Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość tekst martynki
tez zwrocilam na to uwagę "tak, moja mam robi lepsza" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznica ślubu Lubiczów wypada 11 sierpnia - zupełnie jak moja - znaczy moja i mojego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no podszywa żaaala się udał
:D Ma dokladnie taik styl pisanie jak zaal, więc na poczatku myślałam,że to zaal pisze,a nie jego podszyw:P Szczególnie ten tekst mnie rozwalił:D " Maciek w garniaku wyglądał jak umarlak wyciągnięty do ekshumacji. Ta blada twarz i garnitur" buauahahahahahahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no przyznam sie ze sam bylem zadowolony jak czytalem swoj podszyw :d bo dokladnie w moim stylu jakbym to ja napisal i ktos rowniez nie lubi Maciusia :d takze git ciesze sie bardzo ze ktos mnie klonuje bo jakbym byl bezbarwny na forum nikomu by nie przyszlo mnie klonowac a tak prosze :P takze wielka niespodzianka radosc i zaskoczenie jak wbilem wczoraj na topik i widze post zalowy :d A wczoraj dowiedzialem sie co sie stalo z elzunią chwala bogu bo nie moglbym zrobic kupy az do wrzesnia z tej niewiedzy no i prosze nasza dobroduszna elusia pojechala do swojej profesorki czyli konotacje znow bo wspominala ze przyjaznily sie z jej matką wiec pewnie dostawała zaliczenia po znajomosci :D no i tu rzucila wszystko w pierony i pojechala sobie gdzies tam opiekowac sie a jak umarl jej braciszek to moze 2-3 dni chciala pomagac wdowie potem juz olała sprawe dobra ona jest :) a i nie wiadomo gdzie Knorr pojedzie na wakacje! jak mogli dopuscic do tego a co z Małgonią? czy jasio w koncu umrze i bedzie spokoj? i jeszcze raz dziekuje scenarzystom za wątek burdeliku wprawdzie nie w topolinie aczkolwiek burdelik był i wplątane zostały takie wazne osobistosci jak znany literat Hoojković a takze profeor Ciapuła Tekst martynki rzeczywiscie debilny jak mozna tak powiedziec komus? graza na szczescie wybrnęła jakos tylko dlatego ze szła szukac pierscionka a jakby siedziala przy stole bylaby denna sytuacja ja sie ciesze z tej przerwy chociaz wolalbym zeby klanik juz na wracal galeria spada z anteny a klan trzymają tylko dlatego ze leci juz dlugo ale przez jego paradoksalne wątki wysmiewane miliony razy tutaj ktos powinien to przemyslec. Natomiast wspolczuje fanom klanu bo musza łykac wszystko to co im napisza i zagrają te matrony i chcą pić koniaczki na forum co swiadczy o tym ze nie mają znajomych w realu i musza pic cyber koniak na forum :) BEDE TESKNIC ZA TOPIKIEM ALE MYSLE ZE WROCE TU WE WRZESNIU POZDRO DLA WSZYSTKICH WYSMIEWCOW I DLA OSOB KTORE CZASEM TU WPADALY WYSMIAC GLUPOTY KLANOWE BYLISCIE NIEZLI MIALEM BEKE CZYTAJĄC TO :D DO ZOBACZENIA ;**********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha, cześć Żaaalu!
