Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
takie to denne ze az sie dziwie ze nie zamienili kotulanki inna aktorka...ot tak po prostu...jakas scena z krystyna a w tle glos lektora:od dziś w role krystyny wcielac sie bedzie pani xy:D caly serialowo tasiemcowy swiat tak robi jak aktor juz nie chce grac lub cos w tym stylu i jakos sie te tasiemce kreca:p widzowie innych soapow jakos to przezywaja,przezylibysmy i my...po co wkrecac jakies durne watki o chorobie i naglej smierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiana Wons
Syfny ten serial, Plebanie zdjęli a była najlepsza. Mam cicha nadzieje, ze może wroci bo furtki nie zamknęli serial jako takiego zakończenia nie miał, oby Plebania wrocila won z Klanem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie oglądaj Klanu jak nie chcesz, ja chcę oglądać. A Plebanii nie widziałam ani jednego odcinka i nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym przypadku zmiana aktorki byłaby jeszcze głupszym posunięciem niż uśmiercenie Krystyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co za róznica która głupota:D tak sobie mysle ze klanowi to juz nic nie zaszkodzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym wszystkim muszę pochwalić osobę, która wymyśla wierszyki :D szacuuun. Może to nie zawsze jest smaczne, ale jakże trafne i co najważniejsze rymuje się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się stało z szefem Olki bo nie jestem na bieżąco. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Został zawieszony w czynnościach i wyleciał z pracy,a jego miejsce zajęła Ewa. Tylko dziwne, że po tych nagabywaniach Olki ona mu nie wytoczy własnego procesu o stalking, no, ale nie nagrywała go od początku, idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuję się obiema rękami pod postem gościa z 19.05.14 Ja też chciałabym żeby wróciła Plebania albo oglądać stare odcinki, kiedś chyba nawet leciały, ale jakoś rano :O Ten serial miał fajny klimat, a Klan ciągną już tylko dla kasy, widać że w ogóle nie zależy im na sensie i widzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka Kaczorowska napisała na fb "Ale fajny dziś odcinek Klanu był!". Pewnie chodzi o igraszki Bożenki z Miłoszem. ;) Ola za spokojnie zareagowała na wiadomość o romansie ojca. Czuję, że Agnieszka opierniczy Lubicza nieźle. No i dobre sceny z Beatą i Jackiem. Dzisiaj już było ostro, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Aga już wie o jego romansie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Olka jej powiedziała. Rozumiem, że Olka jest w szoku, że kryształowy tatuś mógł takie coś zrobić, ale mogła go op*******ć na czym świat stoi, a ona w zasadzie nic nie zrobiła i Koniak się jeszcze głupkowato tłumaczył jakby co on miał niby zrobić, że stara miłość wróciła już, a to, że ma żonę to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zdania że opierniczać to moze ktos kto sam jest ok, a Agnieszka wiadomo jaka jest, a jak zarywała matce Stiepana a potem (czy wcześniej?)jego syna Kolę to było dno. Olka już lepiej, ale też po chamsku zrobiła z Norbertem dając mu nadzieję na wspólne całe życie, więc w Klanie chyba nie ma kompetentnej osoby do potępiania Lubitscha, każdy za uszami coś ma :D Igraszki Bożeny z Miłoszem? Nono. A Kaczorowska jeszcze niedawno nie chciała się całować na planie, a teraz się cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpię Kaczrowskiej. Nie wiem co ona ma takiego że jej nie znoszę, drażni mnie mimiką, chodem, głosem, całym swoim postępowaniem. Kto utrzymuje ją i Miłosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj to wogole Bozeny nie poznaja - tak stronila od bara,bara-a teraz sama Miloszowi wskakuje do lozka.co sie z ubiorem Olki stalo wrocila do klasyka? przeciez przez jakis czas to szpile nosila,skorzana mini,bluzki z dekoltem-a teraz co garsoneczka,golf i buty na niskim obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale aborcja nie kosztuje 5 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniak z łbem na kolanach kochanki leży sobie zadowolony w domu wiedząc doskonale, że ma za chwilę przyjść córka.. Już nic bardziej kretyńskiego i naciąganego to wymyślić się nie da! A jego tekst do Olki, że nie wiem, że nie zamierza zostawić jej matki to już był szczytem tupetu i hipokryzji! Wielka szkoda, że p. Kotulanka nie wraca do serialu, bo za tą wstrętną zdradę to Krystyna powinna zostawić Pawła i wywalić go na zbity pysk! A tak w ogóle to gdzie się podziewa Pawełek, że stary ma ciągle wolną chatę i urządza sobie schadzki z babochłopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie gdzie jest Pawełek? Biedne dziecko, będzie miało Wige za macochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dziwne ,że Pawelek zadnej z siostr o cioci Widze nie opowiedział... Kaczorowska taka słodka ,że mdłości mam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzeństwo Olka, Aga i Pawełek w ogóle ma ze sobą słaby kontakt. O ile Aga z Olą jeszcze ze sobą gadają to Pawełka mają centralnie w doopie. Bożenka jest taka słodko pierdząca, aż do wyrzygania i te jej harce z Miłoszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ab co wy po tej Widze ciśniecie przeciez to peł jest złamasem, bo zdradza chorą żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniak to złamas, ale Wiga też ma w tym swój udział, bo doskonale wie, że on ma chorą żonę i gdyby miała choc trochę przyzwoitości to by go do siebie nie ciągnęła tylko studziła jego zapęd, a ona jeszcze mu daje przyzwolenie i chce, żeby się dalej spotykali. On c***j, a ona zwykła suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy suka, suka to samica, a ona jest bardziej męska niż on :D Lepiej by mu zrobili romans z facetem, jakimś młodym gejkiem :D Bardziej by to do mnie przmawiało niż ten babochłop z basowym głosem kaprala. Ja bym do takiej dentystki nie poszła :D Bożenka zasmakowała seksu to jej się spodobał, co was dziwi? Miłoszek wprawiał się na Marcie, więc pewnie niezły jest. A w realu może Kaczorowska leci na tego aktora że tak się cieszy i już nie ma oporów przed graniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
znajomi jeremiaszka buozesz ty moj, oczywiscie bedo uczycsie tanca salsa u Bozenki, buozesz ty moj.... ale ona miala wczoraj kiece saprzed 10 lat, ale pewnie w nic innego sie nie miesci. a po seksie nawet psiochy nie podmyla tylko pobiegla na zajecia :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buc koniak znowu śmie się wypowiadać w fakcie na temat Kotulanki! Co za idiota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Wiga przeciez nie wyglada tak zle. Co wy zescie sobie wkecili, ona kiedys wogole laska byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za różnica jak kiedyś wyglądała? Zresztą wtedy też była męska. Moim zdaniem chyba ta jej fryzura i ciuchy są najbardziej niekorzystne, przez nie wygląda tak męsko. Powinna zmienić stylówe, która była idealna w Fali zbrodni, ale do takiej heroiny, dla której porządny mąż traci głowę, nie pasuje :D Heniuta, Twój tekst o Bożenie mnie rozwalił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Bożena z Miłoszem używają gumek czy idą na żywioł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×