Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Będzie walka o Koniaka, Wiga z Grażą- damski wrestling, dwie hot MILF w błocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierć Krystyny z "Klanu" będzie ciosem dla całej rodziny Lubiczów, ale twórcy "Klanu" nie mieli innego wyjścia. Agnieszka Kotulanka, która od roku walczy z chorobą alkoholową i wciąż jest w kiepskiej formie straciła swoją szansę na powrót do "Klanu". Jak ze śmiercią Krystyny poradzi sobie jej niewierny mąż? Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) znajdzie pocieszenie w ramionach kochanki Jadwigi (Dorota Kamińska)... Romans Pawła Lubicza z Wigą wybuchnie z nową siłą po śmierci Krystyny? O tym widzowie "Klanu" dowiedzą się w nowych odcinkach serialu po wakacjach 2014, ale wszystko wskazuje na to, że wiarołomny Lubicz bardzo szybko znajdzie sobie pocieszycielkę. Czy to namiętna dentystka będzie nową panią Lubicz? Jadwiga już raz skusiła Pawła na skok w bok i to w chwili gdy chora Krystyny najbardziej potrzebowała jego wsparcia, bo wyjechała na leczenie do USA. Osamotniony, przygnębiony chorobą żony Lubicz wskoczył do łóżka ukochanej z czasów młodości. I na jednej gorącej nocy się nie skończyło. Paweł w ramionach kochanki zapomniał o żonię, lecz teraz ma szansę na szczęście u boku kobiety, która na nowo rozpaliła w nim żar! Ale zanim Lubicz będzie gotowy kolejny raz związać się z Wigą czekają go trudne chwile. Wyrzuty sumienia, że nie był przy żonie gdy konała w szpitalu Bostonie nie dadzą mu spokoju. Kiedy w 2597 odcinku "Klanu" Agnieszka (Paulina Holtz) wraca od Krystyny z USA jedno spojrzenie na córkę wystarczy Pawłowi, by stało się jasne, że stracił ukochaną żonę. Kochanka Lubicza znajdzie sposób, by dodać mu otuchy w chwilach żałoby. Jak córki Pawła i Krystyny zareagują gdy ojciec zwiąże się z inną kobietą i wyjdzie na jaw, że zdradzał ich matkę gdy ta walczyła o życie? Nowe odcinki "Klanu" jesienią 2014 zapowiadają się naprawdę emocjonująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolic klan
na ch o o j to kopiujesz? kazdy kto chcial juz dawno przeczytal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadacie niektórzy jakbyście byli jej rodziną i dobrze wiedzieli co przechodzi i dokładnie wiecie jak jej pomóc. A to ona jedna jest aktorką alkoholiczką? Owszem szkoda jej, bo niszczy sobie życie i jak tak dalej pójdzie to się to niefajnie skończy, ale ponoć pomagały jej Olszówka i inne aktorki, które znają ten problem, bo same przez to przechodziły i co, dalej jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopiuj, kopiuj ja chętnie przeczytałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Lubicz ja wciagnal w ten alkoholizm, ciągle bylo 'to moze po koniaczku' i tak sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj was podczytywałam i aż mi się przyśniła ostatnia scena z Kryśką. Musieli ją filmować na żywo bo nie było pewne do ostatniej minuty czy Kotulanka się pojawi. Dotarła na czas przed końcem emisji odcinka ale zanim osunęła się na podłogę powiedziała "Wy świnie" zamiast "Kocham was" i to poszło w eter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Nowe odcinki "Klanu" jesienią 2014 zapowiadają się naprawdę emocjonująco." naprawdę? w to to chyba wierzy tylko p Karpiński:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emocjonująco , czyli Olka znajdzie nowego fagsa, to samo Aga i znów będzie akcja z rzeką, drzewami, mysią dziurą czy co tam ona znów będzie ratowała. Kurowska wyjdzie za Tyńca będzie ślub, a Julia trafi do psychiatryka. Koniak będzie już na legalu z Wigą zresztą on się i tak z tym nie krył. Herbusiowa kiedyś mówiła w jakimś wywiadzie, że będzie ją podrywał jakiś inny sponsor, a ona się będzie na początku opierała, czyli wynika z tego kolejny beznadziejny wątek głupiej i niepotrzebnej postaci. Tyle z emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na facebooku powstał fan page "nie uśmiercajcie Krystyny Lubicz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne są te "fanpagi". Bo to nie scenarzyści "uśmiercają" Krystynę, tylko ona czyni to osobiście. Skoro przez rok nie opamiętała się, i nic nie wskórała rodzina i przyjaciele, to znaczy że sama na sobie postawiła krzyżyk. To jej wybór. Osobiście żal mi jest, bo to była dobra aktorka, ale jak ktoś chce skończyć ze sobą, to znajdzie okazję. Żal mi też "Klanu", bo ci, co pozostaną, to w większości statyści, i to marni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie183 interes Feliksa, 537 facet Agi, 3285 szał Maćka. Zapowiada się naprawdę imponująco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feliks to p.i.z.d.