Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

helołłłł :D widze ze na szczescie frekwencja wieksza niz o pranku ;) baaardzo sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, jakie złe przeczucia?! Po prostu masz jesienną chandrę. Ja też tak niedawno miałam. Jeszcze momentami mnie dopada, ale ogólnie jakoś to wszystko pcham. No, a dziewczyny z topiki są nieocenionym źródłem optymizmu :). Jeśli nie masz ochoty pisać to chociaż nam machnij, żebysmy wiedziały, ze z nami jesteś. Moniu, ja też pierwszy raz o czymś takim słyszałam, a chciałam zabrać swoje dzieci, znaczy te służbowe, bo te smerfy niewiele w życiu widziały. Głównie pole i najbliższe miasto. no, może trochę przesadziłam. Nadia, ja wiem, ze tak będzie. Uwierz, trzeba tylko trochę cierpliwości. Renka, Ty w ogóle nie przejmuj sie innymi. Jeśli uważasz, ze powinnaś być na zwolnieniu, to wcale nie oglądaj sie na innych. Oni, a właściwie one wcale Tobą by sie nie przejęły. Ja tam skrupułów bym nie miała, szczególnie gdyby chodziło o dzidzię. Janeczko, Emi, Kruchutka buziole dla Was 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Emi, nie o trójwymiarowe mi chodzi o-),Ale jak sie dowiem jakiś szczegółów to dam znać, może warszawianki sie tam wybiorą. Chyba, ze \"szczeniak \" ściemniał i starą ciotkę chciał nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis swieto- moja ginka mnie zbadała- całe 5 sek :) wsadziła palce, nacisneła brzuch i juz. nawet nie chciało mi sie z nią gadac za bardzo, mam parę pytan, ale to juz chyba je zadam jak bede miała usg. tamten lekarz jest bardziej wiarygodny. gos, no co ty? po to tu jestesmy zeby dzielic sie i radościami i smutkami. renka, ja na zwolnieniu siedze od początku, mam dosyć skomplikowana sytuacje ale nie bede o tym pisac. musze siedziec na l4 do konca, a ginka juz coraz mniej chetnie mi je wypisuje. no cóz, jak ta nie bedzie chciała to znajdzie sie taka co wypisze, za odp. kwote oczywiscie. boli mnie ząbek- najgorsze ze juz był plombowany :( moze po prostu za mocno coś ugryzłam i do jutra przejdzie. dobrej nocki całej przespanej cięzarnym, a upojnej i owocnej staraczkom życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antella, zapytaj moze w innym dziale, \"kino, costam i muzyka\" albo w ogolnym moze, ja szukałam w necie ale nic nie znalazłam na ten temat. moze faktycznie fantazja go poniosła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część babeczki:) Witam Was cieplutko i zarążam dobrym nastrojem... czujecie już te zarazki? :D Moniu, co to za lekarz? Toż to rozebranie zajęło Ci więcej czasu, zmien kochana, zmień, ja od takich uciekam z daleka. O takim kinie tez nie słyszałam:) Buziaki dla Was, a starające prosze o sparwozdanie z działalności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D janeczko 👄 ciesze sie ze tryskasz optymizmem :D monia-expressowe tempo, jak dla mnie zbyt expressowe... powiedzielismy wczoraj rodzince :D ,bardzo sie ucieszyli ❤️ udało nam sie zrobic im niespodzianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki 🖐️ ja dzis rzygam od rana- nie wiem co sie stało. a juz było tak dobrze :( czy to moze być z nerwów np? bo i rozwolnienie wrociło.) nie ukrywam ze stresa mam porządnego przed jutrzejszym usg. krucha, wyobrazam sobie radość w rodzinie. a wiecie co? tej ciąży moi tesciowie nawet nie skomentowali... jak