Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość Agnieszk19866
A po za tym Marcin zaczal sobie popijac... Matwi mnie to wszystko i dobija. Lazi gdzies, nie tlumaczy sie, pije z kumplami, jest dla mnie chamsk przeklina i w ogole sie zmienil nie do poznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
hejka na poczatek dziekuje Buniu za tabelke, całusek dla ciebie. Zaraz sobie tylko ją poprawie i będzie już superowo. kochane ja miałam przeboje troszke, mój kotek wypadł z balkonu z 4 piętra!! na szczescie żyje ale co się nerwów najadłam to szok, do tego nie mogłam go znaleźc a on biedak w szoku na drzewie się znalazł nie wiem jak on to zrobił. I miałam problem ze ściagnieceim go. Na szczęscie moja mama była w domu i to ona biedna musiała wdrapywac się na drzewo. Trochę było to śmieszne, potem ona sama nie mogła zejsć to zaczęła się wygłupiać i udawać miauczącego kota. To ja myslałam ze padne. Wyobrazam sobie jak to musiało wygladac z boku, kot na drzewie, pod drzewem baba w ciaży a na drabinie starsza pani wołająca kota. Mój maż powiedział ze istna rodzina adamsów - łatwo mu tak mówić on był w pracy. Potem szybko na wizyte do lekarza z trudem zdążyłam , cały dzień stres. Okazało się ze wszsytko w porządku , szyjka zamknieta. Wizyta za trzy tygodnie. Tylko się wkurzyłam bo okazało się ze u nas nie robia znieczulenia w czasie porodu bo nie ma anestozjologa - jest jeden na cały szpital. Przyszłam do domu i się poryczałam. ogarnęło mnie takie przerażenie. Mój maż jak to chłopy nie rozumie ze my kobietki czasami tylko chcemy się wyryczeć od razu dzwoni i szuka anestozjologa, powiedział ze zapłaci i ma przyjsć. Ale niestety takiej możliwosci nie ma - powiedział lekarz. To mój maż pojechał szybko załatwiać cesarke dla mnie zebym się nie męczyła, i nic nie dało moje mówienie zeby dał spokój. Na szczęście na razie nic nie załatwił, a ja mu potem wytłumaczyłam ze się boje i mi przejdzie i dam rade. I chyba on też się potem uspokoił. No mówie wam zwariowany dzien. za to wczoraj pojechalismy odebrać wózeczewk. Stoi sobie juz rozłożony. Na razie to tylko spacerówka , gondole zamówilismy z allegro i czekamy na przesyłke. I tu mieliśmy niespodzianke. Bo w pudełku znalazłam śpiwór oryginalny i torbe do wózka? a tego nie miało być. Nie wiem jakim cudem taki zestaw się nam trafił, a ja już kupiłam śpiwór inny... wiec będą teraz dwa. dziewczyny kiedy powinno byc wykonane ostatnie usg przed porodem? Agnieszko - wiesz ja myśle ze twó jfacet cieszy się że będzie tatą ale po paru dnaich od takiej wieści cos moze pęknać i nerwy wtedy biora góre. Chyba doszło do niego co tak naprawde nastąpi i boi się co to będzie. Zobaczysz ze się ułoży. ilonka współczuje z twoim pieskiem :( migotka gratuluje syneczka, a imię piękne wybraliscie:) jak tam wasze remonty? juz na ukonczeniu. U mnie tylk opomalowanie futryny zostało niestety farba olejną... musze wyjść na cały dzień, ale i tak smród będzie przez kilka dni. Jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
Dziękuję Wam, Dziewczyny calego serca za słowa otuchy (Amelka77, Bunia77, Malutek, Asiorek2 🌼 ). "Czegoś" brakuje jak sie wychodzi do ogrodu, np: tego usmiechniętego pyska, tych psich "ukłonów radości" ( przednie łapy zgięte, pupa w górze i wyraz pyska mówiący "pobawimy się!!!") - ehhh- dobermany są cudowne...duże dzieci. Duzo jest niesłusznych stereotypów- przecież nawet nie sa na liście psów niebezbiecznych, nie są psami obronnymi- tylko tzw. stróżującymi- pilnują obejscia.... kochają dzieci! Agnieszko- może poprostu jemu jest trudno sie w tym odnaleźć? Jeżeli nie miał takich ciągotek alkoholowych wczesniej- to pewnie te miną jak tylko mózg się przyzwyczai do nowej sytuacji... Faceci- Niby przygotowani na dzidziusia, ale w panikę wpadają straszliwą- już nie będą taaaaaaacy " wolni" ;-) Chyba cisnienie nie te.. my z mężem też pokłóceni... Normalnie jest cudowny, czuły, odpowiedzialny- ale czasami wychodzi z niego ironiczny, niesprawiedliwy, terrorysta. Dodam, że