Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Wreszcie pokazali Ele w fartuchu i że jeszcze ma aptekę, bo już nie pamiętam kiedy była o tym mowa ;) Nowa dziewczynka grająca Anulkę faktycznie większa, ale też brunetka, jak tamta ;). Faktycznie ostatnio dużo tańca Bożenki, ale chociaż wątek odświeżyli, Herbuś bardzo pasuje do tej roli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Wikipedia*
Herbuś to taka przesłodzona laleczka. Na aktorkę to ona się za specjalnie nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Anulka ładna i chyba bardziej się rozkręci niż poprzednia, choć zupełnie nie pasuje jako córka bladego Darka, no i ma taki sam głosik jak Małgosia, ale w przeciwieństwie do Małgoski może z tego wyrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na razie wygląda mi na podobną jak tamta Anulka ;) Rozwaliła mnie Ela testem, że Beata też w wieku Kamili lubiła postawić na swoim :D, tak i na pewno w 2 kl LO miała 1 z biologii, a później poszła na farmację :D. Ogólnie lubię postać Kamili i ta dziewczyna dobrze ją gra, tylko głupie watki jej wymyślają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, nie obejrzę dziś Klanu.. czy jakaś dobra duszyczkami streści mi później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy KAJA
Czy Kaja Paschalska jest w ciązy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety u mnie w domu byl jazgot z powodu nalotu dzieciarow na moj dom i niewiele widzialam i slyszalam dzisiejszy odcinek ale znow gledzili o rybkach Lubiczow :o ,kurna czy ich pogielo z tymi rybkami? skoro mozna bylo podmienic Anulke to mozna by zmienic i Malgoske i blizniakow,nie widze problemu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkę i Norberta dopadła szara rzeczywistość, ciągła praca i brak czasu dla siebie, Olka ma pretensje ze ciągle pracuje i wziął sobotni dyżur, a w sobotę miala być impreza. Norbert się wkurzył i stwierdził, ze grafiku nie ustalają pod niego. Aga zaproponowała Olce żeby ta posiedziała w sobote z Zosia i w ten sposób sobie dorobi, odciążając Norberta. U doktorostwa omawianie z Ryskiem i Mariuszem remontu- w sumie nic ciekawego. Monika i Feli- rozmowa jak zwykle, czyli ona z niego kpi, a on się cieszy. U Jerzego w pracy Feliks namówił chyba wszystkich na te dziwne apartamenty, Jerzy się rozochocił i chyba już jeden zakupił. Oj czuje ze to będzie grubszy przekręt, pół Warszawy nabierze na jakieś lipne lokale ;) Może cos jeszcze było ale nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata może przedawkować leki, jak będzie brała ich za dużo, jest uzależniona. Wiem jak człowiek czuje się po środkach nasennych, jest nieprzytomny, przytępiony, chwiejny nastrój, Beata wchodzi do salonu na śniadanie taka niezaspana, w rzeczywiśtości to jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia, widzę że też sentymentalna jesteś :). Kaja Paschalska fajnym dzieciakiem kiedyś była :D, Aga też niezła agentka, a Beatka niby święta, ale szybko w ciąże na studiach zaszła ;) Dziś też nie oglądałam, ale jutro obejrzę powtórkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, Mako.m za streszczenie. Chyba połowa bohaterów wykupi te apartamenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meble w gabinecie Beatki są powalajace normalnie jak u wojewody czy iinego prezedenta miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem czym
sie podniecac, przeciez juz od dawna znane jest cos takiego jak time-share, gdzie sie wykupuje apartamenty np ITM w Wawie i jeszcze jakas firma to ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie rozumiem czym" naprawdę taka firma istnieje, no niemożliwe.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież wszędzie można
wykupić takie apartamenty - swego czasu popularna była Bułgaria, teraz jak widać Madera :) Nie ma się co szokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vesteros- mam takie same
spostrzeżenia co do mebli w gabinecie Beaty :P Swoją drogą, moim zdaniem, wątek Beaty jest odrealniony. Każdy inny człowiek będąc na jej miejscu, który też ma dyplom z farmacji, pracowałby w aptece należącej do rodziny (i dziedziczonej z pokolenia na pokolenie) i niczym się nie stresował. Prędzej, czy później Beatka i tak odziedziczy aptekę, tak jak Ela po swojej mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem czym
Ahaaaaa, myslalam ze nie dowierzacie ze jest taka opcja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela z kompanką łamią :D. Tabletki przeciwko malarii trzeba rejestrować w ministerstwie zdrowia, idzie się tam ze świstkiem :D, dopiero później apteka wydaje...no chyba że od nowego roku się zmieniło ;) i zaleca się pierwszą tabletkę wziąć tydzień przed wylotem, żeby jakby co, jakby się je źle tolerowało zmienić na inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponury innaczej yyyy
o czy jest rysiu kurcze niema cie ale jestem fanka w morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kolezanko! :) Rozumiem, ze temat rybek zostal juz zamkniety i wreszcie skonczy sie biadolenie na ich temat?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się wydaje, że ostatecznie nie wywiozą. Dzisiaj Krysia z takim smuteczkiem karmę im sypała. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia bo ja takie przeczucie coś mam. A, coś mi się przypomniało. :D Któregoś dnia oglądałam ( w Celowniku albo w Interwencji) reportaż o facecie który został nabity w butelkę. Lekkomyślnie podpisał umowę. Nigdy nie skorzystał z tego co mu proponowano i stracił ponad dwadzieścia tysięcy. Od dłuższego czasu sprawa toczy się w sądach i chłopina dojść swego nie może. Podpisał umowę z firmą "krzak". Zdaje się, że pod podanym adresem przedszkole się znajduje. Wiecie o co to chodziło? O apartamenty nad Morzem Śródziemnym. :D:D Minęła chwila, zaczął się nasz Klan i ryknęłam głośnym śmiechem, gdy Feli wizytówką machnął! Durni ludzie z Klanu! Przecież od dawna wiadomo, że te firmy oferujące apartamenty, to jeden wieli przekręt! A tacy wielcy biznesmeni jak Jerzy i Antek z Renią czy też Darek albo pracownicy Rosso dają się nabierać!:) Na jakim świecie oni żyją? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżony siwy wąs
Słowiczka jak Ty coś dowalisz to można ze śmiechu pęc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżony siwy wąs
Tfu Ślicznotka miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×