im powiedzielismy kiedys przy obiedzie, to tesciowa tylko jęknęła i powiedziała ze nie bedzie sie cieszyc zeby nie zapeszac, a tesc i szwagier słowem sie nie odezwali. i tak zostało. bez gratulacji i ekscytacji. tylkomnie tesciowa za każdym razem po brzuchu klepie, czego nienawidze bo jest b. tkliwy i klepanie jest nieprzyjemne. co u was dziewczynki, meldujcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, ale masz już brzuszek :). Śliczny, wirtualnie go głaszczę. Może sie zarażę. ;).Ale biuścik też masz niezły. Ja niestety dwie pomarańcze, takie niezbyt duże. Bliżej im raczej do mandarynek :D. A teściową się nie martw, takie już one są. Upsss, byleby sie Twoje dzieciątko do niej nie wrodziło. Moniu, znalazłam to czego szukałam. To cinema park, gdzieś na bemowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, aaaaleeee brzusio :D :D :D :D super i to calkiem sporawy jak na 11 tc...❤️ rodzice bardzo sie ucieszyli, zwlaszcza ze (tak jak my) wyczekiwali naszego dzidziusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanie..jaki "powinien" byc sluz w czasie ciazy?? ja mialam raczej bialawy a dzisiaj zauwazylam na wkladce taki bardziej kremowy/jasnobezowy ...czy to jest jakis niepokojacy objaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa, kazdy sluz w ciąży jest prawidłowy jesli nie ma w nim krwi. tak mi powiedział gin kiedys bo tez sie denerwowałam. wiec spokojnie :) a ja dis sie czuje potwornie :( nie dość ze mdłosci powróciły ze zdwojoną energią to jeszcze mnie brzuch strasznie boli, a juz tez długo był z nim spokoj :( oby do jutra, moze to wszystko z nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka jak samopoczucie? Super, ze rodzinka może z Tobą dzielić tę radość. Emilko, teraz to Ty zamilkłaś.:( Jak młody, zdrowy? U mojej Oli w przedszkolu na 25 dzieci przychodzi 5 czasem 7. dziewczynki buziolki dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej! Moniu,ale masz ladny brzuszek!🌻.Faktycznie,imponujacy jak na 11 tydzien!A moze to beda blizniaki?Pamietam,ze pisalas,ze bardzo chcialabys blizniaki.Moze wiec Twoje marzenie sie spelni. Czekamy niecierpliwie na wynik USG.Napisz koniecznie zaraz jak wrocisz :) Wspolczuje powrotu rzygania :(.Ale to juz niedlugo i bedziesz wreszcie mogla w pelni cieszyc sie ciaza :D Kruchutka,ja w ciazy mialam bialy sluz i dosc duzo,nawet poszlam z tym do gina bo obawialan sie infekcji ale ponoc to norma.O kolorach sluzu sie wiec nie wypowiem bo nie wiem. Wydaje mi sie,ze moze powinnas poradzic sie swojego gina,kto pyta nie bladzi :)Moze po prostu zadzwon do niego i zapytaj,co?Bedziesz spokojniejsza. Nie ukrywam,ze z niecierpliwoscia czekam na zdjecie Twojego brzuszka❤️ Antelko,ja nie pisze zbyt duzo bo po prostu nie mam o czym.Nastroj tez jakis taki marnawy :( Bylam dzis u fryzjerki,podcielam sie ladnie i zrobilam sobie ciemniejsze pasemka.Nie wiem czy to jest czekolada,o ktorej kiedys pisala Janeczka ale wyglada calkiem,calkiem :) No i na chwile nastroj mi sie poprawil. Mlody ma sie juz lepiej ale te wypryski sa straszne. Mam nadzieje,ze ten antybiotyk mu pomoze bo wyglada to okropnie :(.Na szczescie nie ma tego dziadostwa na twarzy ale caly tulow ma obsypany i nogi. Brzuch mnie caly czas boli jak na @,nawet chyba dzis mocniej niz wczoraj.To juz 8 dzien ziolkowania.Mam nadzieje,ze mi nie