Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ja mysle ,ze lepiej nie karmic
trolla, , omijac idiotyczne wpisy , nie komentowac ich - powietrze!!! ( ja tak robię) i pisac sobie spokojnie jak dawniej, tak, jakby ich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tym wszystkim
stoi jedna osoba. wystarczy przyjrzec sie wpisom zala i doktora l - to jest jedna osoba, która lubi zamieszanie i zadymy na forum, wiec je tworzy. czepia sie innych osób,pisze cos, po czym zwala to na kogos innego. jak chce byc anonimowy, zeby nie było, ze zal czy doktor l cos zrobili nie tak, napisali cos nie dobrego, to pisze z pomaranczowych ników, a jak chce sie przypodobac, to udajac inteligenta pisze ze swoich. tutaj juz kiedys toczyla sie dyskusja pamietam nad tym, ze to wszystkie spamowanie, wyzwiska, ublizanie, rozwalanie topiku TO ZAL i dobrze bylo mówione, ale ten prostak to odwrócił, ze niby on taki czysciutki. NO KOLEGO, TO JAK JUZ WIEMY,ZE ZAAAL I DOKTOR L TO JEDNA I TA SAMA OSOBA I TO TYM ZA TA ZADYMA STOISZ, TO CIEKAWE POD JAKIM NICKIEM BEDZIESZ TERAZ PISAĆ :D STWORZYSZ SOBIE JAKIS NOWY, CZY MOZE JEDNAK POMARANCZOWE PODSZYWY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tym wszystkim
teraz pewnie bedzie robil kolejna zadyme na forum z pomaranczowych ników zwalajac na kogos, ze za tym zas stoi ktos inny. po prostu obral sobie jedna osoba, ta ktora najpierw reagowala na jego zaczepki, a ze gnój ma ful czasu, to lata po wszystkich forach i zadymy robi wszedzie, stad wie, co sie dzieje na BSZ. nam zarzuca,ze wiecznie siedzimy na tym forum,a sam to robi z nosem w ekranie z wypiekami na ryju czeka na kolejne wpisy, na kolejny pretekst do zadymy do zaczepki. poczekajmy troche i za chwile odezwie sie zal i doktor l i jeden bedzie brobil drugiego,bo to jedna osoba pisze monolog ze soba:D bedzie oczywiscie pokazywal, ze to nie on,to wszystko dla zmylenia,dla odwrocenia uwagi od siebie,a zrzucenia winy na kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tym wszystkim
zal/doktor l jak to zwal, tak to zwał, bo to jeden pies , jedna osoba robił wczoraj zadyme z pomaranczowych nicków, wyzwiska, obrazanie innych, odwracanie uwagi od siebie, byle tylko ktos jego nie podejrzewal, a ze boi sie ze zostanie zdemaskowany,to tym wieksza zadyme robi,tym bardziej oczernia inna osoba. przeciez nie raz zal i doktor l popierali swoje wpisy na calego tak,ze hej! bo to JEDNA OSOBA!! widac po stylu pisania,jednych wyzwisk uzywa,slow a ja sie za analize kogos innego wzial, zas durnia z siebie robiac,bo naprodukowal tych pomaranczowych podszywów,ze to niby ktos inny,ato on sam pisal ze soba.znalazl sobie kozla ofiarnego i z pomaranczowych nikow cham pisal sam ze soba. ty jak kogos wyganiasz z tego forum, zarzuucasz mi robienie zadym,to najpierw spojrz na siebie, na to co ty robisz.lepiej sie wez za odrobienie lekcji,bo pewnie pal w szkole to masz caly plotek,zagrozen tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonkilko, tylko winny się
tłumaczy. Czemu już nie piszesz pod swoim czarnym nickiem? Nie, my wiemy już, że tych zadym nie robi wcale ani zal, ani Doctor (możliwe, że to nawet jedna i ta sama osoba, nie wnikam). Te zadymy robiłaś i robisz wciąż ty!. Przejrzałam z ciekawości ten drugi topik, "Barwy szczęścia". Faktycznie, to samo dzieje się tam, co i tu. Kiedy tylko ktoś coś napisze o żonkilce, co jej nie podejdzie- pomarańczowy, wyzwiskowy spam. Wiesz co na koniec ci napiszę? -"Kończ waść, wstydu oszczędź!" Ps. Fajnie, że uważasz teraz na spację:D🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tym wszystkim
