Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Jacek to kawał chama i karierowicza!Poznaliśmy go już z wielu stron i mało jest pozytywnych cech u tego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Ponton może w końcu będzie usatysfakcjonowany - będzie mieć chłopa w łóżku, do tego bogatego. Tylko po co jej kasa jak sama ma miliony, no ale bogaty zwykle chce bogatego. Szkoda tylko, że Bolek nie ma prestiżu jak Paweł, hodowca drobiu to nie to samo co chirurg plastyczny :D Orman chyba też ma znajomości, skoro ją jakoś na siłę w ten serial upychają, tak na dobrą sprawę to jest tam zbędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPOILER! Bolek miał takie wyrzuty sumienia z powodu swojej zdrady, potem tak prosił Henię o wybaczenie, potem zapowiadał, że wciąż ją kocha mimo wszystko i nie da jej rozwodu....a teraz nagle miłość do Heńki (żony i towarzyszki życia od lat ponad dwudziestu!) się ulotni? Beznadziejne to i nierealne. Ten jej Krystian też się pojawił jak z czapy...Przecież kobieta zdradzona długo przeżywa to co ją spotkało i potrzebuje czasu, żeby się z tego psychicznie otrząsnąć i otworzyć się na nową miłość! Też wątek wzięty z doopy. Postaci które miały potencjał zmarnowano (wątki Aliny, Stiepana i Julii Skirgiełło gdzieś zniknęły - czy Alina RZECZYWIŚCIE ma faceta? A jeśli tak - kto to jest? Jej córka mogłaby się też pojawić...Rafał jako kurator opiekuje się przecież Julią...), można było wprowadzić kilka o których wspominano (matka Ramony, były mąż Wigi-prezes Joypolbudu i przede wszystkim - CÓRKA LEOPOLDA, która przecież teraz jest bliską rodziną Grażyny!) a podobno ten umarlak co go Bolek znajdzie w Topolinie, to będzie po prostu jakiś nędzarz co zmarł z przepicia...A to przecież mógł być ANDRZEJ MARCZYŃSKI, który podobno miał jakieś zatargi z mafią... Grubasiński i spółka ZAWSZE wszystko muszą zepsuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek z Bolkiem i Barbara to bedzie ciekawy . Czyżby ponton poleciał na kurki ??? Jak to sie mówi tonący brzytwy sie wychyta. No to Bolo wyświadczy Pawłowi i Widze przysługe interesujac sie Barbarą . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się głownię nad tym czemu Bolek nie wynajmie sobie czegoś skoro ma kasę tylko mieszka z synem i jego żoną?? Druga sprawa to Agata. Ona kompletnie do związku nie dorosła, robi cyrk o to, że Jacek zapomniał o dacie ślubu, bo jedzie na szkolenie. Ok, można się trochę wkurzyć, walnąć może focha, ale nie robić totalną awanturę! No i mam nadzieję, że nie zaadoptuje dziecka, bo jako matka się nie nadaje. I wkońcu Michał. Brak mi słów na tego ciula. On zupełnie nic złego nie widzi w tym, że zdradził Zytę, bo mu sie chciało spuścić z krzyza i tyle. Ok, Zyta też go zdradziła, ale czy to oznacza, że ma jej się w ten sam sposób odpłacić?? Reakcja Eli i Jurka była tym razem prawidłowa. Mam nadzieje, że Zyta go zostawi , Sandra nie będzie w ciaży i męska kurwa zostanie sama, bo na to zasłużył. Tak, Zyta wcale lepsza od niego nie jest i mi jej nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie Zyty nie jest żal. Puściła się z Rutką, była niby z nim w ciąży, wiem póżniej okazało się inaczej, ale jednak zrobiła to. Jeżeli ona mogła to zrobić, to Michał też może. Wątek jest dobry i pokazuje prawdziwe życie. Uważam, że zdradaczom to sie należy!!!!! A Zyta niech cicho siedzi, bo na jej miejscu ze wstydu spaliłabym się. Zdradzić męża, nieładnie, co prawda ciapowatego Michała, ale był jej mężem - wiernym! Teraz są kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyta jest wredną małpą, ale nie powiedziałabym, że zdrada jej się należała za to, że zdradziła kiedyś Michała z Rutką. Przecież Michał jej to wybaczył skoro zdecydował się z nią być, to co to za odpłacanie. Zresztą Michał nie miał aż takich "wysokich" pobudek, do tego musiałby myśleć głową, a wiadomo czym on myśli. Sandra to jeszcze dawna miłość, ale jak puknął Julię to już było totalne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież napisałam, że mnie Zyty NIE żal, ale Michał to kawał drania, bo wybaczył