Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość nieodwzajemniona gruba bona
leci dalej klan po 17 nowe odcinki? czy to powtórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznypatrol
Ale kogoś na maxa pogięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan gola!
teraz to leci jakas powtorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonkilka, znalazłaś ten news przypadkiem czy kupujesz Świat seriali i śledzisz co się dzieje na ich stronie? Dla mnie to pisemko dla gawiedzi. Jak można tworzyć gazetę w całości opartą o fikcyjne banialuki? Kiedyś widziałem na ławce bezzębną handlarę z wielką torbą , która jadła jajo na twardo i czytała Świat seriali. Zaaal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że wolałabym tworzyć coś takiego i na tym zarabiać, niż wymyślać plotki wyssane z palca o Bogu ducha winnych ludziach i na tym trzaskać kasę! Niestety większość kolorowych gazet w Polsce na tym właśnie bazuje i to jest kiepskie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Surmacz
Jak można było przegrać w tak fatalnym stylu? Zaraz się rozpłaczę, absolutnie! Czuję się rozczarowana i zawiedziona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeuszu nie słuchasz co
do ciebie mówię zostaw te cholerne monety! kooochanie eeee, przyniosę herbatę wódki chcę absolutnie! Jego mina trzęsienia brody a jednak na wzmocnienie witaminy eeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Surmacz
Smuda najgorszy trener kopaczy w historii - absolutnie!!! Gościu dostał 2,5 roku na przygotowania, turniej w Polsce, miliony kibiców, nowe stadiony, mnóstwo kasy na zblatowanie sędziów - absolutnie!!!, Tadeusz nie słuchasz co do ciebie mówię! :( Smuda dostał losowanie z pierwszego koszyka, najsłabszą grupę w historii Euro, kilku świetnych piłkarzy i wszystko zmarnował, absolutnie!!!! Potrafił nawet zniszczyć potencjał "trójki z Dortmundu", co mogło udać się tylko wyjątkowym nieudacznikom Tadeuszku :(. Nasze wnuki będą sobie opowiadać o tym pseudotrenerze dowcipy nawet za 50lat. Co za wstyd! Absolutnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz Koziełło
Myślę za przesadzasz Aniu! I w ogóle zrobiłaś się strasznie impertynencka! Jaśnie wielmożny główny trener Smuda zrobił najwięcej z reprezentacją Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Aniu na pewno od 2000 roku. Na innych turniejach graliśmy straszne dziadostwo, czy też jak mawiają teraz młodzi plebejusze - "chujnię", azali tutaj tylko brakło przygotowania kondycyjnego w trzecim meczu, pech oraz indywidualny błąd Murawskiego. Nie gloryfikuję jaśnie wielmożnego pana trenera Smudy, bo błędy były, ale znów nie takie duże Aniu. Wieszanie na nim psów i posługiwanie się językime właściwych dla niższych klas, pełnym wulgaryzmów godnych bolszewickiej czerni a nie żony lekarza i poważnej bizneswoman nie jest ani uzasadnione, ani ładne, ani rozsądne. A teraz wracam do moich monet - mam tu rzadki okaz staroperskiego denara z literówką w tytulaturze szacha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
To już nie ma chłopców do odgrywania ról synków??? Coś mi się zdaje, że klanowi scenarzyści lubią takie cyrki. A Klan potrwa kolejne 15 lat i znowu będą zamieniać, wymieniać dziecko. Ciekawe czyja to córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
Campari, Tadzia jakoś nie kojarzę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta dziecko przewinie
dziecko, a tu dzieczynka:), jak w Seksmisji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu ten przerysowany wątek
niedobrej teściowej. To jest wyolbrzymione, groteskowe i grane kompletną amatorszczyzną przez aktorkę, która na stare lata wyskoczyła sroce spod ogona. Mnie to nie przekonuje. Wymyślili sobie patent i teraz będą szukać pretekstu do pojawienia się matki Zyty sądząc, że widzowie mają z tego ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow!!
Czyli ktoś tutaj dobrze przewidział, że dziecko Zyty będzie obojnacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanek wymiata, ale moim zdaniem i tak lepiej niż Alanek. KeWinek czy inny BraJanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym nikogo urazić, ale z obserwacji wynika że te Brajanki, Keviny, Allanki itp. to imiona chętnie nadawane przez osoby z tzw. marginesu społecznego. Tak jest niestety najczęściej i nawet pani Górniak nie zmieni tej prawidłowości. Nie mogą dać dziecku nic, więc sobie myślą że chociaż imię będzie miało "oryginalne". No bo trudno, żeby syn jakiegoś pijaczyny dostał imię Franek czy Stefan :) Na takie proste szlachetne miana mogą pozwolić sobie tylko ci, za którymi stoją albo sława i pieniądze, albo tradycja rodzinna czyli odpowiednie urodzenie. Ok, zdarzają się wyjątki, ale tylko potwierdzają regułę. Niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasa robotnicza też
Monter, który zakładał u mnie rolety ma mieszaną dwójkę o imionach Żak i Żaklina, znam też bliźniaczki: Amandę i Samantę, córki robotnika, który odpowietrzał moje kaloryfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukułka!
Znam małżeństwo, które nazwało swoje dzieci imionami Skody: Felicja, Oktawia, Fabian i oboje pracują w dużych korporacjach a on jest dyrektorem finansowym. Natomiast po części zgodzę się z tym stwierdzeniem. W szkole było u mnie kilka dziewczyn o imieniu Andżelika i każda z nich pochodziła z terenów wiejskich a dwie Andżeliki były siostrami ciotecznymi. Chyba jedni rodzice nie chcieli być gorsi od drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ brzydkie to dziecko!
Dlaczego nie mogą jakiegoś ładnego dzieciaka obsadzić, tylko same brzydoty?:o. No i naprawdę nie można było znaleźć chłopaka do roli Stefanka, tylko dziewczyna? I w dodatku tak brzydka:o, BLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł Jr miał być Ignacym, pamiętacie? Ale chyba jednak scenarzyści zmienili zdanie i w powakacyjnych odc.po jego urodzeniu, okazało się, ze jednak nazwali go po ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×