Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość muchomor  trujak
wiecie co? ja zdałam sobie sprawę z tego bezsensownego komentowania serialu, którego już nie oglądam, bo oglądam inny program. Pomyślcie... komentujecie jakieś fikcyjne sceny powtarzane 10 przez fikcyjne postacie jak Maciek , Bożenka mówią coś do Grażynki, dla mnie szkoda czasu na pierdoły, życie jest zbyt krótkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już też nie oglądam żadnego serialu, wolę dobry film obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga ma chyba anoreksje, co podkresla jej fryzura bez grzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedni facet dla kobiety pokroju Agi powinien mieć: - kołczan prawilności lub jak kto woli saszetkę parkingowego przy pasku, w której nosi drobne, komórkę oraz klucze - krzyżyk na łańcuchu zawieszonym na karku - czapkę "wp*****lkę" dzięki której wygląda groźnie - szerokie jeansy lub bojówki, buty sportowe, t-shirt z wielkim logo sportowej marki; w chłodniejsze dni bluza z kapturem lub ortalion. - preferowany zawód: magazynier, ewentualnie magazynier- kierowca lub ochroniarz w dyskoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga- Klan moze sie stac serialem o zabarwieniu erotycznym-scena Agi pol rozebranej, a za kilka odcinkow pokaza jak Jasiek z Ramona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet gdyby wszyscy stali sie nudystami to i tak tego nie obejrze:D nie nabije im ogladalnosci ale sobie Was czytam raz w tygodniu dla umacniania sie w tym postanowieniu:classic_cool: widze ze decyzja byla sluszna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
"Może to Krystyna nęka Olkę za to, że tak szybko wymazała matkę z pamięci a TS to Twoja Stara" bravo za komentarz, usmialam sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest "kołczan prawilności"? Chyba nie nadążam za internetami :O Rozebrana Agnieszka jest seksowna jak te drzewa o które walczyła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scenarzyści robią co mogą, żeby przyciągnąć widzów... roznegliżowana Aga... żałosne... :O Kto będzie następny? Dmuchana lala Barbara czy aseksualna Olka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołczan prawilności to nerka na ramię, którą noszą prawilnusy pospolitusy czyli mężczyźni ze średniej warstwy preferujący adidasowy styl ubierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arkadiuszu wracaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się,że następna będzie roznegliżowana Wiga w łóżku z Lubiczem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już byłby syf do potęgi n-tej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bez sensu z tymi scenami rozbieranymi. Przecież Klan oglądają głównie kobiety, więc to mężczyzn powinni rozbierać. O, na przykład takiego Miłosza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, nie przesadzajcie. Klan oglądają głównie osoby starsze, w wieku mojej babci. Oni wcale nie chcą oglądać żadnej golizny na ekranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olkę musieliby chyba okleić beżową taśmą albo owinąć w cielistą folię żeby najpierw zakryć jej tatuaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki takim scenom babcie poczują się lepiej, że za młodu były bardziej praworządne niż bezwstydnica Agnieszka Lubicz. Dajcie się ludziom dowartościować. Lepiej żeby starsze panie miały wroga w postaci cycków z telewizji niż miały rozładowywać emocje na swoim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga to najgorsza forma zdrobnienia od Jadwigi, kojarzy się z jakimś wielkim potworem w stylu Buki z Muminków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, do niej pasuje Helga, dobrze ktoś napisał!!! :) Wielka Helga, nie pasująca w ogóle wizualnie do Pawła. Kryśka była taka delikatna i z klasą, fizycznie bardzo do siebie pasowali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga też pasuje do tej baby, kojarzy mi się z dźwigiem :D Żadne zdrobnienie by do nie pasowało. ALe mogli jej jakoś szczęśliwiej dać na imię. Nie uważam, że Olka jest aseksualna. Zwłaszcza od kiedy zobaczyłam jej cycki ;) Za to Agnieszka jest szkaradna, i nago, i w ubraniu totalnie odpychająca, tzn nie że strasznie brzydka, ale męska, zero kobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamiętam żadnej dr Czerskiej. To ta, którą grała Maryśka z M jak miłość? Edyta mogłaby wrócić, przecież teraz już nie ma konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, Czerska była pediatrą,z którą konsultowała się Krystyna jak Pawełek był maleńki i były z nim problemy. Paweł sprowadzał jakiegoś starego profesora,a Krycha znalazła młodą pediatrę,bo tamten jej nie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z dalszej rodziny, u Grażyny albo na Sadybie w ogóle wspomniał o śmierci Krystyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Wigi pasuje też imię Berta, BIG BERTHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 22.03: też nie, całkiem już o niej zapomniano... Berta to za ładne imię dla takiego babochłopa. Edyta mogłaby wrócić i babochłopa ubić! Ale od Pawła...łapy siooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za bardzo rozumiem poprzednie wpisy. Jasiek miał już pierwszą scenę łóżkową czy to dopiero przed nim? Jakoś trudno mi sobie wyobrazić tego Suchoklatesa leżącego w pościeli z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypinająca się i obnażająca Ramona...bleeee ona chyba chce w naturze ten dług Jaśkowi spłacić;-) chyba jeszcze nieżle zamiesza i Jasiek zostanie znowu wystawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażyna będzie miała wypadek, bo Maciek rozmawia przez telefon o mikserze, bo chce upiec ciasto dla Martyny:), pod czas jazdy autem wypadnie jej aparat i stuknie kogoś, jej nic nie stanie się, ale najbardziej ucierpi kierowca, czuje się winna, może pozna nowego mężczyznę, odwiedziny w szpitalu, pomoc szlachetnej kobiety wzruszy jego serce, Julia znowu sieje zamęt u Chojnickich, zrzuca winę na Beatę o fałszowanie recept, CO ZA TOKSYCZNY BABSZTYL Ramona nie szczupłych nóg, w Tancerzach była gruba, miała różowe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupelnie inna dziewczyna! i niczym Paschalska, tatuaz na tatuazu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zawsze jak jakiś gówniarz się seksuje to przychodzą rodzice? Zawsze w każdym serialu tak jest. Że jak się nazywa Julia?? Kilka razy powtarzali a ja nie zapamiętałam. Marek do Australii Agnieszce wyjechał ten teraz do Kanady. Będzie kolejny wujek dla Zosi? Która nawiasem mówiąc odnalazła się pierwszy raz po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×