Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość jsssksksk
ale Beata to sie zachowuje? Bez sensu sie zmienila , no juz przesadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiepska aktorka z Naruszewicz, nie potrafi naturalnie zagrać złości, popłakać się też nie umie. Kamilka to głupkowata jest, zbuntowana nastolatka. I co to, przepraszam miało być, Krysia z ogórkami przed oczami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, podmienili Anulkę. Tylko dlaczego ona do Cześki mówi mamo, nie mówiła wcześniej do niej "ciociu"? Beata rzeczywiście jakoś marnie zagrała tę złość, tylko włosami potrząsała, jak jej na twarz spadały :o nigdy taka nie była, zawsze miła, uprzejma, teraz sekretarkę nazywa miernotą, dziwne, taka zmiana. I też mi się wydaje, ze ten bunt Kamili jest bez sensu, chyba z braku laku.. czyli z braku pomysłów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienili Anię, wygląda jak Mulatka, cerą ma śniadą, wcześniej pokazywali ją, tylko z daleka , jest trochę starsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alslkkfcx
jak jacus zalecal sie do beatki a ta mu odmowila to leciala taka dramatyczna muzyka jakby beata miala zamiar wymordowac cala rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem, co tam Vujkovic spłodził nowego. Może to książka o jego największej miłości-Kristinie! :P Dawno go w Klanie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa
przydałoby się więcej jajcarskich scen z Pączkiem i tym drugim jebaką od trolla z uczelni (co to chciał bić kolędników: Rysia i Maciusia). Powinni częściej jakieś melanże urządzać u Olki albo u Agi. Ciekawe z kim Bożenka straci prawictwo? z tym nowym tancerzem czy raczej ze swoim psorem od biolci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała magnolia
Nie rozumiem czemu chcą nagle z Beaty zrobić jakąś pracoholiczkę i mobberkę, przecież ona zawsze taka nadgorliwa była i tylko praca i praca jej w głowie??? Poza tym nie kumam czemu ma się leczyć z pracoholizmu u Rafalskiego? Żeby jej pan psychoterapeuta zrobił kolejnego dzieciaka? Przecież Rafalski to już dawno powinien mieć odebrane prawo do wykonywania zawodu, po tylu romansach z pacjentkami, po swoich alkoholowych i burdelowych ekscesach etc. Zresztą w sumie fajnie, że pokazali jak Beata wyzywa sekretarkę i mało jej oczu nie wydrapie, przecież w większości firm tak się pracuje, że jak szefowa ma okres albo się z mężem pokłóci, to wyzywa podwładnych, szarpie ich za włosy, zmusza do harowania po godzinach. To żadna patologia tylko normalne prerogatywy każdego pracodawcy, co nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to jest pączek?
hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam, że czymś normalnym jest szarpanie i darcie się na podwładnych. Jest to absolutnie naganne! Ale niestety takie są czasy i niektórzy pracodawcy uznali, że to jednak jest normalne, zgroza. Pączek to projektant ciuchów Agnieszki, które sprzedawała w butiku. Kiedyś chodził z nią do liceum i był w niej zadurzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan - odc. 2033 Ryszard rozmawia ze swoim adwokatem. Mecenas Kalicki doradza mu, żeby na rozprawie zachował spokój. Zuzia bardzo polubiła ciocię Basię i nie chce, żeby wyjeżdżała. Bogna serdecznie namawia siostrę, żeby została z nimi dłużej. Basia wzbrania się, ostatecznie zgadza się jeszcze przedłużyć swój pobyt w Warszawie. Paweł i Krystyna czekają na nowe meble. Krystyna skończyła czytać nową powieść Stiepana. Jest przekonana, że to właśnie ona będzie ją przekładać na język polski. Tymczasem Stiepan przyjeżdża w towarzystwie młodej tłumaczki, Sandry. Licealista Rafał ofiarowuje Weronice zbiór swoich wierszy miłosnych. Klan - odc. 2034 Krystyna ma zły humor - Stiepan powierzył tłumaczenie swojej powieści młodej i atrakcyjnej, a zarazem mało kompetentnej przyjaciółce. Krystyna odbiera telefon od Sandry z prośbą o dyskretne spotkanie. Bogna zwierzyła się Basi, że jest alkoholiczką i rozpoczęła terapię we wspólnocie AA. Siostry zbliżyły się do siebie i Bogna chce, żeby Basia została z nimi nawet na kilka miesięcy. Do Agnieszki telefonuje adwokat Mirona, prosi o spotkanie. Okazuje się, że Miron wystąpił o ustalenie ojcostwa. Krystyna spotyka się z młodą tłumaczką. Sandra ma czelność prosić ją o udostępnienie tłumaczenia pierwszego