Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Hej.. Nie odzywam się bo zrobiłam sobie parę dni wolnego od komputera, czytam. Mam nadzieję że u Was wszystko dobrze. . Mnie odechciało się już wszystkiego... Jest u nas jeden jedyny szpital, od października oddział ginekologiczno-położniczy przestaje istnieć. Lekarze nie dogadali się z dyrekcją w kwestii podwyżek i z końcem września upływa okres wypowiedzeń. I tyle. Mogę rodzić tak jak poprzednio w Lublinie, 80 km stąd. Ale tym razem mogę nie zdążyć. No i wtedy nie miałam Mai, poza tym co ważne jeździłam na wizyty do tamtejszej pani ordynator, teraz zdecydowałam sie na to moje cholerne miasto rodzinne! Jestem załamana, czuję się oszukana, zostawiona na pastwę losu. Przepraszam, ale znowu ryczę, to standard ostatnio. We wtorek mam wizytę, nie mam pojęcia jak będzie, źle mi. Męczą mnie skurcze, bolesne, w miarę regularne, na szczęście zanikające. I to tyle, przepraszam za smuty ale nie mam ostatnio kompletnie na nic ochoty. Trzymajcie się, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki... 🖐️ Oczywiście nadrobiłam zaległości ....heh Buniu czy Twoja córeczka jest tez tak absorbująca.... maly nie pozwala mi nawet napisać ... \'\'kradnę\'\' każdą minute .....chciałabym do każdej Was coś napisać ale nie pozwala mi... może wieczorkiem... mąż remontuje pokój..rozwiązał nam sie mieszkaniowy dylemat ..czy sie przeprowadzać...a skoro w brzusiu Junior to po sprawie zostajemy na starym.... A teraz z prywata ... Malutka82D w jakiej dzielnicy mieszkasz ;) może niedaleko mnie ;) Wczoraj zaliczyliśmy wizytę u lekarza ...zameldowalam sie do kliniki na porod ..porobili mi badania...mam malo wod...maly na granicy wielkosci... jest tak aktywny ze hej!!!! Tak jak Dustin na zewnątrz...mam leżeć uzupelniac plyny i wyleczyc infekcje ....szyjka krotka ... i mieka ale ...podobno przy 2 ciazy to normalne... Trzymajcie sie tak niewiele nam zostalo...sciskam mocno i do wieczora .... 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen .. Kochana... tak mi przykro z powodu tej sytuacji ... wysylam Ci moc dobrych fluidów !!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja wczoraj wylądowałam w szpitalu:( O 22 położyłam się i zaczęłam czytać, ok.23 poczułam silny przeszywający ból-od wejścia do pochwy, a potem skurcz na dole brzucha. Za chwilę to samo, ale nie panikowałam, usiadłam i czekałam. Po dwudziestu minutach znowu, zadzwoniłam do M bo miał nocną zmianę w pracy i zapytałam co robić. Powiedział, żebym wzięła nospę. Wzięłam, ale po około dwudziestu minutach ten sam ból, tak jakby proszek wcale nie zadziałał. Postanowiłam zadzwonić do położnej. A zapomniałam jeszcze napisać, że jak leżałam to bolało bardziej, a jak chodziłam to ból ustępował. I ciągle chciało mi się siku. Położna powiedziała, zebym jak najszybciej pojechała do szpitala. Szpital mam 300 metrów od domu, zrobili mi ktg, które nie wykazało czynności skurczowej (pewnie nospa zaczęła działać) potem zbadano mnie-badanie było bardzo nieprzyjemne. Pani doktor powiedziała, zwe szyjka jest zamknięta. Mam brać nospę trzy razy dziennie i odpoczywać. Dziś nic mnie nie boli ale co się najadłam strachu to moje. Do tej pory nie bałam się porodu, bo nie wiedziałam co to znaczy skurcz, a te moje to przecież nie były te właściwe a i tak bolało jak nie wiem. Pozatym kończy się dopiero 31 tydzień to jeszcze za wcześnie. Także dziewczynki dbajcie o siebie i odpoczywajcie ile wlezie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I stwierdziłam, że muszę przyspieszyć przygotowania do pojawienia się dzidzi, bo jak widać nic nie wiadomo. Od poniedziałku zacznę prać ubranka io dokupię potrzebne rzeczy. Cały czas myślałam, że to jeszcze za wcześnie, że przecież to jeszcze dwa miesiące itp.. