Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Skusiłem się i obejrzałem zajawki tego odcinka. Ogólnie to zdziwiony jestem, że przedpremierowe odcinki można sobie za darmo oglądać. Przecież na VOD trzeba za nie płacić, to chyba jakaś nielegalne. No i Paschalska tutaj bardzo dobrze gra żal do ojca. Ola powtórzyła chyba wszystko, co fanki tutaj na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stockinger, profesjonalny aktor a zerka w stronę drzwi jakby czekał kiedy Paschalska niespodziewanie się w nich pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie zagrała dobrze,a przewidywalnie, bo wciąż robiła tych scenach z Koniakiem swój podstawowy zestaw min. No i zamiast wygarnąć ojcu, że zachował się wyjątkowo obleśnie to ona w sumie nie wiedziała co powiedzieć. Fakt, szokło ją, bo nie przypuszczała, że jej kryształowy ojczulek może zdradzać chorą matkę, ale wielu z nas nie przebierałoby raczej w słowach. No,a Koniak zachował się jak ostatni c***j.Co on myślał, że córka zrozumie i powie mu, że ma prawo, bo matka jest daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaki był zamysł ale c***a z Pawła zrobili. Krystyna umrze i nawet się nie dowie co on wyprawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu oglądam odcinki klanu przedpremierowo. Ktoś musi je kupować, ale w sumie nie wiem. A ja korzystam. Nie mam jak w tygodniu ich oglądać. To zazwyczaj jedynym ciągiem wszystkie 4 odcinki w sobotę przy jakiejś pracy domowej. W tym tygodniu nici, bo nie dali nowych, na stronie tvp są cały czas stare i do tego cały czas płatne jak była już ich emisja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem postawy Małgosi. Jacek nie ma prawa zabraniać jej widywać się z matką i Małgosia może mu to prosto z mostu powiedzieć, a ona taka zahukana, wystraszona, bo jak Jacek tylko coś powie to tak ma być. Fakt, że Beata nie powinna dostać prawa do opieki nad nią za to co zrobiła i Małgosia powinna mieszkać z ojcem, ale uważam, że Jacek nie ma prawa zabraniać córce pójścia z matką np. na zakupy raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież Paschalska gadała ojcu to co jej w scenariuszu napisali, to nie Trudne Sprawy że "aktorzy" wymyślają sobie dialogi. Pisałam kilka postów wcześniej że Elmuśko pewnie będzie chwalił Paschalską za jej "grę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogromna jest pipa Wigi Wielka jak panna Pigi Wiganna Papina da figi Na dużą pipę Wigi Bieliznę dobiera Papina Olbrzymia jest Wigi wagina Prawie się nie dopina I w tym jej cała wina Bo wielka jest pipa Wigi Przez jej miłosne podrygi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie z planu mimo trwania ( jeszcze wtedy ) sezonu, chyba już od dłuższego czasu mieli wakacje, bo w ostatnich odcinkach chyba ze dwa razy było widać niedociągnięcia. Raz Grażka chodziła po domu mając złoty łańcuszek, potem pokazali kogoś innego i zaś wrócili do Grażki do domu i ta miała już srebrny. A teraz w tym czwartkowym odcinku, jak była u matki Martyny miała spięte włosy, przyjechała do domu do Kasi i już miała rozpuszczone. Wiem, wiem - czepiam się ;) Łańcuszek mogła sobie zmienić , a włosy rozpuścić i wcale nie musieli tego pokazywać.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się szef zdziwił, sąd go pogonił. Ciągnął się ten wątek i ciągnął i tak nagle skończyli. Ale to dobrze bo już do obrzydzenia to było. Szkoda, że Krystyny nie będzie ale przecież przez tyle lat w prawie każdej rodzinie ktoś umarł. Moim zdaniem protest nic nie da. Przykre tylko, że aktorka odchodzi z takiego a nie innego powodu. Z Rysiem było inaczej, Cyrwus uznał, że dość i ok. Teraz sytuacja jest bardziej smutna No i dziwnie wygląda Wiga na Truskawieckiej, miałam ochotę zrzucić ją z tej kanapy :) Tyle lat przyzwyczajenia. Nic nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę Wiga sprawia wrażenie kobiety umęczonej życiem, której nic się nie podoba, nic nie cieszy i w dodatku ma problemy z zatwardzeniem, bo wiecznie ma skwaszoną minę. Totalnie męska jest, nie ma w niej żadnego ciepła tylko chłop w przebraniu baby, zero seksapilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawłowi to nie przeszkadza. Widzieliście zdjęcia Krystyny z serialu na jej fp? Taka ładna kobieta z niej była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba po raz pierwszy zasnąłem w środku dnia i zaspałem na Klan... Potem ogarnąłem