Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

gos, nie ma takiej możliwości :P normalnie nie wiem co bym bez was z robiła, chodze i sie usmiecham , moj maz jest zaniepokojony...:P gos-jak pazurki ?? jaki kolorek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane.................ale żeście naklikały :-) Pozwólcie,że najpierw Wam napiszę,bo już nie mogę się powstrzymać,a potem wszystko przeczytam. Przed chwilką wróciliśmy do domu i prawie zaraz usiadłam do pisania. Otóż :-D moje maleństwo JEST,ŻYJE i ma się całkiem dobrze.Pani doktor powiedziała,ze rozwija się książkowo.Wyglada dokładnie na 8 tc i mierzy od \"stóp\" do \"głów\" :-) 1,63cm. Termin porodu wg. ostatniej @ i wg. dzisiejszego usg jest taki sam czyli jak wcześniej pisałam 22.05.2008. Na kolejne USG jesteśmy umówione za 4 tyg. wtedy będzie to 12 tc. SERDUSZKO BIJE :-D,a ja jestem przeszczęśliwa:-D Dostałam też zdjęcie maleństwa i Janeczko Tobie je prześlę na maila (innych dziewczyn adresu nie mam :-( ):-) Mam wielką potrzebę dzielenia się moją radoscią z Wami. Mam nadzieję,ze nie sprawię Wam przykrości tym moim entuzjazmem. Tak bardzo pragnę aby i Wam udało się ujrzeć swoje maleństwo na monitorku i to jak najprędzej. A teraz biorę się za czytanie. Ściskam Was MOCNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchaa, czemu mowisz, ze nie ma takiej mozliwosci...a moze jednak...nie mowie, zeby nie zapeszyc... Chyba dzisiaj u nas jest praniodzien - wlasnie wieszam, bo sie wypralo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, moj tez jeszcze nie wie co Go czeka:P dzisiaj na pazurkach tylko odzyweczka;) musze miec krotkie pazurki, bo dluzsze mi w pracy przeszkadzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooo Renka, my sie chyba nie znamy, ale tak bardzo ciesze sie twoim szczesciem!!! Zycze ci duzo zdrowka i pomyslnosci...powiedz, jak dlugo sie staralas o to szczescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, tu pachnie \"kulkami\" :D Ja tez nie wiem co bym bez Was zrobiła, chyba dostałabym na głowę, na szczęście jesteście i moja psychika jeszcze troche moze pochodzi na "normalnym" poziomie:) Chociąz któż to wie co tzn normalny poziom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu kochana, GRATULUJE 1,63 cm SZCZ EśCIA :D :D :D Widzisz my tu dobre czarownice jesteśmy i dobrze wrózymy:) ale sie cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka-nareszczie!!! gratuluję i cieszę sie pzreogromnie ❤️ ze jestes szczesliwa i dzidzia zdrowa 🌻 ❤️ 🌻 karinka, nie ma i już ( :) przynajmniej narazie) nastawiłam sie na inseminacje, bo lekarz powiedział ze male szanse na nature i ma racje :) dobrze, bo zaoszczedze troche zdrowia, jak nie bede sie nakrecać ...:) gos, czyzby jakies niecne zamiary wobec meza...:P na dzisiejszy wieczór...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu:) Kruszka mówi o kuleczkach w liczbie mnogiej :) na pewno zdradzi nam potem sekret kuleczkowy :D ja też chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Kruchaa, niech ci bedzie, ale obiecaj, ze jak do poniedzialku nie dostaniesz cioty, to bedziesz testowac...w razie czego pozamykaj drzwi i okna, zeby przypadkiem nie wlazla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekret kuleczkowy :D :Dhihihihihi:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale zescie sobie kochane wymyśliły :D :D nie mogę, zaraz zlecę z krzesła :D:D:D jestescie niemozliwe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyy, no chyba sie kręci to pranie jeszcze...znaczy mam taką nadzieje:) urcze karina do poniedziałku nie dam rady chyba doczekać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez nie...;) Wiesz co Kruchaa, mam pomysla: TESTUJ W SOBOTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak co bedziemy mogly jeszcze w weekend twojo fasoleczke oblewac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, jak coś to moze w sobote...ale nie sądzę...:P się zobaczy co i jak, jak sie sytuacja rozwinie, albo zawinie...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, w sobote przyjezdzaja do nas moi rodzice na 2 tygodnie w odwiedziny, a w niedziele odprawiam urodziny. Macie moze jakies pomysly co mozna zrobic na taka okazje na kolacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to bedziesz miała zajęć sporo...:) moze zeberka...albo jakies pieczone miesko, labo krokieciki +barszcz czerwony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam juz o dewolajach, kotletach opanierowanych w platkach kukurydzianych. Nie wiem jakie do tego salatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salatka grecka+ jakies mięsko, barszczyk tez dobry pomySł Kruszko, Ty lepiej nie spadaj, raczej uważaj na siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dewolaje, mniam a z sałątek to u mnie uniwersalna jest grecka:) dobre sa tez brokuły+kurczak+ser zolty ananas+szynka+kukurydza zalezy co kto lubi:) jadlam tez rewelacyjna salatke warzywna z kalafiora , swietna była, ale nie znam przepisu dobra dziewczynki, spadam troche do mezusia buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka GRATULACJE. Super, jest kolejna, wiec może teraz pójdzie łatwiej. :). To teraz leżeć, wypoczywać, niech dzidzia rośnie w siłę. :) Dziewczyny, a ja w ogóle nie w temacie. O jakie kuli chodzi z których tak się śmiejecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane 👄 antelko chodzi o kulki, ktore musialam stosowac z zalecenia gina przed hsg...narazie @ mi sieprzesuneła i mysle ze jest to spowodowane wlasnie tymi \"kulkami\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
recka07 Serdeczne gratulacje, teraz się pilnuj, i wypoczywaj, odżywiaj się zdrowo, aby dzidzia rosła i rozwijała się prawidłowo, Mam takie pytanko a kwasik bierzesz czy doktorka ci przepisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×