Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Wąsy Jaśka
Lipiec-wrzesień miała przerwę w szkole teatralnej więc w tym czasie nakręcono z nią odcinki, które emitowano w tv do grudnia, potem zrobili tak, że wyjechała z Francuzem i nie było jej do wakacji. A do Belgii wyjechała chyba wtedy gdy była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnnanaa
coś mi się zdaje bedzie wątek molestowania Maćka przez księdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Lesień w Klanie
Następny pijaczyna, który wszedł w konflikt z prawem dołączy do obsady serialiku. I oczywiście kolejny nudny wątek "hetero" dla Agi. A już myślałam, że tak szybko pozbyli się techno-doktorka bo szykują jakieś trzęsienie ziemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieslukowa
ze michal jeszcze nie wypier... tej starej raszpli z domu to mu sie dziwie. Ma pisac podanie i prosic o zgode zeby rodzenstwo zobaczylo bachora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO SIĘ CIESZĘ
że pan DANIEL oLBRYCHSKI ZAGRA W kLANIE czytałam gdzieś że on lubi oglądać polskie seriale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam dziś czwartkowy odc. i wg mnie nawet dawał radę. W końcu pokazali trochę realniejsze rzeczy, a nie wieczną sielankę. Genialna wymiana zdań podczas sprzeczki u doktorostwa :) Mogli to jedynie trochę dłużej pociągnąć, a nie od razu ich godzić. Nareszcie rozmawaili o swoich sprawach. I fajnie, że rozmowa była pod napięciem, a nie grzecznościowo jałowa. Więcej takich scen! I dialog nawet im wyszedł. Idąc dalej - Paweł w końcu ma problemy w klinice, Jacek spadł z piedestału dyrektora banku i zaczyna zaś od nowa ( byle tylko za dwa odc. nie natrafił na jakiegoś starego znajomego, który go zaś dyrektorem piastuje, błagam!) Nie wierze, że Cześka podpisała ten kredyt, ale mam nadzieje, że to wątek z drugim dnem i ma jakiś sensowny ciąg dalszy. W sumie zdanie Cześki, że ' stałą się wspóliniczą p. Karolini ' może świadczyć o tym, że Cześka jeszcze namiesza :) Po stosie zaserwowanych nudnych dialogów, wątków i scen czwartkowy odc. przywraca mi wiarę w scenarzystów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo się cieszę że Daniel...
To są zakłamani ludzie. On lubi pieniądze, a nie seriale. Forsa nie śmierdzi. Pamiętam jak kiedyś Seniuk motywowała swój występ w serialu Egzamin dojrzałości ( nie pamiętam dokładnie tytułu): " Przyjęłam rolę w tym serialu, bo moim marzeniem było zagrać z panem Globiszem". Niech głupiemu to powie. Normalnie kasy jej się chciało i to nic zdrożnego, ale po co zaraz ideologię do tego dopisywać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem co bedzie dalejjj
Cześka zgada się z Karoliną zostawią Darka samego i beda sie z niego śmiac mówiąc "panna nikt". Cześka przejmie prawa do Anulki i przedszkole. Karolina zgarnie szmal z kredytu. Darek z rozpaczy zatrudni się u Jacka, obaj będą świadczyć usługi "pranie-sprzątanie-gotowanie w bieliźnie". Jednak gdy przyjdzie im odebrać pensje, nadejdzie Cześka i zdzieli Darka piersią w twarz. Ogłuszony facet legnie na ziemi. Jacek ucieknie. Tymczasem doktór Rafalski wpadnie w ciąg alkoholowy. Nie mogąc wyjść z domu (Jasio zabrał klucze) zacznie pić płyn do dializ syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I had a dream
Śnił mi się rozebrany Miłosz z różą włożoną między pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha sen dobry :) I po co ja wspominałam, że nie ma Jackuu, ludzie co za sierota. Surmaczowa mu powiedziała parę słów prawdy a ten już depresja, główka boli. Jak ja nie lubię takich ciotowatych mężczyzn. Niech się targnie i będzie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tą Jacka głową, to chyba jakiś wątek będzie, choroba...no ale Agata trochę przesadziła, że praca agenta ubezpieczeniowego, to dobra praca ;), szczególnie dla faceta, który wysoko był ;) Fajnie Zytka znów coraz bardziej wraca do swojej zołzowatości, matka od rana zajmuje się Stefankiem, a ta i tak zła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą agusią i jej wyjazdami gratuluje pamieci szacun Ja pamietalem ze mila jakiegos starego francuza on mial z 47 lat a ona z 20 i juz sie puszczala na polach elizejskich i wysylala kartki do lubiczow pozdro z paryza haha :) co do klanu michalek to niezla cipunia rzadza nim dwie babki matka zyty byla zawsze spoko a nagle zrobili z tego wątku wątek zlej tesciowej a ona zawsze byla spoko a generął był tym złym a teraz odwrocili bezsensu ludzie tak sie nie zmieniają. Macius przez księdza? wszystko mozliwe aczkolwiek ta szopinska pasowala na pedofilke miala straszne zacięcie na maciusia i oczami wyobrazni juz widze jak macius placze i mowi grazce "ma ma maa moo bo bo ta pa paani mnie mnie do do tyka!" to bylby kolejny hit internetu. Zonkilka ciagle o swoich watkach mowi ciąza kamili itp a jak ja lansowalem watek burdeliku i pokazalem razem z innymi userami ze kazdy w klanie znalazlby prace to bylo wielkie poruszenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klanunununu
Sunia Agunia, niezaradność u mężczyzn razi mniej więcej jednakowo co brak subtelności u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idioci...