jest doskonale "przeszkolony" jako "manager"- zna sztuczki jak rozmawiać ludzmi...potrafi tak pokierowac rozmową, ze człowiek sam zaczyna wierzyć ze to wszystko "złe" to jego wina. Nie umiem sie bronić. Nawet jak na początku wydaje mi sie, ze to ja mam rację potem wychodzi na to, ze jednak on. Ja sie spłacze jak zwykle i tyle- on powie, że sie postara nie być takim terorystą, że kocha i potem jest znowu jak w bajce....a moze to te nastroje kobiety w ciąży????? Mam chyba doła... Zapytam jeszcze ( może wiecie) - jak to jest z wynagrodzeniem za L4- moja pensja składa sie z 50% pałaca zasadnicza+50% premia ( w sumie zawsze tyle samo) . Czy w czasie l4 i macierzyńskiego dostaje tylko te 50% płacy zasadniczej czy całe 100%? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka, ja siedzę od początku na L4, u mnie też znaczną część pensji stanowiła Nagroda i zakład pracy naliczył mi średnią za ostatni rok wliczając Nagrody, ale nie wszystkie (miałam różne dodatki). W ostatecznośći dostaję o 400-500 zł mniej niż normalnie-trochę boli :-( Po 182 dniach na zwolnieniu starasz się o zasiłek rehabilitacyjny i wtedy po orzeczeniu komisji lekarskiej dostajesz pieniądze z ZUS-u. Z pieskiem doskonale rozumiem jak się czujesz, ja walczyłam o życie swojej suczki 2 m-ce ale niestety musiałam ją uśpić bo już była w takim stanie, że nawet pyska nie podnosiła a ja jej w domu podawałam kroplówki. I... jak się teraz nie zdecydujesz na pieska to pewnie już nie będziesz go miała. Ja stwierdziłam, że za dużo mnie to uczuć kosztuje takla strata i nie zdecydowałam się na kolejnego czworonoga. Agnieszko, daj temu swojemu mężczyźnie trochę czasu na oswojenie się. On teraz może zacząć fikać bo może się poczuć osaczony, zmuszony do wyrzeczeń a jego reakcja jest dla mnie tylko potwierdzeniem, że jest małym wystraszonym chłopcem. Na chamstwo sie nie zgadzaj ale nie stawiaj wszystkiego na ostrzu noża, pamiętaj że hormony zaczną ciebie zmieniać i sama będziesz się dziwić swojemu zachowaniu. A Marcina delikatnie zacznij angażować we wszystko co dotyczy dziecka, zabieraj go na usg, na wizyty, do apteki po leki, niech masuje ci plecy jak bolą ale jednocześnie nie zasłaniaj się ciążą, bo facetów to przeraża. No i niestety ty musisz być teraz tą mądrzejszą bo w tej chwili jesteś już z dzidzią :-) Trzymam za Ciebie kciuki. Tak bywa w związkach, że są bardzo trudne chwile i nie jesteś w tym osamotniona. Ale życie ciągle płynie i te złe dni też mijają. Głowa do góry, każdy z nas się zmienia i Marcin na pewno też.🌼 Dbaj o siebie i ciesz się z dziecka, nawet jak teraz nie masz oparcia w jego ojcu! Dziewczynki składam zaległe życzenia urodzinowe, żebyście za rok o tej porze były przeszczęśliwymi mamusiami tłuściutkich bobasków 🌼 🌼 Uciekam bo plecy mi odpadają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie pisałam wczoraj bo cały dzień buszowałam po sklepach z moją siostrą A wieczorem M okupował komputer. Dziś mam ambitny plan posprzątania mieszkania, ale nie wiem czy Natalka mi pozwoli Wczoraj robiłam porządek w papierach i tak mi wpychała nogę pod prawe żebro, że musiałam skończyć szybciej. Franiu masza dzidzia jak słyszy i czuje tatusia to zaczyna dokazywać, na mnie już mniej reaguje. Mój M sie śmieje, że do mnie juz się przyzwyczaiła:) Buniu, Asiorku mi tez śni sie dzidzia ale na szczęście nie są to koszmary. Ostatnio śniło mi się, że ją karmiłam piersią. Asiorku współczuję bólu pleców, mi pomaga masaż - M nauczył sie na szkole rodzenia. co do porodówki to nie martw się może to tylko tak strasznie wygląda? Moja porodówka \"wywarła\" na mnie pozytywne wrażenie. Nie martw się kochana. Malutek rzeczywiście super szpital, że sami o tobie pomyśleli. Migotko gratuluję synka, imię piekne tez mieliśmy tak nazwać chłopca. No i widać, że kawał chłopa bedzie. Dbajcie o siebie🌻 Wózek bardzo ładny. Agnieszko teraz najważniejsza jesteś ty i dzidzia. A z facetem trzeba rozmawiać i tłumaczyć, jak dziecku. Mój M jest starszy ode mnie o 9 lat, także