Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Andzia- mam jutro pierwsza wizytę. A tak wogóle to dzięki że napisałaś bo już myślałam że sama ze soba piszę :P Dziewczyny chyba juz całkiem sobie forum odpuściły więc bez sensu takie pisanie...Ale bardzo dziękuję ci że choć ty napisałaś. ja sie czuje okropnie, mam mdłości, wymiotuję... to samo jak przy Kevinku..Nie wiem może teraz tez bedzie chłop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka, Edzia, GRATULACJE!!! Duzo zdrowka i jak najmniej mdlosci;-) Pozdrowionka dla wszystkich Dziewczyn, papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia napisz jak po wizycie :) Kurcze mdłości faktycznie wykańczające są...ale miną :) Ja ogólnie zaglądam na ten wątek,ale rzadko się udzielam.Jednak teraz w obliczu nowych Fasolek z pewnością będę zaglądać częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję w imieniu swoim i fasolinki :D Mdłości już ustępują więc mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej. W piątek byłam na usg - maleństwo zdrowe, fika koziołki na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka gratulacje, ja również zaglądam często ale na pisanie już jakoś czasu zawsze braknie, u nas nic nowego, sajgon z dwójką maluchów i tyle ale i tak ich kocham :) Pozdrowienia dla wszystkich, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mialam wizyte, ciaża potwerdzona no i tylenarazie. Robił mi usg i widziałam pęcherzyk i kropeczke. Wzetka masz może prpblemy z grzybicą? Bo ja mam i mnie to wkurza strasznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia nie mam problemów z grzybicą. Jedyny mój problem to wymioty i bol głowy. Na szczęści inne dolegliwości mnie póki co omijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Oj bardzo dlugo mnie tu nie bylo. Gratulacje dla wszystkich mam nowych fasolek i dzieci. U nas wszystko w porzadku, Collinek rozwija sie bardzo dobrze. Gadula z niego taka, ze nie wiem. Wyobraznie ma bujna, ze az czasem mnie zatknie. Troche kaprysne i strasznie uparte to moje dziecko, ale to podobno moj charakterek a energie skad on czerpie to nie wiem;) No i z przyjemnoscia sie pochwale, ze i my spodziewamy sie maluszka. Wzetka mamy podobne terminy porodu. Ja zaczynam wlasnie 14 tydzien i termin mam na 6 sierpnia, oj marzy mi sie coreczka :) Czuje sie jak narazie niezle, procz braku apetytu i zmeczenia nic mi nie dolega. Bardzo podobna ta moja ciaza do poprzedniej, pewnie znow sie synus kroi, aby zdrowe bylo jak to mowia :) Dobra to tyle co u nas :) Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy:) Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania GRATULACJE. To nam się posypie troszkę nowych maluszków na starym forum. Ja mam termin na 10 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilok81
dziewczyny ogromne gratulacje ja czekam do 30 narazie musze poskromic moja zlosnie bo straszna jest pyskula, juz nauczyla sie wykozystywac przeciwko mnie juz mowi do mnie ,,bo w dupe dam,, wiec ja moze jeszcze poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) ale Wam gratuluję!!!!super :)długo mnie tu nie było a tyle się dzieje i nowe dzieciaczki nam się kroją :) cieszę się strasznie !!!! Nasza Karolinka też jakoś się nienaturalnie rozgadała hehehehe a jak walnie czasem tekstem podłapanym od brata to umarł w butach hihihi Mateusz już w tym roku do szkoły idzie już 7 lat....a pamiętam jak rodziłam Karolinkę i mówiłam Wam, że mój młody to taki dzielny czterolatek jest...a teraz sam książki czyta i już mnie tak bardzo nie potrzebuje buuuuu :( oczywiście są też i plusy takiej sytuacji bo mam więcej czasu dla siebie hehe to tak egoistycznie :) dobra mamuśki aaa właśnie a może byśmy tak jak za starych czasów wymieniły się zdjęciami naszych dzieciaków?? Chętnie zobaczę jak się teraz pozmieniały te nasze szkraby?? Mój adres bo zmieniłam go jakiś czas temu dopisujcie się jeśli chcecie i zrobimy ogólną wymianę :) buziale pozdrawiale i uściski od forumowej cioci Basi a kangurki nasze niech pogłaszczą brzusie :) 1. bsonek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje sie dwiema rekoma pod propozycja :) oto moj meil : fantazja88_14@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy : 1.bsonek@wp.pl 2.fantazja88_14@wp.pl 3.malami294@wp.pl dopisujcie się ja na pewno w tym tygodniu Wam podeślę moją małą być