Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

co to za mieszkanie w który Mariola przyjmowała Anie Surmacz ? Bo raczej nie jej męża, nie oglądałam od początku może cos mówili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mówiła o partnerce Pawła, powiedziała ,że synek Marioli jest grubiutki. Mąż Łucji myślał,że Paweł jest psychologiem.:) Dziękował za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Tak Malino, wiem, że pisałaś o tej kopertówce, a ja podałam linka do jeszcze innej torebusi! :) Krysia będzie ją miała na ślubie Michała! :) Jeżeli faktycznie nas czytacie, to proszę jutro przekazać pani Agnieszce najlepsze życzenia urodzinowe! :) Malino, jak Ty wstawiasz te różne kwiaty itp? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki ten akademik
luskusowy...recepcja cala w drewnie, pokoje eleganckie, jeszcze ten napis na tekturze AKADEMIK...Boze, gdzie tak pisza??? skad sie urwali ci scenarzysci? jesli juz to dom studencki i jego nazwa czy numer, a tu nic, jeszcze takie luksusy...mam pytanie, czy zona profesora juz umarla? a i nie chwalac sie Denatka miala dzis taka kurtke jak ja :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli znowu zmienili mieszkanie, i nie wspomnieli o tym ani słowem , np. tak jak u Agnieszki, jak mnie wkurza robienie z widów durniów, niby serial ma odzwierciedlać rzeczywistość, a tu taka ściema. a tak swoją droga tez bym tak chciała, żeby mieszkania sie w cudowny sposób powiększały wraz z powiększającą sie ilością domowników klano-fanka pytanie nie do mnie ale odpowiem Ci :) w tym linku, sa rożne emotikonki http://www.forum.o2.pl/emotikony.php które mozna wrzucać na forum, być może inne tęz by działały ale tego nie sprawdzałam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dziękuję Ci bardzo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
I dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileczka...
Mówili o zamianie mieszkania, że niby powiększyła się rodzina to mieszkanie też musiało. A Mariolka narzekała, że w tamtym miała tyle wspomnien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa starszy z trolli Michała i jego mutacjaaaaaa!!!! teraz on bardziej na bliźniaka Jaśka pasuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durna baba i tyle
Nie wiem czemu ta Olka tak się zirytowała tą jumpreską u Pączka??? Ja tam kiedyś chciałam opdwiedzić dawno nie widzianom kolerzanke, ale pszedtem byłam na melanrzu i mi sie dnie pozajączkowały i przyszłam dzień wcześniej nisz było uymówione i nakryłam mojom kumpele i jej matke jak uprawialy seks w trojkacie z jakims kolesiem, i co? I nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to żeczywiście durna jesteś
W Klanie to bardzo porządnie i bogobojnie żyją, nie to co w takim perwersiarskim "m jak miłość", tam to dopiero dużo jakiejś patologi jest np: Hanka i Marek zostawili dzieci już niemłodym dziadkom, a sami miesiącami nie mogą się ze sobą dogadać...do tego dwoje dzieci jest adoptowanych, a oni tak łatwo odpuszczają opiekę...Ania Marty wiadomo, wychowywania przez ekscentrycznego wujka, przyjeżdżają dziadkowie, a mała nocuje u wujka! Łukasz to już jak czasem coś mówi, rozmawia z Martą, to tak jakby już miał co najmniej z 20 lat, i tekst : dziś wrócę późno, kurna on ledwo w 1 klasie liceum jest...Lenką zajmuje się babcia, która jest w trudnym do określenia związku bez ślubu . Dziećmi Gośki zajmuje się ciotka Zosi, która ma burzliwą przeszłość i teraz nagle stała się wypłoszoną myszką . Już nie mówiąc o małej Basi, którą Maryśka urodziła w wieku ok. 50 lat...masakra...No jedna wielka patologia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wczoraj trolle michala
dostaly niby od matki... delicjeeee, wooow no po prostu wielkie wow i zachwyt, zalosne :-0 ten film jest dla debili, wczoraj akurat obejrzalam koncowke i poszukiwania tego psychola przez olke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożesz ty mój....