Wymazali dziecku twarz żeby pokazać ospę, jakby nie mógł zachorować na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja dobrze pamiętam czy
czy był już pokazany Korbas? I młoda jak do niego wzdycha? uwielnbiam ten watek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożena myśli, że jest wyjątkowa a tak naprawdę ma to samo co każda. Ani bardziej podłużnie ani bardziej wspak. Jaki ma sens dorabianie ideologii do własnej piczury? Tym bardziej, że Miłosz lubi też drugą połowę ludzkości więc szybko znajdzie sobie jakiś podłużny zamiennik. Zyta i jej koleżanki są nieźle szurnięte, zwłaszcza ta pseudointelektualistka co wygląda jak Andrea Zukerman. Taki denny biznes to tylko w klaniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co z Ogrem?
Dawno go nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to kiedyś umrę tragicznie przez ten Klan. Wczoraj jak Bożenka się wynurzała z czystością i tym,że musi czekać do ślubu żeby móc założyć białą suknię i welon piłam akurat herbatę i jak parsknęłam to się zakrztusiłam prawie na śmierć. Jakby tak było, że tylko dziewice by się ubierały do ślubu na biało to butiki takie jak Surmaczowej dawno by zbankrutowały :) A widzieliście jak Grażynka się zdziwiła na tą czystość? Jakie oczy zrobiła? hihihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbłąd na Sadybie? Bożesz ty mój. A gdzie pójdą mieszkać Olka i Norbert skoro w ich mieszkaniu zagości Olbrychski? Oczywiście dla Agnieszki kolejny bogol co wykupi najdroższą reklamę :O A postulowaliśmy jak już nie les to chociaż jakiś robol dozorca czy inny bezrobotny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha znów mam klona :d ten wpis wyzej zaalowy to nie moj jednak styl i ogolnie klimacik to bym sie pod nim podpisal obiema rekami ;d takze ciesze sie ze mam klona bo jak bede chcial cos napisac to moze klon napisze a ja tylko bede aprobowac ;d cieszy mnie ze ktos ma takie samo zdanie ;d klanu niestety nie ogladalem ale nadrobie bo mam smart tv i moge ogladac kiedy chce haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz nie wytrzyma bez
ruchania i w końcu kogoś puknie,jak Bożenka mu nie chce dać aż do ślubu:P A jak ślub będzie za 10 lat,to co ....będą tyle czekali:o Zresztą co to za jebnięty pomysł z seksem dopiero po ślubie:o Nie kupuje się kota w worku,trzeba wypróbowac przed ślubem czy para jest dopasowana seksualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz od początku wyglądał
mi na geja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcieliście kible na Sadybie
to macie wielbłąda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Segheua
Bożenka chce być dziewicą? Ale chyba nie zmusi Miłoszka do tego samego? Zawsze jest Kamilcia chętna i inne laski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
ogolnie, zauwazyliscie, ze Grazynka zawsze caluje swoje dzieci na pozegnanie/powitanie? o ile rozumialam to w odniesieniu do Macka, czy Kasi gdy byla mlodsza, tak dla 20 letniej Bozenki to chyba zbyt wiele? czy wasi rodzice, o ile z nimi mieszkacie, caluja was codziennie dwa razy :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłosz pewnie szybko będzie chciał ją zaciągnąć do ołtarza :) @ gdahgda No fakt, często je całuje. A rączki też każe im myć? Bo nie zauważyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Segheua
zaciągnie ją do ołtarrza i co dalej? Okaże się, że Bożenka nie spełnia jego oczekiwań i będzie ją zdradzał. A dziecko już będzie w drodze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×