dorósł do roli ojca i zachowuje się bardzo odpowiedzialnie. w wieku 29 lat szalał, także sama widzisz, że do wszystkiego trzeba dorosnąć. Porozmawiaj z nim, powiedz, ze jest ci przykro, że bardzo go kochasz i zawsze będzie najważniejszy. Mężczyźni boją się odrzucenia, myslą że teraz najważniejsze będzie dziecko. Zapewniaj go o swojej miłości i tak jak pisała Misiaki niech aktywnie włączy się we wszystko związane z ciążą. Mam nadzieję, że dojdziecie do porozumienia. Dbj o siebie🌻 Amelko współczuje kotka. Dobrze, że wszystko w porządku po wizycie u gina. Co do znieczulenia to ja chcę rodzić bez, ale zobaczymy jak będzie. Ilonko bardzo współczuję z powodu pieska, ja moja suczkę kocham prawie jak dziecko. Trzymaj się kochana🌻 Jak czytałam o twoim M to tak jakbym czytała o swoim. Ach te chłopy...Ale co my bysmy bez nich??;) Dziewczynki a teraz mam do Was pytanie: może jak zwykle panikuję ale martwię się, że moja dzidzia za mało się rusza. Rano sporadycznie, wieczorem też mało, a w dzień wcale. Co wy o tym myślicie? Martwię się. Pa, pa. Kamilok moja mała rano spi, a zaczyna brykać około 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Wczoraj musialam wstac o 6 na to usg, ale dzis nadrobilismy z Juniorem straty i zwloklam sie z wyrka dopiero o 11. A maz od 7 w pracy :) Po obiedzie jade z moim tata po kominek. Tzn on chce sobie kupic nowy do salonu, a ja sie mam w tlumacza ze szwedzkiego bawic. Jak zwykle :) Misiaki-dzieki za zyczenia. No, zobaczymy, czy moj synus bedzie za rok taki tlusciutki :) jak ma sie ponad 4 kilowy urodzic. Amelka77-kiedys tez mialam kota, ktoremu wydawalo sie ze umie latac :) Tylko ze jeden lot z 6 pietra mu nie wystarczyl i potem sprobowal jeszcze raz. Obie przygody o dziwo przezyl :) Na koniec musielismy oddac go na wies do znajomych, bo wyjezdzalismy na 3 miesiace :( Ale fajny byl :) Co do imienia naszego Malego- to jak na razie ja takie wybralam. Co prawda wspomnialam juz kilka razy mezowi, ale jakos nie reagowal. Az sie boje myslec, co bedzie jak przyjdzie juz ostatecznie cos zdecydowac. O wozek toczylismy takie boje a co dopiero o imie. Jak dla mnie pasuje Alexander, bo na A (a obaj dziadkowie \"zaczynaja sie\" na A), bo takie dostojne :), na kazdy wiek (przez Olusia, Olka, Aleksa az do emeryta pana Aleksandra :)), no i przyjmie sie i tu w Szw.i w Polsce jak babcie bedziemy odwiedzac:) A zreszta jak maz sam powiedzial nasze dziecko to \"mieszanka krwi szwedzkiego wikinga i polskiego partyzanta\". Ciekawe tylko jak sobie z dwujezycznoscia poradzimy :) Pozdrawiam i lece na lunch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) Oj mnie chyba choróbsko bierze. Potwonie szczypią mnie oczy i mam katar :( Wczoraj ok. 22 wyszłam na chwilę na spacer a padało a nie wziełam parasola :( i chyba mnie coś zaczyna łapać. Wiem, że późna pora na spacer ale wczoraj pokłóciłam się z M. a ja po kłótni zawsze ide na spacer aby odreagować złości. Aguś oj rzeczywiście teraz chyba twój chłopak pokazuje prawdziwe oblicze. Wiesz musicie poważnie porozmawiać, wkrótce zostaniecie rodzicami, wierze że na pewno się ułoży. Może jeszcze nie jest gotowy aby zostać ojcem ale niestety szybko musi dorosnąć. Chyba do niego doszło teraz to, że będzie tatą. Będzie dobrze trzymam mocno za was kciuki 🌼 🌼 Amelko biedna ta twoja kicia, ale ważne że kotkowi nic się nie stało. Rzeczywiście ściąganie kota musiało wygladać komicznie :D super, że u lekarza jest wszystko ok. co do znieczulenia to u mnie w szpitalu tez nie dają :( . co do ostatniego usg to nie mam pojecia. Zmykam dziewczynki, bo kręgosłup strasznie boli. 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Strasznie się rozleniwiłam, nawet pisać mi się nie chce, taka czuję sie jakaś sfatygowana i za bardzo nie mam dzisiaj nastroju. Mężulek wczoraj musiał jechać do Gdańska, wróci pewnie pod wieczór i jeszcze dzisiaj jedzie do Warszawy. Chce zabrać mnie ze sobą, bo ogólnie M pochodzi ze stolicy, nocowalibyśmy u teściowej. Wcześnie rano załatwiłby sprawę w centrali i wrócilibyśmy do domku. Ale ja chyba nie pojadę, bo przecież nie wysiedzę 3 godzin w samochodzie tzn nie wytrzymam na kręgosłup. Zresztą mam jeszcze parę godzin na zastanowienie. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie na L4 to ja też twierdzę że mnie \"wycykali\", bo również dostaje 200-300 zł mniej, przez to że naliczają tylko samą podstawę bez żadnych premii, i to średnią z 12 miesięcy przed zajściem w ciąże, a moja podstwa zmieniała się w ciągu roku aż 3 krotnie, mogliby naliczać od tej ostatniej, ale cóż... A swoją drogą to też nie rozumiem po co ZUS wymyśla ten zasiłek rehabilitacyjny, niepotrzebna dodatkowa papierkowa robota. Przed chwilą byłam w kiosku po gazetkę M jak mama, zaraz zabiorę sie do czytania. Dokończę jeszcze gotować zupkę pomidorową, muszę dodać śmietanę i trochę doprawić. A jutro idę na usg szczególowe do szpitala i w końcu dowiem się ile ważą moje maleństwa i czy wszystko dobrze się u nich rozwija. Ostatnio byłam tam w połowie sierpnia, prędzej chodziłam nawet co 2 tygodnie, bo niepokojąca była dla nich różnica w wadze. Całe szczęście na tym ostatnim pomiarze okazało się że na tym etapie ciąży ta róznica jest tak jakby dozwolona, w normie, więc kazali mi przyjść dopiero za miesiąc. A czy może słyszałyście coś o poszerzeniu układu kielichowo miedniczkowego? Buziaczki dla przyszłych mamuś, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Hej Dziewczynki :) witam dziś :) wczoraj czułam się nie najlepiej plecy bolały mnie strasznie więc nie siadalm do kompa ale dziś już jest ok :) Buniu dziękuję Ci bardzo za linka :) jeszcze tylko uzupełnie tabelke i zajrzę wieczorkiem na pewno :) NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------34----- +7------Alexander -----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----33------+9- -----Dominik-------------Cork Amelka77---30--------30.01----22.10/6.11----32-------+13 -----synek---------Wrocław Carlaa--------30-------01.02-----04.11\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------32------+8------Olusia ---------------Jaworzno Brzuchacz..29-------28.01-----04.11----------34-------+1 6----Zuzia Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------30------+ 10------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------30-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa martulka82 D------25-----31.01------7.11-----32------+11------Elias---- ----Essen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------34----- +7------Alexander -----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----33------+9- -----Dominik-------------Cork Amelka77---30--------30.01----22.10/6.11----32-------+13 -----synek---------Wrocław Carlaa--------30-------01.02-----04.11\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------32------+8------Olusia ---------------Jaworzno Brzuchacz..29-------28.01-----04.11----------34-------+1 6----Zuzia Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------30-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa martulka82 D------25-----31.01------7.11-----32------+11------Elias---- ----Essen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Coś jest nie tak z ta tabelką przepraszam Was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9- -----Dominik-------------Cork Carlaa--------30-------01.02-----04.11\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------32------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------30-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa Próbuję jeszcze raz...jak mi się nie uda to już nie kopiuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
poddaje się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9- -----Dominik-------------Cork Carlaa--------30-------01.02-----04.11\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------32------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------30------+10------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------30-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa no i nie wiem może teraz?? [ beksa ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
