Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

to prawdziwe streszczenia? to się będzie działo :) Donata w ciąży, Zytka zdradzi Michała, Bogna ni z tego ni z owego okaże się popijająca, fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest przewrażliwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Bożesz Ty mój! ;). Święta Zytka prześpi się ze striptizerem i ślubu nie będzie, dla mnie karykaturalnie, to wygląda ;). Michał znów zostanie sam, bo bliźniaki zamieszkają z Kingą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie ciekawi co konkretnie
wam sie nie podoba w grze Macka No bo Malgosia gra z niesnosną manierą rozkapryszonej ksiezniczki. A Maciek gra samego siebie, jest naturalny. Skoro wg scenariusza jest w tej rodzinie to co - mają go oddac do domu opieki.zeby znikł z serialu? A grę Malgosi mogliby rezyserzy poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nudny ten wątek w firmie Beaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do;a mnie ciekawi co konkretni
masz slusznosc w zupelnosci.nie oddadza[w serialu]dzieciaka do domu opieki!okropne by to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhtfhtfhfth
Beata potrzebuje samca alfa, który by jej porządnie zrobił dobrze, w pracy zachowuje sie jak wydra, a wieczorem w domu myje naczynia mająć na sobie spódniczkę z kostiumu biurowego... i rozmawia o ...pracy :P Małgośka rozwydrzona, coraz starsza, cycki jej rosną, ubraliby ją w jakieś rzeczy w jej rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo wreszcie watek z Blazejem i Kamila! Aczkolwiek poglady Blazeja... ech.. jakies to niezyciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odludkowa
ale sie zmora z beaty zrobila, napewno lesio wrocil do laboratorium i zapomnial zamkmąć chlodnie. co sie stalo ze nie mam maćka? (tez go nie lubie tak jak norberta ale macka szanuje bo chore dziecko gra ta role a norberta niecierpie nie wiem czemu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
jak to nie ma Macka ,we wczorajszym odcinku byl,siedzieli cala rodzinka na kanapie i w cos tam grali,byl i Maciek a w domu Michala byly blizniaki-te same,siedzialy cichutko jak nie one w pokoju przy biurku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Z tym wątkiem z Kamilą i Błażejem, to jakas pomyłka, może to już było? Bo przecież Kamili nie ma teraz, nie gra, a Błażej poszedł już na studia, ale nawet nie powiedzieli na jakie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
Kamila powraca,byly krecone niedawno nowe odcinki i ona juz byla na planie wiec bedzie jej teraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżoł dżoł
czy wy nie widzicie że ktoś dodał do streszczeń swoje wymyślone wątki? że niby olka uczulona na tabsy anty,zyta da triptizerowi a błażejek nie chce się seksować,ruszcie troche głowami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pamiętam że
że Bogna miała już problem z alkoholem wtedy kiedy była jeszcze niby z tym swoim mężem a jednocześnie z michałem, i później kiedy zostawił ją michał i poroniła, także ten jej alkoholizm nie jest z powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
No pojechali z Błażejem. Zrobili z niego katolickiego oszołoma. Nie zamoczy chłopak przed ślubem a po ślubie będzie wydziwiał, że niedostosowane temperamenty. A... przepraszam, to tylko film, tam z seksem nie ma problemu. No ale jakby nie było to chłopak ma nieźle wyprany mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś sobie
jaja robi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myślę, ze to bajdy jakieś w tych streszczeniach. chciałabym, żeby Michał ożenił się z Zytą i żył długo i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Z Błażejem, to już było przypomniał mi się ten wątek...Nawet jeśli Kamila wróci, to i tak się nie zgadza, to z opisu, że Błażej jest w liceum, bo już zdał maturę...Zresztą wydaje mi się, że raczej pokażą ją (Kamile) w okolicach świąt, albo że niby przyjedzie do Jurka, nie sądzę że wróci na stałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Tym razem Aga wymyśli ciocie Stasię jako opiekunkę dla Zosi :O Jeny, no przecież miała już ją wysłać do normalnego przedszkola, przecież ona ma koło 4 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
A bo był tekst, że nie ma miejsca w przedszkolach ;), ale Cześka otworzy :D. No chyba trochę przesadzają...w Warszawie jest masa prywatnych przedszkoli, owszem nie ma miejsc w państwowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze otworzy
to przedszkole w firmie w ktorej pracowlaam i ktora do dzis istanieje:d nigdy w zyciu nie oddalabym dziecka pod opieke czeski.. zreszta przeciez zeby otworzyc takie przedszkole trzeba miec szkole.. a co ma czeska? chu******owa znajomosc angielskiego ze nie wie ze tuesday to wtorek a nie sroda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Cześka zatrudni kogoś z wykształceniem, albo jak to w serialch bywa szybko zrobi jakis kurs i będzie mogła otworzyć zapewne najlepsze przedszkole w Warszawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Wiesz to chyba nie ma znaczenia jaki jest adres tego przedszkola, choć wiem, że to razi....bo mnie razi, jak pokazują Kryśkę niby na wydziale, a w realu to wygląda zupełnie inaczej, tzn. slawistyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale np mowia ze chojniccy
mieszkaja na sadybie.. no i ok tam sa domki jednorodzinne moze byc.. ale kiedy mowia ze ktos mieszka na puszczyka kiedy tam nie ma ani jednego domku a do tego budynek nr 9 stoi przy samej ulicy to razi po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Cześka i Darek chyba nie zrezygnowali z kupna mieszkania na kredyt? Bo chyba coś im brakowało po sprzedaniu tego starego mieszkania dla Ryśków. Ciekawe jak chcieli spłać kredyt, skoro będą narzekać na to, że nie stać ich na utrzymanie dużego domu...Chyba też przesada, bo we własnym domu, to tylko największy koszt, to ogrzewanie w zimie, reszta porównywalna do opłat w bloku...No chyba że chodziło im o jakieś remonty, ale to już jest inna kwestia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Karykaturalnie wyglądają wizyty Ryśka w agencjach towarzyskim w momencie kiedy nie układ mu się z Grażynką ;). Myślałam, że ktoś to zauważy ze znajomych :D i będzie wiadomo gdzie znika Rychu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
no wlasnie ,dziwne ze jak sie Rysiu wybral do agencji to akurat nie natrafil na nikogo kto by go tam dojrzal...bo przeciez swiat w serialach jest tak maly ze kazdy na kazdego natrafia wszedzie :P .....no nadziwic sie nie moge! :D co mnie ostatnio razi w Klanie to jak Krystyna na swojego synka mowi slodko Pawelku za to na swoja wnuczke nie inaczej jak Zośka,nie Zosienka tylko Zoska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Różnie czasem mówi Zosia, czasem Zośka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
TVP ma zacofane pomysły....Na Wspólnej wyemitowane (chyba wyemitowane bo nie oglądam tego na żywo w TVN) można oglądać na VOD w Onecie za darmo! A TVP za stare i nowe odcinki klanu, m jak miłosć itp. każe płacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×