Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

zyjecie???? jak przygotowania do swiat??? wyjezdzacie gdzies? ja zostaje w domku,jak zwykle z rodzinka. Marcel kazdego dnia mowi nowe slowa,dzis powiedzial; wszystko i obrazek. Potrafi powiedziec jak ma na imie i nazwisko,wymienic kazdego w rodzie np dzidzia grzes,ciocia kaja,mama iwona/iva itd Wszystko bardzo wyraznie ladnie mowi :) i jest bardzo spostrzegawczy.Kiedy jestesmy na spacerze i widzi identyczny samochod jak mojego taty to on od razu ze dzidzia,kiedy w kuchni siedzi przy stole i rysuje,komentuje ze dzidzia wlasnie wyszedl z psem na siku i kupe :) Pod choinke dostanie drewniany labirynt z kolorowymi kulkami,tablice do pisania z pieczatkami ktora po jednym ruchu sie zmazuje,slodycze,ukladanke drewniana i jakies male duperelki.A co Wasze szkraby dostana??? dobrej nocki zdrowi jestescie? my odpukacb tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki,pomylilam sie,mialo byc: ....wymienic kazdego w rodzinie np dziadzia grzes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej IVA u nas w domu szpital. Wszyscy wkoło chorowali no i nas też w konc dopadło. Od czwartku sie z Szymkiem meczymy. Ja jak dotoąd wszystkie grypy bez wyjątku w 1 dzień przechodziłam a tu masz. Normalnie takiego badziewia to jeszcze nie widziałam :/ Za to mezuś lata koło nas i nic mu nie jest. Sara dziekuje za zdjecie. Sliczne dzieciaczki. Pewnie nieźle łobuzuja co? :) Pod choinke to Szymek trampoline dostanie- moze mama troche spokoju bedzie miała- albo urwanie głowy jakbedzie chciał z mamą skakać ;) Reszta prezentów jeszcze nie ustalona. Bede krzyczeć żeby coś małego ma ja juz normalnie miejsca nie mam :) Nawet coś tam tata ostatnio przebakiwał, że za dużo zabawek chyba ;) Autek małych to mamy 3 pudła :) ale co ja poradze ze mój to taki maniak autek hihi Bebolku nie strasz bo my w tym roku pierwszy raz robimy sami wigilię. Zapraszamy naszych rodziców i moja siostre. Ja oczywiście jeszcze nie zaczełam nic robić. A nie- lukier do pierników kupiłam ;) W zabawkach to już Ci chyba nie doradze bo faktycznie chyba też już wszystko macie hehe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No to muszę sie dołączyć do "szpitala w domu". U mnie też Kevinek chory, wymiotuje i ma biegunke ale nie szlam do lekarza bo dzis lepiej. I mąż tez chory, mnie tylko gardło boli jak narazie. Tak poza tym to nic nowego, coraz bliżej swieta. Ja kupuje Kevinkowi Manka z Bajki "Maniek złota rżczka" nie wiem czy kojarzycie? Kevinek ją uwielbia. I dres z Mańka też mu wzięłam. Czkam aż bedzie dostawa Mańków na allegro. Miały być we wtorek i coś nie ma. Pokaże wam jak będzie.Mam jeszcze jeden egzamin przed świętami. Ti już półmetek studiów. Ale ide tez potem na magisterke. Zrobie pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną i chcę uczyć klasy 1-3 albo byc pedagogiem szkolnym. Ucieam . Ucałujcie maluszki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..WESOŁYCH ŚWIĄT!!! Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła i wielkiej radości, pod choinką zaś dużo prezentów, a w Twojej pięknej duszy wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek,oraz nadzieję na Nowy Rok 2010,żeby był jeszcze wspanialszy pełen szczęścia i miłości. Życze Wam drogie mamy i maluszkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2o10!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!! Wpadłam życzyć wam szampańskiej zabawy do rana i szczęsliwego nowego roku 2010!!! u nas po Swietach super... swienie sobie poradziłąm w roli gospodyni na wigili!! było rewelacyjnie. Moi chłopcy dpstali od dziadków cudne książki!! Seba Atlas Świata a Marcin Altas zwierząt kurcze niewiedziałąm że można to wszytko tak pięknie opisac!!! Wydania naprawdę cudne!! Mój Fabcio zrobił nam prezent na Święta i przestał sypiać w dzień!! ubustwiam go od tego czasu jeszcze bardziej!!! Idzie spac miedzy 7-8 wieczorem a wstaje miedzy 7-9 rano. w dzień tylko czasem go łamie koło 5 i próbuje zasypiać na bajkach ale wtedy bierzemy go do klockó i budujemyt by go rozbudzić i zawsze pomaga. pozdrawiamy i buziaki dla was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM W nOWYM 2010 ROKU Bevolku mowilam ze ksiazki:) nur ma to jak dobra lektura. dziwczyny zyjecuie po9 Sylwesteze??? Ja dochodze do siebnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny prosze o pomoc, wczoraj dostalam krwawienis myslalam ze to okres ale po chwili ustalo, zalozylam podpaske ale jeszcze tylko mala plamka sie pojawila i koniec. miala tak ktoras przy pocztakach ciazy w spodziewanym terminie miesiaczki? kiedy moge zrbic test o wydaje mi sie ze jest za wczesnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia- ja krwawilam na poczatku ciazy z Xavierkiem. ale ok. tydzien po terminie pojawila sie krew. mniej niz okres, wiecej niz male plamienie. na twoim miejscu zrobilabym test, bo jesli to ciaza to juz na pewno test ja wykryje.powodzenia zycze!