witaj :) popraw mnie jeśli możesz na 30 tydzień ciazy i 10 kg :( i dziękuję od razu :) [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------34----- +7------Alexander -----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----33------+9- -----Dominik-------------Cork Amelka77---30--------30.01----22.10/6.11----32-------+13 -----synek---------Wrocław Carlaa--------30-------01.02-----04.11\\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------32------+8------Olusia ---------------Jaworzno Brzuchacz..29-------28.01-----04.11----------34-------+1 6----Zuzia Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------30------+ 10-----Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------30-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa martulka82 D------25-----31.01------7.11-----32------+11------Elias---- ----Essen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już! Trzeba skopiować całą tabelkę tam gdzie piszesz posta, a potem poprawiać, u mnie tak działa. Widzę, że jesteśmy w tym samym tygodniu i tyle samo przytyłyśmy tylko, że ty masz termin na 19.11 a ja na tydzień później. Ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Mimi dziękuję Ci bardzo :) i od razu odpowiadam ogólnie termin mam na 28 listopada ale ponieważ mam wadę wzroku bedę miala cesarkę i datę mam już ustaloną stąd ta różnica uciekam i będę wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------34----- +7------Alexander -----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----33------+9- -----Dominik-------------Cork Amelka77---30--------30.01----22.10/6.11----33-------+13 -----Alan---------Wrocław Carlaa--------30-------01.02-----04.11\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------32------+8------Olusia ---------------Jaworzno Brzuchacz..29-------28.01-----04.11----------34-------+1 6----Zuzia Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------30------+ 10-----Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------30-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa martulka82 D------25-----31.01------7.11-----32------+11------Elias---- ----Essen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
nie no.... z tą tabelką są ciągle problemy, poprawiłam tylko siebie a skopiowało się do połowy. A robie wszsytko tak jak kiedyś, czyli kopiuje i wklejam. Nie wiem o co tu chodzi ale widze ze większość ma z tym problemy. Sorki że namieszałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja q
hej mam pytanie do was jesli mam skierowaniena na badanie krwi moczu od lekarza prywatnego nie ma na tym swistku nawet pieczatki to czy bede placila za te badania czy mam isc do publicznego gina zeby mi przepisal to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka, poprawiłam siebie to i ciebie od razu zmieniłam. NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01------1.11-----------34----- +7-------Alexander-----------Szwecja Bebolek20---21-------26.01------2.11-----------33-------0 -------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01------25.10/3.11----33-----+1 8------synek----------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01------26.10/3.11----33------+9- -----Dominik-------------Cork Amelka77---30-------30.01-----22.10/6.11-----3-------+13 -----Alan---------------Wrocław Carlaa--------30-------01.02------04.11/08.11--32-------+ 7,5----synalek-------------Mülheim\\R Malutek------25-------27.01------03.11----------32------+1 4-----?