że zdecydowaliście się już na siostrzyczkę dla Olka. RZeczywiście mieć pareczkę - to największe szczęscie - i tego Wam serdecznie życzę. Ja sobie teraz piszę a moje dzieci bawią się w łóżeczkach i nawzajem sie nawołują, nie macie pojęcia ile mają przy tym ubawu. Wyciągają do siebie rączki, dotykają się , chichoczą na cały głos. Aż mi w serduchu się ściska, jak widzę jaka więź jest między nimi. Są też troszkę mniej pozytywne zachowania - jak np szarpanie, ciągnięcie za włosy, ale tak już chyba z nimi będzie przez kilka następnych lat. Wydzierają sobie zabawki - ostatnio mąż chcial kupić w sklepie 2 takie większe bębenki (do walenia rączkami) - a ja mowię po co , wystarczy jeden (bo wiecie szkoda kasy) - no i zonk, rzeczywiście nie wiadomo kto ma się bawić tym bębenkiem. Będziemy musieli dokupić drugi przy okazji. A mąż mówi - a nie mówiłem. A najlepsze to jest jak sobie wydzierają smoczki nawzajem i np Natalcia trzyma w ręku obydwa, stuka jednym o drugi - a Kacper sie wścieka i jej chce zabrać i biedaczek nie wie co zrobić. Ale charakterki mają róże- synek to taka przylepa, tylko by się tulił, ciągle by chciał na ręce, dłużej śpi, ale też więcej się wydziera. A Natalka jest taka jakby samodzielna, nie lubi się przytulac, nawet nie chce mi w prost patrzec w oczy, odwraca się odemnie, woli sama się bawić, zawsze pierwsza się budzi rano. Ona jest szybsza, szybciej raczkuje, taki mały pędziwiatr. A Kacper to taki powolny, często przymulony leniuszek, nazywany przez mojego męża maminsynkiem. No nic, kończę, bo dzieciaki spiące i już dają popalić. I obiad muszę doglądnać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) dzis mam jakiegos doła :( W pracy mi sie pinkoli, straszna nerwówka już od poniedziałku i nie zapowiada się, że bedzie lepiej. Chyba muszę poważnie wziąść sie za szukanie nowej. Dzis moja przyjaciółka dostarczyła mi straszną wiadomość :( Naszej wspólnej znajomej, która nie dość że niedawno poroniła, wczoraj spalilo sie całe mieszkanie. Ale to jeszcze nie koniec najgorsze jest to że poważne oparzenia ma jej narzeczony i leży na OIOM i walczy o życie. Chłopak wrócił z nocki - włączył sobie olej bo chciał zrobic frytki i zasnął. Straszne :( Mam nadzieje ze przezyje. Normalnie dlaczego Agą spotyka tyle nieszczęść, najpier straciła dziecko teraz to. Tak mi przykro. zawsze gdy docierają do mnie takie wiadomości łapię doła, człowiek stresuje sie głupia pracą, jest zabiegany a w rzeczywistości w jednej chwili może go nie być. No ale juz nie gledze, dzis musze zjesc gogantyczne lody na poprawe nastroju. dziekuje kochane za foteczki - dzieciak uroczę. Ja też podeśle mojego urwisa :) Co do raczkowania to moja Olcia też śmiga po całym mieszkaniu. A jak sie ją trzyma za paluszki to ślicznie chodzi :) Ale bieda ja posadzic bo sie złości i chciałaby cały czas chodzic a niestety nie moze bo neurolog zabronił:( Ale za to uwielbia jazde na rowerku :) Ma taki rowerek który sie pcha i na spacerek jak znalazł :D Ola uśmiechnieta sobie siedzi o oglada cały świat Mka moja mała tez uwielbia lusterka :) małe narcyzy nam rosną :D Sylka gratulacje pareczki ❤️ super że bedziecie miec parke :D a swoją drogą ciąża Ci służy :D zazdroszcze że mała tak otwarcie idzie do innych ludzi. Ola niestety nie jest taka. W mojej obecnosci chce tylko do mamy. Nie wiem dlaczego ale przy mnie jest wyjatkowo niedobra :( Jak przy niani i mężu potrafi sie sama zabawic to jak ja jestem przy niej to całkowita uwage musze jej poswiecać bo inaczej marudzi. Owszem bawi sie słodko, śmieje sie ale ja muszę zajmować sie nia nie moge robic nic innego. A co do pilotożrców my tez dołanczamy :D A olka zerzarła mi komórke - obgryzała i nie działą mi głośnik :( Oj musze zmykac - później dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Sylka no 😘 😘 i jeszcze raz 😘 :) super !!! Moja mała Karolinka też oobgryza pilota :) pokolenie nam wyrosło nie ma co hehe ;) Ja mam straszliwego doła tak jak asiorek ale trochę z innego powodu chodzi o to, że najbliższa rodzina odwrócila się ode mnie a zaczęło się od tego że w kwietniu dowiedziałam się od siostry mojego męża że wychodzi za mąż więc wiele nie myśląc zadzwoniłam do mojej cioci (kobieta ma 49 lat) z prośbą i pytaniem czy może popilnować mi dzieci w tym dniu zgodziła się więc fajnie ucieszyłam się i chciałam zadzwonić do moich rodzicow ale ciocia była szybsza i moi rodzice obrazili się na mnie, że nie mam do nich zaufania że im pierwszym nie powiedziałam itd i od kwietnia ze mną nie rozmawiają nie odbierają moich telefonów itd a mają już po 72 lata...no ale to nie wszystko w międzyczasie przeprowadziliśmy się i ta sama ciocia z rodziną przyszła do nas na nowe mieszkanie i od tego czasu jak zobaczyła co mamy i jak urządzone zaczęla mnie unikać teraz jak wróciliśmy z waacji już 2 tydzień próbuję się z nią umówić to mi powiedziała że nie ma czasu pilnuje wnuka ( jest w wieku mojego Mateusza i mogliby sięrazem pobawić zwłaszcza że sie bardzo lubią ) bo Kacper nie miał szczęścia jechać na wakacje w tym roku tak jak moje dzieci i ona musi z nim na dwór wychodzić tak jakbym ja jej nie wiem jak w tym przeszkadzała no i na koniec powiedziała mi że za tydzień wyjeżdża na weekend a za tydzień właśnie jest to wesele i miala mi dzieci popilnować.....kurde dlaczego muszę cierpieć tylko i wyłącżnie z tego powodu, że mi się trochę w życiu udało, że dostaliśmy mieszkanie od rodziców mojego męża a mój mąż ciężko przez rok za granicą pracował zostawiając mnie w ciąży z Karolinką i Mateuszkiem przyjeżdząjąc raz na 5 tygodni po to tylko żeby zarobić na to wszystko co w tym mieszkaniu mamy...nie rozumiem nie wiem o co chodzi i dlaczego tak musi być?? To moja najbliższa rodzina innej nie mam jestem jedynaczką i tym bardziej jest mi źle... Cholera ale się rozpisałam przepraszam Was ale wiem, że wam mogę :) ściskam Was i napiszę potem jeszcze bo się znowu rozkleiłam ....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ........BABY ..........D.P ......WA - WZ.pocz .....WA - WZ.ob... beti26 .......Kacper ........23/10 ....2 660g - 52cm .....9 000g - 68cm beti26 .......Natalia ........23/10 ....2 270g - 49cm .....8 100g - 66cm Asiorek2 .....Aleksandra ...25.10 ....2 900g - 55 cm .....8 000g - 78cm Monika2700 .Wiktoria ......01.11 ....3 725g - 56cm ......8400g - 74cm Edzia87 ......Kevin .........03.11 ....3 350g - 55cm ......9 300g - ??cm kasik kasik ..Adam .........03.11 ....3 310g - 50cm ......8 000g - 75cm Kamilka81 ...Karina ........04.11 ....2 880g - 54cm ......8 710g - 74cm M-osia ........Patryk ........05.11 ....3 500g - 57cm ......8 950g - ??cm Andzia .......Izabela ........06.11 ....2 780g - 48cm ......8900g- 68cm dana11 .......Adaś ..........06.11 ....2 600g - 52cm ......6 380g - 62cm Młodziutka ..Wiktoria ......07.11 ....3 400g - 54cm ......7120g - 63cm Migotka ......Olek ...........08.11 ....3 750g - 52cm .....9000g - 77cm Wzetka ......Wiktoria ......10.11 ....3 360g - 57cm ......8 080g -75cm M_ka .........Kubuś .........10.11 ....4 410g - 52cm ......9 270g - 75cm Aneta_71 ...Amelia .........10.12 ....3 580g - 57cm ......7 910 - 70cm bebolek20 ...Fabian ........12.11 ....3 065g - 50cm ......9 200g - 75cm Brzuchacz ...Szymek ......12.11 .....4 000g - 57cm ....10800g - 79cm MALUTEK1 ..Aleksandra ..12.11.....2 820g - 56cm ....9 900g - ??cm Sylka28H ....Aleksandra ...12.11 ....3 450g - 54cm ......8 050g - 74cm IVA25 ........Marcel .........14.11 ....3 580g - 57cm .....8 560g - 72cm shenen ......Magda .........14.11 .....3 350g - 54 cm ....9400g - ??cm basik74 .....Karolinka ......16.11 ....3 310g - 55cm ......7 500g - 70cm czarna101 ..Natalie .........20.11 ....3815g - 50cm .....8 460g-67,5cm joy76 ........Karolinka ......21.11.....3 550g - 54cm .....8400g - 76cm Mnik .........Maciuś ........24.11.....4 090g - 59cm .....10 300g - 76cm Sara2 ........Piotruś ........25.11......4 100g - 56cm .....7 570g - 63cm Frania23.....Collin ..........27.11.....3 960g - 54cm .......8800g - 72cm kamelle .....Xavier .........28.11.....4 100g - 55cm ......10 580g -72cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Bylismy dzis na wazeniu wiec wklejam tabelke.Niezly spasluszek z tej mojej Olci!Miala tez zalegle szczepienie na zoltaczke.Jeszcze czeka nas na gruzlice. Barbara kurde glupia sytuacja...Z ta ciotka to dziwne,ja rozumiem ze kolezanki czy znajomi moga byc zazdrosni lub zawistni,ale rodzina powinna sie cieszyc ze dobrze wam sie wiedzie...Na pewno o to jej chodzilo? A z rodzicami to musisz pogadac.Pojedz do nich najlepiej,oni na pewno cie kochaja i tez jest im trudno.Przeciez to bzdura... Asiorek wspolczuje z powodu kolezanki...To straszne. A moj chlop znow dzis wyjechal i jestem sama buuuu! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! To ja dzis optymistycznie jednak zaczne: Pozdrowionka ze Sztokholmu :) Juz 2 dzien na tych targach siedzimy. ale nie narzekam: dobre zarcie, spanie, komputer dziala no i ci faceci w garniakach, ktorzy te cale targi prowadza :) Mmmm... Co do "zapylania". Z powodu wlasnie tych facetow moj Mumin stracil na wartosci (zawsze tak jest jak jezdzimy na takie cuda), wiec nastroju na seks niet :( I w sumie dobrze :) Wieczorem jak pogoda dopisze bedzie rejs lodzia po szkierach. Hotel lezy na wyspie, w dole zatoka i lodki. Piekne miejsce :) Robie zdjecia, przesle jak wroce :) Olek z dziadkami je, spi i kupczy, wiec wszystko w porzadku :) A tymczasem spadam, bo zaraz lunch :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorku dzięki za zdjęcia Olki, chciałam Ciebie zapytać, czy Olkę bolało przebijanie uszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiorek32
hej mamusie :) I znów poniedziałek, i znów praca buuu weekendy sa za krótkie. A ja ostatnio mam etat w weekendy - ostatnio jakos czesto mi sie zdaża robić bramy na wesela u mnie w klatce. Otóż cała młoda ekipa juz tu nie mieszka - zostalam tylko ja z dzieciństwa. I ostatnio dość czesto sie zdazaja sluby no i trzeba przystroic klatke i zrobic brame - a ze jestem tylko ja to mi to przypada. I tak sami z mężem musielismy od rana stroic klatke a potem robic brame. troszkę smiesznie to wyglada jak tylko małżęnstwo z małym dzieckiem stoi na bramie - ludzie pomysla ze patologia rodzinna - stoja po wódkę :D troszkę obciachowo ale co trzeba stanąć. Ale kobietki moje kochane od poniedziałku mam urlop!!! nareszcie juz odliczam dni na kalendarzu:D Basiu głupia sytuacja :( Basiu koniecznie porozawiaj z rodzicami, wiem kłótnie rodzinne są bardzo przykre i bolą. Wiem jak jest u mnie mam nie najlepszy kontakt z własną siostra -- boli to jak cholera. Zawsze była faworyzowana przez rodziców a ja zawsze próbuje jej dorównać. I najgorsze jest to, że mówi mi wiele przykrych słów które powinnam olac ale ja biore je do serca i tak sie nimi dołuje. basiula dlatego czym predzej pogadaj z rodzicami Sylka jesli chodzi o uszka to nie płakała prawie wogóle. ja przekłuwałam jej 30 maja a wczesniej ola miała zastrzyki i moze jeszcze kłucie pamietała. Przy pierwszym nawet nie zapłakała. jak drugie jej pani przenbiła to troszke zakwiliła ale tylko chwilke. Kosmetyczka mi mówiła, że to nie boli -samo przebicie nie boli tylko pozczypie troszke bo jest zamoczone jakims srodkiem na odkażenie. Później musiałam oli codziennie obkrecec te kolczyki by nie zarosły - strasznie sie bałam ale bez problemu. kreciłam jej przy kąpieli jak mała pluskała sie w wannie :D kamell dzieki wielkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×