Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
o wy zboczeńce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga na pewno lepsza laska niż Krystyna, niewazne czy nabzdryngolona czy nie. Istniejący tu fanklub wielbicieli Kotulanki jest zadziwiający. Najlepiej ja sami zatrudnijcie i pozwólcie isc w tango na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tłuste plecki ma Miłoszek:D jest za co złapać:p zaden aktor nie jest niewolnikiem serialu i moze odejsc kiedy chce i z jakiego powodu chce,tu niestety w gre weszła choroba ktora zapanowala nad aktorką...zdarza sie nawet w najlepszych rodzinach bo jak to mowia choroba nie wybiera... do Kotulanki nic nie mam...chora jest ale wqrwa mam na cała tzw ekipę...tfurcuf pozal się boze,aktorów i tych wszystkich ktorzy sie tam za gwiazdy uwazaja nosz k1234 mać stulic pyski trzeba bylo i nie jechac na chorobie kolezanki cały sezon...marne to ,hatkie a ogladalnosc robilidzieki niedomowieniom i bąfom wypuszczanym na temat Kotulanki fanką jakaś wielka nie jestem ,ale do k1234 nędzy to wasz kolezanka i chory człowiek! żeby was tak zdjęli z anteny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fan club Kotulanki jest ogromny. Widać to we wszystkich komentarzach pod artykułami dotyczącymi Jej. Ludzie znają aktorkę nie tylko z klanu,ale przede wszystkim z teatrów,w których grała przez wiele lat. Spektakli teatru telewizji, występów na PPA. Zdolna i piękna kobieta. Myślę,że ludzie jeszcze długo będą o Niej pamiętali. Przykre,że nałóg tak Nią zawładnął,ale może jeszcze kiedyś się pozbiera i wróci do zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co na to "w rzeczy samej", i "absolutnie" ze doktorowa "umrze" ? I co na to studenci Krystyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten serial jest żenujący. Powinni go już zdjąć z anteny, bo wątki są coraz bardziej pokręcone. Kogo obchodzi wątek Kurowskiej? Dlaczego prowadzi się tematy poboczne? Mało Lubiczów w tym "Klanie". Podejrzewam, że musimy przyzwyczaić się do Wigi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się akurat nie zamierzam przyzwyczajać, wyłączam już klan. Nie mogę znieść tej baby. Bez Kryśki już mnie klan nie interesuje. 16 lat mi wystarczy i te lata będę miło wspominała. Myślę w ogóle,że czas już zakończyć ten serial i pozostawić mile wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu wątek starych / nowych banknotów. Już chyba 4 raz smęcą o tym samym w tym miesiącu. Masakra jakaś, oj przepraszam, "misja" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się. Na Wig mogę patrzeć, ale Kurowska to dla mnie ten sam poziom i jeszcze jej morda w oczy kuje, tak, morda, to już nie jest dla mnie ludzka twarz tylko jakieś monstrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal uważam, że Paschalska ostatnio dobrze gra. W dzisiejszym odcinku także. Lubicz próbuje się wytłumaczyć, ale mu nie wychodzi. Sceny z Bożenką i Miłoszem może nie są bardzo emocjonujące, ale ja się cieszę, że nie kłócą się od razu po ślubie, za to wielki plus. Właściwie to nie przeszkadzają mi z nimi sceny miłosne. Rozmowa Małgosi z koleżanką również na plus. Swoją drogą ta jej koleżanka zakochana w Jaśku ładnie dziś wyglądała, nie powiem, a szczerze mówiąc nie gustuję w 14-latkach, tu jest wyjątek. Ramona źle dziś wyglądała, widać musiała przeżyć traumę usuwając ciążę. Zapewne namówił ją do tego Łysol. Jakby nie mówić, sytuacja ta jest jak najbardziej realna, tym bardziej w obecnych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że ona traumy wielkiej nie przeżywała tylko poprostu źle się fizycznie z tego powodu czuła. To taka koorewka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apropos banknotów to czy w związku z tym był znaczek audycja zawiera lokowanie produktu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest lokowanie produktu. Lokowanie produktu jest, gdy jest pokazane lub powiedziane o jakimś produkcie, czyli zareklamowanie jakiejś firmy, np. Orbit, Delicje czy też smalczyk "Smakowita pajda". Wydaje mi się, że po to tak dużo jest o tych pieniądzach, aby z serialu też można było się dowiedzieć czegoś "na czasie". Tym bardziej, że znaczną większość widowni "Klanu" reprezentują ludzie powyżej 60 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten stockinger to ch*j!!! Ten,co po pijaku wypadek spowodował i zwiał z miejsca ma czelność gadać o Kotulance! Debil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banknoty są produktem nbp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co na "śmierc" Krystyny "w rzeczy samej i absolutnie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przezywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze liczę, to jeszcze pięć odcinków i każdy z nas będzie mógł powiedzieć, że - zmęczyliśmy ten sezon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmusko, dzięki za filmik! Wzruszyłam się! :) Tylko dlaczego taki smutny podkład? Krystyna zawsze była uśmiechniętą osobą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eowyn
Ktoś może mnie uświadomić ile lat ma Małgosia? Zastanawiam się, bo zachowuje się, jakby była przedszkolakiem...Wiecznie naburmuszona mina, wolę Kaśkę, która wnosi trochę świeżości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i Jasiek dupa-ani od Ramony nie dostanie pupy ani kasy-tylko te 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płakać mi się chce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to placz-nikt ci nie zabrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewam,ze Ramona stanie sie galerianka-bo skad taka mloda dziewczyna wezmie 4800zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka ta ramona...z makijazem czy bez...taki wypłoch bez wyrazu... i bardzo dobrze ze jaskowi tak zostalo uswiadomione z kim ma do czynienia:D może sie chłopak odbuja:p a co to za 'organizacja' ...bylo gdzies o tym? jasiek spotyka sie ze starszymi od siebie,z innego srodowiska co widac ,slychac i czuc... i co ma do tego w tym obskurnym zapyziałym lokalu flaga polska??? wszystko w tym klanie bez tołku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia ma 13 lat i to prawda, że zachowuje się idiotycznie. Panna w tym wieku by powiedziała ojcu, że ma przestać kontrolować jej spotkania z matką i ma prawo się z nią spotykać.A ona poprostu sika w majty przed Jackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynka po przejsciach...niezłą traume jej mamusia zafundowała,a tatus wcześniej też...to co się dziwić?brak poczucia bezpieczeństwa,niby brata ma ale brat mieszka z innym tatusiem itp,itd... dziwne by było zeby to po niej spływao jak po kaczce mogliby z niej zrobic np wielką buntowniczkę albo cos w stylu ramony...w sumie to w temacie jaska i malgochy moga kombinowac do woli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona w ogóle powinna być odseparowana od takich pseudo rodziców jak Jacek i Beata. Ojciec k****arz ciągle zdradzający, a matka uciekła i teraz sobie nagle o córce przypomniala. Sąd ją powinien umieścić w rodzinie zastępczej, bo ani Jacek ani Beata nie są dobrymi i odpowiedzialnymi rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×