Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------4-------------8-10.05-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------9------------11.07---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............6.............17-06..... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28-------1(6)---------06.07---------- -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL gos82..........25..........4................12.05....... ........warszawa kasiek101.....25..........3................04-05........ ........warm.-maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam szczesliwie :) londyn jest przepiękny- jak łaziłam pomiescie to nawet nie mrugalam oczami bo szkoda było kazdej sekundy na zamykanie oczu :) wreszcie mogę zacząć staranka, ale nie bardzo wiedzialam co wpisać w naszej tabelce, bo ktory to moj cykl? wtedy było 5, ale potem dluga przerwa, wiec moze teraz jest znow pierwszy? mam wrazenie ze u mnie sie juz wszystko jakoś unormowało, bo poprzedni @ dostałam rowno po 28 dniach, i nie mialam zadnych napięć, ani cycuchy mnie nie bolały, a wiem ze owu była bo miałam usg i był pęcherzyk, a kilka dni pozniej czułam jak pęka- az mnie zgięło. a to ze nie mialam zadnych objawow na @ to chyba swiadczy o tym ze progesteron się poprawił- gdzies ktos na naszym topiku mi to pisał. oby tak było. janeczko- moze ten tescik za wczesnie był? a jesli nawet nie to i tak się nie przejmuj. nie w tym cyklu to w następnym :) krucha, kasiek, emilko- buzxiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia 👄 jak wrazenia z gory??? :P chyba samolot to nie takie straszne zwierze??!! :P ciesze sie ze wrocilas pelna wrazen i gotowa do boju :D:D:D:D i ze znowu jestes z nami :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki! Pękł:)) Ale nie łudze się na powodzenie,bo ostatnie 2 dni mój śluz nie był jak wczesniej przeźroczysty i ciągnący, tylko sie zrobił białawy i gęstawy, a to nie wóży przepuszczenia dla żołnieży....:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc krucha :) w gorze cudownie, ale troche mi sie niedobrze robilo przy stracie, a przy lądowaniu strasznie mnie ucho jedno bolało, ale to i tak nic w porownaniu z widokami. bajka. a przed chwila odbębniłam pierwsze staranka, i po wszystkim strasznie sie rozpłakałam, ale nie wiem czemu. jakos tak mi sie zrobiło. ale juz luz. kasiek, ty sie tym sluzem nie porzejmuj, bo juz o tym kiedyś pisałam ze ten płodny to nie zawsze wyłazi z macicy, ale na pewno tam jest. pytałam o to gina.o ile dobrze pamietam to tez miałam biały i gęsty a w ciążę zaszłam, więc skoropęcherzyk pękł to bądz dobrej mysli, a my wszystkie razem z tobą. buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki :) Minimoniu,jak dobrze, że jesteś :) Niestety nie wytrzymalam i pojechałam po Bobo test. jedna gruba kreska, już nie mam złudzeń na ten miesiąc :O Czekam na tę ohydną @ i niech już przyłazi jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!! janeczko- jestesmy z Toba:D i mocno Cie sciskamy 🌻 Jakby co, to dasz czadu nastepnym razem ❤️ My za niecaly miesiac powtarzamy badania nasion i jesli niebedzie poprawy to pomozemy troche naturze :D Zastanawiam sie czy badanie hsg jest konieczne przed inseminacja...jesli cos wiecie to dajcie znac...Ja tez sprobuje sie zorientowac. buziole kobitki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś słabo tu rozmowa idzie....czyżby wszyscy byli na grilu?:) A może smutecki i tak się nic nie chce? Wiecie, ja jstem juz na nie, tylko czekam na @, bo mam juz recepte na pregnyl i skierowanie na badanko w 11dc...i to bedzie nasza ostatnia