to się narobiło!!!! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie totalną głupotą jest porwanie Niny do domu publicznego w....Warszawie. Przecież wiadomo, że w każdej chwili w agencji może się zjawić klient, który dziewczynę zna, lub chociaż kojarzy ( sąsiad, krewny, nauczyciel, itp). Nina zapewne wyznałaby im, że jest siłą przetrzymywana, a wtedy porywacze mieliby przerąbane. Myślę, że polscy przestępcy nie są tacy głupi jak scenarzysci klanu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
jestę---> masz rację, nie pomyślałam o tym, ale faktycznie to jakaś bzdura z tym, ze ją przetrzymują w Warszawie...uciec łatwo, do tego zna język z każdym klientem może się dogadać, nawet jak są podsłuchy, to i tak idzie to jakoś zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
tylk patrzec jak Zytka bedzie miala mdlosci,pewnie zaraz po slubie:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestę bogię i nałogię
nauczyciel? w domu publicznym? O Bożesz ty mój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj zmarzłam. Brrr! :( Z kubkiem gorącej malinowej ;) herbaty pod polarowy koc wskakuję i na 17:55 czekam. Klano-Fanko nie mogę w Twoim linku ślubnej torebki znaleźć. I widzę, że miła koleżanka ściągę z emotikonkami Ci wkleiła. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawurka skórka
o ja nie mogę "ujeżdżalnia" w Klanie :D Rysiu przejął się rolą :D aaale naciagany wątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawurka skórka
ha racja z tym Norbertem. w ogole niby chatę maja a ten spi na kanapie w salonie. no i wielka sprawa z tym pomieszkiwaniem u nich. widać, że Norberta nie biorą na poważnie, dziwnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to odebralam inaczej
pawel nie jest zadowolony z pobytu norberta gdyz on poprostu wadzi :P spi na kanapie wiec zajmuje miejsce a przeciez ich zycie rodzinne toczy sie "na dole" domu. nie wiadomo jak sie przy nim zachowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujeżdżalnia też mnie powaliła.:D:D Ryśku, ale Cię akcja czeka! A wiecie, zauważyłam, że Krysi nie do twarzy w czarnym. Ten szlafrok nie dla niej. Strasznie źle wyglądała. Przydał by się jej inny. Najlepiej w ciepłym, pastelowym kolorku. Państwo producenci, kupcie nowy szlafroczek dla naszej pani dziekan. Może w prezencie urodzinowym?:) Moralizowanie Pawła śmiesznie wypadło. Obie córki po takich przejściach, a tatuś nagle w roli przyzwoitki jak z toruńskiego radia.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
To dziś ostro było, a nie oglądałam :D Zauważcie, że jak Olka mówiła o Pączku do Agi, o tym "orgiach", to tak jakby sama była dziewicą orleańską ;), pewnie ma to świątobliwość po tatusiu :O...przecież Olka już ze 2 razy pomieszkiwała z facetami, z tym np. Adamem, co ciocia Stasi im mieszkanie wynajmowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dąąąąb
ale weź pod uwagę że tamci faceci to byli prawdziwi meni, a nawet dżętelmeni, 200%ogierzy a równocześnie subtelni poeci jak Adaśko i poglądy mieli słuszne i pochodzenie też, tacy zapładniacze w sam ras się nadawali na ojców dzieci dla Luboczówien, a Norbert no sorry! poraszka po maksie: schizont, w dodatku cierpioncy na kąpleks małego członka, a do tego krakus (a wienc chytrus i pewnie gustuje w srających kotkach jak Majeczka z konkurencyjnej stacji), a do tego pasorzyt społeczn bo nie chce arbajtować i sempi hajs na stoodia od jareckich, a co gorsza zamjast stoodiować marketing i zarzondzania albo prawo i administrancję jak normalny człowiek to on robi jakomś pedagogike jakby chciał pszedszkolankom zostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Malino, wejdź po prostu na www.swiatseriali.pl wpisz klan i tam w galerii są fotki ze ślubu Michała :) A co do tego linka ze zdjęciami młodej pani dziekan, możesz na niego wejść nawet jeżeli nie masz konta na facebooku! :) Co do szlafroka, Krysia do niedawna miała też różowy, nie mówiąc o bardzo ładnym satynowym, który kiedyś nosiła! Mam jednak dziwne wrażenie, że w klanie, ktoś kto jest już po 50tce, może nosić tylko piżamy zapięte pod samą brodę i grube, brzydkie szlafroki! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujezdżalnia yyyyyyyy :D tak patrząc z perspektywy rodzica - wydaje mi się, że Lubiczowie tolerują związek Olki z Norbertem tylko i wyłącznie daltego, ze miała cięzkie przeżycia z tamtym co przedawkował i umarł (nie pamiętam imienia), więc starają się być dla niej wyrozumiali i ją wspierać, bo normalnie to już by pewnie Norberta kijem pogonili! uśmiałam się, kiedy dr Lubicz powiedział: "pamiętacie Agę i jej męża" - Boże to było chyba 13 lat temu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Pamiętam męża Agi pomieszkującego w domu Lubiczów! :) Największym problemem dla Pawła była wtedy wiecznie zajęta łazienka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×