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że pustki znów świeca, jak piszą to wszystkie a jk nie pisze to żadna :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia ja używałam Pre test ale w dniu spodziewanej @ druga kraska była ledwie widoczna 3 dni później użyłam firmowego z apteki Mediq i ten już pokazał 2 kreseczki wyraxne i grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam pre-test ale myślę że zrobie dopiero 15.01, bo poczekam do terminu spodziewanej miesiaczki (12.01) i te "3" przyslowiowe dni bo inaczej ponoc nie wychodzi. Dziewczyny haloo gdzie jestescie? Nie poznaje was. Czy ktoś tu jeszcze zaglada? U wrześniówek 2010 aż gwarno tak jak u ans na samym początku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo Edzia ty będziesz wrześniówka czy już październikówka. Masz rację na topiku sierpniówek 2010 też gwarno :D . A tu ostatnio pustki. Z drugiej strony nie ma się co dziwić, nowe obowiązki dochodzą bo coraz więcej dziewczyn spodziewa się kolejnego maleństwa i mają coraz mniej czasu na pisanie. Większość tylko czyta co nowego i koniec. Pozdrawiam cieplutko. Ucałujcie swoje rozrabiaki od ciotki Wzetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane i ja sie zjawaim!! Od wczoraj urządzam "nowy" pokoik Fabiemu.. Ściany już pomalowane , naklejki zakupione , szfka na zabawki skręcona.. tylko musimy jeszcze raz obmalować cały pokój bo gdzieniegdzie są prześwity. w środę razem z mężem i strszymi dziecmi wybraliśmy sie do kina na film AVATAR (Fabi został z dziadeczkami) Film był 3D i jest rewelacyjny!!! Bardzo polecam go obejrzec!! A swoją drogą pierwszy raz od kilju lat byliśmy w kinie i w dodatku irlandzkim... ale było naprawdę super:) Fabi spał już jak wróciliśmy i dziadki zaoferowali że jak byśmy mieli ochotę częsciej gdzieś wychodzić z chęcią się wnusiami zajmą!! Wyobraźcie sobie u nas w irlandii przerwa szkolna miała się skończyć 6 stycznia . 7 Stycznia z rana wyszykowałam dzieci do szkoły , kanapeczki , picie , prasowanie mundurków.. dzieci poszły do szkoły i co?? okazało się że przy temperaturze -5 stopni zamkneli szkołę bo za zimno!!! hehehe!!! Jak mieszkałam w polsce była zima prawie -30 i trzeba było stać i czekać na spóźnijący sie autobus do szkoły!! do poniedziałku jest zamknięta a później niewiadomo!!! Takiej zimy od 10 lat niewidzieli!! a tu ledwo sypło sniegiem i -5 stopni!! szok! irlandczycy powariowali!!! uciekam szykować obiadek. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!! Edzia GRATULACJE!!!! kochane u mnie masakra!! normalnie jakieś fatu nad nami wisi!! -28-31 grudnia zepsuty piec olejowy co ogrzewa nam dom -1 stycznia zepsuła się pralka - do dziś niedziała w poniedziałek ma przyjechać serwis a dziś rano okazało się że woda nam zamarzła!!! wierzcie mi mam normalnie dość a nasza landlordka jak widzi na wyświetlaczu telefonu zamiast zapytać -WItam . co siestało że dzwonisz pyta - co znów się zepsuło!! Pralka odkąd wprowadziliśmy sie do tego domu już 2 razy była naprawiana a raz była wymieniania na nówkę!! byliśmy dziś na zakupach chcieliśmy dzieciakom odświerzyć garderobę i okazało się że nigdzie niechciałą nam działać karta płatnicza!! a bankomaty prawie wszystkie nieczynne !!! uciekam bo mężule przywiózł wodę od rodziców trzeba chociaż kubki na herbatkę umyć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilok81
hej kochane w nowym roku duzo spokoju, usmiechu i kupe spelnionych marzen... Gratulacje Edzia--!!!!!!!!! bebolku- u nas nie lepiej na sam koniec 2009 roku zepsol sie telefon , laptop i fotoaparat, ale 2010 zaczol sie od tego ze dostalam prace ..wiec moze bedzie dobrze...:) a tak to zdrowi i kochani dosiegooooo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolku to się masz hehe Na pocieszenie ci powiem że nam też się zepsuła 0ralka i przedwczoraj kupiliśmy nową na raty :P Kamilok tobie rok zaczął się dobrze więc oby tak dalej :) Sara- nie byłam jeszcze u lekarz, jak narzie zrbiłam tylko ten test. Mysle że tak koło 20 stycznia pojde i zrobie niespodziankę babci i dziadkowi na ich Świeto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia gratuluję. Będziemy miały dzieci w podobnym wieku. Ja mam termin na 10 sierpnia 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka czy ty sie nam o czyms chwalilas ze w ciazy jestes? bo cos sobie nie przypominam- a moze jakos wtedy nie myslalam o tym... nie wiem juz sama :P kiedy robilas test??? i wogole jak to u ciebie wygladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu ja sie nie chwaliłam :) . Wyszło z kontekstu. Test robiłam pierwszy 3-go grudnia i wyszła blada druga kreska (prawie nie było jej widać) a drugi zrobiłam 6 grudnia w Mikołajki i wtedy już druga kreska była bardzo dobrze widoczna. Jutro zaczynam 11 tydzień ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też teraz zrobiłam drugi test i juz mi wyszły dwie wyrazne kreseczki wiec juz jestem na 100% pewna :) To gratuluje tobie. Będziemy miały o czym rozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluję fasolek :) Piszcie o u Was,jak się czujecie. Edzia Ty już pewnie po wizycie u ginka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×