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) U mnie dziś slicznie słoneczko świeci choć jest troszkę zimno. Kamila niestety nie pomogę nic co do sklepów internetowych, bo ja jedynie na allegro kupowałam przez neta. Co do szpitala to u mnie trzeba mieć swoje podkłady, ja biore jeszcze majtki jednorazowe i podpaski –wiem, że dają ligline ale ja nie chce wole podpaski. Wiem, że dają też koszulę do porodu i nie trzeba przynosic lewatywy. Ciuszki dla dzieci też daja tylko na wyjście trzeba sobie wziąć. Shenen to straszne co do Twojego szpitala. A nie myślałaś w takim wypadku o porodzie w domu? Kochana nie zamartwiaj się tak, przykro mi z powodu twoich bólów:( ale już niedługo będziesz miała swoje maleństwo, dasz radę już niedługo. Dbaj o siebie 🌼 🌼 Mimi dobrze ze wszystko się dobrze skończyło, duzo odpoczywaj i zażywaj nospe, ja zażywam ją 3 razy dziennie. Trzymaj się cieplutko. Wiesz masz racje ja tez będę musiała się pospieszyć z przygotowaniami. Obiecałam sobie że od początku października zaczynam prać ubranka, muszę bo nigdy nic nie wiadomo. Dbajcie mamusie o siebie ja wracam do mojego obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen, Kochana, bardzo mi przykro. Straszna sytuacja! 80km to kawal drogi...w ogole cala ta sytuacja musi byc dla Ciebie bardzo stresujaca. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Trzymaj sie Kochana i staraj sie nie denerwowac. Wiem ze latwo mi sie pisze, szpital mam pod samym nosem, ale u Ciebie dochodza jeszcze te skurcze, uwazaj bardzo na siebie. I pisz jak tylko dowiesz sie czegos wiecej. Buziaki dla Ciebie, Dzidziusia i Majeczki😘 Carlaa, oj, widze ze mamy wesolo z naszymi Skarbami;-) Boje sie co bedzie po urodzeniu Maluszka. Cmoczki dla Was🌻 Mimi, jeju, musialas sie niezle przestraszyc! Wypoczywaj jak najwiecej i uwazaj bardzo na siebie. Buziaki dla Ciebie😘 i dla Dzidziusia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen bardzo mi przykro, na pewno bardzo sie martwisz. Ja mam szpital dwa kroki od domu, nie wyobrażam sobie co bym zrobiła wczoraj jakbym musiała jechać tak daleko, a M nie było w domu. Bardzo ci współczuję, ale spróbuj w miarę możliwości się nie martwić, bo wiesz, że to nie dobre dla dzidziusia. Dla ciebie🌻 Asiorku i Buniu bardzo dziekuję za słowa otuchy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabo
Witam Was kochane przyszłe Mamusie :) mam w końcu udało mi się znaleść jakieś fajne miejsce do ploteczek :) Temat jak najbardziej aktualny, gdyż właśnie w tej chwili wybieram artykuły dziecięce z www.4kids.com.pl dla mojego "szkraba" który już niebawem zjawi się na tym świecie :) już nie mogę się doczekać kiedy wezmę go w ramiona...dla takich chwil warto żyć ;) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :) obiecuje "raport" jak tylko Ignaś pojawi się wśród nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!!!! dziekuje za pocieszenie:), ale i tak pobieglam dzis do lekarza-ktg wyszlo super,ale malenstwo nie lubi tych badan bo ciagle sie gdzies chowalo-lekarz sie tez troche przestraszyl ze ja u niego nie terminowo... a na dodatek zrobil mi i mezowi nadzieje ze bedzie usg a tu nic dopiero w srode:(...no i powiedzial ze mam do niego zawsze przyjsc jak coś mnie niepokoi-bo pierwsza ciaza... AGNIESZKA-to normalne ja za kazdym razem mojemu lekarzowi mowilam o tym a on ze macica i malenstwo robia sobie miejsce pod serduszkiem, teraz bedziesz to