Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Błożesz Ty młój... Ciocia Stasia poczuła się odsunięta od świąt, bo Elżunia ruszyła dupę we własnym domu i wzięła się za porządki! :D Ta, Bolek był dobry z tymi zaproszeniami. A swoją drogą to on ma chyba dom wielkości hotelu, skoro tak dla całej rodziny miejsca wystarczy i jeszcze zostanie :D Rzucam w takim razie pracę, przeprowadzam się na wieś i zakładam kurzą farmę, a za rok zapraszam na święta :D Buuu... Bożenka się napaliła jak szczerbaty na suchary na wyjazd, a kurzany dziedzic znów ją olał jak tylko królowa krasnali kiwnęła na niego palcem... Ojojojojojoj.... Znowu będzie wylewanie łez. O naiwności! A na trolle jest jedna skuteczna rada - ignor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoloco
Twórcy "Klanu" UŚMIERCAJĄ Ryśka! Lubicz UMRZE w lutym! w super expressie napisali: To nie może być prawda, ale niestety jest. Jak dowiedział się "Super Express" twórcy "Klanu" chcą uśmiercić kultowego serialowego bohatera - Ryśka Lubicza, którego od 14 lat gra Piotr Cyrwus (50 l.). To cios poniżej pasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ledwo co pochowaliśmy Hankę
Mostowiak (+36 l.), a już grabarze kopią kolejny grób. I to dla ulubionego bohatera serialu telewizyjnej Jedynki "Klan". Bo Rysiek Lubicz umrze. Pozostawi pogrążoną w żałobie Grażynkę (Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 47 l.) i trójkę dzieci. Cyrwus na razie nabiera wody w usta. - Nic o tym nie wiem... - mówi. Nawet jeśli to prawda, wkrótce dostanie nowy scenariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze dr z zaalem mszczą
sie jako knury na tym topiku, serdeczne im kondolencje po smierci tego, co uprzejmi mogliby mazwac ich mózgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immaiki
Bozena ma sliczne wloskiii. buzke z reszta tz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoloco
Aktor podjął w końcu męską decyzję i ostatecznie postanowił opuścić obsadę serialu. Tak jak w przypadku Hanki, twórcy telenoweli nie wyobrażali sobie, by w roli Rysia pojawił się inny aktor. Dlatego zdecydowali się uśmiercić jego postać. Jak udało nam się ustalić, Rysiek wda się bójkę, podczas której zostanie ranny, a lekarzom nie uda się go uratować. Wiadomość o jego śmierci jest jedną z najpilniej strzeżonych informacji w produkcji. Wszyscy aktorzy grający w „Klanie zobowiązani są do milczenia. Nic nie wiem na ten temat powiedział nam zmieszany Cyrwus, gdy poprosiliśmy go o skomentowanie tragicznych losów Ryśka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze w śmierć Ryśka, no ale zobaczymy... czy ja dobrze usłyszałam, jak Bolek mówił, ze naśwoięta ma być 100 osób??? porąbało go??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Zytka zapewne spotka sie z Rutką przy swiątecznym stole u Bolka i mam nadzieję, że to pokażą w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat doctor L! z Zaaalem nie mają nic wspólnego z tym goownem. Ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć. Tłuszcz wypełnił w całości Twoją mozgoczaszke więc nie możesz samodzielnie wykonać tak skomplikowanych operacji logicznych. Co do filmu - widzieliscie wczoraj utuczoną Zosie z kałem na zębach? Co za ohyda. Powinni ją wysłać razem z Beatą w pizdu na alaske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.swiatseriali.pl/seriale/klan-380/news-poprosil-o-smierc-dla-ryska-lubicza,nId,422877 Wszystko wskazuje na to, że Ryśka jednak uśmiercą w Klanie. Tutaj napisali, że do stycznia jest na planie, czyli do lutego/marca pewnie będziemy go jeszcze oglądać w serialu. Oj Ryśku, Ryśku, takiego rozwoju zdarzeń, to ja się nie spodziewałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że Beata wcale sama nie odeszła. Gdyby tak nagle podjęła decyzje to byłaby niewiarygodna dla przyszłego pracodawcy. A tak została wyjebana ze skutkiem natychmiastowym. Rysio pewnie przywali w jakieś pudełka albo inne tego typu zabawne zakończenie. Cóż, Klan się kończy. Taka jest kolej rzeczy. Nie maja co wymyśleć tylko rozbijają goowno na atomy. Słusznie, jedyna logiczna decyzja producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kafe knur albo cierpi na efekt zdartej płyty, albo brakuje mu siódmej klepki, że tak się w kółko powtarza z jednym i tym samym postem. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzć mu dużo zdrówka z okazji Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe knur, ależ bardzo proszę ! Brawo dla Ciebie, że mimo wszystko potrafisz pisać kulturalnie i bez obelg :) Gdybyś jeszcze przestał w kółko pisać jeden i ten sam post, to nawet bym Cię chyba polubiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nawet potrafisz włączyć się do konstruktywnej konwersacji bez pisania w kółko jednego i tego samego postu - szacun :)! Dziękuję, potraktuję to jako komplement... ;) Co to nastrój świąteczny robi z ludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak ta cudowna przemiana nie mogła trwać zbyt długo i prośba dotycząca pisania w kółko jednego i tego samego postu pozostaje w sferze marzeń... :P No trudno - jakoś to przeżyjemy. A tak, śniego mam od poniedziałku i ponoć jeszcze trochę u mnie zostanie. A tymczasem, borem lasem ciekam dalej do swoich obowiązków - miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek wszystko ma w swoim
zamku,więc i śniegu pewnie mu nie zabraknie :D To chyba naprawdę jakiś bogacz.Ciekawe czy pokażą jego dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Rysio zniknie! Już oficjalnie o tym piszą na stronie klanu na fejsbuku! Będzie pracował na planie tylko do końca roku, a potem baj baj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś o Ryśq
oooooo znikęły spamowe wpisy knura:PJak miło;)Znów się normalnie czyta ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love klanełe
Może Graża po śmierci Ryśka bedzie z tym profesorem, ktorego żoną się zajmowała? Kroił się romans i nagle wszystko ucichło :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś o Ryśq
właśnie,coś ucichło o tym psorze.Grażka po śmierci Ryśka może związe się z nim albo z Mariuszem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytredfghjk
nie wiem jak was, ale mnie juz trafia jak widze Jungowska, jak mozna tak napisac role ? jakas to farsa w ogole,tu z ela przyjaciolki, udaje malgosia wspaniala psiapsiole a pali na meza elki , masakra jakie to nierealne, w normalnym zyciu taki jurek by juz dawno powiedzial elce, co w trawie piszczy, albo dosadnie wygrnal malgorzacie,zeby sie odpierd... no i ta herbus co sie wiecznie wygina, no jak ja znienawidzilam po tej roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożesz Ty mój, naprawdę uśmiercą Ryśka!!!! Toż to będzie żałoba narodowa!!!! Kto będzie następny?! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam Klan, spokojnie bo ciśnienie Ci podskoczy :) Wiemy o uśmierceniu Ryśka, już wcześniej o tym było pisane na tym forum. Dziś sama wkleiłam link ze Świata Seriali. Wtsraczy tylko cofnąć się o jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek będzie
mieszał farbe i go prąd kopnie z wiertarki albo spadnie z drabiny i na skutek obrażeń umrze w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytam już topiku, więc proszę mnie nie odsyłać do poprzednich stron. I klanu już nie oglądam i topik też stracił dużo ostatnio, tak tylko napisałam, bo szok to dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tym warto rozmawiać
o tym trzeba rozmawiać: z kim powinna związać się Graża po odejściu Ryśka do domu ojca? Z psorem? z Mariuszem? a może z Pawłem (wtedy Krycha moglaby z czystym sumieniem odlecieć do Vujkovicza albo zrealizować swoje fantazje o seksie na dwa baty ze studentami)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×