Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Jasiek w Klanie ma chyba lat 16?zdaje sie ze zaczyna liceum? Gdzies czytałam ze chłopak go grajacy w tym roku poszedl do klasy maturalnej i ma zamiar zdawac do szkoly aktorskiej;-) Moze nie tyle celuja w 12stolatkow...ale w ich rodzicow? Kogos w ok 40stki? I nie chodzi im aby pasjonowac sie problemami mlodziezy klanowej ile pokazac rodzicom jak rozwiazywac podobne problemy z ich dziecmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W żadnym serialu, który długo idzie nie da się wymyślać problemów dla tych samych bohaterów. Cud, ze w ogóle tyle lat się utrzymali tacy jak Ela, Jurek, Paweł. W serialach nie ma zbytnich kombinacji przecież, jedyne co mogą to taką parę rozwieść. I tak dobrze, że większość odgrywaą dzieci, wnuki bohaterów początkowych, bo ja np. jako dziecko ogladałam m jak miłość, ostatnio obejrzałam z mamą odcinek po paru latach i nie poznaję większości bohaterów :D. Tak to już jest z tasiemcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie seriale brną w Gówniarzy, razi mnie to zwłaszcza w MJM gdzie głównymi bohaterami są jakieś Marciny i Kaśki. O ile w PM może się to sprawdzić, bo gimbaza zachwyca się tymi pedałkami z liceum, to w Klanie wątpię - zgadzam się z gosciem, który napisał, że to nie ta grupa odbiorców. Może chcą przyciągnąć młodzież, ale wątpię by Klan zaczął oglądać ktoś, kto wcześniej nie oglądał, zwłaszcza że jest to obecnie chyba najbardziej obciachowy polski serial. Ja mam 25 lat, oglądam od początku, ale od kilku lat już tylko czasami, ostatni sezon tylko Was czytam i gówniarze sa dla mnie nie do przyjęcia tym bardziej, że zawsze są to wątki, w których robią głupoty, które można podsumować tylko słowami "w d***e im się poprzewracało z dobrobytu". I wkurza mnie, że młodzież i dzieci są pokazywani w serialach tylko jako głuptasy albo szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie kiepsko, bo rodzice klanowi jakoś nie bardzo radzą sobie z rozwiązywaniem problemów swoich dzieci. Kiedyś taką matką była Krystyna. Dziewczyny zwierzały jej się ze swoich problemów, a Ona pomagała im je rozwiązywać. Ci, którzy teraz są w klanie rodzicami na tapecie (Kinga, Beata itp.), mam wrażenie, średnio radzą sobie z rodzicielstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze Grażynka, która sobie bardzo dobrze radzi w roli matki. Tylko niepotrzebnie uwikłali ją w ten romans z Arkadiuszem i zrobili z niej też taką głupiutką gąskę. Nie oglądam od dawna, czy ten Arkadiusz pojawia się jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
Grażynka jest taką Matką Polką, troskliwą i dobrze się sprawuje. Pawełek w sumie też nie sprawia problemów. Wręcz przeciwnie, zachowuje się wzorowo i świeci przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawełek na razie jest dzieckiem. Jak zacznie dorastać, zapewne też zrobią z niego debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten sezon będzie obfitował w pierwsze razy zdaje się:D Jasiek...za mom Kasia...może Maciek;-)...Małgosia w ramach akcji zwracanie na siebie uwagi też może np zakosztować tego mjodu:p np w jakieś galerii :D:p no i ta jej koleżanka zakochana w Jasiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urzekające dzisiaj było subtelne jak słoń w składzie porcelany zachęcanie do płacenia abonamentu przez Bożenkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
Dokładnie gościu wyżej. Bożenka mogła krzyknąć "Ludzieee płaćcie abonament bo zdejmą Klan i my gwiazdy występujące w nim zdechniemy z głodu!!!" Dziś nic szczegolnego. Jedynie bidna Kasia chcąca się zabić I nie gadajcie, że Klan nie uczy. Nie miałam pojęcia, że są jakieś emo co chodzą na czarno cierpią i się chlastają a teraz wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naprawdę nie wiedziałaś czy żartujesz? :D Ja to jestem obeznany w te tematy i mogę zapewnić, że co raz więcej licealistek ma jakieś fioletowe włosy, tonę czarnego makijażu, glany i różnego rodzaju kolczyki. Tak więc "Klan" jak najbardziej jest na topie. Nawet nie znałem tego nowego określenia na robienie selfie. Dla nieobeznanych selfie to robienie sobie zdjęcia z ręki. :) Co do samego odcinka - widać, że stawiają na młodych. Bożenka z abonamentem rozwaliła mnie. :D Za to podobała mi się dzisiaj Kasia i Miłosz, którego ostatnio co raz bardziej lubię. Ramona podejrzanie się zachowuje. Myślałem, że już opamiętała się, ale chyba jednak coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku**a,ale co tu jest na czasie?! Głupota??? Przecież to jest żenujące,a nie ciekawe!!! Kiedyś serial miał jakieś wartości, a teraz jest chyba jakąś parodią. Aż żal patrzeć jak go zje**li!