Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
ta ramona to naprawdę straszne kulviszcze ;/ zero traumy po usunięciu dziecka, minęły wakacje a ta następnemu doopy daje za robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopiec Kasi też będzie miał dziewczynę szajbuskę pomalowaną punkę:), rzuci mu się na szyję.... Dominik jest fanem muzyki rokowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pamietam Jaska jako niemowlaka a on juz zaliczyl podwojnie Ramone-jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata przerazona a Rafalski mial taka mine jakby siebie z tą Ramoną w łózku zobaczyl:D:o no teraz nas beda uczyc jak sie zabezpieczac przed niechciana ciaza i chorobami przenoszonymi drogą płciową:D:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy w tym klanie wykształceni, arystokracja niemalże, a nikt nie potrafi z dzieciakiem pogadać o "tych sprawach" wcześniej, zanim narobią głupstw. Nawet u doktorostwa Olka zaliczyła pierwszy raz byle jak i były problemy. No i zawsze rodzice dowiadują się o tym w szokujący dla nich sposób, często przyłapując ich na gorącym uczynku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądalność klanu znowu leci na łeb na szyję. 1.77 mln!!! Dobrze, bardzo dobrze!!! Może w końcu coś dotrze do tych bezmózgów i ich głupich pomysłów!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fp klanu nadal jest beznadziejny. Jak nie mają czego skopiować ze świata seriali, albo od którejś ich "gwiazdy" to nie wrzucają nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Bolo na bank zalapie trypla od czarnej raszpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahahaha, Jasiek jaki dywan na klacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jasiek jak zalał formę to co tam dla ramony... znowu se usunie ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się stało z mieszkaniem Rafalskiego? Nie oglądałam dwoch odcinków i nagle z mieszkania zrobila sie jakaś chata z pięterkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie,zmienili juz pare odcinkow wstecz mial inna kuchnie niz np w poprzednim sezonie a wlasciwie od kilku sezonow;-) niby nic ale jednak coraz bardziej czyni ten serial 'obcym' zmiany bez slowa wyjasnienia to takie lekcewazenie odbiorcy :o jeszcze troche a beda zmienic oblicza bohaterow bez zapowiedzi:D:p taki to teraz serial...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroooon
Cześć Wam Melduję się pierwszy raz po przerwie wakacyjnej. W sumie już wiele razy chciałam coś napisać ale jakoś tak mi palce odmawiają posłuszeństwa jak dostają od mózgu sygnał, że mają być nośnikiem myśli na temat wybitnego dzieła TVP1 o wdzięcznym tytule "Klan". Ale ok, do dzieła. Zdarzyło mi się rzucić okiem na kilka odcinków i jak zwykle połowy wydarzeń pewnie nie pamiętam ale wątek żałoby najbliższych Pawła jest żałosny. Oczywiście ja rozumiem, że są różne oblicza przeżywania straty bliskiej osoby łącznie z wyparciem, rzuceniem się w wir życia towarzyskiego etc. ale każdy, każdy człowiek miewa napady smutku i rozpaczy. Mam w bliskiej rodzinie kobietę, która owdowiała nagle niemalże rok temu. Nie wspomina przy nikim męża, spotyka się z ludźmi ale wiem od jej najbliższych, że jak jest sama w domu to rozpacza, ogląda zdjęcia, ma problemy z zasypianiem. Dlatego sądzę, że takie sceny powinny się znaleźć od czasu do czasu w scenariuszu z udziałem koniaka i jego dzieci. A nie zdechł chomik to kupmy sobie królika. Koniak się zajmuje zapraszaniem facetów pod swój dach, i słodkim pitu pitu o pierdołach, Pawełek się zachowuje jakby stracił prababkę widzianą 3 razy w życiu, ryża ma manię prześladowczą a Agnieszka przeszła nad śmiercią matki do porządku dziennego i obchodzi ją już ją tylko Janusz i jego problemy finansowe. Sorry ale tak się zachowują rodziny po śmierci tyranów wyniszczających członków rodziny a nie po stracie ukochanej matki i żony. Stiepan mnie załamał swataniem Pawła ale to tak nawiasem. Ci ludzie w Klanie to jednak w czepku urodzeni! Mam tym razem na myśli Janusza i jego problemy finansowe. Ludzie wpadają w długi, tracą majątki, klepią biedę i wychodzą na prostą lub nie a tu proszę! Jak na tacy trafia mu się zarąbista praca za grubą kasę w Kanadzie! Ta dam! W normalnym życiu zazwyczaj człowiek szuka pracy przez kilka miesięcy i oczywiście zdarzają się szczęśliwe trafy ale dlaczego zawsze spotykają bohaterów Klanu? :D To nasz Jaś o psychopatycznym spojrzeniu zaliczył! :D Bez zabezpieczenia. No co za kozak :classic_cool: Może Ramona próbuje go złapać na dziecko a stricte jego majętnych rodziców? Nie zwróciłam uwagi na mieszkanie Rafalskiego ale się przyjrzę jak je pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może koniak stracił pamięć i nie pamięta,że miał żonę?! To