bardzo odczuwac... FUFCIU-pierożki-może masz jakis latwy i szybki przepisik,bo narobilas smaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01------1.11-----------34----- +7-------Alexander-----------Szwecja Bebolek20---34-------26.01------2.11-----------33------- 0 -------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01------25.10/3.11----33-----+ 1 8------synek----------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01------26.10/3.11----33------+9 - -----Dominik-------------Cork Amelka77---30-------30.01-----22.10/6.11-----3-------+13 -----Alan---------------Wrocław Carlaa--------30-------01.02------04.11/08.11--32------- + 7,5---synalek---------MülheimR Malutek------25-------27.01------03.11----------32------ +1 4-----?/Al eksandra------Cork Asiorek2 ----26-------28.01------04.11----------33------+8-------Olus ia ---------------Jaworzno Brzuchacz---29-------28.01------04.11----------34------- +1 6----Zuzia---------------- Shenen-------31-------05.02------5/11.11--------32------ -+ 6-----Magdalena----------Chełm Wzetka-------31-------31.01------07.11----------34------ -+ 10---Wiktoria?-------Rzeszów konkaa-------24-------26.01------15.11-----------31----- --+10----Agatka--------------Calw Basik74------32-------21.02-------19.11.---------30----- ---+10--Karolinka---------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-------21.11----------32----- -+1 5-----Filipek------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02------ 22.11---------30-------+10-----Natalka---------Szczecin Beti26--------26------17.02-------24.11----------31----- -+ 14-----Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02-------24.11----------31------+ 3- -----niespodzianka------Hamm Mimi1981----26------20.02-------27.11----------30------+ 10-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12-----30------ -+14-----Natka i Alek-------Szczecin Frania23-----23-------23.02-------30.11---------30------ -+ 8 --synek/Colin----Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa martulka82 D-25-----31.01-------7.11-----------32-------+11-----Elias-- --------------Essen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja tylko na chwile, zaraz jedziemy na impreze u znajomych.Wlasnie robie z siebie bostwo :) Nastawiam sie pozytywnie ale i tak nie unikne komentarzy nt.mojego brzucha :) No coz, znow sie trzeba bedzie w obcym jezyku produkowac. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK
Shenen kurcze to rzeczywiscie beznzdziejnie...Co to sie porobilo w tym kraju.Ale musisz popatrzec na to z innej strony i sie tym tak nie zamartwiac bo i tak nic nie poradzisz.Po pierwsze 80 km to kawal drogi,ale raczej zadna kobieta nie rodzi krocej niz no nie wiem powiedzmy 4 godziny,o ile w pore sie zorientujesz.Prawie kazda z ciezarnych boi sie ze nie zdazy,ale w praktyce to naprawde bardzo zadko sie zdarza.Ja zanim sie przeprowadzilam tu gdzie teraz mieszkam miesiac temu,tez mialabym prawie godzine jazdy do szpitala w ktorym mam rodzic.Troche mnie to martwilo,ale nie bylam jakos szczegolnie tym zalamana.A wcale nie ze wzgledu na odleglosc do szpitala sie przenioslam.A po drugie piszesz ze juz rodzilas w Lublinie(powiem ci ze ja tez tam rodzilam na Krasnickiej,bo to moje rodzinne miasto i nie narzekalam),wiec juz troche znasz to miejsce i wiesz czego sie spodziewac.No mam nadzieje ze troszke lepiej ci sie zrobi i glowa do gory!Wszystko bedzie ok,zobaczysz! Bunia to poprostu z twojej Amelki jest ranny ptaszek i tyle!Po mamusi.Co do podpasek to tak jak mowisz wezme swoje,widzialam takie specjalne duze dla nas.A majtki jednorazowe to w aptece tu maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