/Al eksandra------Cork Asiorek2 ----26-------28.01------04.11----------32------+8-------Olusia ---------------Jaworzno Brzuchacz---29-------28.01------04.11----------34-------+1 6----Zuzia---------------- Shenen-------31-------05.02------5/11.11--------32-------+ 6-----Magdalena----------Chełm Wzetka-------31-------31.01------07.11----------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-------26.01------15.11-----------31----- --+10----Agatka--------------Calw Basik74------32-------21.02-------19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-------21.11----------30------+1 3-----Filipek--------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02------ 22.11---------30-------+10-----Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02-------24.11----------30------+ 13-----Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02-------24.11----------29------+3- -----niespodzianka------Hamm Mimi1981----26------20.02-------27.11----------30------+10-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12-----30-------+14-----Natka i Alek-------Szczecin Frania23-----23-------23.02-------30.11---------30-------+ 8 -----synek/Colin--------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa martulka82 D-25-----31.01-------7.11-----------32-------+11-----Elias----------------Essen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! -do kaja q ja też chodzę prywatnie na wizyty i oczywiście raz na miesiąc przynoszę ze sobą wyniki - mocz i morfologię. Badania te robię sobie na własną rękę w swojej przychodni pracowniczej i przynajmniej nie musze płacić. Musiałabyś mieć chyba skierowanie od ginekologa z tej przychodni gdzie chcesz robić badanie. Bynajmniej tak jest u nas, bez takiego skierowania trzeba by zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
ja tez chodzę prywatnie i za wszystkie badania płacę krew i mocz po 5 złotych + 2 złote za pobranie materiału tak jest przynajmniej w laboratorium gdzie ja chodzę ale mysle, że wszędzie są podobne ceny papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Mamusie:-) Ale duzo napisalyscie, ladnie nam topik kwitnie:-) Carlaa, Skarbie, uwazaj na siebie, cmoczki dla Ciebie, Dzidziusia i Dustina😘 Fufciu, u nas tez jest ten nieszczesny smoczek...silikonowy z NUKa, tylko taki moze byc i koniec i kropka:-) Dziekuje za ten wpis o uczuciu "ciagniecia" w dole brzucha. Bylam dzis u lekarki i od razu dostalam zwolnienie...mam lezec z nozkami do gory...i tyle nie ganiac...bo Dzidzius urodzi sie wczesniej. Odnosnie przyjecia urodzinowego - propozycja Malutka jest super. U mnie zawsze jest probem, bo dzieci naszych znajomych maja uczulenie na rozne rzeczy, wiec musze sie troche nameczyc zeby dopasowac jakos to cale menu. Moja Melka uwielbia frytki:-) Malutku, milo ze o Tobie pamietali w szpitalu. No to teraz na pewno mozesz byc spokojna ze dopilnuja bys stawila sie na porodowce o czasie:-) Migotko, gratulacje Synusia!🌻 Bebolku, no sny masz rewelacyjne! Jejku, usmialam sie:-D O jejku, gorzej ze Twoj Maz tez zaczyna miec koszmary...i wcale nie do smiechu...Trzymaj sie Bebolku🌻 dla Ciebie, Dzidziusia❤️ Agnieszk19866, mam nadzieje ze wszystko sie ulozy...z mezczyznami tak chyba czasami jest...musza do wszystkiego dorosnac, przyzwyczaic sie do nowej roli, zmian jakie ich czekaja. Sprobuj porozmawiac z Marcinem. Nie chce mi sie wierzyc zeby tak nagle z dnia na dzien sie zmienil. Trzymam za Was kciuki🌻 Amelko, ale przygoda z Twoim kotkiem! Nie martw sie, na pewno wszystko bedzie dobrze, szybciutko urodzisz i znieczulenie nie bedzie potrzebne. Zobaczysz. Dobrze ze masz takie wsparcie w Mezu. Moj uwaza ze skoro raz juz urodzilam to teraz sie juz nie boje...hmmm...;-) Co do USG - ja mialam robione co tydzien, az do dnia kiedy urodzilam, sprawdzali poziom wod plodowych, etc. Ilonko, tylko sie nie doluj prosze. 🌻 dla Ciebie. Asiorku, zeby tylko Cie nie dopadlo zadne chorobsko. Trzymaj sie Kochana! Zmykam do wyrka Dziewczynki. Brzusio mnie juz troszke boli. Dobrej nocki i kolorowych snow🖐️❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, dzisiaj wstawałam tylko 3 razy. Czy wasze dzieci też są takie aktywne. U mnie prawie non stop, jak tylko usiąę to cały brzuch skacze a że muszę dużo leżeć to patrzę z osłupieniem jak pod skórą pełzają jakieś wybrzuszenia. Kosmos!!!! A jak zaczynają we dwójkę to dopiero jest na co patrzeć. Zaczynam się martwić czy nie są za małe skoro jeszcze się przemieszczają. Mam wieczorem zgagę i zaczyna mnie mulić, mam nadzieję, że wymioty z pierwszego trymestru nie powrócą bo to było straszne. Niedawno dowiedziałam się, że po ok. 3 miesiącach po porodzie hormony u kobiety zaczynają wracać do normy i też zaczyna wariować, czyli....napady złości itd. He, he jak to zniosą nasi panowie, dwa małe wrzaskuny i wściekła żona. Ja swojego już uprzedziłam, żeby chował w domu noże. :-) Uciekam bo mnie zaczyna naprawdę ostro mulić. Pozdrawiam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