jej zdradę z Rutką, bo nawet jej matka uważała, że wszystko jest ok i córka jej zdaniem nie zrobiła nic złego. Tylko, że jak ktoś już dobrze powiedział skoro Michał Zycie wybaczył to po cvo najpierw ****ał Julię, a teraz Sandrę? To taki typ faceta co nie myśli mózgiem a pałą i jak mu się chce to wtyka i już, a o konsekwencjach myśli później albo wcale. Niby Zyta dostała to na co zasłużyła, ale jeśli to miałaby być zemsta to oni oboje są siebie warci. Szkoda tylko Stefka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no i jeszcze Miłosz mi sie przypomniał. Lubię go, ale w tej stadninie koni pokazał kompletną głupotę mówiąc, że koń ze złamaną nogą nadaje się do rzeźni... Nie wiem jak można coś takiego powiedzieć i tak jak Julki nie znoszę to chyba bym też tak zareagowała jak ona. Ukochany koń złamał nogę, a ten z rzeźnią wyjechał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak Bożka zaniemoże na starość czy coś to pewnie ją zostawi :P Ze Stefka wyrośnie drugi Jasiek albo jeszcze gorszy szmaciarz skoro ma takie geny i przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio-ktos tam napisal, ze Barbara bedzie z Bolkiem-no moze byc ciekawie-napewno Wiga sie ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie pseudo małżeństwo jak Zyta i Michał nie ma racji bytu. Nawzajem się nie szanują i są ze sobą tylko ze względu na dziecko, bo innego powodu nie widzę. Po co w takim razie Zyta dała sobie zrobić drugie dziecko skoro Michała tak naprawde nie kocha, bo to widać gołym okiem! Pewnie tylko dla lansu, że teraz będzie w tej swojej firmie pokazywać biznes mamę z brzuchem, a jak ledwo wyjdzie ze szpitala to podrzuci dziecko matce i pojedzie do pracy. Cała ona. Ta postać od początku gra mi na nerwach. Sekretarka Agi jest głupsza niż ustawa przewiduje. Przecież było wiadomo, że Marta jej nie pomoże tylko tak obiecywała, żeby tamta jej informacje podawała. Sekretarka zostanie bez pracy i w sumie jej się to należy za własną głupotę, a Rutka mógłby wreszcie Martę kopnąć w dupsko ciekawe jakby sobie bez jego kasy poradziła. Wy też macie wrażenie, że Herbusiowa gra samą siebie? Co ją widzę na jakiś fotach z imprez to ma gębę zimnej zuki Marty i jestem przekonana, że jest taka w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbusiowa ma gębę Fiony ze Shreka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie...co z Marczynskim? przecie ustalili ze w tym jego aucie co splonelo podczas wypadku to nie byly jego zwloki...robici przeciez badania DNA... moglby sie 'znikad' pojawic;-) albo nie maja pomyslu...albo chodzi o to ze aktornie chce/zajety w innym serialu itp jak zamienili Beaty to i tu mogliby zrobic podmianke;-) wielkiego krzyky nie bedzie:D a zawsze cos bo juz od dawna wlasny ogo zzeraja:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
knuć ze słuzbowego tel przeciwko szefowej...przykład głupoty totalnej...takich osobnikow mi nie szkoda... Aga nie powinna sie z nia cackac...duze prawdopodobienstwo ze laska u kogos innego w robocie zrobi to samo...niech no tylko nadarzy sie okazja:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem Barbara zacznie sptykac sie z Bolem ale to taki podstep bedzie . Ona bedzie chciala blizyc sie do Pawla przez Bolka. Napisala to Aldona Orman a swoim fb.... mam nadzieje ze oni obaj ja znienawidza za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona mogłaby pracowac' jako masażystka jak w Liście klientów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Ta sekretarka jest debilką dokumentną, że używała służbowego telefonu :D No i nie znosze takiego tłumaczenia, że ona ma dziecko na utrzymaniu. To tzreba było nie spiskować przeciwko szefowej. Ja bym wywaliła na zbity pysk i to dyscyplinarnie. Takich osób mi nie żal, bo ona w innej pracy pewnie podobny cyrk by zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak się głownię nad tym czemu Bolek nie wynajmie sobie czegoś skoro ma kasę tylko mieszka z synem i jego żoną??" Może po prostu NIE CHCE BYĆ SAM i się "gryźć"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To