szansa....to dopiero stres co? Nie wiem jak to zniosę, jeśli się nie uda przed wyjazdem....ale jakoś bede musiała, bo co innego mi pozostanie.Tylko cieszyc się skarbem, którego mam! Kurczę, ale dziś u mnie optymizm na przyszłośc.... Co u Was kochane? Janeczko przyszła@? Krucha a Ty co porabiasz? Mimoniu naprawde taki ładny Londyn? Bo pod Londyn mój mąż wyjeźdża, a na jesieni mam zamiar go odwiedzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek witaj!! londyn jest naprawdę przepiękny! jak bedziesz miala okazję tam zajrzec to polecam. architektura powala na kolana. wieksza część miasta wygląda jak jedna wielka starówka, wszędzie są ogromne budynki coś w stylu np.palacu prezydenckiego w wraszawie- z kolumnami i zwieńczeniami całymi w rzeźbach. jak cie to kręci to na pewno nie bedziesz zalować. ja do tej pory jestem pod wrazeniem. szkoda tylko ze mialam zaledwie 4 dni na zwiedzanie :( jakie badania robisz 11 dc? ja jakis czas temu robilam hormony w 24 dc, a 10 dc mialam zrobić usg narządu rodnego, ale okazalo sie ze jestem w ciązy wiec nie robilam usg. i coś wam powiem jeszcze. nie wiem czy robić z tego problem, ale wydaje mi się ze moj szef zaczyna mnie podrywać :( kilka dni temu jego zona wyjechala, no i juz na wstepie zaczęły się gadki ze w takiej sytuacji powinnam mu ją zastępować. nie skomentowalam tego, ale na drugi dzien gotując malej obiadek zrobiłam więcej i zostawiłam szefowi. jak zobaczył ze ma zrobiony obiad to mnie wysciskal, wycałował i powiedzial ze mnie kocha- ale nie w sensie takim ze naprawde kocha tylko to było w ramach podziekowania, co i tak wydaje mi się ze nie wypada.wiem ze on jest bardzo wylewny, i takie słowa nie maja dla niego większego znaczenia. niemniej jednak czuję sie skrępowana. a co najgorsze gapi sie na moje cycki! ( natura wyposazyła mnie więcej niz hojnie) wiadomo ze nie bede chodzila zapieta po szyje w upały, ale bez przesady. noszę bluzki na ramiączkach, a ten jak tylko sądzi ze go nie widzę to zagląda mi w dekolt. co o tym myslicie? bic na alarm i ochrzanić go czy udawac ze tego nie zauwazam? bo generalnie to go uwielbiam i swietnie się dogadujemy. jest super facetem i nie chcialabym zepsuć niczego w naszych stosunkach. sama juz nie wiem co robić. boję sie ze jak go ochrzanię to sie obrazi i juz nie bedzie się nam tak dobrze współpracowac, a nie chcę zmieniać teraz pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------4-------------8-10.05-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------9------------11.07---------- ---centralna PL Emilka-K.......36............7.............12-07..... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28-------1(6)---------06.07---------- -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL gos82..........25..........4................12.05....... ........warszawa kasiek101.....25..........3................04-05........ ........warm.-maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Zalalo mnie...No coz,spodziewalam sie tego. Nastepny cykl bedzie owocny.CHyba. Moniu,to trudna sytacja i ty wiesz najlepiej czy ta cienka linia zostala juz przekroczona czy nie.Takie rzeczy po prostu sie czuje.Wiesz ja bylam molestowana w pracy przez swojego szefa ale on to jechal na maxa-nawet na sile mnie obejmowal...To bylo naprawde straszne bo bardzo chcialam utrzymac sie w tej pracy,tymczasem on nie dal mi wyboru... U mnie zaczelo sie od niewinnego musniecia dloni przy pracy a potem bylo juz tylko gorzej... Facet wysyla sygnaly,nawet nieswiadomie,ze jest zainteresowany kobieta.Wiec jezeli czujesz,ze cos jest nie tak najlepiej zwalcz to