tabelka NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01------1.11-----------34----- +7-------Alexander-----------Szwecja Bebolek20---21-------26.01------2.11-----------33------- 0 -------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01------25.10/3.11----33-----+ 1 8------synek----------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01------26.10/3.11----33------+9 - -----Dominik-------------Cork Amelka77---30-------30.01-----22.10/6.11-----3-------+13 -----Alan---------------Wrocław Carlaa--------30-------01.02------04.11/08.11--32------- + 7,5----synalek-------------Mülheim\R Malutek------25-------27.01------03.11----------32------ +1 4-----?/Al eksandra------Cork Asiorek2 ----26-------28.01------04.11----------32------+8-------Olus ia ---------------Jaworzno Brzuchacz---29-------28.01------04.11----------34------- +1 6----Zuzia---------------- Shenen-------31-------05.02------5/11.11--------32------ -+ 6-----Magdalena----------Chełm Wzetka-------31-------31.01------07.11----------33------ -+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-------26.01------15.11-----------31----- --+10----Agatka--------------Calw Basik74------32-------21.02-------19.11.---------30--------+10------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-------21.11----------32----- -+1 5-----Filipek--------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02------ 22.11---------30-------+10-----Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02-------24.11----------30------+ 13-----Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02-------24.11----------29------+ 3- -----niespodzianka------Hamm Mimi1981----26------20.02-------27.11----------30------+ 10-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12-----30------ -+14-----Natka i Alek-------Szczecin Frania23-----23-------23.02-------30.11---------30------ -+ 8 -----synek/Colin--------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa martulka82 D-25-----31.01-------7.11-----------32-------+11-----Elias-- --------------Essen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) Katarek troszkę lepiej wygrzewam się rosołkiem i ciepłym mleczkiem. Tylko coraz bardziej boli mnie plecki nawet najmniejsze kroki sprawiaja mi trudność szczególnie w okolicach nerki z lewej strony. Buniu uważaj na siebie ściskaj mocno nóżki i wysoko je trzymaj, dasz rade już nie duzo zostało :) Misiaki moja mała też jest bardzo aktywna cały dzień bryka w nocy również, jej kopniaki czasem sprawiają mi ból. Jeszcze biedulka ostatnio kilka razy dziennie ma czkawkę. Mi też jakieś pagórki co chwilkę rosną na brzuchu, śmiesznie to wyglada jak takie wybrzuszenia się przemieszczają, u ciebie do dopiero kosmos :) :) :) :) Oj biedne te nasze chłopy całą ciąże muszą nas znosić a jeszcze po porodzie, mysle że dadzą radę :) przecież nas nie zostawią nie? W końcu sami się do tego przyczynili :P oj ale głupoty plote :D Dzis króciutko bo zmykam na śniadanko straszny głodomor ze mnie, do tej pory jadłam w miarę normalnie a teraz ciagle jestem głodna Jeszcze tylko tabeleczka NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01------1.11-----------34----- +7-------Alexander-----------Szwecja Bebolek20---21-------26.01------2.11-----------33------- 0 -------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01------25.10/3.11----33-----+ 1 8------synek----------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01------26.10/3.11----33------+9 - -----Dominik-------------Cork Amelka77---30-------30.01-----22.10/6.11-----3-------+13 -----Alan---------------Wrocław Carlaa--------30-------01.02------04.11/08.11--32------- + 7,5----synalek-------------Mülheim\\R Malutek------25-------27.01------03.11----------32------ +1 4-----?