zal / dokro l gdzie twoj nik czarny ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonkilko, tylko winny się
Ups! Żonkilko, teraz o spacji zapomniałaś:o. Ciężko ci będzie kontrolować ten błąd, ale dzięki temu widać, że ciągle ty siejesz zamęt. Zamilcz lepiej i nie ośmieszaj się bardziej, bo ja na twoim miejscu, dawno zapadłabym się już pod ziemię! Kończę. Co inteligentniejsi, myślę, że też co-nieco podpatrzyli i wyciągnęli wnioski. Ja z tobą już konwersować nie mam zamiaru. Za niski poziom. Ostatnia moja rada- wyjdź trochę do ludzi!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już nie " Żonkilka - debilka " , " Żonkilka to szmata " , " Żonkilka ty kurwo" ? Czepiłeś się tego wykrzyknika, ale Ameryki nie odkrywasz, bo ja wiem, że stawiam przed nim spację. To dość łatwo zauważyć. Zrobiłeś analizę moich wpisów, bo masz na to czas - siedziesz przed komputerem, nie masz życia poza Internetem, zapewne na grono znajomych też nie możesz narzekać - i teraz wykorzystujesz to przeciwko mnie. Masz prawo, ale pamiętaj, że każda zabawa, nawet ta najlepsza kosztem kogoś kiedyś się kończy... Masz łatwośc prowadzenia monolgów ze sobą, zmieniania nicków, podszywania się , odwracanie kota ogonem, dlatego też te cechy widzisz w innych osobach i im je zarzucasz. Ja to już pisałam - jak ktoś ma jakaś dysfunkcję, to najpierw szuka winny w innych, nie w sobie...To naukowo udowodnione. Piszesz, że kończysz ową dyskusję ze mną - tak kończysz, ale na dziś i na czas niewygodnych wpadek, bo widzisz, że to co robisz zaczyna się wymykać spod kontroli, nie panujesz nad tym, inni rozgryzają, że piszesz pod kilkoma nickami. To ucichnie, albo zaś odwrócisz kota ogonem i znowu zacniesz siać ferment na tym forum, bo ty tym żyjesz, ty poza kafe nie masz ciekawszych zajęć. Wrócisz tutaj ze swoim kawsem. Co do wychodzenia do ludzi, to ja wychodzę, ja w ogóle żyję wśród ludzi... ;) Właśnie wróciłam z pleneru, bo pogoda iście wiosenna. Polecam, może zmądrzejesz, głupoty wywietrzeją ci z głowy, nabierzesz dystansu. Może... Pozwól, że to był mój ostatni wpis dot. ciebie i do ciebie. Ktoś tu fajnie napisał o ignorancj dla takich jak ty i o nie dawaniu pożywki - dobra rada i ja się dostosuję. Prawda ma to do siebie , że broni się sama. W Internecie nie jesteś anonimowy, a wiele słów, które tutaj padaja, tych wyzwisk, zarzucaniu komuś że jest chory, to karalne. Na to sa paragrafy, za to się ponosi konsekwencje. Tyle z mojej str. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfndfkdnkfdn
ja pierdle ludzie, ale wy jestescie popierodleni. to jest kurwa forum o KLANIE, a nie o wzajemnym oczernianiu się popaprańcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dzieci w piasku ehhh zaaal ;/ Forum ma byc na temat klanu i mamy sie z niego brechtac a nie klocic sie wzajemnie. Smieszy mnie mowienie ze ja robie jakies zadymy tutaj. Mowia to osoby z problemami psychicznymi ktore wszystko zrzucą na kogos i zawsze musi byc ktos odpowiedzialny w tym przypadku ja bo smieje sie z klanu to i niby robie syf na forum. Sorry ale nie mam juz 12 lat jakby mial to bym sie w to pobawil bo jak mialem 12 lat to bardzo lubilem takie rzeczy w necie robic ale juz nie mam 12 i nie kreci mnie to sorry zal mi tylko was ze tracicie czas na takie rzeczy widocznie macie kiepskie zycie i musicie jakod odreagowac na forum powyzywac i powiedziec ze to zaal bo on jest najgorszy hahaha zaaal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szansa dla ...
