Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 akcja

KLAN

Polecane posty

Go艣膰 ale lipaaa
Nie Olka faktycznie chodzi艂a dziwnie wczoraj te偶, jest bardzo zgrabna, ale pewnie co艣 z chodzeniem, to jakie艣 przej艣ciowe, mo偶e jaka艣 kontuzja.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kafeteriankaaaaa
Jeste艣cie okropni :O Oczywi艣cie Wy chodzicie r贸wno po linii prostej i codziennie 膰wiczycie chodzenie z ksi膮偶k膮 na g艂owie, 偶eby postawa by艂a nieskazitelna. A przed kamer膮 to juz w og贸le, luzik na maxa. Chodzi normalnie, moze tak膮 ma 'manier臋' swoj膮, ale my艣l臋, ze nie robi tego swiadomie i zmieni to je艣li zeche. Renatka wygl膮dal pi臋knie, a ten facet, szkod s艂贸w, a taki niepozorny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aloara
tekst Donaty do Jacka: a ty jak mnie znajdujesz? :D :D kto艣 naprawd臋 nie偶yciowy pisze dialogi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Norbert wyglada OK dla mnie, Olka te偶 Renatka wygl膮da艂a super, 艂adna z niej babka Donata jest okropna, szczeg贸lnie jej fryzura a najgorszy by艂 ten dziad, kt贸ry u艣pi艂 Renat臋, eeee :O te ohydne w膮sy i broda, fuj, a偶 mam dreszcze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a i jeszcze mi sie cos przypomnia艂o, foszek Zyty, 偶e sp臋dza ostatki z Micha艂em i trollami w chacie z jednej strony, skoro wi膮ze si臋 z dzieciatym facetem, to takie zycie - trzeba si臋 po艣wi臋cac dla dzieci, ale z drugiej, ka偶dy by mia艂 chyba focha patrz膮c jak trolle przywdzia艂y pi贸ropusze i wrzeszcz膮 do ojca, cho膰 stoj膮 p贸艂 metra od niech, Bo偶e :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wasza szalona kasia dowbor
a mnie rozbraja cieniutka niziutka torebeczka olki z ktora biega po uczelni - prymuska a gdzie ma zeszyty??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Olka jest genialna i zeszyt贸w nie potrzebuje ;) wszystko zapami臋tuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ale lipaaa
Zeby nie by艂o, 偶e Olka nic nie robi, dzi艣 prasowa艂a u Agi :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 klano-fanka
Ale nuuuuuuudy w klanie!! Znowu same zapchajdziury!!! :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ale lipaaa
No i dowiedzieli艣my si臋, 偶e Ola jeszcze bli偶ej si臋 nie pozna艂a z Norbertem ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wczoraj znow w nagrode
blizniaki mialy jesc pizze - jak mozna dawac w nagrode mieciowe jedzenie?- niepedagogicznie. Poza tym oni sie na okrag艂o pizza zywia. Chyba jakas nowa charkteratyzatorka w Klanie - Olka i Monika mialy nieanturalnie uczernione brwi,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 renata wyglada艂a bosko
zwlaszca dekolt z ty艂u. A ma 49 lat.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ale lipaaa
Wreszcie pokazali Olk臋 i Ag臋 w naturalnej scenerii ;), bo kto z siostr膮 na codzie艅 spotka si臋 w kawiarniach, restauracjach ;), nawet jak jest z wy偶szych sfer :D. No czasem te偶 w domu, czy mieszkaniu je pokazuj膮, ale zazwyczaj siedz膮, jak mimozy i nic w nim nie robi膮 ;). Nie m贸wi臋, 偶e maj膮 ci膮gle siedzie膰 w garach, ale czasem to si臋 ma ochot臋 cos gotowac, posprz膮ta膰 偶eby np. rodzicom zrobi膰 przyjemno艣膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ale lipaaa
No a one te偶 ju偶 nie maj膮 15 lat...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 e-cinka
wlasnie ! nareszcie byla jakas ludzka scena jak kobity cos robia,znaczy sie prasuja itp.i przy tym gadaja podobala mi sie scenka jak Renatka przytulia sie do Antka,no milo na serduchu sie zrobilo :D.on tez wygladal na zadowolonego ..ale telefon od Hanny wszystko popsul :(....:P :P Mariola mnie wnerwia ilez ta baba sie ekscytuje nim wypowie jedno slowo...mam jej dosc :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 e-cinka
u Eli dom otwarty nigdy nie wiadomo ile osob zawita na obiad,ciocia Stasia sie uwija gotuje pysznosci tylko ze zawsze na kuchence stoja male garnuszki ,ledwie dla 2 osob wystarczy :P he,he!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ale lipaaa
Bo Ciocia Stasia gotuje ma艂o, ale tre艣ciwie ;) A co do bli藕niak贸w Micha艂a, to i tak oni s膮 w miar臋 normalni, jak na to jak s膮 wychowywani i jak 偶yj膮, przecie偶 Micha艂 i Kinga, to patologia ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 e-cinka
