Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
pewnie ,że tak jak widać opinia widzów się zupełnie nie liczy nie pisząc nic krytycznego dopiero 'ułatwimy' im tylko życie;-) obiektywnie trzeba przyznać ,że obecny Klan jest do kitu,takie pierd***erdu z odcinka na odcinek,taka wegetacja pozostawionych na placu boju postaci może można to olać,nie oglądać ale to serial na który kasę wydaje telewizja publiczna której jednym ze żródeł finasowania jest abonament pewnie nie wszyscy tu piszący płacą abonament...w to wnikał nie będę dlaczego,to nie jest o tym temat ale np ja abonament płacę i wiele znanych mi osób z rodziny i znajomych również w normalnym układzie ,gdyby to była jakaś inna stacja,to p.Karpiński i spółka musiałby się z tej stacji ze swoim chłamem ewakuować ale w tv publicznej gdzie jest jedno wielkie TWA ma się jak pączek w maśle a ciągłe powtarzanie przez niego ile to już lat ma Klan,ile to już nagród zdobył,jaką miał oglądalność...czas przeszły dominuje;-) to już jest nudne co z tego? co było a nie jest nie pisze się w rejestr co to ma być jakiś dożywotni serial? ludzie pomysłu nie macie,skończcie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele, jak komuś może się podobać gra Stockingera i Kamińskiej?! Ten sztywny jak kołek, a Kamińska z wieczną miną s********o kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden lubi zapach pomarańczy , a drugi jak mi skarpetki śmierdzą.... ;) Mam nadzieję, że to ostatni sezon Klanu, alb jeszcze lepiej, że to nawet się całego sezonu nie utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolek w łóżku zapieje:) Czy wie,że Halszka była w więzieniu? Nie piałby tak z zachwytu, jego grzywka jest obleśna, niech wymyślą wątek koleżanki jego kochanki z kryminału, szantaż, porwanie Kuraka z całym jego majątkiem, rozwód Heniutki Nie jest dobrym przykładem dla Miłosza, bo pije i hula z panienkami Chłopaka będzie złościła matka Bożenki wiecznie pijana i do tego złodziejka, okradnie dom Grażyny! Pewnie kompanów miała do pomocy Pawła przepuściłabym przez maszynkę do mięsa ,psom na pożarcie, bo jest hipokrytą do kwadratu, zachowuje się jakby żona wyjechała na wakacje i nigdy nie istniała w życiu :o Wiga tylko dziób zaciska, myśli,że jest taka dobra i miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne, ani Vujkowicz ani Bolek ani Wiga nie zastąpią Kryśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam, bo ciekawi mnie co zdarzy się w odcinku. Nie czytam streszczeń, więc czasem coś mnie zaskoczy. Denerwuje mnie tylko, że śmierć Krystyny poszła tak szybko w zapomnienie. Tak nie powinno być. Nie wiem jakie kontakty ma ekipa z Kotulanką, ale to nie powinno wpływać na serial. Wiga naprawdę nie wzbudza u mnie sympatii, ale znam osoby, którym taki rozwój wątku Pawła podoba się, "bo tak jest ciekawiej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla kogoś tylko DUPODAJSTWO jest ciekawe, to...no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek sztywniaka Lubicza i drętwej Wigi podoba się tylko ekipie klanu. Szkoda, że widzów mają w czterech literach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moda na sukces nadal jest emitowana. W USA bije rekordy popularności, fabuła jest maksymalnie odświeżona i jakość odcinków jest zupełnie nie do poznania. TVP1 niestety, emituje MnS już tylko 4 razy w tygodniu, to bardzo mało jak na amerykańską soapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie szkoda, że wciąż jest w tv, bo już jej dawno nie widziałam i chciałam napisać , że jak Modę już zdjęli , to jest szansa, że i Klan się końca doczeka ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest liderem, to nie ma sensu zdejmować go. Tym bardziej, że TVP już nauczyło się, że żaden nowy serial nie zastąpi starego (tak jak było z Galerią za Plebanię). Także wróżę, że "Klan" jeszcze trochę pożyje, chyba, że naprawdę wyniki oglądalności mocno spadną w dół, albo inne audycje wyprzedzą. Żonkilko, akurat dzisiaj był 6000 odcinek MnS w Polsce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego piszą, że Klan ma 2600 części, w rzeczywistości jest 2500, nie rozumiem tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6000 odcinków - Matko Najświętsza :D! Aż boje się liczyć na ile lat emisji to się mniej więcej przekłada. Mode na sukces, to moja babcia weki temu oglądała i wtedy bardzo wyraźnie zapamiętałam jedną scenę - pogrzeb jednego z bohaterów, trumna z ciałem, wieńce, jakaś kaplica. No real pełną gębą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma seriali niezastąpionych;-) trzeba tylko tym nowym dać szansę a nie np utrudniac oglądanie poprzez ciągła zmianę godziny nadawania,spadki z ramowki w pierwszej kolejności bo jakiś mecz np czy inne wązne wydarzenie,długie przerwy miedzy seriami jak np w Galerii---mimo ze była nowa seria nagrana baaaardzo dlugo czekali z emisja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE klan jest liderem tylko kanał. Klan stracił widzów, czytaj ze zrozumieniem. Doprawdy nie wiem czym produkcja klanu tak się szczyci? Gównem???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najfajniejsze akcje na 2014 15
