Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Co wam przeszkadzał Olbrychski w Klanie? Skazaliście wielkiego polskiego akrora na głodową emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonkilka, napisałaś końcówkę posta o tym szoku jakby to dotyczyło rodziny każdego z nas albo jakbyśmy byli debilami żyjącymi serialem, bez przesady :O Myślicie, że Paschalska taka bogata jest? nie wydaje mi się, żeby w lanie zarabiała dużo, w końcu żadna z niej gwiazda, raczej nie wymiata po 8 tys. za dzień pracy jak Socha czy inne "topowe" gwiazdy. Mam nadzieję, że tak jest, bo jest totalnym beztalenciem i jak dla mnie to serial nic by nie stracił gdyby ją z niego wywalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonkilka jak zwykle mierzy innych według siebie. Ale co zrobić, w tym wieku przyzwyczajeń się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Paschalska gra lepiej niż Kaczorowska. Szczególnie w tej scenie, gdzie miała przekonać Maćka, że Iwona nie jest dla niego, było widać jej sztuczność. Takie klepanie swojej kwestii od do... On coś powie, ona mu odpowie, on zaś coś powie, to ona mu odpowie. Naturalności w tym nie było, za to jej dziecięca maniera biła na kilometr. Ja się nie dziwię, że ona ma trudności z dostaniem się do szkoły teatralnej. No ale ponoć praktyka czyni mistrza. Młoda jeszcze jest, to ma czas. Nikogo nie mierzę według swoje miarki, zapewniam :) Nikogo też nie mam za debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ślub Bożenki był pokazany w Klanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie był pokazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczorowska przynajmniej w tańcu jest (czy była) dobra, a talent aktorski już by sie chyba objawił gdyby go miała. Ale przynajmniej nigdzie indziej nie gra, a Paschalska to kiedyś swojego czasu była kreowana na gwiazdę, przecież śpiewać też ostro miała, Opole wygrała tylko ze względu na swój ówczesny status, a tak naprawdę śpiewa i gra tak samo - fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała Chinka Czikulinka, pamiętacie? Dżizas, ale to było dno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mieli ją uśmiercać nie byłoby mowy o dziwnych ludziach, których poznała w Stanach. Michał wspomniałby tylko o tej opiekunce. Wszystko ma swój cel. To nie jest "Klan" gdzie wymyśla się różne rzeczy nie wiadomo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pomyliłam seriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paschalska z jej ´´grą´´ to dno dna. Kiedy jeszcze bya dzieckiem to grała jakoś bardziej naturalnie, a obecnie to jakaś kukła, która nie potrafi wydobyć emocji z siebie tylko każdą scenę gra dokładnie tak samo nieważne czy się ma bać czy jest szczęśliwa. Ciągle głupkowato wywraca oczami i stroi te same głupkowate miny. Czy tam nikt na planie tego nie widzi? Ona każdą kwestię wypowiada tak jakby uczyła się wierszyka na pamięć na zakończenie roku szkolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trojanowska też zatraciła swoje zdolności wokalne i aktorskie na przełomie lat. One po prostu nie mają talentu, tylko się wyuczyły tych umiejętności na daną chwilę. Podobnie jest z Dodą, która została wokalistką głównie przez przymus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gra aktorska: Kotulanka 4+ Bursztynowicz 3 Wójcik 2 Trojanowska 1+ Paschalska 1 Holtz 3= Ostrowska- Królikowska 3+ Kaczorowska 1 mała Królikowska 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolei A. Orman niby ma wykształcenie w kierunku aktorskim, a też gra niesamowicie sztucznie i poprostu źle. Ta jej maniera z jaką wymawia każde słowo i Jackuu, Piotrzeee! Widać szkoła aktorska nie pomoże jak się nie ma talentu za grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trojanowska ostatnio miała grać w jakimś spektaklu,ale podobno nie opanowała tekstu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Klanie nie da się pokazać dobrej gry aktorskiej, bo tekst i wątki są bez sensu, sztuczne i mdłe. Kotulanka jeszcze trzymała poziom, a teraz to nie wiem kto. Może Piechociński, ale jego to darzę sympatią za Och Karol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Holtz też nie jest złą aktorką. W teatrze gra dobrze. Natomiast Stockinger chyba zapomniał jak się gra. Stracił za dobrą partnerkę, z Kamińską już mu tak nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wiga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, ten aktor za rolę Feliksa powinien dostać medal! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga gra dwiema minami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamińska nie jest złą aktorką, ale rola Wigi jest taka c*****a, że nie da się z niej nic wykrzesać. Wiga ciągle ma minę jakby cierpiała na zatwardzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od września Wiga zacznie szaleć na Truskawieckiej. Nie będą się już musieli ukrywać to może Wiga zmieni paletę min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem większość aktorów tam gra siebie :O A co do osób, które mają wykształcenie aktorskie, a w ogóle nie umieją grać, np. Orman, to ja się zastanawiam jak oni pokończyli te szkoły, w ogóle się dostali, czytałam kiedyś, że dostać się jest szalenie trudno i dużo osób też wylatuje na 1szym roku :O W Olce najgorsze jest dla mnie to, że ona tak nienaturalnie gra że ja to odbieram jakby ciągle była zażenowana, ja się zachowuję tak sztucznie, uważam na każdy gest i słowo jak np. rozmawiam z jakimś ważnym profesorem :O I ona, i Trojanowska są beztalenciami, te ich maniery są okropne, Kaczorowska jest lepsza wg mnie, bo ona to jeszcze takie dziecko i jej maniera jest właśnie dziecinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam ochote ybenac bozenke jak sie wypowiada, co za maniera tepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona od zawsze tak wypowiada swoje kwestie, jakby z takim lekceważniem, ma taką w*********ą manierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadajcie już tak na tą Olkę. W scenach jak nakryje Pawła z kochanką i potem w rozmowach z nim będzie grała całkiem nieźle. Można to już oglądać w internecie. a ten fan page fanów Krystyny ma ich coraz więcej. Nieźle, chyba ludzie naprawdę lubili Kotulankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmusko odpisali Ci coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna, oj biedna Jadwinia Tyłek ma wielki jak dynia Spryt i werwę leniwca Głos jak recydywista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona rzeczywiście potrzebowała tej kasy na usunięcie ciąży. Ciekawe czy to z Łysym zaszła? Koniak to stary obrzydliwiec. Olka go nakryła z Wigą, a on poprostu stwierdził, że co on na to może poradzić. No jasne, że nic, a może poprostu jak ta Wiga się pojawiła na horyzoncie to trzeba było być lojalnym wobec chorej żony i jasno dawać Widze do zrozumienia, że nie jest się nią zainteresowanym? Ale po co, lepiej udawać cierpiętnika, a jak żona teraz umrze to już może być w pełni z Wigą na legalu. Żałosne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to wyszedł na totalnego skurczybyka! Zdradzał chorą żonę, ona biedna umrze i nawet się nie dowie,że mąż ją w trąbę robił. Słabe to! Idiota pisał ten scenariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×