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My fani Klanu, musimy zrobić WSZYSTKO by uratować tę rolę. Będzie bardzo głośno o naszej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie chcieć, ale główna zainteresowana już ma to chyba gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie kocha tych co na dnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni to sobie całkiem sprytnie wykombinowali. Uśmiercą ją w ostatnim odcinku aktualnego sezonu, a co za tym idzie pokażą tylko dramat na lotnisku. Nie będzie żadnego pogrzebu, pokazywania tego, jak rodzina radzi sobie w pierwszych dniach / tygodniach po jej śmierci. A jak wrócą po wakacjach, to będzie to typowo serialowe - trzy, czy tam cztery miesiące później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tutaj się zastanawia nad tym i pisze jeszcze pytania do produkcji - czy sama Kotulanka zagra w scenie śmierci. To chyba jasna jasność, że NIE! Jak niby miałaby to zrobić, skoro po pierwsze produkcja nie ma z nią kontaktu od dłuższego czasu, są do niej wrogo nastawieni , jej nie ma na planie od blisko roku. To co nagle by powiedziała " Ok, puszczę w niepamięć te wszystkie wiadra pomyj, które na mnie wylaliście i pojawię się na planie na jeden dzień jeszcze, podniosę Wam oglądalność. A co! " Poza tym streszczenia wyraźnie mówią o tym, że rodzina będzie jej szukała po całym lotnisku, w samolocie itd, a potem pojawi się zapłakana Agnieszka i wszystko będzie dla nich już jasne. Ona im zapewne tylko opowie o tym, że matka umarła jej na rękach i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sceny śmierci są już ponoć zrobione, więc nie ma odwrotu od tego, że Kotulanka już do Klanu nie wróci i żadne akcje na fanpagu nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby pojawiła się na tą jedną scenę postąpiłaby jak profesjonalistka pokazując że jest ponad to co działo się w ostatnich miesiącach w związku z jej osobą ale sądzę, że KAŻDY AKTOR NA JEJ MIEJSCU MIAŁBY NA TYLE SZACUNKU DO SAMEGO SIEBIE ABY ODMÓWIĆ WYSTĘPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież ona będzie w scenie swojej śmierci na lotnisku! Czytajcie ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zrozumiałam , że jej nie będzie na tym lotnisku Tzn będzie, ale w dialogach, bo jej samej wg mnie nie pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam,że trzeba prostować artykuły i komentarze, w których sugeruje się, że może wrócić na tą jedną scenę. Takie niedopowiedzenia to dla nich woda na młyn bo zwiększają oglądalność ostatniego odcinka. Nie rozumiem dlaczego tydzień temu na oficjalnym Fan page'u sceny z lotniska pojawiły się w radosnym klimacie skoro już wtedy wiedzieli na czym stoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni już od marca wg mnie wiedzieli na czym stoją, bo przecież wp skądś miała informacje, że ona już na plan nie wraca, bo produkcja jej nie chce. Pisałam chwilę po tym jak pokazały się zdjęcia z lotniska, że to że jadą ją przywitać nie oznacza, że ona wraca. Ano nie mówili o tym wcześniej, bo ktoś tu już bardzo mądrze napisał wczoraj, że oni cały sezon ciągnęli na nadziei widzów, że ona wróci do serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje coś takiego jak mowa zależna. O tym, że powiedziała "Kocham Was" prawdopodobnie poinformuje rodzinę Agnieszka. Widzę ,że klanowe lobby zaczyna siać dezinformację na swoją korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, gdyby wróciła to na pewno byłoby zdjęcie.Takiej przynęty by sobie nie pożałowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak, moze po koniaczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takich chwilach na forum najbardziej brakuje Zaaala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×