w zarodku bo pozniej jest coraz ciezej.I dochodzi dylemat:czy powiedziec zonie? A to wlasciwie i tak nic nie pomoze bo jezeli powiesz,zona i tak doprowadzi do twojego zwolnienia- z wiadomych powodow.Ja nie powiedzialm jego zonie,zwolnilam sie i odetchnelam. Dzis sie zastanawiam dlaczego wytrzymywalam to tak dlugo... Napisz cos wiecej Moniu,moze razem znajdziemy jakies wyjscie,bo naprawde nie zycze ci tego czego ja doswiadczylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. emilko na razie chyba si e wstrzymam z ochrzaniaiem szefa, zwłaszcza ze i tak nie chodze do pracy. leze w lozku z mega anginą. powiedzcie mi czy jest mozliwe zajsciew ciaze podczas choroby? co sie dzieje z plemnkami jesli tepmeratura w mojej pochwie 2 godz po stosunku podskoczyla do 39,7? chyba ten cykl jest juz spisany na straty. mąż mnie zawiozl dzis do szpitala na ostry dyzur, byla spora kolejka, a jedna baba do nas podeszla i jak siedowiedziala ze boli mnie \"tylko\" gardło to sie zaczela na nas drzec ze po co przyjechalismy, ze trzeb bylo do jakiejś przychodni isc a nie do szpitala ( w niedziele) ja czulam sie juz tak zle ze nie wyobrazalam sobie dalszych wedrowek po miescie w poszukiwaniu czynnej przychodni, i tak sie tym przerazilam ze sobie zemdlalam na korytarzu. mam wielkiego guza na glowie bo maz nie zdażyl mnie zlapac ale za to przyjeli mnie bez kolejki :) na razie sobie leze, potwornie boli mnie gardlo i glowa, ale przynajmniej juz temperatury nie mam takiej wysokiej bo dali mi jakis zastrzyk. zyczcie mi dziewczynki szybkiego powrotu do zdrowia bo nienawidze lezec w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌻 caaaaly weekend bylam gdzies w rozjazdach... minimoniu - jeszcze \"poczekaj\" a jak sie powtorzy albo zauwazysz jakies kombinacje alpejskie - to daj czadu i nie patrz na to czy cos zmieni sie w waszych relacjach. Jesli to madry czlowieczek - powinien zrozumiec (i przeprosic naturalnie :D) i nie zachowywac sie jak dzieciak... Po tym łatwo mozna poznac ludzi, jacy naprawde sa...tzn. po tym, jak traktują innych :D U mnie juz po @, no i dobrze, bo dziala mi na nerwy :P staramy sie ją wyeksmitowac, ale ta cholera to ciezki przypadek :P Damy rade! i nie bedzie zmiłuj sie!!!!! 👄 👄 --- dla Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba znalazlam sposob na szefa hi hi poprosilam go zeby skoczyl do apteki i przywiozl mi plukanke na gardlo-oczywiscie sie zgodzil. a jak mi ją przywiozl to zobaczyl mnie tak piekną jak nigdy jeszcze- czerwona i spocona gęba od goraczki, stary rozwleczony szlafrok męza, przetluszczone i rozczochrane włosy, i oczywiscie nie zapomnialam mu powiedziec ze mam anginę ropna, gardło mam cale białe i tak spuchniete ze nawet mycie zębów mnie teraz przerasta :) no. tyle powinno wystarczyc. a tak powaznie to chyba zejde juz bo nie wytrzymuje z bólu. a jeszcze okazalo sie ze ta plukanka od szefa jest robiona na alkocholu co dodatkowo podrazniło mi gardło, i jest tak ochydna w smaku ze w tej samej sekundzie jak tylko wlalam ja do buzi to tez zwrociłam, po czym wymiotowalam jeszcze jakies 4 czy 5 razy :( nie musze dodawac chyba ze i ten zabieg nie wpłynął korzystnie na moje biedne migdałki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny👄 Mam nadzieje, ze mnie pamietacie jeszcze??:D Nie odzywalam sie ostatno bo i nie mam o czym pisac, od niedzieli mam @ wiec znowu sie nie udalo:( dodatkowo mam infekcje jakas paskudna i niestety na razie zero sexu:( pewnie sie w tym cyklu nie zalapie na staranka, chyba ze jakis cud sie stanie i nastapi zdecydowana poprawa. Juz jest lepiej, lykam prochy i smaruje