To prawda ze Rysiek odszedł bo dawali mu tylko 11tys zł za 1 dzien zdjeciowy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za syf?! Widzę, że naprawdę komuś się nudzi?! Żonkilka, olej debili, bo to w ogóle szkoda komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Lubiś
Mam dwa plakaty Kai Paschalskiej z Bravo z 2000 roku. Może ktoś byłby chętny kupić? Cena wywoławcza to 1 zł za sztukę. Kto da więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty leć po alkohol a ja pójdę do wypożyczalni po płytkę z "Nieodwracalne". Niektórzy będą bawić się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważam, że Olę Lubicz
powinien obrabować i przelecieć któryś z jej podopiecznych z patologicznych rodzin, a ptem Ogr i Templarusz Rafal mogliby rywalizować ktopierwszy pomści cześć ksieżniczki Aleksandry. No i pani Stenia mogłaby po kryjomu ochrzcić Pawełka-juniora i zaprowadzić go do 1 komunii zamiast na to pogańsko-neAgeowskie Karate :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek Boldłin
Michał to skończony frajer a rozpieszczona dama robi wszystkim łaskę, że zostanie na obserwacji. Śmieszy mnie widok urządzeń sanitarnych w kuchni Michała, które są nieskazitelnie czyste jakby przed chwilą dotknęła je ręka boska. Tam powinno roić się od nieumytych garów i kłębów kurzu na meblach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś sobie ponarzekam ;) Mogli być chociaż poczekać do jakiegoś maja, czy następnego sezonu z tym płaszczeniem się Michała przed Zytą...nienawidzę takich wątków, przecież tu nie tylko o zdradę chodzi, ale co on nie widzi, że oni są niedobrani, Zyta od początku tego małżeństwa traktuje go jak jakiegoś parobka. Czyli co jednak się Michał z Kingą nie zejdą ;) Następny super wątek drętwa Kaja i Darek, ale chociaż jest szansa, że ona szybko zniknie, skoro już jest zamieszanie, oby znikła ;) Odgrzebali Deptułów ;), fajni są, tylko dziwnie tak długo nic o nich nie mówili i pokazywali ;) A Adze by się nic nie stało jakby chociaż z pół sezonu żadnych rozterek z kochankami nie miała..."uwielbiam" te te jej dylematy i opowiadanie o tym Olce, kocha i nie kocha, chce z nim być, nie chce... A i irytują mnie okulary tego doktorka Karolka, takie były modne w latach 90 :D i oczywiście musi w elmedzie pracować ;) Na pisanie o Boreckich i Agacie sił już nie mam, to jest dopiero porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2266 Doktor Karol odwiedza przedszkole Czesi. Opowiada rodzicom o możliwych komplikacjach po ospie i zachęca ich do szczepień. Monika pokazuje Bogdanowi kopię ankiety, którą wypełniła Halszka w przedszkolu. Mężczyzna obiecuje, że dostarczy te dane policji. Norbert przychodzi do sądu na rozmowę kwalifikacyjną. Szefowa kadr proponuje mu lepszą posadę w związku z jego wysokim wykształceniem. Michał korzysta z nieobecności teściowej i rozmawia z Zytą. Mówi jej, że czuje się w domu jak intruz i chciałby, aby jej matka dała im trochę prywatności. Policjanci odwiedzają Halszkę. Pytają ją, co robiła 22 lutego. Kobieta tłumaczy, że chciała odwiedzić koleżankę w szpitalu, ale pomyliła adresy i zjawiła się w niewłaściwym budynku. Podaje funkcjonariuszom dane kontaktowe do znajomej, która potwierdzi jej odwiedziny. 2267 Bogdan opowiada Monice o postępach w śledztwie. Ross jest rozczarowana działaniami policji i nie wierzy w alibi Halszki. Odgraża się, że w końcu sama zajmie się tą sprawą. Norbert zaczyna dzisiaj nową pracę. Ola przekonuje go, że powinien właściwie podziękować Rafałowi. Chłopak sądzi jednak, że kurator specjalnie zataił przed nim fakt, że jest wolny etat w dziale archiwizacji. Na Sadybie trwają przygotowania do świąt. Elżbieta ze smutkiem zauważa, że przy stole zabraknie Beaty i Ryśka. Małgorzata zaprasza Chojnickich na kawę w Lany Poniedziałek. Bożena pyta matkę, czy może drugi dzień świąt spędzić w Woli Tureckiej. Grażyna jest w kiepskim humorze. Zwierza się Mariuszowi, że czuje się niepotrzebna, bo dzieci dorastają, a Ryśka już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek Boldłin