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to było oczywiste że Ramona to nie jest miła i porządna dziewczyna, choćby po tym można to było wywnioskować, że usunięcie ciąży po tak młodej dziewczynie spłynęło jak woda po kaczce. Aż to nierealne dla mnie :O A Jasiek oczywiście głupi, z******* chce i dupa mu wszystko przysłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem, że chłopak se chce pociupciać i takie dziewczyny w dzisiejszych czasach mają powodzenie, ale normalny kolo by ramonę pukał a wśród kolegów za plecami obrabiał jej doopę, że się puszcza etc., a jasiu szanuje tę zdzirę jak dziewicę orleańską. no ale niezły wątek mógłby być, mogłaby mu się dać we znaki lamusowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie idzie juz patrzec na Klan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do wątku Pawła - ok, mógł nie kochać Krystyny i całe ich małżeństwo mogło być mistyfikacją ale niestety scenariusz tego gniota aż po romans doktorka z tą całą Wigą przeczy temu. Ale co jak co to dzieci Krystyny powinny rozpaczać, no nie zdzierżę! XXX Miłosz zarąbiście podchodzi do matki Bożeny - tak właśnie się powinno traktować alkoholików, nie cackać się z nimi i odbierać im komfort picia! XXX Jasieńko się zabujał i mu organ płciowy Ramony przesłonił świat - tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wysięgnika bo im s a m o j e b k a przez usta przejść nie mogła? by się nie wygłupiali Bożenka nic u mnie nie wskóra,wyrejestrowane toto i ani grosza nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze Jaśka mogę zrozumieć - całe życie czuł się samotny, odrzucony itp,no ale takiej głupoty i puszczalstwa (jego) nie zrozumiem :O Także to, że Olka i Agnieszka nie rozpaczają po Krystynie, rozumiem - były rozpieszczone, a wręcz rozpuszczone, miały wszystko co chciały - czy takie osoby w realu szanują kogoś, nawet rodziców? Nie, to egoiści i tylko na własnej d***e im zależy. Nas to szokuje bo serial z misją, o rodzinie itd, ale nie oszukujmy się, serial się zmienił i niestety jest dobrze dopasowany do naszych czasów, gdzie więzi rodzinne nie sa już w wiekszości przypadków ważne, dzieci mają w d***e rodziców, a nastolatki to puszczalskie k***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Do goscia z 23.18 - jak tak wedlug ciebie sie zachowuje normalny chlopak, to ja nie chce znac takiego s****wa jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mimo wszystko nie jestem w stanie zrozumieć córek Pawła i Krystyny. One zawsze ze wszystkim szły do Krystyny, nawet nie do Pawła,bo jego reakcji często się bały. To właśnie Krystyna często też broniła wyborów córek, czasem je kryła. Nie pojmuję, ze ruda, od początku tego sezonu, ani razu nie wspomniała o matce! To jest nierealne! Chociaż ruda to już dawno zastąpiła sobie matkę niejaką Ewą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorek znajdzie u Wigi książkę, którą podarował jej przed laty, a w niej zdjęcie małej dziewczynki. Czyżby miał z nią dziecko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Klan" robi się strasznie naciągany. Jeśli teraz sprawią, że Wiga ma dziecko z Pawłem to chyba parsknę śmiechem. Ostatnio ten serial ogranicza się do nowych kochanków Agnieszki, botoksów Moniki i przyrodzenia Jaśka. W sumie - ile oni zamierzają ciągnąć temat szefa Olki? To zrobiło się nudne już przed wakacjami. Scenarzyści chyba mają widzów za kompletnych idiotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mamy polską modę na sukces! Nie zdziwi mnie jak kiedyś Kryśka powróci w innej postaci! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia nazwała Chojnickich bandą oszustów:) szkoda ,że nie mają psów, mogli puścic' na nią groźnych bokserów Ramona handluje narkotykami, Jaś zauważy jak wsiada do limuzyny, robi jej awanturę,że go okłamuje, ona urażona oddaje pieniądze Rafalskiemu... Agnieszka dostanie propozycję zostania ministrem, ale jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie czy normalny chlopak wiedzac,ze laska jest po skrobance wzialby ja za dziewczyne-myslac przyszlosciowo,ze to moze byc jego zona-czy tylko chodzi mu o bara,bara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On chyba w ogóle nie myśli co robi. Zresztą to jeszcze dziecko. Może jestem zbyt staroświecki ale żeby gimbus już się seksil to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na siłe go 'wydoroślają' moze to ta dziewczynka ze zdejcia Wigi przesladuje Olkę? jezeli jest jej siostra mogłaby sie podpisywac TS-twoja siostra:D msci sie za utracone dziecinstwo bez tatusia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, a może ta dziewczynka ze zdjęcia okaże się być mala Krystyną i dowiemy się,że panie były rozdzielonymi siostrami?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba piękna i bestia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×