zaszkodza... Janeczko,Gosiu,Reniu 🌻 odezwijcie sie. Caluski dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sie z Wami przywitać i Was ucałować😘 Kliknęłam dzis jednego posta na majówkach i na tym zakończyłam.Potem potoczyła sie debata z pomarańczami.To był chyba mój ostatni post tam,bo raczej juz nie mam zamiaru czytac jak ktos zyczy mi,nam poronienia. Cos mi doskwiera żołądek....chyba jakas niestrawność.Poza tym mulenie wieczorne stało się już normą.Na szczęście z rana jest całkiem dobrze i o to chodzi,bo inaczej to w pracy byłoby mi ciężko. Kruchutka ta zmieniona wydzielina jest prawidłowa,więc nie martw sie tym.A do lekarza kiedy sie wybierasz???No i jak się wogóle czujesz??? A jak pozostała część staraczek????🌼 Janeczko nic nie piszesz o swoim cyklu ,kiedy owulka itp. rozumiem,że nie chcesz zapeszać i dlatego milczysz. Pewnie rzadko będę bywac na kafeterii,bo nie mam niestety czasu a z pracy też nie da rady pisać.Postaram sie zaglądac do Was jak najczęściej i jesli nie napiszę to choc przeczytam jak idą postępy. BUZIACZKI KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Reniu kochana! Faktycznie z tymi majowkami to bardzo dziwna sprawa.Tez dzis tam wstapilam i szybko ucieklam :( Nie ma sposobu na ta chora osobe,juz nawet moderator chyba jest bezsilny..:( Szkoda,ze mniej bedzie Cie widac na topie ale choc pomachaj do nas codziennie abysmy wiedzialy,ze wszystko u Cibie ok. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, a który to u ciebie dzien cyklu? Bo ja zamierzam pić ziółka od jutra, a @ gdzieś koło poniedziałku. Moge zaczać przed @? Czy ziólka pije sie tylko do owulacji, czy trzeba dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochanee ❤️ dziekuje za Wasze rady :D co do usg to sama nie wiem...jestem w 6 tc i moglabym isc, ale wyczytalam w necie, ze moze lepiej isc ok 7 tc, bo powinno byc juz widoczne serduszko na czym ogromnie mi zalezy :D Nie wiem czy w 6 tc juz je zobacze???...🌻 Dziekuje wam kochane za info ad. sluzu :D uspokoilyscie mnie 🌻 Weszlam wczoraj na topik majowek 2008 i ......dramat!!!! opadla mi szczena do ziemi :O :O straszne pomaranczowe prostaki sie tam miotają :O Chyba ciezko jest ignorowac takie glupoty :( :( Renka,❤️ monia ❤️= nie czytajcie niczego co pomaranczowe:D Poza tym czuje sie b.dobrze, nie mam mdlosci, rzygania itp. a jedynie jestem meeega spiaca, bola mnie cycuchy i sikam nieco czesciej ;) Emi -- ciesze sie ze jestes zadowolona z fryzurki :) Z tego ziolowania to chyba wyrosnie jakies ziolko niedlugo...❤️ Kochane, co u Was 🌻 🌻 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) faktycznie na majówkach niefajnie sie dzieje, ale trzeba to olac, nie zamierzam dac jakimś idiotkom satysfakcji rozwalenia topiku. wczoraj był najazd na mnie, a konkretnie na moje ciuchy :) nastepne zdjecie brzuszka zrobie sobie w balowej sukni i załoze na głowę diadem :) usg mam dopiero na 20, i zaraz sie chyba posram z nerwow...ale rzygac juz mi sie nie chce, chyba taki jednodniowy wyskok był wczoraj. janeczko co u ciebie? renka, nie rezygnuj z majowego topiku, przeciez własnie o to chodzi tym głupim pomaranczom. ja po prostu nie zwracam uwagi, niech sobie piszą. wkurzam sie czasami, bo faktycznie przeginają ale szkoda nerwow. kruchaa, moze lepiej odłozyc usg na razie. wiem ze nie mozesz sie doczekac, ale lepiej isc kilka dni pozniej niz