sie masciami...ale mam podly mastroj:( Janeczko👄- wierze ze sie uda Moniu- milo ze juz wrocilas👄 i dla reszty dziewczynek przesylam caluski wirtualne;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Co tu ostatnio malo nas zaglada. Moniu,przykro mi,ze tak cie powalilo to chorobsko!Ja tez cos ostanio niedomagam.Jakies przeziebienie czy cos... Tak mysle,ze moze za ostro zareagowalam na twoj post i za bardzo to odnioslam do siebie ale wiesz okropnie po tym wszystkim jestem uczulona na tym punkcie.Ty oczywiscie wiesz najlepiej jak sprawa wyglada i na pewno sobie poradzisz. Co tam u was dziewczynki? Pozdrawiam i milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie skończona sukcesem sesja, teraz tylko obrona licencjatu. Ale przed oststnimi egzaminami w sobote i w niedziele, miałam w piątek impreze z pracy na powietrzu w agroturystyce. Było fajnie, wyskakałam sie z nieliczną grupą osób, bo reszta to dupki, którzy bez porządnego picia i za jasnego nie potrafią sie bawic....tak poza tym, to biore luteiną od 18 dc, jak pękł i tak czekam na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem co sie dzieje... czuje sie dokladnie tak jak wtedy kiedy byłam w ciazy:( ale to chyba niemozliwe teraz...dzis mam 17dcwiec stanowczo za wczesnie na objawy. ale: drugi raz w zyciu cierpie na bezsennosc ( pierwszy raz to mialam we wczesnej ciazy), slinotok mam potworny, niedobrze mi, brzuch pobolewa tak jak wtedy...starania zaczelismy chyba w 11 dc. szczerze mowiac teraz to chyba nie byloby za fajnie byc w ciazy- kilka ostatnich dni mialam b.wysoka goraczke (do 39,5) biore antybiotyki wiec to chyba nie wpływa najlepiej na rozwój zaplodnionego jajeczka. moze te wszystkie objawy to wynik anginy? ale dlaczego teraz sie pojawily a nie od poczatku choroby? sama juz nie wiem co myslec, na test przeciez za wczesnie. czy jest taka mozliwosc ze jak podskoczyl mi progestron to objawy ciazy sa wczesniej? jestem dosyc wyczulaona na sygnaly płynące z mojego ciala, w pierwszej ciazy niedobrze mi sie robilo od ok 30 dc, ale wtedy mialam bardzo niziutki progesteron a to on odpowiada za mdlosci. jak myslicie kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 minomoniu- ja nie pomoge :( ale mysle ze to za wczesnie na objawy ciazowe...bardziej \"zrzucilabym\" to na twoj obecny stan czyli chorobe... Byc moze organizm w taki sposob sie broni, albo moze tak reaguje na leki. jednak w zyciu rozne cuda sie zdarzaja...❤️ Zdrowiej nam szybko i nie zamartwiaj sie na zapas:) mam nadzieje ze dzisiaj bedziesz sie lepiej czula :) janeczko, emilko, gos, kasiek, domenika, antella 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, co taka cisza? Janeczko, co się dzieje? U mnie 24dc i tak się zastanawiam, kiedy najszybciej zrobic test by wiedziec co dalej....któraś mi powie? Dodam, ze 18 dc pęcherzyk był pęknięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa 🌼 kasiek, poczekaj z tym testem, jak zrobisz teraz to i tak wyjdzie negatywny, czy jestes w ciazy czy nie. skoro owu było 18 dc, to zarodek zagniezdzil sie ok 23 dc ( jak sie myle niech ktos poprawi, ale wydaje mi sie ze to jest własnie ok 5 dni od zapłodnienia do zagniezdzenia). poczekaj przynajmniej 4-5 dni i mozesz robic betę, bo test z moczu tez pewnie jeszcze nie wykaze. trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nie bardzo wiem co pisać, u mnie jakos taki niemrawy czas nastał, deprecha jakaś czy co, nic mi sie nie chce, nawet starać :O Biorę clo, w piatek wizyta u gin, żeby obejrzeć pęcherzyki, wróciłam znowu do mojego ulubionego napoju... lnu:O Minimoniu, szybciutko zdrowiej i daj