jak Bożka zaniemoże na starość czy coś to pewnie ją zostawi" Przecież Miłosz też wtedy będzie stary i niedołężny - może nawet bardziej niż jego zona, bo ona uprawia sport wyczynowo, jest od niego o trzy lata młodsza, a poza tym mężczyźni są genetycznie słabsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wyjaśniono, co się stało z pierwszym mężem Sylwii Marczyńskiej i ich dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, to już śmieszne jak ten ponton sidła na Pawła zakłada, jak w telenoweli latynoskiej lampucery, które chcą przejąć rodowy majątek :D To jasne, że Herbusiowa grać nie umie, a jej jedyną zaletą jest uroda (niektórzy krytykują, ale jednak większości się podoba, też uważam, że jest bardzo łada, zdecydowanie się wyróżnia, choć jej fanką bynajmniej nie jestem) i tylko jej zawdzięcza to, że w ogóle jest w show-biznesie. Inne nie mogą się przebić choć mają talent czy uparcie próbują, jak Nataszka, a ta tyle już lat i dalej jej gwiazdka nie gaśnie, choć tak naprawdę nic nie umie, tylko tańczyć, a przecież już dawno nie tańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz nie tańczy i nic nie robi, bo ma dzianego faceta. Żyje jak Marta z Rutką :D Mnie jej uroda nie powala. Widziałam ją na żywo. Jest zupełnie przeciętna, facet by się za nią na ulicy nie obejrzał. Make up dużo w jej przypadku robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja..jak Bozenka bedzie stara to i Milosz tez takie bedzie...ale wlasnie wtedy ja rzuci ,wezmie mlodsza...bo przeciez zona to jak darmowa pielegniarka:p no moze troche kosztuje...wikt i opierunek...ale zawsze to taniej niz placic takiej zawodowej...no i jest dostepna 24 gdz non stop:classic_cool: i mlodsza pielegniarka jest s[rawniejsza od starej no i widoki sa lepsze:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się z czego Miłosz z Bożeną opłacą czynsz i media za to mieszkanie, bo on ma tylko zlecenia raz na jakiś czas, ona też nie pracuje tylko kurs tańca .. dziwna sprawa i jeszcze im się dziecka zachciewa. Nie ogarniam takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu opowiedział, że Bolek dlatego waletuje u Pawła i teraz będzie mieszkał z Miłoszem i Bożeną, bo nie chce być sam mimo, że gho stać na wynajmem. Dobra rozumiem to, ale sam na to zapracował. Mnie go nie żal. Wdał się w romans z Halszką, wierzył jej jak głupi, zwodził żonę to teraz ma. Oczywiście Heiutka też nie postępuje fair, bo mogła się najpierw rozwieść,a potem poszukać partnera, bo gra tak samo jak Bolek. Jednak to on ją zdradził pierwszy i okłamywał, więc w jakiś sposób jej się nie dziwię. Nie zgodziłabym sie tylko, że jej fagas mieszkał w moim domu. Bolek miałby trochę przyzwoitości i wynajął sobie mieszkanie, a nie zawracał fujary Miłoszowi, bo gdyby nie jego zdrada to Heniutka by z nim była. Dostał to na co zasłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie wiem, na żywo Herbuś nie widziałam więc w tym się nie wypowiem, ale mnie się bardzo podoba jak ją widzę w tv no i chyba coś w sobie ma skoro przebiła się, a tyle innych chciałoby i nie może :) Co do Bożenki, to pisząc "zaniemoże" miałam na myśli też to, że zawsze może zdarzyć się jakiś wypadek, a nawet poważna kontuzja. No ale to, że Miłosz tak powiedział o koniu, nie znaczy, że tak samo traktuje ludzi, zażartowałam tak tylko :P Niestety wielu ludzi zwierzęta traktuje jak rzeczy i jak nie są już przydatne to wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Heniutka go już miała dosyć i miłośc wygasła po latach a zdrada tylko pomogła podjąć decyzję.Wcześniej była chora,przeszła operację ginekologiczną i nie bardzo był czas,aby podejmować takie decyzje,ale jak już poczuła się pewniej,to zaczęła porządkować swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każda kobieta wygląda lepiej jak się "wysztafiruje", a wiadomo, że gwiazdy na co dzień nie wyglądają tak jak na galach, niedawno było zdjęcie na pudlu najpiękniejszej kobiety świata Angeliny Jolie, ja lepiej wyglądam bez makijażu i zrobionych włosów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×