hej Kamilka - ja też nie polece zadnych sklepików internetowych bo nie korzystałam. Ale co do ciuszków to moge polecić allegro. ja tam kupiłam prawei wszsytie ciuszki jakie potrzebowałam. I jestem zadowolona bardzo. Tylko wybierałam te firmowe bo one wiadomo że mimo że używane są w super stanie a te inne już po jednym praniu mogą zrobić się szmatki. Dziewczyny ja też kupiłam sobie majteczki jednorazowe poporodowe i do tego podpaski bella te najwiekszy rozmiar. Wszystko poprałam i poskładałam jak ma być w szafce, zostały drobne sprawy. Od razu czuje się na luzie. Mam tylko pytanie, mam laktator aventu ten ręczny i jak mam go wymyć? Kupiłam używany. Moge go wygotować , czy lepiej sparzyć. Boje sie zeby czegoś tam nie uszkodzic. I jak myślicie, po użyciu kazdym wygotowywać czy wystarczy sparzyc i już. myśle też o kupieniu kremiku na brodawki, koleżanka radziła zebym sobie wzięła do szpitala już bo moze się przydać. jejku to juz się tak szybko zbliża.... co to bedzie. My kobietki to jednak jestesmy biedne bo tyle trzebna przejsć. co do snów to niemma takich, a ostatnio coś nawet śpie. dziwne, ale jakoś miejsce sobie moge wygodne znaleźć. kochane uciekam bo jak zwykle czasu mi brakuje, ja dzisiaj też mma pierogi mniam mniam, narobiłyście mi smaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie Ja tylko na chwilke i już mnie nie ma. Normalnie na nic czasu nie mam a pełno róznych spraw do załatwiania. Na dodatek musze skończyć moją prace mgr do 2 pażdziernika a w połowie jestem. Kurcze a mam takiego lenia, że najchętniej bym z łóżka nie wstawała :( Buniu jeszcze sie zastanawiam nad zzo. W sumie to nie wiem czy znieczulenie czy poród w wodzie. Njachętniej to bym to połączyła ;) Jak dam rade to nie bede brała. Ale wywiad z anstezjologiem zrobiony na wszelki wypadek ;) Chyba wszystkie już mamy problemy ze snem. ja ostatnio budze sie w środku nocy zupełnie bez powodu :/ i potem 2 godziny zasnąć nie moge. Ktoś pytał o tabletki na ból gardła. Ja na początku ciązy brałam jakieś homeopatyczne i pomagały. Homeowox czy jakoś tak sie nazywały. Uciekam bo znowu nic nie zrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Czesc mamusie!!! Brzuch mnie boli... Dzis rano zemdlalam z bolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka_19
witam, niestety nie za dobrze u mnie ze zdrówkiem, rozłożyłam się , boli mnie gardło, główka, ciagle jestem zmęczona , a co najgorsze żadnych tabletek nie wolno mi brać. Mam nadzieję że niedługo mi przejdzie. Do końca pażdziernika musimy wyrobić się z remontem i kupnem wszytskich rzeczy. Łóżeczko już jest, wózek też zamówiliśmy, powinien być za jakieś 2 tygodnie. Już nie mogę się doczekać aż urodzę, bo naprawdę ciężko mi sie ostatnio chodzi, męczę się coraz bardziej. Jeśli chodzi o laktator to lekarz powiedział mi że raczej nie muszę go kupować, bo ja przez cały rok będę z córeczką w domku , także odciągać pokarmu nie będę musiała, dopiero po roku idę na studia. Jestem bardzo zmęczona , osttanio wogóle spać nie mogę , ciągle się budzę, i chyba już tak będzie do końca ciązy. Idę pospać , wygrzać się w łóżeczku. Do zobaczenia wszystkim mamusiom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Hej dziewczyny :) u mnie trochę lepiej z gardłem :) i to dzięki staremu sposobowi który przypomniała mi moja babcia :) chodzi o syrop z cebuli i czosnku ( 2 cebule poszatkować do tego zetrzeć ze 4-5 ząbków czosnku zasypac cukrem na kilka godzin i pić po łyżce stołowej 3 razy dziennie ) POLECAM