jeden dzien za wczesnie i sie denerwowac. panna z majowek była ostatnio i nie było widac serduszka. strasznie przezywa, nastepne usg za tydzien. poszła za wczesnie, zarodek był ale strasznie malenki jeszcze. a to sie naprawde szybko zmienia. ja pamietam ze byłam na pierwszym usg w jakąs sobote bo plamiłam- nie było zarodka widac nawet. pozniej byłam w poniedziałek prywatnie- zarodek gdzies tam mignął, ale był tak malenki ze nawet nie mozna go było zmierzyc. w srode plamienie i znow usg- jest zarodek juz na pewno. a 6 dni pozniej we wtorek juz biło serduszko :) a ciąża miała 6 tyg 4 dni od OM. czyli 7 tc. emi, mnie tez bolał brzuch przy ziołach, jajniki pracuja na najwyzszych obrotach pewnie :) kobietki, piszcie co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia dzieki, ale wlasnie sie pogubilam z tymi tygodniami...:P 17-go (sroda) skonczylam 5 tc 18-go (czw) zaczelam 6 tc teraz nie wiem czy jestem w 5 tc i 2 dni (juz z zaczetego szostego tygodnia) czy juz w 6 tc i 2 dni help!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krucha, tu masz tabelki liczenia tyg. do wyboru, do koloru :) 1. Wg książki \"W oczekiwaniu na dziecko\" 1 miesiąc - 1-4 tygodzień, 2 miesiąc - 5-8 tygodzień, 3 miesiąc - 9-13 tydzień, 4 miesiąc - 14-17 tydzień, 5 miesiąc - 18-22 tydzień, 6 miesiąc - 23-27 tydzień, 7 miesiąc - 28-31 tydzień, 8 miesiąc - 32-35 tydzień, 9 miesiąc - 36-40 tydzień. 2. Sposób ściągnięty z innego forum 1 miesiąc - 0-4,5 tyg. 2 miesiąc - 4,5-9 tyg. 3 miesiąc - 9-13,5 tyg. 4 miesiac - 13,5-18 tyg. 5 miesiąc - 18-22,5 tyg. 6 miesiąc - 22,5-27 tyg. 7 miesiąc - 27-31,5 tyg. 8 miesiąc - 31,5-36 tyg. 9 miesiąc - 36-40 tyg. 3. Wg gazety Claudia dodatek \"Ciąża\": 1 m-c : 1 - 4 tydzień 2 m-c : 5 - 8 tydzień 3 m-c : 9 - 12 tydzień 4 m-c : 13 - 16 tydzień 5 m-c : 17 - 20 tydzień 6 m-c : 21 - 24 tydzień 7 m-c : 25 - 28 tydzień 8 m-c : 29 - 32 tydzień 9 m-c : 33 - 38 tydzień 4. Wg encyklopedii Larousse: 1mc - 1-4tyg 2mc - 5-8tyg 3mc - 9-13tydz 4mc - 14-18tydz 5mc - 19-23tydz 6mc - 24-27tydz 7mc - 28-31tydz 8mc - 32-35tydz 9mc - 36-39tydz napisz mi kiedy miałas ost. @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, dzieki monia - chyba sobie cos takiego zmontuje :D czyli jak pojde w przyszlym tyg. do gina to bedzie dobrze ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! Antelko,ja pije ziola od 10 d.c a to dlatego,ze dopiero wtedy dostalam :(. Ale z tego co wyczytalam na ziolowym forum mozna zaczac pic kiedy sie chce i nie przerywac nawet podczas @. Ja przechodze rozne stadia pijac te ziolka:najpierw nic sie nie dzialo,potem 2,3 dni bolal mnie brzuch jak na @ a dzisaj juz wszystko przeszlo.U mnie dzis 18 d.c czyli 9 dzien ziolkowania. Nie wiem czy pomoze ale cos robic musze bo trace juz resztki nadziei. Przypuszczam,ze ten cykl i tak bedzie stracony ale moze w nastepnym sie uda :) Zostal mi jeszcze duphasto-1 seria ale narazie zawiesilam i postawilam na nature :).Zobaczymy. Gosiu,co u Ciebie?Odezwij sie kochana! Moniu,czekamy na wynik.Nie denerwuj sie,na pewno wszystko jest super ok!❤️ Kruchutka,Monia dobrze Ci radzi,jeszcze za wczesnie na USG.Po co masz sie bez potrzeby denerwowac.Poczekaj. Janeczko,odezwij sie! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i mocno caluje przyszle mamuski 👄 Juz piatek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×