Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

W każdym razie cieszy mnie, że Wac to syn Feliksa, wreszcie będzie miał chłopina coś swojego, a nie tylko wiecznie Monika mu wypomina, że nic nie ma i zapowiada mu, że go zostawi, jak będzie miała dość :) miło się zakończył odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renata jest podobna do Mony Clark z "Gotowych na wszystko", tej na którą spadła awionetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie Czesia wygarnęła Darkowi, co o nim myśli. Bardzo dobrze, że go zrównała z błotem. Należało mu się. Ten kretyn jeszcze po tym wszystkim całował Renatę. Cześka powinna się z nim rozejść. Dla mnie Czesia i Mariusz to idealna para. Smutne pożegnanie Beaty. Tyle nieprzyjemności ją spotkało, a przecież nie jest niczemu winna. Dziurman świetnie zagrał tę dzisiejszą scenę, takim grubym głosem, poważnym, aż się mrocznie zrobiło. Dobrze, że ten wątek się rozwija. Jedynie niepotrzebne sceny z Krzysztofem i Julią. Dla mnie oni mogą w ogóle odejść z serialu. No i na koniec zaskoczenie. Dobrze, że zrobili taki wątek, bo Feliks i Wacek naprawdę są do siebie podobni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbowałam wyobrazić sobie, że jestem na miejscu Beaty, tzn. nie pamiętam w ogóle swojej przeszłości i wiecie co? ja i tak się dziwię, że ona tak długo została w Polsce. tzn. wyobraźcie sobie, że macie przyjemne, ułożone życie, kochającego, zamożnego faceta, którego wy też kochacie i którego jedyną wadą jest może zbyt pomarańczowa karnacja ;-) i nagle los rzuca Was pomiędzy OBCYCH dla Was ludzi: - jedyne osoby, która wydają się darzyć was sympatią to neurotyczna podstarzałą, zaborcza histeryczka i infantylna gimnazjalistka (akurat najsympatyczniejsza z całej tej bandy); reszta albo ma was w dupie, albo was nienawidzi: - nadęty, obojętny dziad, wielki byznesmen; - drugi nadęty, obojętny dziad, niby psycholog, ale papiery kupił chyba na Bazarze Różyckiego; - ulizany chamowaty buc; - ulizany chamowaty gówniarz. I cały czas pamiętajcie, ze dla was to są OBCY ludzi, z którymi nie łączy was ŻADNA WIĘŹ. Jak długo wytrzymalibyście w tym cyrku? bo ja chyba po 1 dniu już bym się zmyła z tej patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, a jeszcze jak bym się dowiedziała, że wyszłam kiedyś za mąż za tego ulizanego chamowatego buca, to chyba wolałabym nie odzyskać pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś zaspokoić moją ciekawość i napisać co stało się Jaśkowi, że się lima pod okiem dorobił? Ja Klanu już wieki nie oglądałam i nie wiem o co tam chodzi. Teraz tylko zajawki oglądam :D Wczoraj chciałam nadrobić, ale jak zobaczyłam ile odc. przede mną, to już na starcie mi sie odechciało. Potem net na Klanie zaczął wolno chodzić i stwierdziłam, że to znak i mam nie oglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wiadomo. Jasiek twierdzi, że go napadła jakaś hołota i nic się nie stało. Rzecz jasna - kłamie. :) Wyście się zbuntowały i przestałyście oglądać Klan, a akurat w tym tygodniu były fajne odcinki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwoli klanowych przejęzyczeń: kiedy Kinga i Mariusz zapraszali Michała i Zytę na świadków to Kinga powiedziała coś takiego:"chcielibyśmy, żebyście pojechali z nami, z małym do Zamościa (czy gdzie tam ma być ślub) na weekend NA kilka tygodni" :D Przewijałam aż kilka razy, bo nie umiałam uwierzyć jak długie weekendy mają w Klanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafffaaa
akurat kilka to min 2 czyli tyle ile ma najkrotszy weekend. nie czepiajmy sie na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weekend trwa 2 tyg? ja jeszcze takiego nie miałam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ona powiedziała chyba wtedy "w weekend"... Chodziło jej o to, że w weekend pojadą i wrócą za kilka tygodni... z resztą to było z 10 odcinków temu, co Ty oglądasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmusko, dzięki :) To nie tak, że się zbuntowałam. Po prostu kłóciło mi się to ostatnio z pracą, a jak z niej wracałam, to nie chciało mi sie tego nadrabiać i tak do dziś powstało kilka ładnych odcinków i jeszcze bardziej mi się nie chce :P Ostatnie odc. jakie widziałam, to