BO SPRAWDZIŁAM NA WŁASNEJ OSOBIE :) osobiście nie cierpię czosnku ale czego nie robi się dla dzidzi :) mój mały też popija ze mną ten syrop i chyba dzięki temu nie padł ofiarą grypy jaka panuje w przedszkolu i to za sprawą tej pogody :( rano prawie mróz potem upał czasem odwrotnie :) nie wiadomo jak się ubrać brrrrrrrrr dobra zmykam dziewczynki :) będę potem na pewno i trzymajcie się zdrowo !!! Ciekawe jak tam Iva w szpitalu mam nadzieję że dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) Własnie wróciłam ze ślubu cywilnego moich znajomych. Pogodę naprawdę maja śliczna :) pierwszy raz byłam na cywilnym i jakoś ta uroczystość nie przypadła mi do gustu. 15 min i małżeństwo zawarte, strasznie szybciutko. No ale życzę im wiele szczęścia i żeby im się poukładało tym bardziej, że w lutym będą mieli dzidziusia :) A ja mam dziś babski wieczór niedługo mój mąż wyjeżdża sobie to swoich rodziców, bo teściu we wtorek miał 60-tkę. Ja niestety nie dam radę przejachac 150 km, podróże są dla mnie koszmarem. Więc przychodzi do mnie moja przyjaciółka i robimy babski filmowy wieczór :) no i oczywiście z małym słodkim obżarstwem. Niestety wszystkie cierpimy na kłopoty senne :( moje noce są coraz gorsze, nie mogę zasnąć, mała strasznie szaleje, potwornie mnie bolą nogi i całe kości, w ogóle rano jestem strasznie zmęczona. Ale damy radę już nam nie dużo zostało. Migotko jak po imprezie? Agus bierz sobie cały czas nospe rozkurczowa i czym prędzej powiedz lekarzowi, że tak cie boli. Ja na początku ciąży bardzo często miałam omdlenia. Młodziutka kuruj się domowymi sposobami, rosołek, syrop z cebuli,ciepłe mleczko i leki homeopatyczne je można brać. Uważaj na siebie musisz się wygrzać dużo zdrówka 🌼 🌼 Dziewczyny czy wy też jesteście ciągle takie obolałe? I tak ciężko się wam oddycha? Oj mi potwornie ciężko, zawsze byłam nie do zdarcia, dobra kondycja a teraz nawet przysiadów nie mogę zrobić. I jeszcze zaczynam zrzędzić jak stara baba o matko. Dobra już nie gledzę uciekam zjeść jakąś kanapeczkę bo dzidzia się domaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01------1.11-----------34----- +7-------Alexander-----------Szwecja Bebolek20---34-------26.01------2.11-----------33------- 0 -------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01------25.10/3.11----33-----+ 1 8------synek----------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01------26.10/3.11----33------+9 - -----Dominik-------------Cork Amelka77---30-------30.01-----22.10/6.11-----3-------+13 -----Alan---------------Wrocław Carlaa--------30-------01.02------04.11/08.11--32------- + 7,5---synalek---------MülheimR Malutek------25-------27.01------03.11----------32------ +1 4-----?/Al eksandra------Cork Asiorek2 ----26-------28.01------04.11----------33------+8-------Olus ia ---------------Jaworzno Brzuchacz---29-------28.01------04.11----------34------- +1 6----Zuzia---------------- Shenen-------31-------05.02------5/11.11--------32------ -+ 6-----Magdalena----------Chełm Wzetka-------31-------31.01------07.11----------34------ -+ 10---Wiktoria?-------Rzeszów konkaa-------24-------26.01------15.11-----------32----- --+11----Agatka--------------Calw Basik74------32-------21.02-------19.11.