Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ja uwazam ze Kotulanka powinna
byc czesana inaczej.ona ma sczesywane z twarzy wlosy do tylu i dzieki temu jej twarz wydaje sie grubsza bardziej pyzata.a gdyby zrobili jej twarzowe ladne uczesanie i puscili pare kosmykow na twarz to by to tylko na dobre wyszlo jej twarzy i ogolnemu wygladowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie - włosy Olki! ona ma przecież naturalne takie afro, a od dłuższego czasu nosi wyprostowane i podkręcone tylko końce - ciekawa jestem czy te zabiegi mocno niszczą jej włosy, bo na ekranie, wyglądają na zdrowe i gęste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem też oglądam....
A może to śniadanie to poprostu przygotowuje Pani Stenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię Maćka
co z tego, że jest inny, denerwuje mnie, marudzi, męczy Grażynę, to jest do niezniesienia, ona powinna odpoocząć , też ma prawo do normalnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja czaju naparze...
Ogladam wlasnie wczorajszy odcinek klanu i cos mi sie wydaje ze niebawem Denatka blizej zainteresuje sie tatusiem Karolinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolka o to mas zo jednego faceta wiecej w domu :) te minki typu :) :P :o to tak : P wiesz, a takie 😠 to w nawiasie kwadratowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzury pań Lubicz
Też uważam, że Kotulanka nie powinna zaczesywać włosów do góry. W ogóle powinna je zapuścić, bo w dłuższych jej zdecydowanie lepiej! Co do włosów Olki, średnio raz w tygodniu układa je w salonie u Czajki. Ma gęste, ale bardzo suche włosy. No i oczywiście farbuje je na taki kolor jaki obecne ma. Jej naturalne są bardziej kasztanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza sie jak byla mala miala
bardzo krecone wlosy i ciemniejsze.a co do kotulanki fakt ze lepiej by wygladala w nieco innej fryzurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Bożena mówi jakby cały czas była małą dziewczynką! Co ta głupia blondynka Donata znowu kombinuje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Czekam na dalszy rozwój akcji z doktor Edytą... Mam nadzieję, że tym razem nie urwą tego wątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfsmzx
Cześka wyglądała dziś w tym ręczniku na głowie jak zakonnica! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia z klanu
Edyta ruszyła do akcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi55
nie oglądałam ostatnio Klanu i czytałam coś o Rysiu czyżby kryzys w małżeństwie RYSIÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalala
rysiu kupil zonie lancuszek, ale poprosil jakas znajoma zeby pomogla mu wybrac, to to miala byc niespodzianka i jak razem ogladali to zobaczyl ich jurek i no i se niby pomyslal ze rysio ma romans, ale sie juz wyjasnilo ot caly kryzys u rysiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenna na zaparcia123
Oczywiscie wczoraj Olka miała obiekcje co do wyjazdu z Norbertem, bo MUSIAŁABY OPUSCIC ZAJĘCIA. Katastrofa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jest sztywnym kujonem do potęgi, a Donata w tych loczkach wygląda idiotycznie,na dodatek przy niziutkiej Karolinie wygląda jak żyrafa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweel
Właśnie coś ta Donata znowu knuje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrru
Donata będzie chciała poderwać Rafalskiego, pewnie tylko po to żeby znowu zamieszać w życiu Jacka i Beaty. Ma zdrowie kobieta, że ciągle chce rozgrzebywać przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za konkretna odp w sprawie wlosów Olki :D wydawalo mi sie , ze zmienila kolor... co do Krystyny to zgadzam się, że w dłuższych włosach jej lepiej a Donata w loczkach wygląda idiotycznie, jak zacznie kręcić z Rafalskim to to już będzie przesada - taki wątek już był z inna kochanką Jacka - Basią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to zawsze mnie rozwala w serialach prze dchwila Grazynka stuka w klawiaturke telefonu daje telefon do ucha i od razu mowi haloooo:D :) no nie moge mogliby choc 3 sekundy odczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Leszek mnie dzisiaj rozbroił! :D Zaczynam go naprawdę lubić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
A tej sztucznej Małgośki nie mogę scierpieć!!!!! Bożenka mogłaby podszkolić z tańca ciocię i wujka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bozenka wygina
smialo cialo ...jeszcze kamilka pojdzie w jej slady:) obydwie ladne i zgrabne Oj chyba beda klopoty.. A grazynka jakby troche schudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jierjgtjiobgf
Coś te pozy Bożenki były podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znznznznznznzn
cos mi sie wydaje ze sie okaze ze to ajkas agencja albo tancerki erotyczne beda co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GERGRTYR
Bożenka zostanie zwerbowana do najstarszego zawodu świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywe nogi Olki
wczoraj jej matka Krysia szła korytarzem na uniwerku i miałam wrażenie, że one chodzą tak samo, jakby coś miały miedzy nogami! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też zaskoczył dziś Leszek gdy tak pieścił się z synkiem. Ola rzeczywiście ma jakiś defekt, chodzi bardzo ułomnie. Żal mi Krystyny, bo wariatka Edyta molestuje ja. Bożenka pewnie wpakuje się w jakieś kłopoty. A co dzieje się z Olgą Borys, bo stale kręciła się w urzędzie, a teraz nic. Czy może zwolniła się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×