Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

kurcze, a ja naprawdę lubię (lubiłam??) Zytę :o co oni z niej zrobili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, odcinek taki śmieszny, że umierać ze śmiechu, a ja akurat nie widziałam :) uwielbiam te zabawniejsze odcinki Klanu, czasami naprawdę setnie się ubawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w ogóle jakieś straszne echo w jej gabinecie dzisiaj było. Tak jakby jej pokój wielkością do hali gimnastycznej był zbliżony. :P I te meble gdańskie! Firma zatrudnia pięć osób na krzyż, a wystrój gabinetu jak u Rotszylda.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kobita jest przygotowana na sukces - a ten przy takim praco- holiźmie jest gwarantowany :) czyli jak nadejdzie międzynarodowe powodzenie - wystrój już jest :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nznnznznz
no z tym danacolme to naprawde przesadzili zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko błagam, powiedz mi, czy Zyta o tym seksie to tak wprost powiedziała, czy kluczyła wokół tematu, jak to w Klanie bywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Norberta przyszła do Oli, przynosi filiżanki, skarży się , że jest samotna, opowiada o dzieciństwie syna, jak był mały zostawiła samego w domu, bawił się zapałkami, o mało nie spalił domu, że to wpłynęło na jego psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie zapałkami bawił - to pewnie też w nocy sikał do łóżka i stąd jego skrzywienie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno z tym pożarem to sobie wymyśliła! Tak mnie się o uszy obiło! :) Zauważyłam, że "koniaczkowi" się przytyło ostatnio! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Zytka w czasach gimnazjalnych na pewno często się skrobała i rodzice jej hajs dawali na kolejne zabiegi bez marudzenia żeby klechostffu zrobić nazłość, a tak niechcący okaleczyli córunię i zrobili z niej jałowicę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Olinek Okrąglinek :D Rozbawiłaś mnie, bo mówię tak na mojego chrześniaka, który ma na imię Oliwier :) Krysia troszkę schudła, a Paweł się zaokrąglił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozenka bedzie w szpitalu -cos z okiem a pod oknem ludzie z jej klasy beda krzyczec Bozenka wracaj do zdrowia czy cos takiego...to kadr z tego co dzis nagrywali...ale jazz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u Zyty w rodzinie
bezpłodność jest dziedziczna - przechodzi z pokolenia na pokolenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjjj
Zaraz padne. Jerzy polecial do Indii w krawacie!!!!!!!!! Kto wybiera sie w kilkunastogodzinna podroz samolotem do egzotycznego kraju tak ubrany hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie też zabił krawat Jurka! :D. Poza tym nie bardzo rozumiałam, to wydzieranie się na początku odcinka Eli...przecież Jurek tylko mówił, że ma problemy z paszportem...jakaś dziwna była i ta jasne nikt normalny, a na pewno nie przewidująca Ela! nie pakuje się w taką podróż na kilka godzin przed odlotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolek wydzierał się na całą knajpę Moniki podczas gdy inni goście też w niej byli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakiś głupi był ten wątek, jak Paweł zakładam judokę Pawełkowi żeby w niej film oglądał i później spał, tak powiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norbert dużo lepiej wygląda, jak ma krótsze włosy...no ostatnio lubię patrzeć na Age, pięknieje z wiekiem ;) i chyba trochę wyszczuplała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W skrócie jakiś dziwny był ten odcinek, nie mówiąc już o Błażejku i jego cioci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×