/Al eksandra------Cork Asiorek2 ----26-------28.01------04.11----------33------+8-------Olus ia ---------------Jaworzno Brzuchacz---29-------28.01------04.11----------34------- +1 6----Zuzia---------------- Shenen-------31-------05.02------5/11.11--------32------ -+ 6-----Magdalena----------Chełm Wzetka-------31-------31.01------07.11----------33------ -+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-------26.01------15.11-----------31----- --+10----Agatka--------------Calw Basik74------32-------21.02-------19.11.---------29----- -+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-------21.11----------30----- -+1 3-----Filipek--------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02------ 22.11---------30-------+10-----Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02-------24.11----------30------+ 13-----Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02-------24.11----------29------+ 3- -----niespodzianka------Hamm Mimi1981----26------20.02-------27.11----------30------+ 10-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12-----30------ -+14-----Natka i Alek-------Szczecin Frania23-----23-------23.02-------30.11---------30------ -+ 8 -----synek/Colin--------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa martulka82 D-25-----31.01-------7.11-----------32-------+11-----Elias-- --------------Essen Miłego poranka mamusie 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jeszcze raz tabeleczka bo pisałysmy chyba w jednym czasie z |Ilonka i ja poprawiłam poprzednią tabelka NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01------1.11-----------34----- +7-------Alexander-----------Szwecja Bebolek20---21-------26.01------2.11-----------33------- 0 -------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01------25.10/3.11----33-----+ 1 8------synek----------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01------26.10/3.11----33------+9 - -----Dominik-------------Cork Amelka77---30-------30.01-----22.10/6.11-----3-------+13 -----Alan---------------Wrocław Carlaa--------30-------01.02------04.11/08.11--32------- + 7,5----synalek-------------MülheimR Malutek------25-------27.01------03.11----------32------ +1 4-----?/Al eksandra------Cork Asiorek2 ----26-------28.01------04.11----------33------+8-------Olus ia ---------------Jaworzno Brzuchacz---29-------28.01------04.11----------34------- +1 6----Zuzia---------------- Shenen-------31-------05.02------5/11.11--------32------ -+ 6-----Magdalena----------Chełm Wzetka-------31-------31.01------07.11----------33------ -+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-------26.01------15.11-----------31----- --+10----Agatka--------------Calw Basik74------32-------21.02-------19.11.---------30----- ---+10------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-------21.11----------32----- -+1 5-----Filipek--------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02------ 22.11---------30-------+10-----Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02-------24.11----------30------+ 13-----Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02-------24.11----------29------+ 3- -----niespodzianka------Hamm Mimi1981----26------20.02-------27.11----------30------+ 10-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12-----30------ -+14-----Natka i Alek-------Szczecin Frania23-----23-------23.02-------30.11---------30------ -+ 8 -----synek/Colin--------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa martulka82 D-25-----31.01-------7.11-----------32-------+11-----Elias-- --------------Essen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×