Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Bo nie jest aktorką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde jak mnie ta dentystka wnerwia! Idiotka wdzięczy się do Pawła jakby jego żona odeszła dawno temu,a nie umarła 3 miesiące temu. Wyleczy zęby Pawełkowi i coś czuję że ten też ją zaraz pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znając scenarzystów klanu tak to się skończy. Daję jeszcze kilka miesięcy i Paweł poprosi Wigę o rękę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonkilka, gdzie twoja papużka nierozłączka Fanka Klanu? Strzeliła samobója po Kryśce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klan Odcinek 2609 online: http://www.serial-online.pl/klan/klan-odcinek-2609/ Klan to pierwsza polska telenowela, której fabuła została wybrana w konkursie dla telewidzów ogłoszonym przez Telewizję Polską w 1997 roku. Spośród czterech różnych pomysłów, to właśnie na klan Lubiczów oddano najwięce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka dzisiaj pyta swojego konkubenta: "Czemu nie chcesz zasiłku?", ja usłyszałam: "Czemu nie chcesz na siku?" Pomyślałam, że facet wyraża swój bulwers bojkotując wizyty w toalecie bo stracił pracę. I biorąc pod uwagę ostatnie pomysły nawet mnie nie dziwiło, że coś takiego tam słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość wczoraj powtarzasz sie co z tego? to bylo daaawno temu i nie znaczy ze jak raz dano kredyt zaufania to oni moga spoczac na laurach i ciagnac badziew gorszy z sezonu na sezon dozywotnio zostali wybrani czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo lepiej być na garnuszku u Agi niż z urzedu:/ focha strzelił ,ze mu Panstwo nie ma nic do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem,czytam Was, wpisałam się nawet jakieś dwie strony temu! Kto się za mną stęsknił?! :) Gorące pozdr. Była fanka klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolll
Jas pokochal Ramoneske miloscia mlodziencza,romantyczna i prawdziwa,oddal jej nawet swe dziewictwo. Ach..A ja tu cos czuje,ze jego zwiewna rusalka odfrunie niebawem w objecia pana Michała Chorosińskiego,ktory bedac akurat w Rosso w interesach, ujrzy piekna Ramone i zapragnie ja posiasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmopsik
Ten wyklad Grazynki o alkoholikach,to chyba taka szpila scenarzystow i rezysera,wymierzona w Kotulanke. Z Olki tworcy serialu zrobilli (niezamierzenie) zimna egoistyczna suke- ona chyba w ogole zapomniala,ze miala matke! :O . Taki scenarusz czyni klan tak nierealistycznym,ze odechciewa sie go ogladac. A Stockinger przez 2 tyg skakal ze Stiepanem jak pedal z pedalem,a teraz to juz mu totalnie humor dopisuje. Beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kogut musi miec' swoją kurkę:), ale Bolek dowcipny Paweł mógłby powiedziec' mu : może dwie jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wartości rodzinne to tu się ulewają i przelewają:o mam nadzieję ,że Bolek poniesie konsekwencje zdrady...prowincjonalny kutafon a Halszka to z tymi tipsami prz garach w tej knajpie bedzie stala? gdzie sanepid?:p darowaliby sobie wątek z alkoholizmem...w ich wypadku po prostu teraz chyba nie wypada...w domu wisielca nie wspomina się o sznurze:o nie dlatego że nie ma problemu...to problem wielu polek i polaków...ale czy ja wiem...Kotulance się szacunek należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlaczego robią z Pawła taką fajtłapę w kuchni? Przecież on czasem pomagał Krysi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyjaśnili co sie stalo z pania Stenia? Czy tak po prostu nagle przestala przychodzic? Nie mowie, ze aktorka wystepowala, ale jednak co jakis czas byla o niej wzmianka, a nagle ucichlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogliby wspomnieć, że się przeprowadziła z mężem na Mazury, albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
Przesadzacie już z tym wątkiem alkoholizmu. Ta choroba dotyka wielu ludzi, nie tylko Kotulankę. Mi akurat ten wątek podoba się, a aktorka grająca matkę Bożenki bardzo dobrze odgrywa rolę alkoholiczki. Najpierw Stiepan, teraz Bolek mieszka u Pawła. Dziwne, Lubicz chyba polubił towarzystwo mężczyzn. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne wątek alkoholizmu matki Bożeny szybko zakończą, ekspresowo zostanie wyleczona! Tak jak Bogna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczycie mowie Wam, ze Halszka da Heniutce do zrozumienia, ze pomiedzy Bolkiem a nia cos jest-biedna Heniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z Barbara-miss botoksu-juz o niej zapomnieli-powinna przyjsc do Pawla na operacje vaginy-doktorek zaraz by sie nia zainteresowal i moze odstawilby Wige na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
ja dam Bolowi halszke, raszpla wysuszona., ponaciagana. Dam im taki wp*****l ze na zawsze zapamietaja otwarcie knajpy, karczmy jak to mowi moj durny maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto opiekuje sie Pawelkiem gdy jego ojciec jest w pracy? Jakos nie widze zeby Ola i Aga pomagaly w opiece nad bratem..i zaloby tez nie widac procz ciemnych ubran...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł jr. ma już 11 lat, dziecko w tym wieku może już zostać na chwilę samo w domu... Ale też nienaturalne jest, że on w ogóle nie płacze po mamie...Powinni pokazać scenę, jak płacze w nocy i ojciec go tuli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam,że chociaż w pokoju Juniora będzie jakieś zdjęcie matki, ale chyba go tam nie ma. Albo nie pokazywali jeszcze jego pokoju po wakacjach? Wcześniej to on chyba najbardziej przeżywał chorobę matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten skrot Wiga zle mi sie kojarzy, jakos z wilkolakiem i widlami:O Moze gdyby miala inaczej na imie, albo chociaz mowili o niej Jadzia, Jadwiga to by latwiej mozna bylo sie do niej przekonac, a tu nie dosc ze aktorka wyjatkowo meska z postury i taka malo delikatna, to jeszcze to imie, szkoda ze jej nie nazwali Helga:O Tak czy siak nikt nie zastapi Krystyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się,że ta Helga szybko zostanie macochą! :/ Nawet Pawełek zapomni o matce, zresztą mając na to przykład w postawie ojca i sióstr-nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze się na otwarcie karczmy Bolka próbowała wprosić (czy raczej żartowała że próbuje, bo ma jechać na szkolenie w weekend) - a Paweł nic, jakby mu było wszystko jedno! Przecież nikt z jego rodziny jej nie zna, a to ma być zjazd rodzinny w jakimś sensie, ona by tam przyszła jako kto? Dopiero by mu rodzina nawrzucała, że się z nową babą prowadza 3 miesiące po śmierci żony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej myśląc bezmózgami scenarzystów, rodzina byłaby zachwycona,że Paweł układa sobie życie z nową kobietą! Tam już chyba wszyscy o Kryśce zapomnieli. Co tam,że była żoną Pawłą jakieś 36 (?) lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I matką jego dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wymarzą Krystynę z pamięci wszystkich i okaże się,że to Helga jest matką dzieci Pawła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×