Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość 12
To co akurat pokazują z Jaśkiem to akurat sama prawda o dzisiejszej młodzieży. Osobiście nie widzę w tym nic złego, że nastolatki uprawiają seks, jeśli robią z to z głową. W Skandynawii od lat to normalka i nikt tam nie robi z tego afery. Wreszcie na przykładzie Jaśka KLAN pokazuje prawdziwe życie, bo wątkiem z dziewictwem 20-letniej Bożenki to już naprawdę przeholowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy przeholowali. Ja poznałem dwie dziewczyny w swoim życiu, które slubowaly czystość do ślubu i raczej wytrwały bo wyszły za mąż w wieku 21-22 lat. Takich osób jest mało, ale zdarzają się. Z tym że one były zaangażowane religijnie bardzo a u Bożeny nie było tego widać. Z Jaskiem to akurat przesada. On jest mentalnie jeszcze dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśkowi chodzi nie tylko
o ciupcianko ale i o adrenalinę przy handlu dragami :P W Klanie wrarto by poeuszyć problem 40letnic prawików, szalejących na innych topikach kafeterii :P Oczywiście nie każdy stary kwaler...ups! singiel to stary prawik bo sama znam kilku i wiem, którzy już ciupciali, a którzy nie :D. Jeden przystojny, ma kasę, własne mieszkanie, auto, mówi, że nie chce się wiązać na stałe, odpowiada mu życie w samotności. Z kobietami spotyka się na zasadzie jednorazowego numerku (nie z prostytutkami, raczej z neidopieszczonymi żonami kumpli z roboty) lub związków kilkutygodniowych. Ma córkę 15-letnią, utrzymuje z nią kontakt i płaci alimenty. Drugi facet to typ, którego żadna nie chce- jest brzydki, do tego okropny charakter, prostak i cham, chciałby mieć żonę, ale nawet jak jakąś kandydatkę znajdzie, to każda ucieka jak go bliżej pozna. Mieszka sam. Kolejny mieszka z rodzicami, urodą nie grzeszy, intelektem także, chyba już nikogo nie szuka, odpowiada mu takie życie, dobrze, że chociaż pracuje i dokłada się rodzicom do rachunków. Kolejny samotny lubi zaglądać do kieliszka, także może lepiej, że nie ma żony, przynajmniej nikomu życia nie marnuje, a nie przepraszam-rodzicom, bo z nimi mieszka. Generalnie uważam, że ciężko jest znaleźć normalnego kawalera po 30-stce, albo właśnie nieudacznicy, albo mają problemy ze sobą, albo geje, ewentualnie tacy, co nie chcą się wiązać na stałe, wszyscy fajni są "rezerwowani" jak mają ok. 20-25 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardziej przekonuje motyw dziewicy Bożeny, bo taka jest spokojna, niż zaliczającego Jaśka. W realu taka dupa wołowa byłaby prawikiem do 40stki. I zgadzam się, że porządny chłopak, którym on niby jest, zastanowiłby się nad braniem takiej laski,która miała skrobankę i to olewa. Ale w Klanie tak jest - ktoś niby porządny, cała rodzina porządna, a pod spodem zgnilizna, same oszustwa i zdrady. I zgadzam sie też z tym, że seks nastolatków to nic złego itd, ale zauważcie, że w Klanie nastolatki pierwszy raz zaliczają byle jak, patologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u Jaśka raczej nic nie bedzie proste ta jego rodzinka to z boku dla niewtajemniczonych taka ładna i poukładana ale wezcie pod uwage ze chłopak latwego dziecinstwa nie mial:choruje na te nerki od malego a w zw z tym zawsze bardziej pod kloszem,mamusia z tatusiem to nie zawsze byli razem,zaliczyl po drodze mieszkanie z tatą Jackiem i wsio co sie z tym wiazalo,opuszczenie przez matke i znowu tata Rafalski,pozniej i kolejny przeszczep i powrot mamusi... no i to oczekiwanie wszystkich,rodzicow,dziadkow...ze on bedzie taki wlasnie rozsadny,taki myslacy i poukladany...a zycie nastolatka po przejsciach swoje;-) bo niby dlaczego on ma wiedziec ze Ramona to jest jakas 'zła dziewczyna' ? Matka jaki mu przyklad dawala?Ojciec z ciocia Barbara?Jacek? A nawet Babcia z Dziadkiem? Rozwodzili sie po drodze,babcia nawet z obcym chlopem mieszkala:D Napatrzyl sie chlopak i nic innego niz ci jego starsi nie robi:D:p Oczywiscie w tej skali na jaka mu wiek pozwala:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze filozujesz :) Ale tylko Jasiek tak miał, a tam każdy jest patologiczny. Olka bez zabezpieczenia poszła do łózka z obcym prawie kolesiem, a problemów w domu nie miała, wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gimnazjum to chodzi Malgosia.Jasiek to licealista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy odcinek był dla mnie aż przykry. Przede wszystkim koniak ze swoim moralizatorskim spojrzeniem w stronę Bolka i ironicznym pytaniem o nocne negocjacje :O Potwierdza się, że scenarzyści Klanu mają widzów za półgłówków lub też chcą z Pawła zrobić hipokrytę do nieskończoności. Nie wiem też w którym momencie Kasia przeklinała? Graża jej zrobiła wykład jakby młoda użyła kilka k***w i s**********w co najmniej. Nikczemnik! :D Hahahahahaha Oczywiście rozmowa sióstr Lub***h obfitująca we wspomnienia o matce też dołożyła do pieca. A no i gejowskie party u koniaka. A Julia powinna dostać po swojej mordzie rodem z krypty za to wtargnięcie na posesję Elki i Knorra. Ale wątek może się okazać ciekawy. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo wagina wigana od Lubicza w lekką deprechę popadnie, coś tam sobie złamie i sie koniak będzie nią zajmował. idiota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy zauwazyliscie,ale chyba juz oszczedzaja na herbacie, bo Graza dzieciom to nalewala z pustego czajnika i we filizankach tez nic nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale za to sponsor od soków się skończył bo sama im z orandza wyciskała:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszeliście, że musieli karę zapłacić? Za niezgodne z prawem "lokowanie produktu". Chodziło o jakieś napisy na dole. A i jeszcze jakąś margarynę czy cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe pamietam jak jakies smarowisło nieudolnie lokowali...wrecz skutek odwrotny od zamierzonego:D niech juz moze zostana przy autopromocji abonamentu:pmoze im cos z tego skapnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak Bożena promowała to od razu rzuca się na myśl, że boi się o swoją wypłatę miernota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, dobre z tą karą!! :D Może przestaną tak nachalnie wciskać reklamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominik ile ma lat? Wygląda na starszego od Kasi, ona jest taka dziecinna, Maciek kocha różę, rośliny trzeba szanowac':) Bolek nagotował ryżu, pięknie wyglądało z sosem, pyszne:), chcę takiego kucharza! Przywiezie kury do szpitala w podzięce za opiekę nad Heniutką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyrkowiec zagrał szaleńca w Lekarzach:), niezły był szkoda,że wobec Julii tak nie zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no Paweł żonę wspomniał. Kto by pomyślał. Na co Małgosi ten ból brzucha bo jakoś nie załapałam? Bolek jest super taki przeżywający Heniutkę a Halszka może będzie się mścić, że ją teraz kogucik olewa. Co znowu wymyślili z tym domem Janusza? Jakaś mafia czy co? I Szykulska jakąś aferę wykryje :) Odcinek nawet może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Paweł o żonie powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
Odradził Bolkowi wywiezienie Heniutki za granicę, gdyż on tak samo zrobił z Krystyną i mogło to być niepotrzebne. Doktor tłumaczył, że rozstanie się z bliskimi może się odbić na psychice itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Lubicz jest chyba ostatnią osobą, która powinna umoralniać Bolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj w "Barwach szczescia"pojawila sie aktorka,ktora grala mame Jaska i Malgosi,chyba Dorota Naruszewicz. Dosc mocno sie zmienila na niekorzysc.Wojcik przy niej wypada lepiej.A tak sie zarzekala,ze nie chce grac w serialu....i co wrocila do innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia jak emo mało mnie przekonuje...sama dziewczynka chyba tez malo przekonana jak to grac w ogole:D Emo to nie taka znowu nowosc wsrod nastolatek;-) Jacek zaczal mocno przesadzac...ot do czego prowadzi chec postawienia na swoim za wszelka cene..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'aktorki' pokroju Naruszewicz wczesniej czy pozniej podkulaja ogon i wracaja na stare-nowe śmieci;-) zycie kosztuje...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytałam w wywiadzie, że ona bardzo chciała do teatru. Ale czy z niej taka dobra aktorka? Jak dla mnie kompletnie bez wyrazu. Rysiek też ambitny, myślał, że będzie grał wielką sztukę, a teraz w reklamie wylądował, żenada. No właśnie emo to było modne dobrych parę lat temu, myślałam, że już jest passe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klan jak zwykle "na czasie". Boom na emo był dobrych parę lat temu a teraz dopiero sobie przypomnieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z Marczynskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
kosmici go porwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Paweł jest pod wrażeniem informacji, którą usłyszał od Jadwigi. Kobieta tłumaczy, że o ciąży dowiedziała się po ich rozstaniu, kiedy on układał sobie życie z Krystyną" Nie wierzę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×