to na telefonie. W sumie poza wątkiem szefa i romansu Pawła nic ciekawego nie było. No dzisiaj dużo się posunęło, szef w końcu został pokonany przez super Sławę i Olę. Swoją drogą wyobrażacie sobie przyjaźń Olki z taką Sławką? Ola chyba zawsze trzymała się od takich osób z daleka. No i jedna córka dowiedziała się o romansie tatusia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radze wam tego oglądać, bo już dawno sobie zdałam sprawę, że to jest chore takie oglądanie na ekranie czyiś śmiesznych min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzę wam tego nie oglądać oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Obejrzałam sobie ostatnie odcinki, w których była Krystyna. Nie wyglądała tam może najlepiej, ale była. Kurcze, będzie jej brakowało! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z ta Ramona-wyjasnia ten watek czy odpuszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga może nie jest idealna ale wczoraj jak tak patrzyłam to wyglądała lepiej od Graży...twarz jaśniejsza,bardziej wypoczęta, i nie taka zmięta jak u Królikowskiej a zdaje się jest od niej starsza... Kamińska to nie chucherko i widać ,że ma mocną budowę no i do tego ciągle ją ubierają w spodnie i jakieś wdzianka plus ta spora pusta torba...to i wygląda jak wygląda ale wolę już ją niż patrzeć z bliska na tonę pudru i tuszu u Moniki...to jest dopiero lampucera:p Beata powinna wyluzować w walce o Małgosię...zachowuje się tak jakby nic się nie stało,jakby to było normalne ,że sobie wyszła z domu i nie wróciła...pamięć straciła już po ucieczce a ucieczka od rodziny była zaplanowana...wyciągała kasę z firmy itp...było już o tym kilka odcinków a jak nawet ucieczka była skutkiem depresji to powinna się leczyć...to choroba! i też dla dziecka taka matka to nie jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obstawiam,że Kotulanka wróci jeszcze kiedyś jako kobieta łudząco podobna do Krystyny. Paweł się zakocha i będą razem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga to hot MILF, gdzie tam do niej Krystynie czy Monice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona wroci i odda Jaskowi 200zl i powiem, ze wiecej nie ma po czym zemdleje i okaze sie, ze potrzebowala tej kasy na aborcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny Jasiek zabujał się chłopak na dobre a pannica go tak cynicznie wykorzystała ale może będzie miał nauczkę na przyszłość...młody...jeszcze wiele mu takich na drodze stanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara go powinna wprowadzić w swiat seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą panna ma tupet! Puszcza się niewiadomo z kim, zaciąża, a potem robi wszystko żeby z jelenia Jaśka wziąć kase na zabieg. Powinna łomot dostać za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotulanka została bez pieniędzy! / Agnieszka Kotulanka, która rok temu została odesłana na przymusowy urlop, nie ma już po co wracać do Klanu. Producenci stracili nadzieję, że aktorka w końcu się opamięta i podjęli ostateczną decyzję o zabiciu jej bohaterki. Na razie Krystyna Lubicz przebywa na leczeniu w Stanach Zjednoczonych, które jednak okaże się nieskuteczne. Bohaterka ma umrzeć tuż po powrocie do Polski. Jak informuje Fakt, kłopoty Kotulanki fatalnie odbiły się na jej finansach. Do tego stopnia, że zmagająca się z chorobą alkoholową aktorka nie ma aktualnie za co żyć. Ekipa Klanu nie chce mieć z nią już nic wspólnego, podobnie jak warszawski Teatr Komedia, w którym zwykle grywała. Pani Agnieszka Kotulanka nigdy nie była pracownikiem etatowym naszego teatru, działamy na zasadach impresaryjnych. Nie była więc zobowiązana do przedkładania zwolnień lekarskich – wyjaśnia w tabloidzie Krystyna Pilc z działu koordynacji pracy artystycznej Teatru Komedia. Nieoficjalnie mówi się, że po roku "niedyspozycji" aktorka nie ma już po co tam wracać. W ten sposób Kotulanka została bez pracy i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się kończy alkoholizm, a będzie jeszcze gorzej jak się nie ogarnie! A tak w ogóle to jak Stockinger i Trojanowska pili i ona zrobiła burdę w samolocie,a on po pijaku jeżdził autem to nikt ich nie zwolnił i było ok, a Kotulankę tak potraktowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnie i tyle. Stockinger bardzo stracił w moich oczach. Przyczynił się do jej odejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×