Podpowiadamy scenarzystom i reżyserom Klaniku najlepsze akcje na kolejnych kilka sezonów, żeby nas nie męczyli wielbłądami i myciem rączek: 1) Olka zaczyna robić prawko i odkrywa skalę korupcji egzqaminatoruff oraz absurdalność testów. Tylko duch Ryśka w ostatniej chwili ratują ją prz rozjechaniem przezskorumpowanych egzaminotoruff 2) Cześka idzie do uzdrowiciela z Filipin i cudownie zachodzi w ciążę z Darkiem. Nie musi ukrywać brzuszka itd. Sprawe komplikuje nieco fakt, że Darek równocześnie zapylił przedszkolankę i Zaburzańską z firmy Knorrasa :P 3) Chojniccy nabierają podejrzeń, że ludzie przysłani do naprawy internetu u bliźniaków to tak naprawdę "zielone ludziki" szykujące dywersję w Wawie 4) Agnieszka odkrywa, że jej kumple z fundacji ekologiczej blokują budowę elektrowni atomowej w Polsce, bo dostają hajs od holdingu weglowo-ropowo-gazowego :( W międzyczasie zachodzi w ciąze i Zosia zdobywa braciszka, albo dwóch :) 5) Daniel Ross chce jechać do Chin i poddać się eksperymentalnej terapii mającej wyleczyć go z AIDS, opartej o nowe technologię z rozbitego w Chinach statku kosmitów. 6) Paweł szykuje się do ślubu z Wigom, Vujkovic i jego mu w ym pomagają, bo na córeczki jak zwykle nie ma co liczć. 7) Siostra Dorota dowiaduje się od koleżanki z kurii, że jej dawna przeorysza z Rwandy została uprowadzona przez terrorystów z Państwa Islamskiego w Syrii i ma zostać w ciągu miesiąca publicznie ukamienowana za nawracanie muzułmanek na chrześcijaństwo. Dorota powierza Zycie admiistrowanie schroniskiem dla samotnych matek, a sama z Bogdanem jedzie do Syrii wykraść lub wykupić dawną szefową z łap terrorystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pawła przepuściłabym przez maszynkę do mięsa ,psom na pożarcie, bo jest hipokrytą do kwadratu, zachowuje się jakby żona wyjechała na wakacje i nigdy nie istniała w życiu" Bo to jest jakiś sobowtór podstawiony. Prawdziwy Paweł jest TU obydwoje lecąc do Stanów zginęli w katastrofie i teraz są razem szczęśliwi w niebie: https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/564392_708570395820818_53745991_n.jpg?oh=2b5aa00152b87a49a9ddb8ba018c68aa&oe=54CD7775

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, a może mi ktoś powiedzieć, co siem stao z Maciusiem? Czyżby odjechał już całkiem, załamany śmiercią Krysi, czy też poszedł sam sobie kupić piwo i zapomniał wrócić do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerzucil sie na wóde, podlamal sie gdy wycofali jego ulubiony browar "Bartek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety ludzie z jego
zespołem żyją w realu dość krótko więc to raczej Maciuś powinien dołączyć do Ryśka niż Krycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Niestety ludzie z jego dziś zespołem żyją w realu dość krótko więc to raczej Maciuś powinien dołączyć do Ryśka niż Krycha" Ooo, niekoniecznie - najdłużej żyjący człowiek z tym schorzeniem przeżył 91 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym już Grażę niż tę durną Wigę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też..... Tej Wigi nie mogę zdzierżyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmusko, dzięki za link. Zerknęłam na to, bo nie widziałam wcześniej. Czy ja wiem, czy ona ma dystans do siebie? Dla mnie małolata, która zaczyna się szczycić tym szumem, który jest teraz wokół niej... Żeby tylko nie musiała tym potem pluć... Trochę puste dziewcze jeszcze wg mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt,że robi to,co lubi i umie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona codziennie od poniedz. do piątku pokazuje nam, co umie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ona tak drazni jako bozenka, te jej miny, dumne unoszenie glowy i taka wkurzajaca maniera. Moze tanczyc potrafi ale jej aktorstwo jest tragiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×