Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabryśka

mała różnica wieku między dziećmi

Polecane posty

wiesz...ja wychodzę z założenia, że na rozmawianie z dzieckiem nigdy nie jest za wcześnie. Im wcześniej będziesz z nią normalnie rozmawiała tym szybciej zaskoczy Cię swoją błyskotliwością;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie za bardzo wiem jak jej to powiedziec...i czy teraz czy jeszcze troche zaczekac...ma dopiero roczek:) a w ogole to jak wytlumaczylyscie maluchom skad sie biora dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...normalnie mówiłam, że muszą uważać na brzuch bo tam jest dzidziuś. Oglądaliśmy w necie zdjęcia z USG z różnych faz, ale przy takim maleństwie jak Twoje po prostu mów jej, że będziesz miała dzidziusia, że będzie Ci pomagała się opiekować i takie tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie ze zapyta skad dzidzius tam sie wzial i czy wtedy\" dorosle\"jej wytlumaczyc, czy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie ma sensu w szczególy się wdawać w tym wieku. Tak myślę. Ja powiedziałam, że dzidziusie się rodzą jak mamusia i tatuś się kochają i to wystarczyło trzylatce. Na razie;) Chłopaki przewertowali encyklopedie zdrowia w poszukiwaniu szczególowych zdjęć i też się obyło bez tłumaczenia hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu - dzięki za podpowiedź, sama bym na to nie wpadła. Z tym wózkiem to nie chciałabym się przeinwestować tym bardziej że mam już 1 wózek - Chicco 3 w 1. Emmaljunga to pewnie b.droga. Oglądałam te typu jeden za drugim i wydaje mi się że nadają się dla bliźniąt, bo gdybym posadziła dwulatka na przednie siedzenie to ciężko byłoby dźwigać wózek wjeżdżając np. na krawężnik ? Myślałam raczej o polskim niskim wózku, z dużym siedzeniem, na pompowanych kołach (Abdor, Polak itp.). Chodzi mi o to żeby Kuba mógł usiąść przy nogach Hani jak się zmęczy. Może ktoś wozi tak dzieci? Jaki wózek jest na tyle duży i mocny że to wytrzyma? Proszę o podpowiedź z góry dziękuję za wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie tak woziłam dzieci. Jak młodsze siedziało to nawet trójka wchodziła - jeden za drugim i tak jeździliśmy na spacery (z kuzynem:D) Ale ja miałam ABC..kupiłam go nowy, okazyjnie i szczerze powiedziawszy nie widziałam drugiego takiego :( Nie wiem co to za typ:/ Nad wodą spokojnie się mieściłam na nim z moim wielkim dupskiem, był niezniszczalny:P i z pompowanymi kołami właśnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coś wielofunkcyjnego z podstawką z tyłu dla drugiego dziecka np; http://www.allegro.pl/item165751771_peg_perego_pliko_p3.html z tyłu ma podstawke dla drugiego dziecka lub pomyśl o dokupieniu samej dostawki dla rodzeństwa http://www.baby.com.pl/szczegoly.php?grupa_p=1&przedm=5057870&sess_id=5176487420 Jeżeli tanio to ten jest niezły http://www.allegro.pl/item167433551_wozek_dla_dwojki_kolcraft_nowy_hit_na_allegro.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,no to szukam po necie. Ale może być ciężko bo Ty kupiłaś go ładnych parę lat temu (sądząc po wieku Twoich dzieci), a modele wózków zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie:( mój ma podwójne przednie koła, jak się źle jechało można było je zablokować albo przełożyć rączkę. I koła miał plastikowe a nie z aluminum.. Ten ma ten podnóżek wąższy, nie wiem czy na nim dałoby się sadzać dziecko(?) Mój jest równy na całej długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie :) U nas co prawda prawie rowno dwa lata roznicy, ale i tak uwazam ze zaliczamy sie jeszcze do Waszego grona, nie? Nie wiem tylko jak z pisaniem na forum bedzie, bo z czasem kiepsko... Od razu pytanie do doswiadczonych mam - co robicie, jak jedno placze o cycka, a drugie o nocnik/spanie??? Bo mnie w takiej sytuacji rece opadaja, i nie wiem za co sie najpierw lapac, krolestwo za nosidelko w ktorym mala bedzie mogla ssac, a mnie zostana dwie rece wolne - i mozliwosc poruszania sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chuste, ale nie umiem jej uzywac :O Jakbym nie wiazala, wydaje mi sie ze mala jest zwinieta w precelek...Moze to ja jestem za mala do tego wynalazku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryska - ja nie tlumaczylam, skad, tylko pokazywalam zdjecia Mieszka jak byl malutki, i pokazywalam na swoj brzuch, ze tam tez jest taki dzidzius. W zasadzie splywalo po nim jak woda po kaczce :D To tez jedna z zalet malej roznicy wieku miedzy dziecmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanta, nie sądzę, żebyś była mniejsza ode mnie hehehe;) Hmm..to nie wiem co Ci doradzić. Moja dziecina potrafiła jeść wszędzie i w każdej pozycji, więc nie miałam takiego problemu, w chuście jakoś jej dobrze było też..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryska - ja nie tlumaczylam, skad, tylko pokazywalam zdjecia Mieszka jak byl malutki, i pokazywalam na swoj brzuch, ze tam tez jest taki dzidzius. W zasadzie splywalo po nim jak woda po kaczce :D To tez jedna z zalet malej roznicy wieku miedzy dziecmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 3- moja tez potrafi :) To ja nie potrafie z nia innych rzeczy robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta - czas się przestawić:P Jeżeli chodzi o wc to oczywiście nie dasz rady obu obsłużyć, ale do spania? Jedną przykładasz do cycusia, drugą obok, żeby nie czuła się odrzucona, jak zasną poprzekładasz na swoje miejsca i luz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mama 3, podtrzymujesz mnie na duchu - problemu poki co mam teoretyczne, bo do konca lutego jest babcia do pomocy, w marcu zaczna sie schody...Ale widze ze doswiadczenie Ci mowi ze da sie przezyc :D swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby-bag. ja mam - niepolecam. niewygodne, ciezko wklada sie dziecko. ja uzylam tego moze ze 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada praktycznie i ladnie:) ale ciezko wklada sie dziecko do chusty. po 30 min w chuscie bola mnie plecy i ramie . uzywalam nosidelka dla starszego dziecka(od 6 mc) i jest 100 razy wygodniejsze i juz nie moge sie doczekac kiedy moj bedzie mial 6 mc:) baby bag moim zdaniem jest przereklamowane. dalam za chuste ponad 100zl i zaluje. najgorszy zakup jaki zrobilam wsrod rzeczy dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, Znajoma, ciesze sie ze nie ja tylk dalam sie wpuscic chusta w maliny...Tak mi sie marzylo - zdrowo, etnicznie, blisko natury, zesz w morde kopana reklama dzwignia handlu. Nie uzylam ani razu, bo nie udalo mi sie paskudztwa zalozyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanta:) masz corcie wiec za kilka lat moze sie pobawi chusta a moi panowi...................... moze samochody beda w niej nosic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, po co czekac, z 5 kilo ziemniakow jak nic wejdzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ziemniakach tez pomyslalam:D hahaha torba na ziemniaki za 100 zl:) ale mamy gust- co nie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja chusta teraz leży i czeka... ale z pewnością będę jej znów używać :) moje dzieci lubiły być w niej noszone... może następne też polubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×