przygotowania do ślubu Bożenki i Miłosza i spoko się to ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffaaa Jeśli najkrótszy weekend ma co najmniej 2 tygodnie to przepraszam, że się czepiam. Podkreślam - tygodnie, a nie dni :P Poza tym nie czepiam się tylko mnie to rozśmieszyło, bo wiem, że to tzw. "czeski błąd" i chciała powiedzieć "za" a nie "na". Elmusko Tak mi się przypomniało, wiem, że to było wieki temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeee, kto dziś jeszcze szuka ogłoszeń po gazetach? W internecie są zdjęcia lokali, opisy i wszystko, co trzeba, a Bogna siedzi nad gazetą i scena wygląda, jakby ją kręcono 10 lat temu! Aż sobie zrobiłam skrina z urywkiem, jak Feli kojarzy fakty - chyba sobie to wrzucę na tapetę, bo napatrzeć się nie mogę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas się zastanawiałam kogo mi przypomina właścicielka zakładu pogrzebowego i już wiem: Cruella De Mon ze 101 dalmatyńczyków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafffaaa
zauploaduj tego screena gdzies, daj sie posmiac :D kurde jak by mooron zaznaczyla TYGODNI a nie NA to bym obczaił, a tak to i ja w tekście pisanym nie złapałem :) ale ok, miało być 'za' powiedzieli 'na'...alle liiipaaaa... :D no jaja, taka żenua :D wiecie co ja wam powiem, ten serial jest dla emerytów, i oni to peirdolą, że to nespójne,bez sensu i nie trzyma się życia. ale zaczyna mi się to na nowo podobać, bo to tak ewidentnie tendencyjne jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafffaaa
siem nie otfiera złotęńka :D ale w sumie fajnie wymyslili i tez potwierdzam, podobni są do siebie skurczybyki :) tak na początku myslaem, że ten wac to będzie kolejny co będzie naszym klanowiczom pod górkę robił, a tu się fajnie potoczyło, że z felim od razu zaczęli trzymać sztamę :) tak przez ramię oglądaem ten dzisiejszy odcinek, ale widziałem jak oglądali albumy i zdjęcie felka z matką waca, ta kobita jakaś wmontowana w foto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super!!! w ogóle ost najlepiej mi się oglada wątki z Moni i Felim;-) cala reszta jakby na siłe chyba to ost sezon Klanu? w koncu nic nie trwa wiecznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz Mody na sukces :D Wodziliście nowego Ridża? :> Feli cudny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy nie dziwne,ze zdjecia przypadkowej dziewczyny Felego ( bylo pod spodem takie pojedyńcze) trzymala w swoim albumie ciotunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś urodziny Pani Kotulanki, więc życzę jej oczywiście szybkiego powrotu do zdrowia i do Klanu, dużo ciepła, szczęścia i wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowia dla Krysi, to chyba teraz najwazniejsze! Niech wraca do klanu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafffaaa
skoro weekend i nie ma nowych odc. to wymieniajcie postaci, które były i zniknęły bez wieści :) 1. gdzie jest deptuła i jego żona? 2. daniel hivowiec 3. cieć (taki gruby buc) spod bloku ryśków 4. brodzikowa :D :P 5. edyta co kryśkę straszyła 6. vujkovićie :) 7. taka kolezanka olki, z dziwnym głosem i brwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karlicy nie ma i chwała bogu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pytam, gdzie jest Koziełło i Anna Surmacz. Czy ona nie martwi się o swoją przyjaciółkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koziełło ostatnim razem pojawił się chyba w poniedziałek w 2484 odcinku w pierwszej scenie, rozmawiał z Pawłem o stanie zdrowia Krystyny. Surmacz przez cały sezon jak na razie pojawiła się tylko raz i jak dowiedziała się o meningokokach Krystyny, pobiegła do Pawła i histeryzowała. Być może po tym jak widzowie narzekali na ich wątek z psami, ograniczyli mocno ich wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze, że nie ma Surmaczowej (Koziełłowej :P ), bo sceny z nią były coraz bardziej żenujące. Po utracie mowy i zaśpiewaniu Happy Birthday nie mogłam na nią patrzeć bez uczucia zażenowania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pani Janeczka i wuj Stefan? Kiedyś często walkowali wątek Feminy organizacji w której udzielała się pani Janeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×