Biedny "pokrzywdzony" Darek. Żena! Stjepan, robole z koparki- po co to komu? Bez Ryśka ten serial nie pociągnie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się posikałam ze śmiechu jak mała pyza Zosia zaproponowała wujkowi nocleg :D:D:D Jak wujek Marek :D Tak sobie myślę, że będąc w takiej sytuacji na miejscu jakiegokolwiek faceta poważnie zastanowiłabym się nad dalszymi zalotami do takiej kobiety... No, chyba, że chciałabym ją tylko bzyknąć ;) Bo przecież może sypia tutaj też wujek hydraulik, wujek listonosz, wujek cieć, wujek kominiarz, wujek elektryk. wujek dentysta itd. itp. Daruś biedny, szlachetny chłopaczyna postanowił sobie siusiaka na węzełek zawiązać i nie cudzołożyć... No, no... Bo jeszcze się wzruszę :classic_cool: Czyli już wiemy, że w piątek wielki come back kukły botoksowej Danusi. Rzygam na samą myśl. A te dwa robole to naprawdę zapchaj dziura z bożej łaski :O Pewnie najbardziej górnolotną lekturą jaką przeczytali był komiks "Tytus, Romek i Atomek"... Żałosny wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koparkowy Michaś
No i proszę, znowu Ogr zmieniający pracę jak rękawiczki;) Wszędzie czekają na niego i jego WYYYYYYYYYYYYSOOOOOOOOOKIE wykształcenie, z otwartymi ramionami:o ŻENUJĄCE! - to do tych powyższych opisów kolejnych odcinków. Kiedy wreszcie Klanik zejdzie na ziemię? Dlaczego nie mogą pokazać choć jednej, bezrobotnej osoby, która przez kilka miesięcy będzie szukać bezskutecznie pracy? Tu wszyscy są jedną, wielką rodziną i albo każdy ma plecy, albo takie "szczęście" jak ogr, który gdzie nie zapuka, z miejsca przyjmują go z pocałowaniem ręki:o A gdzie badania wstępne, ja się pytam?:D...Trzeba do Inspekcji pracy podkablować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koparkowy Michaś
Maroooon, szkoda, że Zośka nie dodała, że "jak wujek Marek i tatuś":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że też o tatusiu zapomniałam :D Ale wujek doktor jest tak zakochany w mamusi Agusi, że najchętniej by się już z nią ożenił, więc to by go i tak nie zniechęciło :O "Doktor Karol odwiedza przedszkole Czesi." Cóż za zaskoczenie! Jedyne przedszkole w Warszawie to i jedyny pediatra urządza jedyną pogadankę właśnie tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
Kaja się jeszcze na kawę z Dareczkiem zgodziła, rany boskie... Krystyna specjalnie odbiera Stjepana z lotniska, idą na coś do picia, on się jej zwierza... Przecież to jego była, za bardzo się o siebie troszcza, nawet jak na przyjaciół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakullla
wiecie moze czy są gdzies dostepne do oglądnięcia/ ściągniecia odcinku Klanu z lat 90tych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanica
A Halszka zapisała dziecko do jedynego przedszkola w Warszawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostatnie podrygi Klanu
Klan się skończy w czerwcu. Mówię wam, ten serial nie rokuje. Nic dziwnego skoro siłą napędową stały się tam postacie jak Marta, Miłosz czy Darek. Na dokładkę zostawią widza z byle jakim zakończeniem i nawet nie wyjaśnią tajemnicy zaginięcia Beaty. Klan ma za sobą kilka nieciekawych okresów ale jeszcze nigdy nie dołował pod względem poziomu jak w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mjm
Najbardziej podobało mi się stwierdzenie kogoś tutaj, że Klan się zakończy jak już wszyscy faceci z serialu zaliczą Agę Ha ha haaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×