może jeszcze dziś wieczorem jak mije makuchy pójdą spać :) ściskam mocno :) ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdy posłałam już bo maluchy oglądają bajki :) psdesłałam Wam małą jak miała 4 miesiące potem niecałe 2 lata i teraz z sylwestra jak już skończyła dwa latka :) porównajcie buźka zmykam zajrze potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie dopisuje: 1.bsonek@wp.pl 2.fantazja88_14@wp.pl 3.malami294@wp.pl 4.frania@casema.nl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też. 1.bsonek@wp.pl 2.fantazja88_14@wp.pl 3.malami294@wp.pl 4.frania@casema.nl 5. edytae@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie.Wysłalam wam foty Kevinka, tym które podały adresy. Niestety nie mam jego zdjęć jak był mały, wszystko na płytach bo komputer jest nowy i wszystko zostało ze starego przeniesione na płyty. Ale jak ktoś nie kasuje to ma na mailu jego zdjęcia jak był malutki, teraz ja czekam na fotki od was :) Mamusie z brzuszkami co tam słychać? Ja mam wizytę w piatek, napisze jak bedę po co tam bo dopiero będzie mi kartę ciąży zakładał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zapomniałam napisać Barbara74 Karolinka urocza. Naprawdę zmieniła się w ciągu dwóch lat i to powiem że na coraz ładniejsza kobietkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania na twoją poczte nie moge wyslac. przychodzą mi zwrotne wiadomości że się nie udało wysąłc wiadomości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! to i ja sie dopisuje do listy:-) 1.bsonek@wp.pl 2.fantazja88_14@wp.pl 3.malami294@wp.pl 4.frania@casema.nl 5. edytae@poczta.fm 6.karolinekopec@poczta.onet.pl u nas wszystko w porzadku. troche mielismy zamieszania z pediatra, ale o tym moze nastepnym razem, bo duzo byloby pisac. za to z pozytywnych wiadomosci- juz 26 lutego mam miec robiona cesarke, wiec za 2 tygodnie nasza corcia bedzie z nami:-) rany, ta ciaza zleciala 100 razy szybciej niz pierwsza:-) jutro sprobuje podeslac Wam zdjecia naszego lobuza. trzymajcie sie cieplutko! ciezaroweczki, a moze zalozymy nowy topik- mamuski 2010:-)))))?zartuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelle nie przeszło by bo jak widzisz nikt tu już prawie nei zagląda więc nowy topik nic by nie zmienil... Myslalam ze etraz kiedy dzieciaki sa juz duzo to kazda ma chwile zeby siasc i cos napisac ale jak widac nie... Jak byly problemy z czyms to sie pisalo a teraz juz cisza. Wyslalam foty i etz zadna nie napisala czy dostala, jakis komentarz czy co... Barbara tez wyslala i nikt jej nie odpisal... Wiec co za sens ma to wszystko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik ma zrywy. Albo nikt nie pisze przez długi czas albo ktoś zacznie i kilka osób się dołączy i nic poza tym. Edzia fotki doszly. Kevinek super chłopak. Mały przystojniak z niego wyrósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ufffffffffff zaczynam ferie :) posłałam wam zdjęcia żadna nie napisała oprócz edzi :( liczę, że jescze któraś się odezwie :) buziam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia swoją drogą Twój synuś to coraz przystojniejszy jest :) przeuroczy mały szkrab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! wlasnie wyslalam wam zdjecia mojego rozrabiaki. niestety, ja rowniez do dzisiaj nie otrzymalam ani jednego maila z fotkami Waszych brzdacow:-(buuu! a tak na marginesie, to na 26 lutego mam ustalony termin cesarki. to juz za niecale 2 tygodnie!o rany!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelle nadrobiłam i zerknij na maila a co do porodu to trzymam kciuki będzie dobrze daj znać już po i oczywiście foteczki podeślij małej księżniczki buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dziekuje za zdjecia coreczki, naprawde urocza z niej dziewczynka i synek rowniez rosnie Ci na przystojniaczka. Edziu tak jak mowilas ja zdjec Kevinka niestety nie dostalam :( Kamelle od Ciebie foteczki do mnie rowniez nie doszly, niewiem co jest z moim mailem:( Trzymam kciuki za Ciebie, aby wszystko poszlo dobrze i abys mogla szybko wrocic z coreczka do Xavcia:) Ale zrobisz mu prezent. Ciekawa jestem jego reakcji. Oczywscie jak tylko znajdziesz troszke czasu to napisz nam wszystko. Ja zdjecia posle w najblizszym czasie, bo musze je pierw zgrac z twardego dysku a troche ich jest. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×