rozdziału książki. Basia przypadkowo znajduje dziennik Bogny. Klan - odc. 2035 Wczesnym rankiem Basia chce po cichu wyjechać, ale Bogna budzi się i zatrzymuje ją. Zyta namawia Michała na kupno udziałów wakacyjnego apartamentu. Michał stanowczo odmawia. Sytuacja finansowa nie jest wystarczająco dobra, muszą zmienić samochód. Krystyna i Alicja rozmawiają o Sandrze - nowej przyjaciółce Stiepana. Obie uważają, że dziewczyna nie da sobie rady z tłumaczeniem książki. U Bogny podczas obiadu panuje grobowa atmosfera. Donata niespodziewanie odwiedza Jacka w pracy. Klan - odc. 2036 Bank Jacka wchodzi w fuzję z innym bankiem, następuje redukcja stanowisk. Jacek już wkrótce zostanie bez pracy. U Bogny i Leszka nadal panuje bardzo napięta atmosfera. Feliks wybiera się do hotelu na spotkanie z przedstawicielem swojej firmy. Monika radzi Feliksowi, aby był ostrożny w interesach. Ma wątpliwości, dlaczego taka wielka firma nie posiada nawet własnego biura. Profesor Deptuła jest niepocieszony, że to nie Krystyna będzie tłumaczem nowej powieści Vujkovićia. Także polski wydawca ma w tej kwestii zastrzeżenia i odwleka podpisanie umowy z panią Sandrą. Kama i Błażej wracają dzień wcześniej z obozu i planują spędzić go razem w domu na Sadybie. Ku ich rozczarowaniu na Sadybie urzęduje ciocia Stasia. Basia opowiada Zuzi całą prawdę na temat rodziców. Bogna ją wyprasza. Klan - odc. 2037 Zuzia jest zła na matkę, że wyrzuciła z domu ulubioną ciocię. Bogna ma ogromny żal do Basi, a jednocześnie wyrzuty sumienia, że tak potraktowała jedyną siostrę. Ciocia Stasia opowiada Kamili historię miłości swego życia z czasów Kazachstanu. Kamila jest zachwycona jej opowieścią. Surmaczowa znajduje biustonosz Kamili w plecaku Błażeja i robi mu pogadankę na temat męskiej odpowiedzialności. W tym czasie Kamila dzieli się wrażeniami z Bożenką. Podczas zakupów w centrum handlowym dziewczyny spotykają Martę, którą Marcin podejrzewa o skłonność do dziewcząt. Jednak jego teoria upada - okazuje się, że Marta mieszka z ukochanym. Elżbieta i Jerzy wracają z Indii. Przygnębiona Bogna upija się w drink barze, po czym dzwoni do Leszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no, Jacek wkrótce zostanie bez pracy.. a niedawno miałam zamiar napisać, ze przydałby się choć jeden bezrobotny w Klanie, coby tak troszkę urzeczywistnić nasz serial, chyba mi w myślach wyczytali.. oczywiście nie liczę tu notorycznie bezrobotnego Felego :D bo to niezwykle ciężki przypadek, ciągle bez pracy, a nie wygląda jakoś specjalnie biednie i ubogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo założy działalność :) co będzie tyrał na kogoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna, czy Jacek będzie miał ochotę, jak Beata wcześniej się nad nim nawytrząsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, nie wiedziałaś?! :P Pamiętam jakieś ich stare zdjęcia, stwierdziłam wtedy, że Rychu ma brzydką żonę. Teraz się w miarę wyrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klannn
beatka wczoraj przesadziła z tymi ,,miernotami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna mnie już męczyć ciągle marudzący Paweł. Czy on jakiś kryzys przechodzi?! Kryśka mogłaby wrzasnąć na niego raz, a porządnie. Dziwię się, że Ona jeszcze to wytrzymuje! Ciekawa jestem, skąd sekretarka Czesia i intendent Dariusz wezmą 6 tyś.na wycieczkę? Farbowanego Feliego znieść już nie mogę. Za dużo tego tańca, ostatnio nie ma chyba odc.bez tańców Bożenki i Edyty Herbuś liczącej kroki... Z Bogny zrobili alkoholiczkę, z Beaty za chwile lekomankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczyna mnie wkurzać
Beata. tance Bożenki też mnie denerwują. a dwója Kamili, cóż no cieszą się, że nie musi poprawiać semestru :D i tak Maciuś jest najlepszy z tego całego Klanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na widok skoczni zaklęłam w duchu siarczyście, a mąż szyderczo zachichotał :o Nie mam nic przeciwko skokom, ale dlaczego o tej porze w środę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo małysz to taka mała mysz
:) też przegapiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 odcinki przegapiłam ostatnio, a tu takie newsy :D. Ale dziś obejrzę powtórkę z wczoraj ;) Ja czekam kiedy Olka wreszcie zgotuje Norbertowi wypaśną kolację ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×