---------30----- ---+10--Karolinka---------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-------21.11----------32----- -+1 5-----Filipek------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02------ 22.11---------30-------+10-----Natalka---------Szczecin Beti26--------26------17.02-------24.11----------31----- -+ 14-----Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02-------24.11----------31------+ 3- -----niespodzianka------Hamm Mimi1981----26------20.02-------27.11----------30------+ 10-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12-----30------ -+14-----Natka i Alek-------Szczecin Frania23-----23-------23.02-------30.11---------30------ -+ 8 --synek/Colin----Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa martulka82 D-25-----31.01-------7.11-----------32-------+11-----Elias-- --------------Essen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi1981 moglabys napisac z jakiej strony sciagnalas ten film \"W lonie matki\". Szukam go na roznych stronach i nie moge znalesc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Migotka po imprezie zyje i ma sie calkiem dobrze :) Nie siedzielismy dlugo, bo po 2 godz.zaczely mi nawalac plecy, poza tym dzieci znajomych chcialy juz spac, wiec po 22 wrocilismy do domu. A dzis? Alleluja i do przodu! :) Ostateczna decyzja co do wozka zapadla. Odbior za jakies 5-6 tyg.,wiec maz pewnie sam po niego pojedzie. Bedzie Emmaljunga Smart gondola+siedzisko+spiworek+torba pielegnacyjna. http://familyshop.com.pl/towar.php?id_tow=293&id_kol=18 Poza tym maz sie uparl, ze jak na nasza \"wies\" to nie ma zmiluj i kola na lozyskach kulkowych musi dokupic, wiec doszlo nam 400zl.Juz mielismy wychodzic ze sklepu ale przypomnialo nam sie ze potrzebujemy jeszcze fotelika samochodowego. Wiec tez bedzie Emmaljunga z adapterem do zamontowania na stelazu wozka. Poza tym kupilam kolejne zapasy dla Aleksa: 3 body, 2 pary skarpetek i czapeczke na zime. A mialam sobie samej kupic jakies buty na jesien :) Ostatnio jednak wiecej frajdy sprawia mi kupowanie dzieciecych ubranek, niz czegokolwiek dla mnie czy meza :) Tez tak macie? Po tych calodniowych zakupach jestem padnieta, ale zadowolona. Wreszcie bedziemy miec wozek! patrze tak na katalog, potem na ubranka i mysle sobie, ze chcialabym juz miec malego przy sobie na swiecie :) No ale zawsze to lepiej donosic jak najdluzej, wiec juz nie marudze. Trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Nie pisałam od czwartku, bo tak jakoś leń mnie złapał. Dziękuję dziewczyny za słowa pociechy i wsparcia, naprawdę jak czyta sie takie dobre słowa to aż miło się robi na serduchu. Mam już lepsze nastawienie do wszystkiego i przestałam się zamartwiać. Teraz czekam z utęsknieniem a jednocześnie z obawami do poniedziałku godz 15 stej, bo mam wtedy kolejną wizytę. Wczoraj wieczorkiem poprasowałam i poukładałam resztę ciuszków, pospisywałam co jeszcze trzeba dokupić. Misiaki - dzięki że poleciłaś mi ten topik o bliźniakach, czytam go teraz namiętnie, jestem dopiero na 18 str.bo plecki nie pozwalają dłużej wysiedzieć. A wiecie gdzie ja się dzisiaj wybrałam??? Pojechaliśmy z M. do lasu na grzyby i spędziliśmy tam prawie 2 godziny, fajnie było, zwłaszcza, że jest co zbierać. Byłam w tak dobrym nastroju i kondycji, że sama się schylałam. Wprawdzie pod koniec, gdy już szliśmy w stronę samochodu umierałam ze zmęczenia, ale naprawdę warto było, zwłaszcza że taka piękna u nas dzisiaj pogoda. Zmykam już... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Widzę Beti że tak samo spędziłyśmy dzisiejszy dzień. My też dziś byliśmy na grzybach i też troszkę sobie poćwiczyłam skłony. Fajna sprawa tak się troszkę podotleniać i poćwiczyć a przy okazji pozbierać troszkę grzybków. Jedyna różnica to taka że u nas coś mało tych grzybków było ale my nie znamy tutejszych lasów i pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Czesc dziewczyny! Wlasnie siedze u mojego Marcinka i normalnie moj własny chłop mnie katuje. Ogląda siatkówkę i ja musze na to patrzeć! Za jakie grzechy :-) ale mi sie nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki to z tego co mi wiadomo od wtorku będę zastępować moją żonkę więc do napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK
Hej!Kupilam dzis przepiekny bialy kombinezonik dla dzidzi...Juz tez zostaly tylko drobiazgi do dokupienia,na wozeczek czekamy no i rzeczy dla mnie do szpitala.Kupilam tez proszek do prania,wiec wreszcie moge zaczac prac ciuszki. Amelka z pielegnacja laktatora to nie wiem,bo na razie nie kupuje.Wogole to zobacze w praktyce czy bedzie mi potrzebny.A z kupnem kremu na brodawki to chyba sie wstrzymaj,najlepiej po kazdym karmieniu posmarowac kropla wlasnego mleka i zostawic do wyschniecia,no chyba ze to nie pomoze i popekaja to tak.Ale taki kryzys przychodzi raczej nie wczesniej niz po ok 2 tyg,z tego co pamietam,a nie w szpitalu. Asiorek ja tez mam problemy z oddychaniem.Tak naprawde to od wczoraj,no normalnie katastrofa.Czasem mam wrazenie ze za chwile sie udusze.Klade sie wtedy i sapie jak jakas krowa morska wyrzucona przez morze na brzeg...Chyba przeleze ten ostatni miesiac.Zdrowiej szybko. Basik to super ze z gardelkiem lepiej,ale powiem ci ze ja chyba bym nie przelknela tej mikstury...Zle wspomnienia z dziecinstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka- kochana może powinnaś już isc do lekarza jesli chodzi o brzuszek, nie odkladaj tego -lepiej 200 razy niż sie zamartwiac... wkoncu zakupy -łożeczko,malutkie,bialutkie i zeszczebelkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie :) Dziś czuję się potwornie zmęczona spałam tylko ok. 2 godzin. Noc miałam bardzo milutką. M. pojechał do swoich rodziców na urodziny teścia a do mnie przychodziła przyjaciółka na babski wieczór:) no i wiecie jak to baby które mogą gadac bez przerwy. Przegadałyśmy całą noc, oglądnęłyśmy film a o 8:30 połozłam się spać i wstałam o 10 niestety nie dam rady spać. Leże i leże i się wkurzam bo jestem padnięta ale nie zasnę. Dzis muszę się wcześniej połozyć aby odpocząć bo od jutra czekaja mnie cieżkie dni. Wstawanie przed 6 i opiekowanie się moim chrześniakiem, który ma chyba ADHD bo nie znałam aż tak ruchliwego dziecka. Co do filmu w łonie matki to też słyszałam, ze jest świetny ale tez nie mogę go nigdzie znaleźć:( wiem że będzie leciał ale dopiero pod koniec października na national geographic. Migotko śliczny wózek wybrałaś :) co do zakupów to mam tak samo, wiem że powinnam kupić sobie kilka rzeczy ale teraz na pierwszym miejscu stawiam dzidzie zamiast sobie wolę jej kupić, to mnie bardziej cieszy. Beti, Wzetka zazdroszczę grzybków, ja uwielbiam zbierać grzyby, hmmm ten zapach lasu coś niesamowitego. Ale niestety muszę czekać na przyszły rok plecki nie pozwolą mi by dużo chodzić a o schylaniu nie mówią. Ale super, że byłyście:) Malutku aj współczuje tego oddychania, wiem co czujesz. Wiesz ja robie sobie inhalacje a kilkoma kroplami amolu nie wiele pomaga ale przez chwilę zawsze coś. I jak masz nawilżacz to nawilż sobie pokój w którym śpisz. Beti 26 – witaj czyżby mężuś pisał za żonke :) Oj zmykam potwornie oczka mnie szczypią chyba od tego braku snu, trzymajcie się mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Witajcie dziewczyny! Kochane słuchajcie w którym tyg ciazy moge byc? Ostatni okres mialam 3 sierpnia, długość cykli 27 dni. Wg mnie to 5 tydzień, ale wole sie zapytać doświadczonych koleżanek. Nie mam pojecia kiedy zaszłam w ciążę bo od roku czasu nie uważamy :-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×