byłoby jakieś wytłumaczenie tej całej sytuacji,bo innego nie widzę. Ruda to chyba ani razu o matce nie wspomniała? Koniak tak miał rozpaczać, chodzić na cmentarz i co? Był tam tylko raz. Za to o kochance szybko sobie przypomniał. Ten brak wspomnień i jakichkolwiek pamiątek po Krystynie jest totalnym absurdem! Taki to niby serial rodzinny... Szkoda,że z dawnego, fajnego klanu nie zostało już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klanu już wieki nie oglądałam i jakoś mi go szczególnie nie brakuje. Dobrze ktoś powyżej napisał, że Klan zaczyna być dla widzów po prostu obcym serialem. Zerknęłam z doskoku na wczorajszy odcinek i Paweł zachowuje się tak jakby Krystyna wyjechała sobie na jakieś dłuższe wakacje. Gotuje, robi te swoje obiadki i ogarnia dom na pełnym luzie, z uśmiechem na twarzy, za to bez krzty refleksji , czy tęsknoty za żoną. Scenę z Miłoszem, Bożenką i jej matką mogę jedynie pochwalić, bo postawa Miłosza jak najbardziej na miejscu była. Powiedział jak widzi pewne rzeczy, otwarcie poruszył temat pieniędzy wyrzuconych w błoto , bo matka Bożeny i tak się nie leczy. O co chodzi z Jaśkiem i tą Ramoną? Beata przyłapała ich dosłownie na tym jak spali ze sobą? A właśnie odnośnie Beaty - żenująco wczoraj zagrała, dialogi poniżej poziomu, jej zachowanie też. Ja nie wiem kto tą scenę napisał, ale do niczego się ona nie nadawała. Widzę, że powoli Klan tonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem czemu narzekacie, że Paweł nie rozpacza po Krystynie. Przecież nie kochał jej skoro ją zdradził (nie przekonuje mnie pokrętne tłumaczenie, że czuł się samotny), a jej powrót tylko by wszystko skomplikował, jakby się wydała zdrada to byłby armagedon, a tak to wszystko samo się ułożyło i jest ok - Paweł może se dalej romansować ze swą z******tą laską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koziełło najgrubszy krezus w klanie sądząc po furze, a koniak się nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy odcinek też d**y nie urywał. Klan w ostatnim czasie widzę promuje trójkąty - najpierw Paweł z Wigą, a teraz Bolek z Halszką. Pięknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest ta misja przecież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, pewnie Paweł nigdy nie kochał Kryśki,byli małżeństwem z rozsądku,na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie cierpię scen Beaty i Jaśka. No normalnie krew mnie zalewa. Co za przepłoszona baba, szczególnie w stosunku do syna. Prawie, że po każdym zdaniu czekam jak Beata powie "Jasiu tylko nie bij proszę, już nie będę, obiecuję. Już będę grzeczna" Normalnie gorzej jak w Balladzie o Januszku. Jakbym miała taką matkę to bym się oddała do adopcji. A ta jeszcze Małgosię chce, żeby dziecko zmarnować. Dawna Halszka też by jakąś akcję zrobiła jakby gach nie miał dla niej czasu a nie oczami tylko przewraca i miny robi jak dziecko któremu zabrano lizaka. A Paweł i familia pewnie Krysi nie przeżywają nic bo przecież jej nie było rok to odwykli od matki i żony. Albo sobie wmawiają, że dalej w Stanach jest. Nie wymagam wiele, wystarczyłoby np jak się Agnieszka z Januszem tak ciężko zastanawiali czy ma jechać do tej Kanady i Agnieszka by wspomniała że szkoda, że mamy już nie ma bo by na pewno coś poradziła. Janusz w którymś z poprzednich odcinków wyją zdaje się 40 zł i płakał że to jego ostatnia kasa po czym poszedł do knajpy przepić ostatnie grosze i spotkać kolegę z propozycją pracy USA Za kilka miesięcy wróci i oświadczy, że za oceanem spotkał Krystynę:) Jasiu 16 letni tatuś byłoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawie. No i nie słyszałam żeby po przeszczepie nie można się bzykać bez zabezpieczenia. Wiadomo, że lepiej z ale dlatego żeby czegoś nie złapać a nie dlatego, że się ma przeszczep. Dodało mi post w połowie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sunia Beata zachowuje się tak niepewnie, bo czuje się winna w stosunku do Jaśka, w końcu ich zostawiła i on jeszcze wtedy chorował. To jeszcze mogę zrozumieć. Ale cała reszta Klanu, ona w sumie też, to egoiści. Nie ma już żadnych więzów i żadnej misji, czas się do tego przyzwyczaić. Każdy myśli tylko o własnej d***e, z tego większość dosłownie, jak Paweł, Kazuń, Olka i Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
Powyżej pisałem ja, Elmusko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona chce kupic' Sadybę! Jaś jest źródłem utrzymania i dobrą partią, wycenia działkę będąc na tarasie Chojnickich przez telefon, mieliście rację to zła dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z Zyta i Michalem, a co sie stalo z Barbara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jasiek ma lat, bo nawet nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×