no wlasnie jakie maja byc te dzieci jak nawet nie wiedza gdzie ich dom :o ,sa wciaz rzucane po chalupach babc ,we wlasnym domu sa goscmi i rodzice malo wydarzeni ludzie :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ale lipaaa
Micha艂 to teraz i tak jest super ojcem. Bo Kinga to ju偶 szkoda s艂贸w, wyjecha艂 studiowa膰 marketing do Niemiec, wolne 偶arty :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 noeytemat
Mam dla was dobr膮 wiadomo艣膰 Jutro ciekawy odcinek klanu sie bedzie dzia艂o Ola si臋 poobije z Adamem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja my艣la艂am, 偶e Renatka i Janto艣 dojd膮 dzi艣 z sob膮 do 艂adu. Prosi艂o si臋 o to. Denatka to prawdziwa wariatka co j膮 obchodzi czemu Beata przyj臋艂a m臋偶a do domu, to ich sprawa, a by艂e kochanicy nic do tego. No c贸偶 by艂e kochanice potrafi膮 by膰 zjadliwe! Zyta te z jaka s nad膮sana pamietam jak Denata te偶 mia艂a te same problemy gdy by艂 z ni膮 Jacu艣. kaczorkowa na si艂臋 b臋dzie teraz Deptu艂e pcha膰 na ta艅ce!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 obejrza艂am dzi艣 klan
po do艣膰 d艂ugiej przerwie i stwierdzam,ze to najmniej realistyczny polski serial :O wszyscy s膮 tam tak sztywni i ugrzecznieni 偶e nie da sie na to patrze膰.Te sztywiackie pozy,zwroty,s艂ownictwo :O Nie wierz臋,偶eby nawet najwy偶sze sfery tak si臋 zachowywa艂y na co dzie艅,w ka偶dej sytuacji.Dlaczego Kaczorkowa do Juliana powiedzia艂a "doktor Lubicz,pani dziekan,doktor Kozie艂艂o".. :O Beznadzieja,niby si臋 kumpluj膮,a tu takie tytu艂y,jakby nie mog艂a powiedzie膰 "Lubiczowie i Kozie艂艂owie" :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Szkoda mi si臋 wczoraj Renaty zrobi艂o, biedna taka, wida膰, 偶e go kocha, a ten 艂achudra ja zostawi艂 i poszed艂 do jakiej艣 niepozornej babiny. W og贸le ten jego romans to chyba jeden z bardziej idiotycznych romans贸w w Klanie.. (no, oczywi艣cie obok romansu Agi z by艂ym swojej matki, Wujkowicem, jego synem, profesorem siostry…), idiotyczny, bo robiony na si艂臋 i w 偶adnym momencie nie wida膰, by by艂 a偶 tak p艂omienny, 偶eby snu膰 plany o rozwodzie. Fina艂 b臋dzie taki, 偶e Antek wr贸ci do Renatki, a Hanna zniknie z horyzontu, miejmy nadziej臋. Piszecie, 偶e bli藕niaki Micha艂a s膮 rozdarte, a nie jest tak, 偶e rozdarty jest tylko ten mniejszy, taki czarny? On jak si臋 wydrze, to a偶 uszy bol膮. Detektyw jak膮 min臋 zrobi艂, chyba liczy艂 na co艣 z Monik膮, hehe, a tu Feli wyskoczy艂. A scena Jacka z Denatk膮 by艂a 偶enuj膮ca.. po co on si臋 z ni膮 um贸wi艂 w kawiarni? M贸g艂 do niej po prostu zadzwoni膰 i powiedzie膰, daj mi spok贸j, odczep si臋 od mojej rodziny, ale nie…. Denatka psychopatka… Zawsze by艂o wida膰, 偶e Karolina jest niska, ale gdy stoi ko艂o Donaty, jeszcze bardziej rzuca si臋 to w oczy, wygl膮da przy niej jak dziecko, jak ma艂a dziewczynka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Renatka i Antek napewno b臋d膮 jeszcze razem :) teraz maj膮 bilans 1:1 wiec moga si臋 spokojnie zej艣膰 co do Denatki i tego ,偶e m贸wi艂a, 偶e Beata jest 偶a艂osna, bo przyj臋艂a Jacka do domu...no c贸偶, zazdro艣膰 :P gdyby Jacek kiwn膮艂 na ni膮 palcem lecia艂aby w podskokach Feli skontrastowany z Bogdanem wygl膮da艂 偶a艂o艣nie i nie艂adnie tak kopac do艂ki pod panem intendentem Kurzawskim kiedy lezy w szpitalu :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 samochod normalny
a kto kopa艂 bo przeoczy艂am???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 samochod normalny
a producenci i scenarzy艣ci niech wreszcie wyjm膮 kaczorkowej wibrator z ci....bo jestem niemal przekonana ze wk艂ada go do ka偶dej sceny

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:D No chyba masz racje,juz sluchac jej nie moge馃槧 Ja tam tej Beaty nie moge strawic,Donata widac,ze boli ja jak Jacek ja potraktowal,a Beata?Bedzie ciagle fochy strzelac do meza,i niby nadal nie sa razem.Przeciez psycholodzy alarmuja ciagle,ze jak rodzice sie nie kochaja to lepiej sie rozstac.Bo takie dziecko co patrzy na rodzicow,co zyja obok siebie mysli,ze taki jest wzorzec malzenstwa :-0 Uwazam,ze nic na sile...a ten serial pokazuje co innego. A co do bilansu,to chyba u Renaty i Antka jest 2:1,bo Renatka i z Darkiem sie umawiala i z Waldkiem(a moze jeszcze z kims) I ja na miejscu Renaty tak bym sie nie zachowala,jak ona wczoraj.Prawie rzucila sie na niego ;) Ale telefon zadzwonil i facio uciekl :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A tak w og贸le to Hanna chyba nie za bardzo si臋 pali do tego zwi膮zku z Antkiem, czy mo偶e si臋 myl臋..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×