Do poczytania Ciebie we wrześniu!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zobaczenia we wrześniu
żaaal :) Fajnbie się Ciebie czyta,w ogóle wszystkie Wasze komentarze są zajebiste:D Klan nie spada z oglądalnością,bo to teraz jest serial komediowy i każdy ogląda go dla beki:D:D:D Pozdro dla wszystkich przesmiewców Klanu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to ma
znaczenie czy to żaaal czy jego podszyw? przecież oni sa z jednej bajki, zaaal tez na pewno nie raz sie pod kogos podszywał, wiec dajcie spokój podszywom. Ten topik już dawno zszedł na psy, teraz to jest jeden wielki ściek. Podziwiam takie osoby jak. np Fanka Klanu, czy Zonkilka, które jeszcze się nie zniechęciły, i poziomem inteligencji próbują ten topik utrzymać na powierzchni tego bajora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdsfdsfsfsfd
fanka klanu i żonkilka to jakieś nudziary pozostali są swietni! pozdrawiam :) wymyslajcie dalsze scenariusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypatrujmy na trybunach
Surmaczową i ciapę Deptułę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożesz ty mój, co Ogr miał na nogach, jak się wieszał? Onuce jakieś...? Rocznica ślubu Lubiczów i data urodzenia Kubusia od Mariusza wypadają 11go sierpnia, tj. w dzień urodzin mojej córeczki:D no i jak tu nie lubić Klanu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berls berls berls
-Martynko, zostaniesz moją żoną? -Tak Normalny człowiek nie zdążyłby nawet pomyśleć a co dopiero zastanowić się. Grażyna w ogóle wie, że Monika zrobiła ze swojego mieszkania dom samotnej matki dla morderczyni jej męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety przegapiłam onuce! nie daruję sobie! Po raz kolejny zdumiewa mnie, jak w Klanie wszyscy łatwo sobie wybaczają, zapominają - chodzi o Halszkę, paraduje ona po domu Moniki jak u siebie, zakupy nosi, herbatę Feliksowi podaje. Druga sprawa szybko zapomniana - matka Martyny i Grażyna, tamta była raczej nastawiona na nie, a tu proszę! Grażynka jakby nigdy nic chętnie gości ją u siebie i w ogóle :o poza tym matka Martyny w normalnym życiu miałaby pewnie żal o zgłoszenie na policję podejrzenia molestowania, a teraz kawki pija i sałatki jedzą, oj ten Klan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhnnbfdv
a widzial ktos podczas meczu polska grecja surmaczke i tadeuszka michala,rutke feliksa przeciez powinni tam byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam rozpoczęcie Euro i wyobraziłam sobie jak w części artystycznej na murawę wychodzi "spektakl" Herbusiowej z tą kijową muzyczką w tle i mało się nie posikałam ze śmiechu myśląc o tymże absurdzie :D:D:D Hahaha! Dobra była Martynka z tą sałatką :D Nie ma to jak takt i dobre wychowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przypominaj nawet tej tragicznej muzyczki z prób :D nawet nie wiem, gdzie oni właściwie mieli występować z tym swoim spektaklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wiem, ale biorąc pod uwagę to jak cudownie utalentowana jest krasnalica to zapewne podczas otwarcia mistrzostw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Surmacz
Ależ, byłam! Oczywiście, że byłam absolutnie! Razem z profesorem Deptułą byliśmy w kostiumach Slavka i Slavko na znak konsolidacji z naszymi sąsiadami. Tylko mój Tadeusz wybrał się do Rajszewa. Za grosz poczucia integracji absolutnie! Prawdziwy meżczyzna nigdy nie powinien odmawiać jeśli chodzi o mecz piłki nożnej ani pójście na wojnę ale mój Tadeusz jest zupełnie inny, płci męskiej a rodzaju nijakiego absolutnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jakie to ma znaczenie czy to żaaal czy jego podszyw? przecież oni sa z jednej bajki, zaaal tez na pewno nie raz sie pod kogos podszywał, wiec dajcie spokój podszywom. Ten topik już dawno zszedł na psy, teraz to jest jeden wielki ściek. Podziwiam takie osoby jak. np Fanka Klanu, czy Zonkilka, które jeszcze się nie zniechęciły, i poziomem inteligencji próbują ten topik utrzymać na powierzchni tego bajora. " W imieniu swoim i myślę, że Fanki też dziękuję za te miłe słowa :) Takie wpisy tylko nas utwierdzają w tym, że mamy słuszne miejsce na forum i nigdzie sie z niego nie ruszamy :) Przykro mi jeżeli kogoś rozczarowałam... I od razu mówię, że to nie jest mój wpis. Jak ktoś nie wierzy, to proszę rozwiać swoje wątpliwości u moderatora. Sprawa mojego podszywu jakże zresztą płytkiego również jest już u moderacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co się dzieje z
z mamusią Tadusza Koziełły? Pamiętam, że grały ją 2 aktorki. Ta oryginalna odtwórczyni roli (Barbara Wałkówna) żyje natomiast ta druga (nie pamiętam nazwiska) już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla niektórych to całe szczęście, że Klan sie nigdy nie skończy, bo jak widać nie ma go dopiero jeden dzień, a jego brak już spowodował poważne spustoszenia w głowach co niektórych.... :D Takich powinno sie utylizować - żaaal w ogóle nie bierz tego do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ci się nudzi, DEBILU... Jak widzicie, ja też mam podszyw. Który to taki dowcipny? Ten zniewieściały, co z mamusią mieszka, cierpi na impotencję i nie pozostaje mu nic innego jak oglądanie Klanu i przesiadywanie na jego forum? Czy jeszcze inny, równie popieprzony idiota? hee? No, dowcipnisiu... Myślisz, że jak jesteś anonimowy to ci wszystko wolno?! Nie cwaniakuj, bo jeszcze się przejedziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×