Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Paschalska gra tylko du.pom i cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie wiem jak moż lat grać i się tego nie nauczyć, to już cichopkowaę trochę nauczyła, a nawet jeden Mroczek,widocznie Paschalska jest totalnym beztalenciem. Ciekawe z czego będzie żyć jka Klan padnie. Jaśka trochę rozumiem, od miał od początku życie do d**y, często w realu młodzi ludzie przecież popadają w uzależnienia, dziewczyny się puszczają itp z powodu problemów w domu, a to, że Beata zostawiła Jaśka to była dla niego trauma, którą teraz odreagowuje. Ona zresztą wróciła a bardziejjest zainteresowana uwodzeniem Rafalskiego w bibliotece niż dziećmi, które są w trudnym wieku, pomijając to, co przeszły, zamieszanie z ojcami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego za 'wybryki 'Maćka maja odpowiadać inni? wczoraj Graza z Bozenka tak napadły na tą nowa kolezanke Macka jakby ona go conajmniej uwiodła:o chłopak ma problem z emocjami,z odróznianiem relacji i to jest jego problem a nie osob ktore maja z nim kontakt:o robia z niego wariata...jakies stowarzyszenie osob z dawnem powinno zaprotestować w tym wypadku nie powinni az tak koloryzowac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam już o tym, że Bożena i Graża zachowały się głupio w stosunku do tej Iwonki, bo ona Maćka nie uwiodła, nic mu nie obiecywała, była poprostu miła i przyjacielska, a to nie jej zmartwienie, że on się zakochuje w każdej dziewczynie. Graża powinna pilnie z nim iść do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Maslak
Niech Krystyna gra nabzdryngolona, co za problem, przecież zgodnie ze scenariuszem ciągle walili po koniaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paschalska ma jedną minę jak czyms jest niby zdziwiona. patrz scena jak wiga przyszła do pawła parę odcinków temu. Od razu nabiera jakos powietrza w usta, ryj jej puchnie i łeb przekrzywia. Najlepiej jakby cyce pokazywała czy to w gazecie typu Cats czy filmy plus 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za wiele zdziałacie tą akcją. Nikt nie będzie wyrzucał nakręconych scen z powodu aktorki przez którą wystarczająco materiału poszło już do kosza. I nadal nie rozumiem w czym Kotulanka jest lepsza od Trojanowskiej czy innej aktorki. To, że w waszej ocenie lepiej wykonywała swoje rzemiosło jak widać w żaden sposób nie przekłada się na jej stosunek do obowiązków zawodowych. A profesjonalizm w przypadku aktora to nie tylko umiejętności ale też odpowiednie podejście. Jak w każdej branży usługowej gdzie sprzedajesz swoją wiedzą czy talent. Na pewno nikt nie posłałby dziecka do najlepszego lekarza w mieście ani nie oddał sukienki zdolnej krawcowej widząc ich nietrzeźwych w trakcie świadczenia usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia nie kipnie
Krycha kipnie tylko na rok w Wielkanoc pokaza jej zmartwychwstanie, to najnowsze wycieki czytałem huraaaaaaaa. niech zyje Dzony łoker!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okaże się, że do Polski przyjechała kobieta, która miała ją udawać a prawdziwa Krystyna zanim trafiła do szpitala została porwana, po powrocie z USA sobowtór miał zająć jej miejsce ale plan nie wypalił z powodu nagłej śmierci sobowtóra. Prawdziwa Krystyna jest przetrzymywana w zamknięciu przez Edytę, która zaaranżowała całą intrygę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Maslak
Wujkovicz porwal Krystyne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wujkovicz wykradnie i uzdrowi ciało Krystyny jak książę Omar w MNS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to prawda to Klan dołaczył do PM jako kolejny polski serial naśladujący Modę na sukces :P O co chodzi z tymi cycami Paschalskiej, takie fajne ma? Nigdy nie zwróciłam uwagi... Co do Maćka, to znam zdrowych ludzi, ktorzy zachowują się jak on, tzn. ktoś jest dla nich miły i myślą, że ze sobą chodzą :D za bardzo się z nim wszyscy pieszczą po prostu. A tak na marginesie, to za każdym razem jak go widzę to myślę sobie, jak ciężko musi być mieć kogoś takiego w domu, ta choroba jest straszna, a przecież on ma chyba najlżejszą postać, nie to co np. w "Poczwarce". Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wujkovicz wykradnie i uzdrowi ciało Krystyny jak książę Omar w MNS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycunie Paschalskiej pierwsza klasa, najlepsze w calym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było je kiedyś widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcy coś się ruszyło w wątku z szefem! Naprawdę dobre sceny dzisiaj ze Sławą i szefem Tomaszem. Tylko ten telefon mogła gdzieś schować, a nie centralnie na stole położyła, aż dziwne, że szef nie zorientował się. Z Jaśkiem też nieźle. Łysol to realistyczna postać. Takich jak on, pełno teraz - melanż musi być :D Nareszcie pozbyto się starego Arkadiusza, cieszę się z tego powodu niezmiernie. Kasia jak zwykle w swoim żywiole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten się znowu podnieca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUPER CYCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak skończy się "Klan" i kasa to będzie mogła się tak wypinać co najwyżej nad Wisłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na widok Olki to mi twardnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, z******te cycki, aż mnie skręciło z zazdrości :( Ale za to jej twarz w ogóle mi się nie podoba. No ale lepsza nż Agnieszka, jej cycki w Playboyu były porażkowe, podobnie jak jest cała reszta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka fajne ma cycki-ale wolalbym Barbare MILF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara to sztuczne pudlo, podczas gdy Oleńka to sama natura, mniamniusne cycunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę przyznać rację (jestem kobietą) Ola ma ładne cycki i w ogóle figurę, twarz też. Dziś widziałam w serialu Galeria Dorotę Naruszewicz, nie wiedziałam, że tam zagrała. To był epizod czy coś dłuższego, nie wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ogolnie jest ladna, tylko pokracznie chodzi, jak pingwinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka ma wielką głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma cycki jak glowa kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyczne CYCKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×