znać co to za objawy :) Kaśku, nie testuj jeszcze, może test Ci nie wyjść i tylko niepotrzebnie się zdenerwujesz. Poczekaj tak spokojnie przy zwykłym teście do terminu @, betę można wcześniej, ale gin. mówił, że lepiej nie robić przed terminem @ bo wtedy jest taki niekorzystny czas, śluzówka nastawia się na złuszczanie i może być już zarodek ale się nie utrzyma. Zyczę Ci upragnionych dwóch tłustych kresek :D a ta inf. to nie po to by Cie straszyć, ale mnie tak powiedział lekarz. Gosiu, jakbyśmy się spotkały w tym podłym nastroju, to chyba bysmy odstawiły niezłe czarnowictwo :P Proszę nie przekreslaj z góry żadnego cyklu, jeszcze nic nie przesądzone:) Kruszko, Ty nie bądź taka subtelna, jaka eksmisja, kopa w d..pę i za drzwi. Jak tam robaczki? :P mam nadzieję ze pracujesz nad nimi :D Emilko, ja tez mówię następny owocny :D Chociaż mówiłam, teraz trwam w stanie zdeczka depresyjnym :P Cloteczko, co u Ciebie ??? A tak w ogóle babeczki to zróbmy coś do jasnej ciasnej, ruszmy tę tabelkę. Lato idzie i taka fajna pora na dzieciaczki z terminem marcowo-kwietniowym. Kasiulku, nie daj sie tej paskudzie i zaczynaj dobrą passę na topiku, a my pójdziemy za Tobą jak w dym :D Sciskam Was mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze tak nieszczęsna tabelka, którą muszę zaktualizowc nie tak jakbym chciała >>:O nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35--------nie będę liczyć 13.07------------ -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------9------------11.07---------- ---centralna PL Emilka-K.......36............7.............12-07..... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28-------1(6)---------06.07---------- -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL gos82..........25..........4................12.05....... ........warszawa kasiek101.....25..........3................04-05........ ........warm.-maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze na tę tabelkę i my nie mamy na niej efektu ( CIążA) może wyrzucimy miejscowośc a dany ba to miejsce \"efekt\" wtedy te co zajdą będą szybciutko zmieniać na CIAżA !!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja nie moge, co patrze na tę tabelkę, to coś nie tak...:O teraz zauważylam, że termin @ mam na 13-07 piatek!!!!! Dziewczynki uaktualnijcie swoje dane, bo wychodzi, że sporo Was juz z brzuszkiem lata :D Oczywiście tego życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka-----35--------nie będę liczyć 13.07------------ -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------9------------11.07---------- ---centralna PL Emilka-K.......36............7.............12-07..... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28-------1(6)---------06.07---------- -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL gos82..........25..........4................12.05....... ........warszawa kasiek101.....25..........non stop......23.06........ ........warm.-maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Janeczko! Miło Cię usłuszec:).....jak najszybciej pozbądź sie tej deprechy, bo jak sama pisałaś lato idzie,czas słonka, jeziorka....! Będzie dobrze! Dziś mnie kusiło na test, ale won won głupie mysli, co ma byc to będzie,chyba zaczynam się godzi z faktem, że mój synek jeszcze pobędzie jedynakiem, tylko wkurzam sie, bo jak bedzie potem taka duża różnica wieku, to juz nie to samo, co rok czy dwa.... A u mnie tak z objawów (tylko czego one dotyczą???) to pobolewa mnie brzuch, temp. wyższa i totalna susza, tyle tylko, co mi resztki luteiny wypłyną....wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×